Jimin’in Çin hayran kulübü Jimin’in doğumgünü için 34 binada reklam yaptı

17
2888

jimin1 jimin2 jimin3HABER: Çinli fan kulübü BTS Jimin’in doğumgünü için 34 bina kiraladı

KAYNAK: 10asia via Nate

1. [+353, -5] Çin her zaman bizim dokunamayacağımız seviyede şeyler yapıyor

2. [+311, -8] Filmden çıkmış gibi, inanılmaz

3. [+252, -6] Vay be, inanılmaz! Siz en iyisisiniz~

4. [+14, -2] İdollerin doğumgününde çok para harcayan hayranlara karşı kötü bir önyargın vardı ama bazılarının hayır kurumlarına falan da bağış yaptığını öğrenince her zaman kötü bir şey olmadığını fark ettim…

5. [+14, -1] Hayran kulübü kendi şirketini kurabilecek kadar güçlü resmen~~~

6. [+14, -4] Vay be gerçekten süper ㅋ bir şehri ele geçirdiler ㅋ

7. [+12, -1] Koreli hayranların metrolarda reklam yapmasını inanılmaz bulurdum, Çin başka bir seviyeymiş…

8. [+11, -1] Çinlilerin seviyesi bu

9. [+8, -1] Vay be inanılmaz.. gururlandım

10. [+7, -3] Jimin’in hayran kulübünde çok ünlü reklam yöneticileri varmış ㅋㅋㅋㅋ reklamlarla ilgili her şeyde çok iyi iş çıkarıyorlar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+261] Tanrı gibi tapıyorlar resmen onlara. Gerçekten buna tanık olmak üzücü.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikTOP ‘geri dönmeyeceğim’ derken ciddi miydi?
Sonraki İçerikKim Soo Hyun’un askerden döndükten sonraki ilk fotoğrafı çıktı
17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Matmazel

Bu hayranlığın kaçıncı seviyesi acaba?? Millet darphane mübarek.

Deniz

Koreli hayranlar ise kan bağışında bulunup , donörler için hediyeler bırakmışlar . Bence bu daha anlamlı . Gerçekten bu kadarına gerek var mıydı ? Fazla abartı . 2 veya 3 gün kalıp geçecek bir şey . O paraya Jimin adına okul yaptırabilirlerdi veya açlıktan her gün çocukların öldüğü ülkelere bağış yapabilirlerdi . Ya da en basitinden sokak hayvanları için bağış yapabilirlerdi .

db db

GEREKSİZ VE SAÇMA!

HunforLay

O paralar ile neler yapılmazdı ki? Jimin bunu beş dakika görüp aa çok güzel diyecek daha sonra unutacak. Bu kadar gerekli miydi acaba?

db db

Mahmut Tuncer ne demiş: KİME NE FAYDASI VAR?!

Lia ama tapmayan

[+261] Tanrı gibi tapıyorlar resmen onlara. Gerçekten buna tanık olmak üzücü
Tanri şahidim ben yazmadim agsjdjfk Gelir beni suçlarlar hebele hübele diye

Matmazel

Lia var ya yorumlarının bir çoğuna katılmıyorum hatta bazen sinirleniyorum ama bu sitede yorumlarını okumayı en sevdiğim insanlardan birisin. Gerçekten eğlenceli bir karakter olduğunu düşünüyorum bir sen bir de şu sürekli dızlanmak gibi bir şey yazan arkadaş var o işte ikinizi gerçek hayatta tanımayı çok isterdim 😂Anti olabilirsin ama bir çizgin var bari ne olduğun belli o yüzden sana hiç kızmıyorum seviyor gibi görünüp alttan alttan laf sokanlardan bin kat daha iyisin.

Didem.x1

Idoller için har vurup harman savuran sonra sevgili falan yapsalar kol bacak kesen gerizekali fanlar olsa gerek bunlar. Yazik yani paralara.

Luna

Türkiye de kan bağışı kampanyası yapıldı lösemeli çocuklar için bende gidip verdim bu daha anlamlı bence

Kooki

Çinliler fazla fazla fazla zengin o yüzden bunlar onlar için hiç bir şey. Ama ne gereği vardı? Evet binalarda ülkelerin bayrakları vardı hatta en büyük binalardan birinde Türk Bayrağı da gösterildi, gurur duyduk ama olmasa da olurdu. Neyseki bu etkinliğin yanında pek çok yardım kampanyası da yapıldı. Korede, diğer ülkelerde, ülkemizde de kan bağışları yaptık. Lösemi hastaları için bağışlar yaptık. Yardım kampanyalarının sertifikaları bence en güzel hediye. Elimizdeki gücü iyilik için kullandığımızda daha mutlu olur Jiminimiz.

Poor humanity

Böyle şeyleri gördükçe vay be diyorum, insanlar her zaman putlaştıracak bir şey buluyor ve bu put eninde sonunda onları hayal kırıklığına uğrattığında da ona sırtlarını ilk dönen yine onu bu seviyelere yükseltenler oluyor. Çok acı, çok üzücü. Bu insanlık nereye gidiyor…

Yılgın

Ben mektup yazmayı yada kişisel yetenekleri olup dans veya şarkı coverı yapılmasını en azından hediye olsa bile bunun elle yapılmış özel tatlı bir şey olmasını tercih ederim zaten albümdü konserdi keyfini çıkartmanız için para vermeniz gerekiyor birde böyle idollere varlarını yoklarını harcayanları anlamıyorum asla çoğu öğrenci zaten ailelerinin parasını harcıyor bu konuda hayranlara kızmakta netizenler haklı ondan sonra idolleri oyuncakları gibi görüp minnet duymasını her dediklerini yapmasını bekliyorlar Bts zaten şu an hediye kabul etmiyor o yüzden böyle bir yöntem bulmuşlar ama bu bile başlı başına israf Bts in zaten ihtiyacı yok böyle bir şeye en azından harcamadan duramıyorsanız da… Read more »

Lil

Cidden severim ama aşırı gereksiz değil mi çok saçma

GirlsLikeSunset

Onun yerine idolleriniz gibi yardım kuruluşlarına bağış yapabilirdiniz

gezegentozu

Ailesinin tüm parasını idol merch almaya harcayan liseliler yapmıyor heralde fandomda reklamcılık sektöründe üst yönetici olan, milyonlarca aktif üyesi bulunan fansite sahibi olan ya da aşırı zengin ailede doğmuş olan bir sürü hayran var. Gereksiz mi tabii ki öyle. Ama fandom gücünü göstermek ve locallere ya kimmiş bu çocuk dedirtmek de bazı insanların hoşuna gidiyor. Bunu yapanlar genelde yanında bağış, hayır işleri de yapıyor. Yani aynı hayran sitesi tarafından yapılmış iki farklı doğum günü etkinliğine birine söven gelip diğerine böyle olun aferin diyor jdnsbsh

EXO-L ie

Hığaaaaaaaa!!!!!💜😍😍😍😍

:D?

Biz gösterişi seviyoruz maalesef. Ne kadar eleştirmek istesem de şu an kendim de bir tık böyleyim djeldkeld