Jung Jun Young hapishaneden çıktı

11

5 yıl nasıl bu kadar çabuk geçti? Eminim bugünlerde Jung Joonyoung’un kim olduğunu bile bilmeyen çocuklar vardır. (Ç/N: Hapis cezası Nisan 2020 yılında 5 yıl olarak verildi ama daha 5 yıl olmamış niye 5 yıl diyorlar anlamadım.)

 

Hükümlü t*cavüzcü Jung Joon-young beş yıllık cezanın ardından hapishaneden çıktı. Birden fazla kadına t*cavüz ettiği için beş yıl hapishane yatan şarkıcı Jung Joon-young hapisten çıktı. Jung, rock grubu FTIsland’in eski üyesi Choi Jong-hoon ve diğer üç kişiyle birlikte, Ocak 2016’da Gangwon’un Hongcheon ilçesinde ve aynı yılın Mart ayında Daegu’da sarhoş ve baygın kadınlara tecavüz etmekle suçlandı.

Ayrıca Jung, kendisini kadınlarla seks yaparken gizlice filme almak ve videoları 2015’ten bu yana mobil sohbet odalarında 11 kez paylaşmakla suçlandı. Kasım 2019’da altı yıl hapis, 80 saat cinsel şiddet tedavisi eğitimi ve çocuk veya engelli bakımı yapan kurumlarda beş yıl çalışma yasağı cezasına çarptırılan Jung, kararı temyize götürdü.

Temyiz mahkemesi Nisan 2020’de cezayı beş yıla indirerek hem Jung’un hem de savcıların yeni temyiz başvurularına yol açtı. Ancak Yüksek Mahkeme Eylül 2020’de Jung’a verilen hapis cezasını onadı.

Jung, kablolu yayın ağı Mnet’in seçme programı “Superstar K” (2021) ve 2019’da KBS’nin “2 Days & 1 Night” gibi TV reality şovlarında yer aldıktan sonra kamuoyunun dikkatini çekti, ama hakkındaki yasal suçlamaların ardından tüm faaliyetlerini durdurdu.

Choi, Jung ile aynı suçtan aldığı iki buçuk yıllık cezasını 8 Kasım 2021’de tamamladı.

Cr. JoonAng Daily

[+288][-5]

1. [+137, -0]
Serbest mi bırakıldı? Lütfen hapse geri dön ve bu sefer arkadaşın Seungri’yi de yanına al.

2. [+128, -1]
Bu adamın tıpkı Go Youngwook gibi bir daha tanıtım yapması yasaklanmalı.

3. [+122, -0]
Cezasını tamamladı, idol sektöründe her şeyi okudum ya

4. [+90, -0]
Ona ‘çöp’ demek çöpe hakaret

5. [+87, -0]
O kadar az hapiste kaldı ki, peki ondan çok daha kötüsünü yapan Seungri nasıl oluyor da hala işlerini yürütebiliyor ve kadınlarla takılabiliyor?ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ wow

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikDispatch’in Han Sohee ile nasıl bir ilişkisi var?
Sonraki İçerikLee Hyori’nin arkadaşının düğünündeki kötü vokal performansı
Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments