Jessica yeni bir solo albüm çıkarıyor

55
3146

158865159 1845416945613209 8753520120628015835 n

HABER: Eski SNSD üyesi Jessica 2 yıl sonra yeni solo albüm çıkarıyor

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+154] Keşke Jessica haberlerinde ‘eski SNSD üyesi’ kullanılmasa artık. Kendi başına olmak için grubundan ayrıldı, kendi başına kariyerini geliştirseydi bir şey demezdim ama Jessica her zaman SNSD ismini medya oyunu için ve para kazanmak için kullandı, ama diğer 8 SNSD üyesi hiçbir zaman ondan bahsetmedi ve hep sınırlara saygı duydular. Bir de geçen sene çıkardığı kitap var.

2. [+79] Jessica’nın sesi kimbaptaki turp turşusu gibiydi.. niye ayrıldı ki

3. [+77] Eski… ㅋ

4. [+38] Bu kim? Tanıyamadım ㅋ

5. [+36] Moda sektörüne girmek için SNSD’yi kenara attı ama hala şarkı söylemeye çalışıyor..; bu kadar açgözlü olmak iyi değil

6. [+26] Promosyonlara dönmeden önce kitabıyla ilgili açıklama yapmalı…

7. [+11] Şaka gibi ㅋㅋ

8. [+5] Is that really Jessica? Who is that??? ㅋ

9. [+1] Kitabın hakkında açıklama yok mu…?

10. İşini bir ahtapot gibi yapıyor, Youtube’dan kitap yazmaya, şarkı söylemeye kadar her şeye el atıyor.. hiçbir şeye tam olarak odaklanmıyor. Çok para kazanmak istiyor herhalde..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+100] O zaman Jessica’yı suçlamak yerine her habere ‘eski SNSD üyesi’ yazan gazetecileri suçlayın?

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikSM, Yunho’nun kadın çalışanla oturduğunu ve polisten kaçtığını yalanladı
Sonraki İçerik[THEQOO] Pledis, Seventeen Mingyu zorbalık iddiaları hakkında yeni bir açıklama yaptı
55 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aeri

Neden her Jess haberinde SNSD’den ayrılmasından bahsediyorlar anlamıyorum . Kız grup için 7 senesini verdi çalıştı sonradan ayrıldı ve şimdi solo sanatçı olarak bir sürü iş yapıyor. Çok iyi bir sesi var solo albüm çıkartacak bunu konuşalım artık

Eskiden sevdiğim AOA

Her şeye el atıyo diyip ahtapot benzetmesini yapmışlar da… Aktif olmayı seviyodur, başarısını her yolda göstermek istiyodur bunda problem nerde tam olarak? Başka yere göğe sığdıramadıkları biri olsaydı ne kadar yetenekli diye böbürlenirlerdi. Kişiye göre muamele yine :’))

Kado

Valla çok guzel bir şey bence her alana ilgin var iste deneme imkanın da var mis. Gercekten başka biri olsaydı 4 boyutlu kişilik her alanda müko falan fistan derlerdi.

Burioos

Kadının ses rengi çok hoş,korelilerin desteklemeyeceklerini söyledikleri halde Fly ile listelere girdiğini hatırlıyorum.Gercekten güzel bir şarkıyla gelirse başarılı olur.

oncetwicetwicetwice

Wonderland, Big Mini World, Golden Sky ve dediğin gibi Fly. Çıktığı dönemlerde çok sevdiğim, sıkça dinlediğim ve mırıldandığım şarkılar. Bence Jessica’nın solo imajı üzerine daha çok uyuyor ve rengine uygun müzik yapıyor, ben bir albümle daha dönmesini isterim açıkçası. Bir de Tayland fanmeetinginde Thank You For Loving Me’yi söylemişti, sesi pamuk gibiydi. Çok seviyorum ses rengini.

Taemin is coming

[+100] O zaman Jessica’yı suçlamak yerine her habere ‘eski SNSD üyesi’ yazan gazetecileri suçlayın?

Milkshake :):

[+79] Jessica’nın sesi kimbaptaki turp turşusu gibiydi..

Övmüş mü sövmüş mü bilemedim.
Bu nasıl betimleme 😂

Meanuka

Klasik koreliler işte

kkpop

Sanırım güzel demek istemişler.. turp turşusunu çok seviyorlar ve lezzetli buluyorlar.

