Benzer Yazılar

Jung Eunji, Do Kyung Wan’a eşini hiç aldattın mı diye sordu

Jung Eunji, Do Kyung Wan'a eşini hiç aldattın mı diye sordu

HABER: Jung Eunji, “Eşini hiç aldatmadın, değil mi?” Kyung Wan, “Nasıl cüret edersin?”

KAYNAK: Newsen via Nate

Uzun yüzük parmakları olan insanların eşlerini aldatma olasılığının daha yüksek olduğunu konuşurken, Do Kyung Wan yüzük parmağının uzun olduğunu söyledi. Bunun üzerine Jung Eunji şöyle bir sordu, “Biliyorum hiç yapmamışsındır, ama hayatında hiç kimseyi aldatmadın değil mi?” Kyung Wan yanıtladı, “Aldatmak mı? Nasıl cüret edersin? (güler).”

1. [+1,425, -92] Mutlu bir evliliği olan bir kişiye nasıl böyle bir şey sorabilirsin? Jung Eunji, deli misin? ㅋㅋㅋ

2. [+1,373, -66] Bu çok kaba bir soru. Ve komik bile değildi.

3. [+1,200, -63] Özellikle mutlu bir evliliği ve mutlu bir hayatı olan birine sormak için oldukça kaba bir soru

4. [+95, -19] Jung Eunji sık sık düşünmeden bir şeyler söylüyor gibi?

5. [+87, -19] Bu çizgiyi aşan bir soru. Belki de düşüncesiz olmasının sebebi çok uzun zamandır bir idol olması…

6. [+81, -21] Eunji’nin… kalbi yüzü kadar çirkin, çok düşüncesiz

7. [+73, -13] Bunu çocuklarını yetiştiren, evli bir adama nasıl sorabilirsin? Lütfen sözlerini yüksek sesle söylemeden önce içinden geçir.

8. [+72, -15] Her zaman Jung Eunji’nin kafasında bir beyin olmadığını düşündüm ㅋㅋ bu yüzden bunu sormayı düşünmesine bile şaşırmadım

9. [+51, -23] Bu soru bir kadına “Vücudunuzu asla sponsorlara satmadınız, öyle değil mi?” diye sormakla aynı ㅋㅋㅋ Aldatmış olsun ya da olmasın, rahatsız edici bir soru ve TV’de sormak tamamen gereksiz. Jung Eunji gerçekten bir feminist mi? ㅋㅋㅋ

10. [+44, -12] Jung Eunji her zaman çok zorlu gibi davranıyor, ama eğlence şovlarında çizgiyi hep aşıyor

11. [+31, -10] Kyung Wan gülüp geçti ama muhtemelen içten içe kızdı ㅋㅋ

12. [+30, -10] Çok düşüncesiz ve kaba … Bu soruyu ifade etme şeklinden ötürü daha önce aldattığını varsaymış gibi geliyor. Bu bir kadına daha önce vücudunu satıp satmadığını sormak gibi bir şey.

13. [+29, -16] Jung Eunji’yi seviyorum ama bu kaba olmuş

14. [+28, -19] Batıl inançlardan bahsediyorlardı, Do Kyung Wan yüzük parmağının uzun olduğunu söylese bile, Eunji “Ah! Bu batıl inancın yanlış olduğu anlamına geliyor!” falan diyebilirdi, aldattın mı diye sorup moral bozmak yerine… düşüncesiz bir soru.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+108] Bir hata olmuş olabilir (umarım Eunji hata yaptığının farkındadır) ama lütfen zararsız bir şaka gibi davranmayın. Ben yakın bir iş arkadaşıma ve onun eşine saygımdan ötürü asla böyle bir şey söylemezdim, eşi dinliyor olsa da olmasa da. Bir de radyo şovunda sormuş.

