Benzer Yazılar

Jimin’in skandalından sonra FNC’nin piyasa değeri büyük düşüş yaşadı

Jimin'in skandalından sonra FNC'nin piyasa değeri büyük düşüş yaşadı

HABER: Kwon Mina’nın AOA Jimin’i ifşa etmesinin şoku, FNC 3.9 milyar won değer kaybetti

KAYNAK: Korea Econ via Nate

1. [+2,114, -19] Hisseler Kwon Mina yüzünden değil Shin Jimin’in hareketleri yüzünden düşüyor

2. [+1,617, -12] FNC hak ediyor bunu.. yetişkin olmayan bir grup çocuğu alıp sorumluluklarını üstlenmediler. Onlar da seyirci kaldı… çok kötüler

3. [+1,445, -11] İyi oldu, FNC listeden çıkarılmalı

4. [+105, -0] 3.9 milyar won kaybettilerse ne olmuş? Yoo Jae Suk şirkete girdiğinde inanılmaz yükselmişlerdi, o zamanki yükselişe göre bu kayıp hiçbir şey. AOA zirvedeki bir kız grubu değil. FNC’nin daha iyi bir özür dilemesi lazım. Jimin gibi bir canavar ortaya çıkarmak tamamen FNC’nin suçu. Daha iyi bir özür yazıp “Jimin aktivitelerini durduruyor” saçmalığını kesmeliler, kariyeri bitti

5. [+75, -0] Haberi öyle bir yazmışlar ki FNC’nin hisseleri Kwon Mina yüzünden düşmüş gibi olmuş. O mağdur, suçlamayın onu.

6. [+72, -1] Jimin hem görünüş hem karakter konusunda dibe batmış

7. [+45, -1] Sorun değil, zararı Jimin karşılayabilir

8. [+39, -2] Shin Jimin’in karaktersizliği sebebiyle halk FNC’ye sırtını döndü, tabi ki hisseleri düşecek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

9. [+39, -1] Jae Suk hyung, acele et ve çık oradan

10. [+32, -2] Sung Ho-ya, fakir olduğun zamanları hatırlıyor musun? Seni o günlere geri götürelim tamam mı?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+254] AOA’in kariyeri muhtemelen sona erdi. Bu çok büyük bir skandal, kontratları bitmeden geri dönebileceklerini sanmam. FNC Seolhyun’a tutunmak istiyorsa (ki Seolhyun’un şirkette kalacağını düşünmüyorum çünkü kalırsa FNC kadar kötü görünür) o zaman bir açıklama yapmalılar çünkü Seolhyun şu anda zorbanın kankası olarak izleyici gibi görünüyor. Hepsinin kariyeri tehlikede, ama yine de Mina her şeyi anlattığı için onu tebrik ediyorum. Bu kadar uzun süre her şeyi içine atmak zor olmalı, Mina onu ifşa etmeseydi Jimin’in doğru düzgün özür dileyeceğinden şüpheliyim. Diğer üyeler gerçekten kariyerleri için endişeleniyorlarsa 10 yıl boyunca Mina’yı savunmalılardı, belki de Mina’nın sessiz kalacağına eminlerdi? Yazıklar olsun

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

31 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ImYeon

FNC’den de resmen iki t*cavüzcü ve bir zorba çıktı. Ve işin kötüsü ne biliyor musunuz? Bunlar sadece gruplarından ayrıldı arkadaşlar. Jonghyun ya da Jimin şirketten ayrılmadı, bununla ilgili açıklama gelmedi. FNC dibi görmeyi hak ediyor. Ve dibi Mina yüzünden değil Jimin ve o iki ahmak yüzünden görüyorlar. Bunu kimse unutmasın ve yanlış kişiye bilenmesinler.
Mina umarım kalan hayatında hep onu mutlu edecek insanlarla karşılaşır.

Codenameblue

Yalnız Jimin hep gruptan, hem şirketten, hemde sektörden ayrıldı. Fnc’den ayrılmadı ne alaka?

ImYeon

Jimin hala FNC’nin sitesinde yer alıyor. Haberlerde de hep gruptan ve sektörden ayrıldı deniyordu sirketren bahsedilmiyordu. Şirketten ayrılmadı diye düşündüm, şu an senden öğrendim ayrıldığını teşekkürler söylediğin için.

Codenameblue

Neden bu kadar eksi yedim bilmiyorum, neyse. Fnc yaptığı açıklamada Jimin kendi isteğiyle grup şirket ve sektörden ayrıldı yazmıştı ben de onun üzerine sana böyle yazdım. Hem sektörden ayrılan biri niye şirkette kalsın ne yapacak ki sonuçta.

Mirkolik

İki değil, üç sapık diyelim. Nflaying Kwangjin arada kaybolmasın.

ImYeon

Onun da mı skandalı çıkmıştı? Bilmiyordum bile… ne kadar çok pislik varmış sektörde artık isimlerini bile aklımızda tutamıyoruz.

Someone over the rainbow

4 sapık diyelim o zaman FT Island dan 2 tane, cn bluedan 1 ve nflying 1.
Ft island 4 kişi kaldı derken 3kişi kaldı şok olmuştum

ImYeon

Ben gerçekten cahilmişim arkadaşlar. FT Island’dan sadece Jonghoon var sanıyordum…

Suyon

Ft Island’da Jonghun’dan başka kim sapıktı?

Kado

Ft island dan başka kim acaba ben o haberi kaçırmışım bulamadım

Nur

Zaten bir kişi o da jonghoon diğer ayrılan üye seunghyun’un o olaylarla alakası yok

Nur

Ftisland dan 1 kişi diğer ayrılan üye tecavüz olayı ile alakası yok!

isimsizarmy

Nflying bilmiyordum o ne yapmış? Gideyim de şarkılarını sileyim

Alfabe

N. Flyingin o üyesi ayrılmıştı galiba. Fanlardan biriyle mi çıkmıştı, kıza yürümüş müydü vardı öyle bir şey ama diğer iki şerefsiz tecavüzcü ile karşılaştırmak doğru değil bence.

Last edited 2 yıl önce by Alfabe
Alfabe

Baktım geldim, cinsel taciz iddiası varmış ama çocuk suçlu gibi gelmedi bana. Kız hayran buluşmasında bacaklarımı elledi, bacaklarımı bacaklarının arasına aldı demiş, çocuk hayran buluşması için kurulan masadan karşıdakinin bacağına dokunmam fizik kurallarına aykırı demiş. Ortamı düşününce bana da çok saçma geldi, koca masanın üstünde örtü bile oluyor. Tabi yine kesin bilinemez. Öyle işte. Mesajdan yürümüş de olabilir.

isimsizarmy

Teşekkürler. Ortamı düşününce bacak muhabbeti bana da saçma geldi ama hayranın durduk yere de böyle bir şey ortaya atması garip. Bilmediğimiz şeyler olmuştur kesin. Suçluymuşsa iyi ki ayrılmış diyeyim en iyisi

Hye Su

10. [+32, -2] Sung Ho-ya, fakir olduğun zamanları hatırlıyor musun? Seni o günlere geri götürelim tamam mı?

ASDFGASÜPERGZAFSF

pinokya revel defender

Fnc’nin zaten b0k gibi bi şirket olduğu ennn başınfan belliydi. Bbc’nin mi ne bi belgeseli vardı orda aoa üyelerini gösteriyodu şirketteki çalışanlardan biri de kızların kilolarını kontrol ediyodu sonra kızlara şişko falan diyolardı??? Hatta seolhyun 50 kg mi ne çıkıyodu kıza 50 biraz fazla değil mi diyodı çalışan ve seolhyun’un boyu 170 cm falan. En başından beri fnc’den nefret ediyorum zaten lee jonghyun’u savunduklarında nefretim iyice pekişti şu an da devam ediyor. Cherry Bullet ve SF9 için üzgünüm.

aswium

evet ya ben de cherry bullet için üzülüyorum

B.A.B.Y

Last edited 2 yıl önce by B.A.B.Y
Almina

Mina nın kendisi bile ailesine bakabilmek için grupta kalmaya devam etmişken üyelere ne denebilir bilemiyorum Mina en başında üyeleri suçlamadı olay ortaya cıktıktan sonrakı görüşlerine kızdı belli ki son gönderisinde.. Üyeler Jimin i durdurabilirler miydi bilemiyorum daha bilmediğimiz belki de çok sey var o yüzden Mina daha fazla açıklama yapmadan varsayımlarla hareket etmek doğru değil bence çünkü diğer üyelerin hakkına da girmemek lazım… FNC nin sorumuluk alması gerek en azından diğer üyelerin iyiliği için

NeNe

Gerçekten şuan Jimin’i görmek isterdim.
Düşünsenize 10 yıl boyunca etrafınızda ki insanlara kan kusturuyorsunuz,özellikle içlerinden birini hayattan koparacak duruma getiriyorsunuz.Nasıl olsa sessiz ve paraya muhtaç birşey yapamaz diyorsunuz ama o sessiz ve küçümsediğin insan sadece 1 gece de herşeyin intikamını alıyor.
Shin Jimin hayatın boyunca Mina’nın gölgesi peşini bırakmayacak ve sen bunları hak ediyorsun.

aswium

shin jimin karma gerçektir mutlaka karşılığını alacaksın o yüzden çek cezanı ve sabırla bekle olacakları,başına gelecekleri

assyaa

grup o kadar emindi ki minanın açıklama yapmayacağından çünkü onu o kadar sindirip gruptan şirketten hayallerinden vazgeçecek bi hale getirmişlerdi ki söylemez söyleyemezdi. umarım jimin en beterini yaşar ama bu yaşananlara göz yumanlarda insan değiller

Spam yiyen SEN

Bir YG değiller yani bundan yırtmaları zor olacak. YG’dekiler adam öldürse dahi ellerini kollarını sallaya sallaya dolaşırlar ama siz bir YG değilsiniz. Daha çok düşüş yaşayacaklarını düşünüyorum şahsen.

Sunmii

Jae Suk temiz bir imaja sahip değil mi? Bu pis şirkette kalmaz umarım.

SAKURA🌸

Her şeyi sonuna kadar hak ediyorlar.

Healym

Jonghyun bile şirkette Seolhyun’u mu bırakacaklar?

EXO 🔥

Daha da beter olsunlar. Gencecik bir kızın hayatını mahvettiler. Herkes de buna seyirci kaldı, yazıklar olsun. Ne şirkete, ne kızlara gram üzülmedim. Mina çok kötü şeyler yaşadı ve bu yıllarca sürdü.Nasil vicdanları el veriyor aklım almıyor.Yaptığı kötülüğün bedelini yaşayarak, ömür boyu çekmesini diliyorum.

ZeyZey

10. Yorum harika dkdkkdkdkd

ela

Eskiden zorbalık gören biri olarak şunu düşünüyorum ; Diğer üyeler Jimin’den çekindiler ve aynı şeyleri yaşamak istemediler. Yani bir nevi Mina’yı kurban ettiler. Bu yaptıkları doğru değil ama aşağılanmak kimse istemez. Mina hayatında hep insanlara karşı şüpheli olacak.

Yeni Yazılar