Krispi

Övmüşler Jessicanın sesi için daha çok yemeğin ana aromasi benzetmesi yapıyorlar bunlar.SNSD zamanı da baharat gibi diyorlardı. Ayrıldığında diğer üyeler onun partını söylediğinde tadı tuzu alınmış yemek gibi falan dediler. Betimlemeleri on numara 😂

Almina

Yalan mı eski SNSD üyesi tabiki de kullanabilir SNSD yi SNSD yapan şeylerden biri de Jessica bir iki yıllık üyeymiş gibi davranmanın da anlamı yok..

Holo

Kadın 7 yıldır ayrı eminim Sone’ Lee onun için halka önemli ama artık kendine bir yol çizdi 7 yıl Snsd ile geçirdi ama 7 yıldır ayrı artık o Jessica Jung oda bunu istiyordur.

Eskiden sevdiğim AOA

7 yıl diye görünce nAsı Ya oldum bi an. Rakam olarak hatırlayınca zamanın ne kadar hızlı geçtiğine bir kez daha şaşırdım…

Aeri

Sone olmasamda, SNSD fanıyım ve 7 yıldır jess gruptan ayrıldığından beri önce eski SNSD üyesi diye anılıp sonra da nefret yorumlarını hem Jess’e hem diğer kızlara yazmalarından bıktım. Eski üye evet ama artık bir solo sanatçı ismi tek başına anılsa da tanınır ve bilinir. Jess’in tabii ki SNSD’nin şu anki popülerliği taşımasında her üyenin olduğu gibi katkısı büyük bu inkar edilemez bir gerçek zaten ama bu şekilde anılması sürekli kötü niyetli insanların bunu kullanarak nefret yorumu yazmasına sebep oluyor.
( Eski üye diye başlayıp , grubu sattı diyorlar , yarıda bıraktı, diyorlar vs.)

Last edited 2 ay önce by Aeri
SGJK

Jessicayla ilgili sanırım daha net durumları burda öğrendim ama yine de söylemeliyim evet gruptaki en iyi ses açık ara Taeyeondu ama bence ondan sonra da Jessicaydi. İkisi birlikte mükemmel bir uyum yakamıyordu yüksek notalarda felan. Ben Jessicanin sesini eski bir sone olarak hep çok beğenmişimdir. Gruptan bir gün ayrılacağını düşündüğüm son kişi bile değildi, neyse o konular eski ve karışık da demek istediğim onu hep snsdnin ana taşlardan biri olarak görüp sesini beğenerek dinliyordum. Albüm çıkarırsa ben dinlerim açıkçası, ses rengi çok hoş.

dorothea

bence taeyeon ve jessica’nın ses tonu benziyor.jessica’nın let it go coverının son kısımlarını dinleyince taeyeon’un sesi sanmıştım bence o kadar çok benziyorlar.

YÜCE SOSHI

Jessica’nın vokali eşsiz, sesinin tınısı huzur veriyor bana. Keşke daha sık şarkı paylaşsa ;( Ve cidden her Jess haberinin başında “Eski SNSD üyesi” olması gına getirdi, 7 yıldır ayaklarının üstünde durup mis gibi istediği sektöre girdi başarısına başarı kattı. Neden hâlâ bu itham?

aswium

öl de ölelim jessica reis nerde o ne düşünüyor acaba bu konuda ayrıca bu kadının sesi güçlü ve ses rengi de hoş neden solo albüm çıkarmasın ki saçmalık yani şu haber ve kaç yıl geçmesine rağmen ayrıldığı grupla adı anılması da çok saçma

la cha ta

Öncelikle snsdden bahsetmeyi kesin. Grup da jes de arklı yollarda artık. Ve albümünü dinleyeceğim çok güzel olacağına eminim mutlu ol Jessica💙💙🥺

Ters cevap vermeyin anksiyetem geceleri uyutmuyor

4. [+38] Bu kim? Tanıyamadım ㅋ
Aşkım biliyo musun sen tanı diye jessica şarkı çıkarmayacak🥰

sametinyourarea

burda muzikal kişiliginden cok visualine laf atmışlar jasıdoajı yeminli yorumları her 2.jenerasyon idolüne gelir

Ters cevap vermeyin anksiyetem geceleri uyutmuyor

Jessicanın ilk günden beri visualine laf ediyorlar çok snir bozucu

Yüzünün sağı ile solu aynı değil diye nefret alıyordu. İlk duyduğumda şok olmuştum.