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Acı Ama Gerçek

Neden aklıma zico ve jjy nin radio stardaki altın telefon muhabbeti geldi 🤦🏻‍♀️
Kız dengesiz biri galiba önünde senaryo olmayınca ne konuşacağını bilmiyor…

****

O kadar saçmalıyorsunuz ki .. Postu açan zaten olay ne bilmeden atlamış.
Orada eunji adam ile değil bir parmağın diğerinden uzun diye aldatır düşüncesi ile dalga geçti. Adama da şaka yoluyla sordu çünkü adam da inanmıyor böyle seylere. Kendisi de en sonunda söyledi inanmıyorum diye . Eunji’nin kendisi de Sonun da Lütfen böyle inançlara değil insanlara güvenin dedi. Eunji’nin tek yanlışı canlı yayında böyle bir şaka yapması oldu. Çünkü insanlar zaten apink’in kötü bir yanını bulayım diye bekliyor. Espiriyi anlasa da anlamasa da kötüye yoruyorlar.

Ei97821

Üff ne kadar kastınız be. Böyle ani çıkışlar genelde espri amaçlı yapılır; küçümsemek için değil. Gülün geçin dkdjlsşa

Esra

Niye bu soru bu kadar kızdırdı sizi. Nerden biliyorsunuz çok iyi adam olduğunu yani sonuçta herşey ımaj. Aldatmadıysa cevabını verir geçer. O kadar da kasmayın kendinizi nefret etmek için.

öfff

cidden yanlış bir soru olmuş… umarım sonrasında özür dilemiştir ve hatasını anlamıştır

Öylesine biri

Kaba bir soru olmuş. Bunun savunulacak bir yanı olduğunu düşünmüyorum.

Ezgigece

Yetişkin aklı dengesi yerinde biri herkesin izleyebileceği bir yerde şaka adı altında böyle bisey dememeli çok saygısızca

...

Ozan Güven’in ne salak salak sorular bunlar kaç yaşındasın sen he kaç yaşındasın çıkışı bu duruma cuk otururmuş :Dd

easlıa

Savunulacak bir tarafı yok saçma bir soru olmuş ki orası arkadaş ortamı bile değil, halk tarafından dinlenen bir radyo.Eunjinin son dönemlerde çok değiştiğni düşüyorum.Belkide yaşadığı bazı olaylar durumunu değiştirmiştir.Umarım durumunu biraz toparlar.

Elif

Off linç yemekten korktugum icin hep icimde tuttum ama soyluycem.Eunjiden hep negatif enerji aliyorum.gulusu hic ama hic samimi gelmedi hic bir zaman.hatda kiz gulerken sinirleniyorum😂aslinda kızı da yakindan tanimiyorum.ama tanimadan boyle hoslanmadigim 1-2 insandan biri.bir az da karakter olarak bana kıskamc ama bunu icinde tutan biri gibi geliyor.gozlerinde hic ama hic masumiyyet yok.neyse laf acilmisken dedim,yomsa hep icimde tutuyordum😂

öfff

kız bir hata yaptı iyi ki hemen kusun nefretinizi

Elif

nefret etmiyorum,hoslanmiyorum.ama sen galiba onune cikana nefret besleniyorsun

öfff

bu yorumumdan önüme gelene nefret beslediğimi nerden çıkardın anlamadım. tamam yorumunda nefret yoktu belki ama bu haberin altına kız ile alakalı bi dünya şey yazmana da gerek yoktu

Hye Su

Kafayı yiyeceğim abi. Şu sitede yazım ve noktalama kurallarına özen gösteren insan sayısı neden bu kadar az?🤦🏻‍♀️ Soyluycem ne ya? Biraz ne zamandan beri ayrı yazılıyor? Hadi bunları geçtim ‘ı-i, o-ö, u-ü, g-ğ, c-ç, s-ş’ ayrımını da mı yapamıyorsunuz? Eğer “Klavye böyle üşengecim.” diyorsanız Türkçe QWERTY klavye kullanın gözünüzü seveyim.

Hye Su

Ne gereksiz yorum yaptın.

Yeni Yazılar