Benzer Yazılar

Jessica bavullarıyla San Francisco’ya uçuyor

Jessica bavullarıyla San Francisco'ya uçuyor

HABER: Jessica ‘taşınıyormuşçasına bir sürü taşımacı tutmuş’

KAYNAK: MK Sports via Nate

1. [+366, -33] Eminim çekimler için bir sürü bavulu vardır… İnsanların onun için bavullarını taşıdığını görmüyormuş gibi davranması sinirime dokunuyor.

2. [+279, -36] Yardım etmek için eli ayağı tutmuyor mu yoksa?

3. [+246, -19] Her zamanki gibi yardım etmeden dimdik duruyor

4. [+32, -5] Ünlüleri böyle görünce dayanamıyorum. Kendilerini sanki ülkemizi kurtarmak üzere yola çıkıyormuş gibi çok özel mi sanıyorlar? Elinde sadece cüzdanıyla durmuş, birkaç bavuluna el atamıyor mu yani? Politikacılar ve başkanlar bile artık böyle davranamıyorlar…;;; çünkü nefret alacaklarını biliyorlar..;; Ünlüler neden herkesin üstünde ve özel olduklarını düşünüyorlar… pof…

5. [+29, -5] ㅋㅋ Kendi bavulunla kendin ilgilensene… cidden, aklından ne geçiyor?

6. [+24, -4] Barbar dolmuş burası. Jessica’yı ben de sevmiyorum ama o insanlar işlerini yapmak için para alıyorlar. Yardım etsinler diye işe alınmışlar. İşlerini yapmayacaklarsa işe alınmalarının anlamı ne? Ev taşırken taşımacı tutmak gibi işte. Eminim taşımacılar eşyalarınızı taşırken çoğunuz gidip başka işler yapıyorsunuzdur.

7. [+21, -5] Hiç değilse yardım ediyormuş gibi davranmalıydı ㅎㅎ Sadece cüzdanını taşıyor ama ㅎㅎㅎㅎ

8. [+10, -6] Bir fotoğrafta karakteri belli oldu işte ㅋㅋㅋㅋㅋ Artık SNSD’den neden kaçtığını anladık, nıç nıç

9. [+9, -2] Fotoğraf beni rahatsız etti…

10. [+7, -4] Eğer yardım etmeyeceklerse neden adam tutsun ki? Eşyalarını taşıyanlara yardım etmiyor diye Jessica’ya nefret kusmak doğru gelmiyor. Yardım etse güzel olur ama zorunda değil yani.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+286] Çalışanlara saygılı davrandığı sürece ağır yükleriyle ilgilenmesi için adam tutmasında bir sıkıntı görmüyorum. Ben de ağır şeyleri taşımayı sevmiyorum 😟

 

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Cupid

Dün “fakirler bir sürü bavul götürür, zenginler gittikleri yerden alışveriş yaparlar” diye başlık görmüştüm. Jess bu kadar bavul götürüyorsa içim rahat eşya taşıyabilirim artık jjdsyx

Öl de ölelim Jessica reis

Program için Krystal ile beraber uçuyorlar. İkisinin de ve ikisinin sekreterlerinin de bavulları var. Ayrıca çoğu bavulun çekim eşyası olduğuna eminim. Bavulları kendisi taşıyacaksa niye adam tutsun ki? Jessica’nın zaten eti ne budu ne? Nasıl taşısın o kadar çekim eşyasını. Krystal’ın de adı bile geçmiyor ne hikmetse?

Esma Morkoç

Krystal’a bulaşmamalarına ben de hayret ettim.

Öl de ölelim Jessica reis

Hangi hareketlerine anlam verebilk ki buna verelim🤷

Öl de ölelim Jessica reis

Siz bir mekana yemek yemeye gittiğinizde garsonla beraber tabak taşır mısınız? Garsona saygısızlık yapmayın yeter. Ona yardım etmenize gerek yoktur. Jessica da çalışanlarına karşı çok iyi davranır.

Öl de ölelim Jessica reis

Korumalarıyla arası çok iyi. Dansçıları ile dışarıda sık sık buluşuyorlar hatta dansçısının doğum günü kutlamasına bile katıldı Jessica. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar resmen. Jessica hiçbir zaman kibirli ya da soğuk kanlı biri olmadı. SNSD üyesiyken de en çok idol arkadaşı olan Jessica idi zaten. Gerçi kızlarının hepsi birer sosyal kelebek ama insanlar nedense Taeyeon, Tiffany ve Jessica kibirlilermiş gibi davranmaya bayılıyorlar. Benim melek gibi kızlarının sizden çektiği…

Mel

Adamlar bu iş için para alıyorlar, birbirlerine karşı herhangi bir saygısızlık yapmadıkları sürece yardım etmesine falan gerek yok?

bSakura

“En azından yardım ediyormuş gibi yapmak” fikrindense yardım etmiyor. Zira yardım etseydi de kameralara oynuyor derdiniz. Jessica, Krystal ya da başka bir idol sizin istekleriniz beklentileriniz doğrultusunda hareket edemezler, etmeyecekler. O bavulları taşıması için görevliler tutuldu, hiçbir idol şemsiyesini bile tutmuyor kolay kolay. İş Jessica’ya gelince batıyor. Yanında çalışan hiçbir görevliye şu zamana kadar saygısız davranışta bulunmamış bir kadından söz ediyoruz, insaf.

Öl de ölelim Jessica reis

Bu yorumun alnı olsa da öpsem 😘

bSakura

Öpmüş kadar oldun 😘

Yılgın

arkadaş bavul taşısın diye birine bastırıp para veriyorsanız niye el atasınız ki amaç o zaten

SURMEW-BTS

adı üstünde taşımacı tutmuş yani ücretlerini ödüyor, adamlara saygılı davrandığı sürece neden o ağır bavulları taşısın ki.

Öl de ölelim Jessica reis

8. [+10, -6] Bir fotoğrafta karakteri belli oldu işte ㅋㅋㅋㅋㅋ Artık SNSD’den neden kaçtığını anladık, nıç nıç
Kanka hoşlandığım çocuğun fotoğrafını atsam ona da karakter analizi yapar mısın ❤️

Twice

İyi de orada adamların işi bavul taşımak değil mi?

Esma Morkoç

Saçma sapan şeyler yüzünden Jessica’ya linç atmayı kesin.

Htcnr

Adı çıkmış 9 a inmez 8 e işte bu durum .Bazı hal ve hareketlerine sinir olsamda bu haber saçma bir tepki alıyor

Yeni Yazılar