winternim

gazeteciler sıktı o snsd uyesi değil artık ama bir türlü anlamıyorlar hem kızları hem de jessicayı zor durumda bırakıyorlar ama kitap konusunda haklılar

sametinyourarea

önceki halini cok bilmem ama bu fotografta cok estetikli gibi durmuyor mu . Alın öne dogru şiş yanaklar da aynı sekil .Neyse emin degilim sadece tahmin

teletabi

Ben de 2.jen idollerine bakınca ilk dediğim şey “ulan yıllar geçmiş ama hala çok genç duruyor” ama sonra eski halleriyle karşılaştırmak isterken fark ediyorum ki sanki yüzleri ayrı bir gerginleşmiş gibi. Estetik vardır muhakkak ki zaten Doğu Asya’da estetikli olmaman daha garip bir durum :/

Minse

Yahu jessicaa niye ilk kez albüm yapıyor gibi konuşmuşlar.. Bu kızın 4. Albümü olacak fly dan sonra iki albüm daha çıkardı wonderland ve summer storm.. hâlâ niye solo yapıyor diyen var, salak mısınız geçen sene de tekli yayınladı bu kız ve albumleri efsane kendi yazdigi sarkilar da var acin dinleyin ondan sonra konuşun.. fly zaten çok iyi şarkıydı.. dinlemeyene tavsiye ederim melonda bir numarada olmuştu!!.. ara vermişti bayadır albüm haberleri vardı zaten gerçi tam ne zaman çıkar bilemiyorum tarih belli değil ama netizenler her seferinde laf edip sonra da aaa çok iyi şarkılar diyor 😂 ayrıca kendi isteğiyle gruptan çıkmadığını… Read more »

Last edited 2 ay önce by Minse
SUNMI

Snsd bile bu kadar içerlemedi Jessica ayrıldı diye. Netoşlar yine formunda.

cansu

şuan aktif olan birçok idol aynı anda idol, oyunculuk, mankenlik, moda, youtube, içerik geliştirme gibi 5den fazla alanla ilgileniyor konu Jessica ya gelince “maymun iştahlı ” oluyor… ya sabır

Sananesiiii

[+79] Jessica’nın sesi kimbaptaki turp turşusu gibiydi.. niye ayrıldı ki

kimbaptaki turp turşususun sesi o kadar güzel mi omg 😳

yeahwhatever

bu haberleri jessica mı yaptırıyor acaba ? kızın işi gücü yok bir de medya oyunu yaptıracak? sırf bişey olsun da nefret saçalım diye bekliyorsunuz.ayrıca talep gördüğü /istediği sürece istediğini yapar ki zaten hepsi birbiri ile bağlantılı. şarkıcılık-moda tasarım- dijital medya . çok yönlü bir sürü idol var ve jessica bunlardan birisi.

kkpop

Kızın kendi hayatı ister kitap çıkarır , ister albüm yayınlar ,ister modayla ilgilenir size ne ,size ne zararı var ,size gelin albümümü alın diye zorla dayatmıyor ya… Herkes istediği meslekle ilginebilir ve bir den fazla alanda farklı sektörlerde çalışabilir,farklı işler yapabilir ,bu açgözlülük değildir…ayrıca daha fazla para kazanmak istemekte suç değil , insanlar doğru şekilde kurallara uygun olarak işlerini yapıyorsa size ne bundan, ayrıca herkes her işi de para için değil sevdiği için de yapabilir.

Krispi

Kız gruptayken havaalanı modasının kraliçesiydi, herkes sürekli tarzını övüyordu. Stilist olacağım marka kuracağım dediğinde kimse şaşırmadı bile, günümüzde sesi olmayan influencerlar her türlü albümü yapıp, kitap çıkarıp mekan açıp geziyorlar. Jessica Snapchat zamanı bile aşırı ünlüydü o uygulamada, sadece bir SNSD üyesi olarak değil, yaptığı paylaşımlar ve işlerle insanların takip ettiği biriydi. Ve yaptığı çoğu işte de başarılı oldu bu arada, kadın kendi jenerasyonunun ACE üyesi. 7 yıl demişler ama 14 yılını harcadı kadın idol sektörü için. Elbette zevk aldığı işi sürdürür. Çin’de vergi olayları olmasaydı markası da gayet iyi gidiyordu.

la cha ta

jennie zannettim æmk

Aeri

Bende yaa

la cha ta

jennie olsaydı çıkacak fanwarı düşün 😳

sametinyourarea

jennieyi haşlarlar haşlar

SGJK

Ben de bir Je’yi görünce kafam otomatikmen oraya gitti, o ilk 10 saniye bir yutkunamadım şaşkınlıktan qwsjsh ama neyseki başımızda yg var, böyle bir haber kolay kolay gelmez😴

Last edited 2 ay önce by SGJK
suzikisuzi

kontratı yenilememesi hakkı değil mi? neden bunun için nefret görüyor

teletabi

2. [+79] Jessica’nın sesi kimbaptaki turp turşusu gibiydi.. niye ayrıldı ki
Bunun meali nedir inanın hiç bilmiyorum. Koreliler yine bir şeyi garip bir şeye benzetirkene mdşsmdşs

Last edited 2 ay önce by teletabi
Pan

İstediğini yapar sizene a*k

Medusa

Kız SNSD’den bahsetmese de siz sürekli bahsediyorsunuz. Sıktı valla. Sürekli hakaret ediyorsunuz.

Rosé

Jessicanın şarkılarını dinlemeyi çok seviyorum çabucak gelsin harika bir sesi var

Haneul

Şey.. sersemler yalnız bu kız sizce flop olup albüm peşinde koşsaydı her yıl ya da 6 ayda bir albüm çıkarırdı adam akıllı çıkardığı iki albüm var with love j ve wonderland bir diğer meselede kabul etseniz de etmesenizde 2014 de bitti her şey snsd ile jess bitti artık 7 yıl dolacak yakında salın hani.
Ve de kızın üzerinden nefret ibarelerini bıraksanız artık

Heyuu

Jessica’nın, kankisi Seungri olan Tyler Kwon ile sevgili-evli olması… adamın instada hala bro Seungri gönderisi var.. malum kimseye güven olmuyor hatırlatmak istedim 🤡 bence sektörde çoğunun ilişkisi çıkar temelleri üzerine kuruluyor

Last edited 2 ay önce by Heyuu
Stormi ♡

Netolar sıktınız haa. Skandallarınızla ilgilenin kızı bi rahat bırakın artık ya

Last edited 2 ay önce by Stormi ♡
Cl’in mikrofonu

Kulaklarımız şenlenir kuzum çıkar çıkar

Wow

Sanırım kwizone larin yaptığı olay cevrilmeyecek
Yine de lütfen elinizden geldiğince twitter’da destek verin
Suçlu cezalanmali

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

nolmuş ki

Yep

Jessica’ nın solo çıkardığı tüm şarkılar güzeldi mutlu oldum dönmesine

J J

Kitapla ilgili açıklama yapması için bir sebep mi var?
Ayrıca Kpop sektöründeki çoğu idol aynı anda birden fazla iş yaptığında övülürken neden Jessica sürekli yeriliyor? Yani artık acilen ağlamayı bırakmanız lazım çünkü Jessica her sene yaptığı işlerin üzerine fazla fazla katarak geri dönüyor daha çok ağlarsınız bizden söylemesi 🙄

Yulhwan

Jessica’nın şarkıcı olarak geri dönmesini isteyen çok fazla insan var ama Youtube’dan anlaşıldığı üzere şarkı söylemeyi iş yerine hobi olarak yapıyor, bunu yapmayı sevdiği o kadar belli ki. Arada bir cover atıyor ama aralıkları o kadar uzun ki link eskitiyoruz adeta. Youtube da aynı şekilde, gününü, tatilini, Sojung’la yaptıklarını paylaşması beni mutlu ediyor. Blanc & Eclare tam olarak yapmak istediği işti ve bence şu an onu yapmaktan da çok memnun. Tasarım ekibiyle olan ilişkilerini gördükçe şu anki hayatı için çok mutlu oluyorum. ne kadar mutlu demişim dkhglsh SNSD ile anılmayı eminim artık o da istemiyordur çünkü SNSD dışında bir kariyer… Read more »

levisgirl

Jess tam örnek alınacak kendi işinde bir kadın. Çok seviyorum bu aktif ve hırslı halini. Ayrıca SNSD ismine takmaları saçmalık. SNSDyi SNSD yapan bütün üyeler. Jess de dahil. Hem gruptayken vokal olarak iyi bir pozisyonu vardı. Kadından haz etmedikleri için konuşuyorlar böyle

Yura

Jessin sesi en iyi 2.sesti simdi camur atiyorlar koreliler iflah olmaz

oldsone

netizen yorumlarının alnı olsa da öpsem