Benzer Yazılar

Jun Jin, kabin memuru nişanlısını övdü

Jun Jin, kabin memuru nişanlısını övdü

HABER: Jun Jin’in ilk röportajı, “Kız arkadaşım bir kabin memuru, ona ilk görüşte aşık oldum… takma adları ‘tanrıça’ ve ‘melek'”

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+1,416, -179] Kız arkadaşının mesleği farklı olsa çoğu ünlü ‘ünlü değil, sıradan biri’ der geçer, ama kabin memuru olunca insanlar böbürlenmeye bayılıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Kabin memuru olmak için TOEIC’ten 500 almak ve güzel olmak yeterli, sonra evlenip istifa ediyorsun. Gökyüzünde garsonluk yapmak işte, ama Koreliler niyeyse kabin memurlarını yüceltmeye bayılıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+530, -64] Bence gözlerini yeniden yaptırmış, tuhaf görünüyor

3. [+473, -53] Kesinlikle kabin memurlarını sevecek birine benziyor ㅎㅎ

4. [+88, -25] Koreli erkekler özellikle kabin memurlarını seviyor çünkü onları tiplerine göre işe alıyoruz ve üniforma giydiriyoruz. Aslında garsonluk yapıyorlar. Erkekler sadece dış görünüşlerine kapıldıklarını itiraf ediyorlar resmen ㅋㅋㅋ araba modellerini sevmek gibi, aynı. Sadece dış görünüşe bakarsanız ilişkiniz genellikle iyi bitmez.

5. [+67, -43] Bu ne ya, bir kabin memuru size tokat falan mı attı? Bu kelimeyi gördüğünüz anda ağzınız köpürüyor

6. [+59, -35] Kabin memuru = yemek arabası ittiren kadınlar

7. [+54, -10] Her zaman şu lanet kabin memurları…

8. [+43, -13] En çok beğeni alan yorumlara inanamıyorum ㅋ niye insanların mesleklerini bu kadar aşağılıyorsunuz?

9. [+33, -13] Kabin memurları spikerlerle aynı seviyede değil ㅋㅋㅋㅋㅋ kabin memurları garson gibi ama spikerler farklı bir seviyede

10. [+18, -6] Çoğu erkeğin kabin memurları hakkında romantik fantezileri yok mu? Kabin memuru olmasa bile, saçlarını toplamış, topuklu giymiş ve üniformalı bir kadında çekici bir şeyler var.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+252] Kore sektörüne ilgi duymaya başlayana kadar kabin memuru ve spikerlerin bu kadar üstün görüldüğünü bilmiyordum… İngiltere’de televizyon sunucuları genellikle daha yaşlı, genellikle büyükanne-büyükbabanızın tanıdığı kişiler oluyor

 

Kaynak: Netizenbuzz

22 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
CurlyLili

Valla kabin memurlarının bu kadar aşağılandığı bir ülke de görmemiştim. Gökyüzü garsonları, işçi sınıfı bir daha ki haberde hangi yakıştırma yapılacak merak ediyorum. İnsanlar sadece ünlülerle tanışmak için değil belki de gerçekten farklı ülkelere uçmak ve yeni kültürler tanımak için bu mesleği yapmak istiyorlardır ne dersiniz?

Ki doğrusu lise yıllarında benim de hayalimdi asdfghjskdf

CurlyLili

Bu arada yanlış anlama olmasın işçi sınıfı benim açımdan hakaret değil ama bir önceki haberde buna benzer yorum vardı ona gönderme yapmaya çalıştım sdfghjdkahv ama şimdi gittim baktım hizmet sektörü çalışanı diyormuş. Düzelteyim.

Alita

Ayrıca sanıldığı kadar da kolay bir iş değil. Herhangi bir acil durumda kabin memurlarına çok görev düşüyor. Yolcuların güvenliği için gerekli insanlar.

CurlyLili

Türlü türlü insan biniyor o uçaklara. Onlarca kişiyle, tabiri caizse, uğraşıyorlar.

Türk hava yolları reklamından hatırlıyorum doğuma bile yardım eden var. Sadece yemek arabası ittiren kadın demek acımasızca. Ya da bu mesleği kadınlara özel görmek de öyle…

elifnur

gökyüzü garsonluğu çok da kötü değil bizim ülkede uçan memeli diyorlar

Last edited 2 yıl önce by elifnur
CurlyLili

… yani diyecek kelime bile bulamıyorum.

CurlyLili

Şu yorumlardan anladığıma göre güzellik her şey. Bu yüzden güzel olanlara, sahte hesaplarla zorbalık yapılması ne yazık ki şaşırtmadı.

xoo

Bence kıskanıyorlar. Kabin memurları hem güzel hem popüler orada. Bizde nasıl benim torunum avukat derlerse orada öyle övüyorlar. Haksız kazanç elde ettiğini düşünüyorlar.

Esra

Yav kadın artık 30 larında yani mesleğini yapmış güzel bir şekilde evlenme vakti gelmiş evleniyor ne dir bu çekememezlik. Milletteki mesleğe saygısızlığa bak. O çekemediğiniz kabin memuru olmak sanki cok kolay. Sinavdan dilden geçsen fiziksel ozelliklerinde iyi olmak zorunda. Ayrıca netizen adam 40 ına geliyor kilo almış görüntüsü normal degilmi . Hep 20 lik gibi kalamıyor insan.

jeyan

8. [+43, -13] En çok beğeni alan yorumlara inanamıyorum ㅋ niye insanların mesleklerini bu kadar aşağılıyorsunuz?

KINGEXO

Şu fotoğraf yükleme şeyi çok iyi oldu bazen bu netolar öyle saçma konuşuyor ki kendimi sadece memelerle ifade edebiliyorum.

KINGEXO

Keşke kırpsaymışım ya 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Depresyondayim

Jsjsjsjejdjdjsbns canın sağolsun biz seni anladık

EXO-L ie

Adama ve nişanlısına üzüldüm şuan

Hana Sensei

Yine buram buram kıskançlık kokusu ve yine Netizenler.

Sooji

Kabın memurları garsonluk yapmıyor. Uçuş boyunca sizin guvenliginizden ve rahatınızdan sorumlulular. Yolcularla uğraşması çok zor. Madem öyle düşünüyorsunuz 1 haftalığına sizler kabin memuru olun. Bakalım sadece uçan garsonlar mıymış.

Boş yapmayın

Hizmet sektöründe herkesi eleştiriyorlar. Sanki herkes doktor falan olmak zorunda. Hostesler çok iyi derecede en az bir yabancı dil bilmek zorunda bunu kaç netizen yapabilir.

Last edited 2 yıl önce by Boş yapmayın
nolia

Anlamadım adam ne demiş ki sanki?? Nişanlısı hakkında konuşuyo sadece yani buna da kuduramazsınız şokla okudum yorumları:d

Last edited 2 yıl önce by nolia
blueb

Şu kabin memurlarına olan ön yargı ve aşağılamadan gına geldi artık neymiş garsonluk yapıyorlarmış evet her kabin memuru garsonluk yapabilir ama her garson kabin memurluğu yapamaz. Tek işleri yemek dağıtmakmış gibi cahil cahil konuşun siz kabin memuru olmasa uçak kalkamaz her acil durumda yardımına o yetişir keşke biraz saygınız olsa. Yeri geldiği zaman hemşire yeri geldiği zaman psikolog yeri geldiği zaman ebe yeri geldiği zaman itfaiyeci olabilen mesleğe bu yorumlar hiç yakışmamış.

Last edited 2 yıl önce by blueb
Zehra

“Övdü”yü dövdü olarak algıladım ilk bi kaç saniye dedim noluyo

Elif berra

Bende

JKW

Saçma sapan cahil cahil konuşmaya bayılıyorlar yemin ederim..bir toplum, güzel insanları her yerde her şekil nasıl bu kadar kıskanabilir aklım almıyor sırf özellikle güzel olduklarını belirtiyorlar.. Kıskançlığın bu kadarı👏

Last edited 2 yıl önce by JKW

Yeni Yazılar