Jihyo ve Jungyeon, havaalanında Mina’nın ellerini tuttu

13

HABER: Twice Jihyo – Mina – Jungyeon ‘Mina’yı koruyan melekler’

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+469, -31] Şirketin ne düşündüğünü anlamıyorum. Kore’de promosyon yapmıyor, konserleri iptal edildi, bu yüzden Japonya’da evinde kalması daha iyi olmaz mıydı? Özellikle akıl sağlığı için?

2. [+412, -52] Mina her zaman böyleydi. Hiç gücü yok, ülkeye girip çıkıyor, Twice düşüşünü sürdürüyor. Bu durumda onlarla promosyon yapamamak onun için zor olmalı.

3. [+325, -25] Japonya konserleri için grupla birlikte midi? Kore konserleri iptal edilmişken evde kalmalı ve dinlenmeli.

4. [+26, -9] Mina’nın Japonya konserlerinde dans etmesi ve eğlenmesi hiç sorun olmadı ama ülkemizde her zaman çok hasta davranıyor. Yeter artık… Eğer ülkemiz senin için uygun değilse Japonya’da çalışmaya devam et. Sinir bozucu oluyor artık.

5. [+17, -3] Hastaysan, evde kal ve dinlen. Neden sürekli seyahat ettiğini anlamıyorum.

6. [+15, -3] Çok fazla kişiye dert oldu gibi duruyor. Sadece annenle evde kal ve dinlen, hazır olduğunda işe geri dön !!

7. [+15, -15] Mina ~ güç bul ve daha iyi ol, yakında sahnede görüşürüz !!!

8. [+14, -3] Bunun alakasız olduğunu biliyorum ama Twice lütfen koreografi ekibini değiştirebilir mi? Neden bu yengeç bacak hareketini eklemeye devam ettiklerini bilmiyorum ㅜㅜ  tüm üyeler iyi dans ediyorlar, neden garip dans hareketleri yapıyorlar? Koreograf anti herhalde ㅜ lütfen değiştirin

9. [+11, -13] Üyelerin bu kadar yakın olduğunu görmek güzel ♡ ve Mina sağlıklı göründüğü için mutluyum ♡

10. [+9, -1] Haberlerde hala Japonya’da promosyon yapıyor gibi görünüyor, ancak Kore’de yapmıyor? O zaman neden ülkeye girip çıkıyor…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+47] Yine aynı yorumlar, hep aynı…

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikHyomin, Daegu’ya 3 bin maske bağışladı
Sonraki İçerikYoobin kendi şirketinin CEO’su olarak tarzını değiştirmek istiyor
13 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments