Benzer Yazılar

Jungkook’un dövmeci arkadaşı sevgili olduklarını yalanladı

Jungkook'un dövmeci arkadaşı sevgili olduklarını yalanladı

HABER: ‘Jungkook sevgili dedikoduları’ ünlü olmayan kadın, “Biz sevgili değiliz, çift dövmesi değil”

KAYNAK: Sports Today via Nate

1. [+1,803, -172] Sadece arkadaş ama ona arkadan sarılıyor ㅎ Jungkook’un çok rahat bir tarzı var galiba~

2. [+1,442, -58] Sıradan birinin Instagram hesabını nasıl buldular ya? Bugünlerde fandomlar manyak resmen;;

3. [+1,150, -464] Demek sevgili değiller. Jungkook’un bir kıza böyle sarıldığını görünce şaşırdım ama kızın erkeksi bir tarzı var ve açık görüşlü birine benziyor.

4. [+258, -14] Sevgililerdi ama bugünden itibaren sevgili olmaya izinleri yok gibi geliyor

5. [+253, -11] Şimdi büyük şirketler sanatçılarına niye bu kadar uzun süre tatil vermiyor öğrendik

6. [+236, -43] Jungkook’u şirin biri olarak gördüğüm için sevdiği kadın tarzına bakınca şaşırdım.. karanlık, gösterişli tipleri seviyor galiba..

7. [+212, -22] Jimin’in Paris’te parmakla vurma videosu ört bas edildi, Jungkook’un birlikte takıldığı insanlara bakarsanız halka gösterdiği imajından çok daha farklı biri aslında. Kazandığı paraları ve çevresinde onu kışkırtacak insanları düşünün. BTS’in ileride Big Bang gibi olmasından korkuyorum. Bir ay tatilden sonra böyle bir haber çıkıyorsa o yoldalar.

8. [+195, -32] Demek bu yüzden tatil yaparken bizi görürseniz görmemezlikten gelin dediler hayranlara.. kız arkadaşlarıyla gezebilmek içni. Hmm.. Jimin de yabancı bir ülkede bir kızla barda şakalaşırken yakalandı. Bu ikisi bir sonraki albüm için sıkı çalışan hyunglarına karşı üzgün hissetmiyor mu?

9. [+184, -13] Jungkook’un parmaklarındaki dövmeleri ve hippi saç tarzlarını fark etmiştim, tarzı tuhaflaşıyor.. niye? Lütfen kendine gel

10. [+178, -17] Hadi ama.. Armyler Jungkook’un nasıl biri olduğunu biliyor artık ㅋㅋㅋ bir kızın yanında gevşek davranacak biri değil, aslında içine kapanık biri. İnsanların ortasında bir kıza arkadan sarılıyorsa sevgililer demektir. Ayrıca parmaklarında Mijoo’nun MJ harfleri yazılı. Yakalanacağını bildiği için M harfini bir ev gibi göstermeye çalıştı, yakalanırsa bir bahanesi olsun diye

Jungkook'un dövmeci arkadaşı sevgili olduklarını yalanladı

KAYNAK: Naver

1. [+1,678, -103] Bütün bu nefretin sebebini anlamıyorum. Hash Swan’e saygısızlık yapan Armyler özür dilemeli, ama Jungkook tatilinde eğlendiyse sorun yok bence. Biliyorum insanlar sevgilisini merak edecek ama bu BTS’i hiç etkilemeyecek, sonuçta suç falan işlemedi.

2. [+924, -136] Dürüst olalım şimdi, ilişki yaşamak yine de böyle bir grup için zararlı

3. [+688, -164] Çok üzülüyorum.. gizli kameradaki oymuş ㅠㅠ

4. [+460, -51] Hayranlar kabullenebilir mi lütfen, herhangi bir dövmeci demeyi kesin

5. [+297, -32] Sorun ilişki yaşaması değil, parmağındaki baş harf dövmesi değil mi?

6. [+160, -18] Bırakın sevgili yapsınlar. Ne kadar az zamanları var da dövmecide tanıştıkları biriyle ilişki yaşıyorlar bir düşünün! Bir de ilk skandalı maknae çıkardı.. Jungkook-ah, çocuksuluğun yüzünden hiç düşünmeden istediğin kişiyle çıkarsan eğer zirvede kalamazsın. Hyunglar onu biraz kısıtlamalı.

