Jennie, sahnede tembelce performans sergilediği hakkındaki iddiaları yanıtladı

179

BLACKPINK Jennie, performansları sırasında defalarca sakatlandığını ve bunun kendisinde çok fazla strese neden olduğunu açıkladı.

Jennie, 14 Temmuz’da İngiliz pop yıldızı Dua Lipa ile birlikte “Dua Lipa: At Your Service” adlı podcast’e katıldı ve bir idol olarak deneyimi ve bakış açısı hakkında pek çok şey paylaştı.

Podcast sırasında Jennie sık sık sakatlandığından bahsederek şunları söyledi: “Diğer kızlara kıyasla performanslar ve canlı şovlar sırasında sürekli kendimi incitirdim. Bu benim hayatımda stresli bir şeydi. ‘İşte yine düştüm, yine takıldım’ diyordum.”

Jennie’ye göre, sahnede elinden gelenin en iyisini yapmıyor gibi görünüyordu ve bu da hayranlarının bazı noktalarda hayal kırıklığına uğramasına neden oldu. Ancak Jennie, bunun sebebinin, vücudunu nasıl doğru bir şekilde kontrol edeceğini bilmemesi olduğunu açıkladı.

Jennie ayrıca COVID-19 pandemisinin başlamasından bu yana vücuduna bakmayı öğrendiğini de belirtti.

“Vücuduma iyi bakmayı öğrendim. Sağlığım ve kaslarımın nasıl çalıştığı, hatta kollarımın ne kadar esnek olduğu konusunda kendimle ilgili çok şey öğrendim. Her ayrıntı için zaman harcadım” diye itirafta bulunan BLACKPINK üyesi, sağlık durumu hakkında bilgi vermedi.

Ayrıca dans ederken yüksek topuklu ayakkabı giymenin zorluğundan bahsetti. Jennie, “Bazı insanlar topuklu ayakkabılarla harika dans ediyor” dedi ve ekledi: “Benim ayaklarım buna uygun değil.”

Jennie, vücudu iyi olduğunda topuklu ayakkabılar giyebildiğini, ancak seyahat etmekten ayakları şiştiği zaman topuklu ayakkabılarla dans etmeye çalıştığında dayanıklılığının azaldığını söyledi.

Sonuç olarak, Jennie son zamanlarda ayak bileği destekli botlar veya alçak topuklu ayakkabılar gibi daha rahat ayakkabıları tercih ediyor.

Kore kültürü ve neyi teşvik etmek istediği sorulduğunda Jennie, “İnsanlara yaptığım iş, özellikle de müzik endüstrisi hakkında söyleyeceğim şeylerden biri kesinlikle sahip olduğumuz iş ahlakıdır” dedi.

Jennie aynı zamanda, stajyer olarak geçirdiği 6 yıl boyunca kimliğini korumakta karşılaştığı zorlukları da ima etti.

Bununla ilgili olarak Dua Lipa, stajyer olmanın “en güçlü olanın hayatta kalmasına” benzediği yorumunu yaptı ve bunu diğer oyuncu ve müzisyenlerin seçmeler sırasında yaşadıklarına benzetti.

Jennie’ye göre, şarkı söylemeyi keşfetme şansı hiç olmamış ve İngilizce bildiği için stajyerlik günlerinde kendisinden rap yapması istenmiş. Sonuç olarak, çıkış yaptıktan sonra da tükenmişlik sendromu yaşamış.

Korece selamlaşmayı bilmeden 10 yaşında Yeni Zelanda’ya gittiğini ve orada farklı bir okul hayatı yaşadığını anlattı. Koreli bir aile yanında kalırken hem Kore hem de Yeni Zelanda kültürlerinin iyi yönlerini öğrenerek büyümüş.

Jennie ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Coachella Müzik Festivali’nde sahne aldıktan sonra gözyaşı döktüğü duygusal deneyimini de paylaştı.

Kendisini yeni şeyler öğrenmekten hoşlanan bir “inek” olarak tanımlayan Jennie, boş zamanı olduğunda çömlekçilik derslerine katıldığını veya Fransızca öğrendiğini söyledi.

1. Jennie havalı

2. Sakatlanma Jennie..

3. Aigooㅜㅜㅜㅜㅜ sakatlanma

4. Gelecekte ona daha rahat ayakkabılar verirler umarımㅠㅠ

5. Sağlık en önemli şey. Güçlü ol Jennie. Seni hep destekliyorum!!!

6. Vücudu bayağı zayıf olmalı.. umarım dayanıklılığını geliştirir

7. Bu yüzden çok nefret aldı.. bahse varım antiler bunu okumayacak bile

8. Ünlüler de insan, bu mümkünㅠㅠ

9. ? Ben konserlerine gittim, enerji doluydu ve çok iyi bir iş çıkardı

10. Jennie çıkış döneminde ayak bileğini kötü bir şekilde incitti ve o zamandan beri sürekli tekrar tekrar incitti, diğer üyelerin boyuna uymak için yüksek topuklu ayakkabılar giymek zorunda kaldı… bu yüzden. Vücudu da zayıf, bu yüzden insanların onun çalışmak ve daha iyi olmak için elinden gelenin en iyisini yaptığını fark etmelerini diliyorum. Cidden, o çok çalışan bir çocuk, bu yüzden lütfen Jennie’mizi güzel görün

 

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikRed Velvet’in uluslararası hayranları SM’e bir protest kamyonu hazırlayacak
Sonraki İçerikBTS V’nin, NewJeans klibinde yer alacağı söyleniyor
179 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments