Benzer Yazılar

Jisoo ‘Dior’ etkinliğinde göz kamaştırıcı

Jisoo 'Dior' etkinliğinde göz kamaştırıcı

HABER: Jisoo, elbisesinde cesur bir bacak dekoltesi

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+582, -56] Black Pink’in en güzeli

2. [+425, -56] Çok nazik bir güzelliği var

3. [+351, -46] Jisoo çok güzel

4. [+23, -16] Niye daha popüler değil bilmiyorum. Kadın idoller arasında zirvedeki kişi.

5. [+21, -13] Jisoo çok sade bir güzelliğe sahip

6. [+20, -5] En güzeli, ayrıca kişiliği de çok nazik ve pozitif

7. [+20, -7] Jisoo güzel ama onun hakkındaki en güzel şey kişiliği ㅋㅋㅋ

8. [+18, -3] YG niye her şeyini Jennie’ye yatırmış bilmiyorum, Jisoo daha güzel halbuki

9. [+14, -5] Aşırı güzel ve çok asil görünüyor

10. [+13, -3] Jisoo JYP’de olsaydı Twice’a rahat rahat girerdi

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+303] YG’yi boykot edin

 

Kaynak: Netizenbuzz

31 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Betüş

Niye daha popüler değil söyleyeyim çünkü nazik,asil ve arkadaşvari bir imajı var jisoo’nun . Sanki arkadaşım fotoğraf atmış gibi hissediyorum fotoğraf attığında.Kastettiğim şey kendisini ulaşılmaz ve havalı göstermiyor.Neyse o ve samimi geldiği için blinklerden daha çok diğer fandomlar sahip çıkıyor jisoo’ya . Ayrıca kesinlikle yg bünyesine yakışmayan bir kız karakter olarak yoksa oldukça yetenekli bir idol . Fanların bazıları sesini beğenmiyor ama bana göre oldukça farklı bir ses tonu var ..

Jess♡💎

benim kanatsız meleğim,kötü insanların kötü yorumları seni asla üzmesin. yüzündeki o tatlı gülümsemeyi hep bize göster,sevgili kim jisoo 🌱💗

balrimnyk

çok güzel gözüküyor umarım hakettiğin yerlere gelirsin jichu

Ece

Elbisesi efsane

🍀:*

Çok tatlı ve güzelsin Jisoo ama üzgünüm YG’yi boykot ediyorum.

army

bir çok insan dior etkinliğine jisoo için katılmış jisoo çıktıktan sonra hemen herkes boşaltmış orayı… Çok havalı değil mi?

Once since birth

Diğer insanlara saygısızlık olmaz mı?

Biri

Neden olsun? İnsanlar oraya Jisoo’yu görmek için gittiler ve o gidince de durmadılar saygısızlık bunun neresinde?

Betüş

Bencede öyle .hatta ne jennie bu kadar nefret alırdı ne de jisoo bu kadar arka planda olurdu .

Drbel

Çok güzel ama bu resminde olmayan bir şeyler var. Makyajı çok hafif kalmış, dumanlı göz makyajı çok yakıştırıyorum jisooya bence çok güzel olurdu.

bbb

jisoo’nun tek kötü tarafı yg’de olması gerçekten… altta bir zeki de insanların jisoo’yu jennie’yi sevmediği için abartıyor demiş, neden jennie sevilmiyor düşünüyor musunuz bir?

Bzg

O kadar minnoş ki dönüp dönüp bakıyorum buradaki resimlerine. Aşırı iyi kalpli ve ona edilen muamelenin çook daha iyisini hak ediyor. Sesi bana çok iyi geliyor, her şeyi bana çok iyi geliyor. Umarım hep hak ettiği yerde hak ettiği insanlarla beraber olur. Ayağına taş değmesin be jichuu. 🐣💜

blinkue&reveluv

Birine güzel demekle şirket boykot etmenin alakası ne aw ŞALDŞDŞDİSŞCŞFŞSĞ artık üyelerin esprilerine gülsek boykot edin yazıyorlar para kazandırmıyoruz bir şey alamıyoruz biz yg’yi değil blackpinki ve kalplerini seviyoruz ister güzel buluruz ister, dediklerine güleriz bunun fuhuşla ne alakası var size ne yahu esas albüm alan dijitalde destekleyen kesim korede zaten, onlarda gayet boykot ediyor en son binaya el konuldu ¿ Ben yg’yi boykot ediyorum blackpinki değil. Blackpink konserleri promoları vs %85 pay alıyor. Yani en çok kişisel pay alan gruplardan biri. Diğer şirketler 45 alırken yg ye 15 kalıyor. Araştırabilirsiniz. O para şirkete değil kızlar arasında bölüştürülerek maaş olarak… Read more »

Aycik🎐

Jisoo çok zayıf bir kadın ama elbise onu kilolu göstermiş 🙁 keşke başka bir elbise giyseydi…

Biri

İstediğiniz kadar boykot edebilirsiniz. Jisoo sırf bu etkinliğe katıldı diye hisseler artış gösterdi jsjfjsfjs

Lilith

Burada Jisoo’yu övüp diğre üyeleri yerenler var ve kendilerini blink olarak adlandırıyorlar🤦‍♀️

Dalgomi🐶

Anlamıyorum neden sürekli aynı şeyleri yazıyor herkes sıkıldım. Jisoonun özel bir kitlesi var gerçekten tanıdıkça anlayacaksınız. Yok tipik bir yüzü var yahu kardeşim bu toplumun yarısndan fazlası estetik manyağı hatta mükemmel idoller bile jisoonun doğal bir yüzü var çocukluk fotoğraflarna predebut fotoğraflarına bakın göreceksiniz. Birde şu jisoo daranın üst versiyonu yok jennieyi sevmiyorlar diye abartıyorlar diyenler bir salın artık bıktım sizden allah o kafanıızın içindekini kullanın diye verdi ha gayret. Sesi gerçekten çok güzel bir şans verip dinleyin blinklerin çoğu jisooyu benimsemiyor. Bts ve red velvet fanlarına çok saygı duyuyorum çünkü genellikle bu iki fandom koruyor jisooyu. Yg p*ç* hem… Read more »

Miyallll

Off Harikaaa bi insan yaa hem karekter hemde yüz olarak.Hep gülümsüyoo hep pozitif enerji dağıtıyoo.Böyle ulaşılmaz biri değil.Tatlı cok güzell şirin birisi.

SUNMİ

“yg biykit idilmili” böyle mi?

Mevy

Yabancı yorum a katılıyorum ☝️

GirlsLikeSunset

Neden zamanında SM’i kabul etmedin ki😭

kash

ygyi boykot ediyorum…ama onun dışında jisoonun önünü kapatan ygnin jennie hakkında yaptığı medya oyunları olduğunu düşünüyorum yoksa o listelerde birinciligi hakeden kişi jennie değil jisoo

Olga

Bunlari söylediğin için teşekkürler. Ben kac defa senin gibi yazamda her defasında linç yedim. Ben Jennie den nefret etmiyorum ama ( gerisi seninki ile aynı şey ) kash.

Olga

YG li olup tek sevdiğim idolsin ama #YG boykot ediyorum

Moşp

Bu haberden daha kaç tane görücez..cidden

la cha ta

bacak dekoltesi cesur değil tho

The Netizen

Elbise ayakkabı çirkin, kız normal güzellikte. Bence onu abartmalarının sebebi Jennie sevmemeleri, bu kızın pek bir olayı olmadığı için grupta onu öne çıkarmak istiyorlar. Lisa da öne çıkıyor amano yabancı olduğundan pek desteklemek istemiyorlar gibi geliyor. Değişik bu Koreliler 😅

karslı selo

Jisoo’nun blackpink’teki diğer üyeler gibi aegyo yaparak konuşmamasını seviyorum. Gerçi kimse blackpinkteki diğer üyeler kadar aegyo yapmıyor da :d güya girlcrush yapıyolar ama twice bile konuşurken normal konuşuyor bunlar aegyo yapıyor. Bu yüzden Blackpink’te bana samimi gelen tek kişi. Diğerleri iyi olabilir bilemem ama sadece Jisoo’dan sıcaklık hissettim. Ayrıca çok nazik biri. Sesi de özel, her şeyini seviyorum. İnş hakkettiği yere gelir.

Betüş

Kesinlikle katılıyorum . mesela bana BP i samimi bulamadigimda videoları izle fikrin değişir demişlerdi .değişti ama daha kötü yönde değişti fnfnbd.tek kişi dışında o da jisoo .gayet normal konuşuyor öyle abartı hareketleri yok .

Effie

Blackpink aegyo yapmıyor eskisi kadar? Fanlarla ilgili bir şey olduğunda tabii ki ince konuştukları fanlar için aegyo yaptıkları oluyor ama blackpink ne vlivelarda ne baska yerde abartılacak bir konuşması yok?

Betüş

Sadece aegyo yapma meselesi değil burada arkadaş öyle dediği için yazdım ki bana göre aegyo oldukça yapıyorlar . enerji meselesi ve samimi bulamıyorum jisoo dışında.Bak jisoo da aynı his yok neden bilmiyorum.Yani aslında sevememe gibi değil de enerjileri beni itiyor gibi diyeyim . Bu normal hayatımizda da olur ya genelde .Birini nedensiz sevme hissi veya sevememe hissi .

Yeni Yazılar