Benzer Yazılar

Jung Woo Sung, uzun süreli bir ilişkisinin nasıl bittiğini anlattı

Jung Woo Sung, uzun süreli bir ilişkisinin nasıl bittiğini anlattı

HABER: Jung Woo Sung, “Daha önce bir kadın tarafından terk edildim, parasal olarak zor durumdaydım ve tüm yemeklerimizi ödemek zorunda kalıyordu”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+905, -74] Şu andaki erkek arkadaşım her şeyi bana ödetiyor ㅜ Nasıl bir yemek alacak paran olmaz anlamıyorum. Gerçekten böyle olunca sevgi azalıyor.

2. [+655, -86] Önce para gelir.. Bahse girerim Jung Woo Sung’u terk eden kadın, yeterince başarılı olsaydım benimle çıkardı.

3. [+510, -25] Vincent Van Gogh gibi bir adam bile yoksul bir sanatçı olduğu için terk edildi

4. [+64, -19] Farklı düşünüyorum. Jung Woo Sung’un seviyesindeki bir adam kesinlikle her şeyi bir kadına ödetebilir. Jung Woo Sung muhtemelen bu kadına ihtiyaç duyduğu türden bir bağlılık veremedi, bu yüzden kadın onu terk etti.

5. [+47, -4] Eğer 10 yıl çıkmışlarsa, sorunun parasal meseleler olduğunu düşünmüyorum, Jung Woo Sung kendini ona adamadığı içindir. Yoksa neden kadın terk etsin ki? Jung Woo Sung, fakir olduğu için terk edildiğini düşünerek kendini mağdur etmeyi seçti.

6. [+47, -3] Dürüst olmak gerekirse, erkek ya da kadın fark etmez, arada bir şeyleri ödeyip karşı tarafa ısmarlayacak durumda değilseniz ilişki yaşamayın

7. [+40, -3] 10 yıldır çıkıyorlarmış ve Jung Woo Sung halkın çok daha muhafazakar olduğu dönemde ilişkisini duyurmuştu, bu yüzden ayrılmalarının sebebi artık aşık olmamaktı diye düşünüyorum

8. [+28, -6] Erkek ya da kadın, partnerinize yardım etmek yerine her zaman ona ödetiyorsanız karakteriniz sorunludur

9. [+26, -2] Parası olmayan bir adam, Jung Woo Sung kadar yakışıklı olsa bile terk edilir ㅋㅋㅋ

10. [+23, -2] Parasal olarak mücadele etmek erkekler için berbat, çünkü kendinize duyduğunuz saygınızı da etkiliyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+267] Jung Woo Sung kendini mağdur durumuna düşürmüş. 10 yıl çok uzun bir süre, kadın daha erken onu terk edebilirdi. Sorun fakir olması olsaydı kadın 10 yıl boyunca bu ilişkide kalmazdı.

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

Bu yemeği tek tarafın ödemesi başlı başına saçmalık herkes kendi yediğini ödesin. Eğer paranız yoksa da bir şeyler yemek zorunda değilsiniz sahile gidin gezin illa yemek şart değil.

tanıyantanır

Benimkinin bir arkadaşı rezil bir durum yaşadığı için korkudan bana ödetmiyor ayrılırsak arkasından aldıklarımı ona şunu verdim bunu verdim dememden korkuyormuş 3 senede sadece 5 tl aldı bir kere benden o da otobus parası makarna ödücem 1 tl ona bile kart verdi lütfen kızlar erkekler farketmez eski sevgililerinizle bir şeyler paylaşıyorsanız ayrılinca başına kakmayın biz de şu durumlara duşmeyelim ya

Yuh artık

Sorun para olsaydı kadın onu 10 yıl beklemezdi. Kadın sevmiş ve herşeye katlanmış,paran yoksa yemeğe neden gidersin adam.
Eşimle 2000 senesinde tanışmıştık ben avrupa o anadolu yakadında oturuyordu ayda sadece 1 kere buluşuyorduk. Nedeni ise cebimdeki paranın durumuna bağlı olması cebimde para yok ne de olsa o öder diyip geçmedim bazen kendi hesabımı bazen onun hesabını ödedim. 4 yıl bu şekilde geçti ve hiçbir şekilde parayı düşünmedim. Bu adam bana ne kadar katlanır veya ben bu adama ömrümün sonuna kadar katlana bilirmiyim sorusunun cevabını aradım hep. Şimdi 16 yıldır birbirimize katlanıyoruz 😂😂
Adamın söyledikleri hikaye kendini acındırmadan başka birşey değil🤦🏻‍♀️

Hata

Çok tatlı bir hikaye ya, umarım hep mutlu olursunuz

Hellob*tches

Sorun para olsaydı kadın onunla 10 yıl harcamazdı. Sorun Jung Woo Sung dadır.

Gh3

Niye insanlar yemeğe çıktıklarında hesabi ödeme konusunda stres oluyor ki veya niye boyle bir sorumluluk hissediyor ? Herkes alman hesabi yapsin ve bundan rahatsizlik duymasin ..kasiyerler de tek elden para bekliyor sinir bozucu

Yeni Yazılar