7. [+124, -12] Hayranlar ne istiyor? İdolleri hadım etmek mi? İlişki yaşamalarına sinirleniyorlar ama bu yaşta bir adamın bakir olmasını mı bekliyorlar? ㅋ

8. [+137, -27] 23 yaşında, ilişki yaşıyorsa ne olmuş.. 16 yaşından beri buna zaman bulabildiğinden şüpheliyim. Gerçekten yaşıtlarının yaşadığı mutlu anları yaşamadan ölesiye çalışmasını mı istiyorsunuz? Ben onu destekliyorum

9. [+113, -14] Piercingli ve dövmeli bir kadın sana havalı mı göründü? ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

10. [+90, -1] Jungkook hayranları o kadar ekstrem ki kız sevgiliyiz dese öldürülür

Jungkook'un dövmeci arkadaşı sevgili olduklarını yalanladı

HABER: Jungkook’un yakın arkadaşı kadın dövmecinin kimliği açıklanmak üzere “Gerçek ismi, sosyal medya hesabı, röportajları bulundu”

KAYNAK: E-Today via Nate

1. [+825, -20] O kadar kişi varken BTS üyesi olmak zorunda mıydı.. şimdi her yerde ifşa edilecek çünkü grubun çok hayranı var

2. [+692, -34] Çok fazla hayran var… Bence bu saatten sonra arkadaş bile olamazlar..

3. [+659, -126] Jungkook uyuşturucu mu kullandı? Hayranlar niye çocuk saygısızlık yapmış gibi davranıyorlar? Niye bir restoranın gizli kamera görüntülerine yakalanmış bir suçlu gibi davranıyorsunuz ona?

4. [+121, -14] Hayranlar kızın sadece arkadaş ya da kız arkadaş olmasını umursamıyor, dövmeli insanlarla takılmasını umursayıp eleştiriyor. Tencere yuvarlanır kapağını bulur.

5. [+116, -11] Jungkook-ah… gerçekten böyle biri miydin? Birlikte takıldığı insanları görünce gözümdeki imajı mahvoldu.. ㅡㅡ

6. [+83, -18] Hyunglar sanat galerine gidiyor, balık tutuyorlar, bisiklet sürüyorlar, diğer erdemli aktiviteler yapıyorlar.. maknaeler ise.. genç kan işte..

7. [+77, -7] Dövmeli insanlara katlanamıyorum. Geçici dövme tamam ama vücuduna bunu yapmak hiç havalı değil!!

8. [+71, -2] “Arkadaş”, hangi arkadaş diğerine arkadan sarılır?

9. [+63, -8] Jungkook’un haysiyetli bir hayat yaşadığını düşündüğüm için onu seviyordum ama bu düşündüğümden çok farklı..

10. [+46, -3] Bir kadın idol bir erkeğe arkadan sarılsaydı ne kadar tepki alırdı hayal etsenize? JooE sırf bir erkekle kol kola gezdi diye ne kadar dalga konusu oldu hatırlıyorsunuz değil mi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+234] “BTS’in ileride Big Bang gibi olmasından korkuyorum. Bir ay tatilden sonra böyle bir haber çıkıyorsa o yoldalar.”

Bu kadar abartmak nedir ya? sfdsfds Evet.. Bugün arkadan sarılır.. Yarın uyuşturucu, f*hişe ayarlama ve tecavüz videosu paylaşma skandalı çıkar.. Hep böyle başlar…

 

Kaynak: Netizenbuzz

108 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jisooo

Kızın dövmeleri ve piercingi varsa ne olmuş bu onun karakterinin kötü olduğunu mu gösterir. Arkadaş olarak seçtiğimiz insanların dış görünüşü değil karakterleri bizi daha çok ilgilendirir bence. Hayatımda gördüğüm en yobaz bakış açısına sahipler yok arkadan sarıldı yok kol kola girdi yok yana yana yürüdü kesin sevgilier ayrıca sevgili olsalar ne olur çoğu idolün zaten sevgilisi var sadece bu bakış açısı yüzünden yakalanmak istemiyorlar sırf bu olay yüzünden dün yere göğe sigdiramadiklari çocuğu bu gün bigbangle bir tutup yerin dibine sokuyorlar benim umrumda olmaz kiminle sevgili olduğu sonuçta kendi hayatı diğer insanlara zarar vermedikçe.

Kooki

X kişisi: uyuşturucu, taciz, tecavüz, gizli kamera çekimi, vergi kaçakçılığı, fuhuş
Sokaklarda istediği gibi dolaşır, spor salonlarına gider, pişmiş kelle gibi sırıtır çünkü cezalandırılmayacağından emindir
Y kişisi: dövmelidir, kısa saçlıdır piercinglidir
Allah senin belanı versin sen nasıl kötüsün böyle, hiç bir şeyi haketmiyorsun, yaşama sen, sen de kendine insan mı diyorsun…
Anlıyor musunuz? Ne kadar da acınasılar çünkü beyinlerini kullanmıyorlar. Bunların söylediklerini kafaya takmayın.
Adımın Halime olduğundan emin olduğum kadar eminim ki 10 gün sonra bangtana yalakalık yapmaya başlayacaklar..
Oynat bakalım 🙋

SURMEW-BTS

<3

SURMEW-BTS

Dövme ve piercing artık çok yaygınlaştı ve her kesimden her insan yaptırabiliyor ve bir sanat. Kızı dış görünüşe göre yargılayıp kişiliği hakkında olumsuz yargıda bulunmak yanlıştır. Ve cidden çok abartıyorlar. Jungkook 22 yaşında genç biri, arkadaşları olabilir, sevgilisi olabilir, çocukları az rahat bırakın. Ayrıca bu kızıda rahat bırakırlar inşallah, yazık günah kıza. İnşallah işine gücüne rahat rahat gidiyordur.

Betüş

Aynen öyle .Bu dövme meselesi Türkiye’de de var . Hadi buradakiler dini boyutta bakıyor .Var böyle dövmeli arkadaşlarım gayet de düzgün insanlar . İmajla alakası yok ki bunun. Dışı düzgün olup ahlaki olarak beş para etmez de bir sürü insan var o zaman. Onlar nasıl yapalım ?

SURMEW-BTS

İslami açıdan dövme günah olmasa ben de yaptırırdım ve benimde pek çok arkadaşımda dövme var, görende dövme yaptıranlar her gün suç işliyor, orada burada uygunsuz hayat yaşıyor sanır. o kadar üniversiteli, işinde gücünde, avukat , doktor, hemşire vs de dövmede var piercingta, zamanında bu rock ve metal dinleyip siyah giyinen kişileri satanizmle suçlayan kişiler gibi bunlar, ayrıca şu dünyada çok değişik kültür ve nalayışa shaip kabileler var misal, değişik, dövme ve piercingleri olan kabileler var, vücutlarına yara oluşturup şekiller veriyorlar, kulaklarına dudaklarına tabak şeklinde piercing yapıyorlar, şimdi onlar kötü insanlar mı, kültür ve gelenekleri bu.

Muziksever

İslami açıdan dövmenin günah olma boyutunu hep kafamda tartıyorum.Kesinlikle tartılacak bir durum değil günahsa günahtır ama bazen bile bile yaptığım günahlarla bunun bir farkını göremiyorum.
Örneğin başörtülü değilim,yazın tatilde bikini,mayo giyiyorum ve bu günah dövmenin günah olduğu gibi.Ama ben çok da bilgili değilim insanları yanıltmayayım.Doğrusunu bilen varsa yazsın.
Bazen minimal bir dövmeyi çok istiyorum gidip yaptırasım geliyor sonra sırf küçücük şey için değmez diyorum.Neyse bu haber vesilesi ile yukarıda bahsi geçen kızın çok güzel dövmeleri var.Onlara baktım baya iyiydiler.

SURMEW-BTS

ben de sizin gbi düşünüyorum. elimden geldiğince İslami kurallara uymaya çalışıyorum ama bende başımı örtmüyorum, ama istersem örtebilirim, dövme ise vücudun doğal güzelliğini bozduğu için yasak ve geri dönüşü ve dövme sildirince de iz kalıyor, ayrıca aynı estetik yaptırmak gibi bi başladınız mı devamı gelebiliyor, bütün vücudu kaplatabiliyosunuz. ALLAH Korusun pis bi yerde yaptırırsanız hastalıkta kapabilirsiniz. ondan yasaklanmış. bazıları abdesti geçirmiyor diyorlar ama abdest kabul oluyor, çünkü deride yara yaptırıp deri altına boya koyuluyor yani derinizi gene temizleyip yıkayabiliyorsunuz, esas sahte geçici dövmeler deri üstüne yapıldığı için o bölge yıkanamadığından abdest kabul olmuyor. ayrıca IRAK savaşı dönemimi ne müslümanlar cesetleri… Read more »

Beyza

Umarim kiz intihar etmez sacma salak insanlar yuzunden netizenler cidden iki yuzlu bi oyle bi boyleler karar verseler artik bi dovme yaptirdi kit dovmesinde bile adimiz yaziyo adam sanarsin birilerini oldurmus gibi nefret kusuyolar

KINGEXO

9. [+113, -14] Piercingli ve dövmeli bir kadın sana havalı mı göründü? ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

Valla ablacım bana bile havalı göründü. Hayat kısa elinde bir bedenin var ve bence bunu istediğin gibi kullanmalısın. Kullanmaktan kastım eğer seviyorsan kalıcı dövme yaptır, piercing yaptır, saçlarını renk renk boya ne bileyim yaşa hayatı işte.

Jean-Baptiste

Çocuk sanki geneleve düşmüş gibi yorum yapmışlar. Dövmeliyse ne olmuş? Dövmeliler kötü insan değildir ne saçmalık lan bu? 23 yaşında yetişkin birisi kime soracak kimlerle takılacağını ve kızı tanımıyoruz bile nasıl imajı mahvoluyor anlamıyorum. Normal bir kız. Sinir oldum

bcn

yabancı yorum jsjsjsjswksk nasıl abarttınız olayı nasıl abarttınız bigbang gibi iğrenç bi grupla bile aynı yere koydunuz resmen olayı sadece arkadasi ile arkadan sariliyor bu ne abartmak ya benim erkek kankalarimla yaptıklarımı görseler ağlarlar heralde……cidden laf etmek için çocuğa laf etmişsiniz ama bırakın nasıl yaşamak istiyorsa öyle yaşasın ayrıca çocuğa bu şekilde laf sokup sürekli kızın hayatı hakkında iğrenç ithamlarda bulunup durmuslar ne yani dövmeleri ve piercingleri var diye kız kötü mü oluyor??? zihniyete bak iki tarafta açık açık arkadaşız dedi ha sevgililerdir bilemem.ayrıca dövmelerin anlamını sürekli bi yerlere çekmeye çalışıyorlar ve bu komik bırakın rahat çocuğu ayrıca bts fanlara… Read more »

burcu

Helal ya

SURMEW-BTS

İnşallah görüntüleri sızdıranlar gerekli cezayı alırlar, özel hayata saldırıdır ve yanlış. Ayrıca BTS ARMY lere ne kadar sevgilerini yakınlıklarını gösterselerde, hiçbir zaman siz bizim sevgilimizsiniz olayı yapmadı. İnsanlar oppacılık, solo stanlik yapıyor.

VipSone

Seungri ye istediğini söyle de Bigbang gibi iğrenç bi grup demeden önce o ağzını yıka. Saygısızlığın bu kadarı da fazla. Hayranlar büyüdü böyle forumlara girip siz gibi çoluk çocuğa laf yetiştirmiyor diye o ağzınızı her yere açabileceğini düşünme

bcn

bi de bayıl istersen feriha grubunuzda normal adam kalmamış sana mı sorucam acaba of aynen çoluk çocuguz tamam teyze jwjxnwjdjwdjwjddj

VipSone

Normalden kastın kendini erkek arkadaş olarak siz gibi zavallılara pazarlayıp sonra o paraları kızlarla, clublarda ezmek mi.. Keşke bizimkilerde böyle gizli yapsaydı ya sizin ağzınıza sakız olmazlardı en azından jdhsksjsks sektörde en beklemediğiniz adamlar ne çıktı hala ne bu oppa güveniniz acınası. Benim grubumdaki 4 üye benim yaşam standartlarıma ve dünya görüşüme göre aşırı normal tatlım. Ha bu arada idoller de insan bekaret tanrısı falan değiller ağlama ama tamam mı jsjsksks

Elifff

Boşver ya. GD gelsinde ağızlarının payını verir bunlara. Bigbang’i seungri bile yıkamadı bunlar mı yıkacak. Az kaldı zaten.

bcn

aynen gelsin de görelim jsnsjsjsjwjsdj daha geçen gün birinin binasinda fuhuş yapıldığı ortaya çıktı diğer ikisi zaten uyuşturucu babası nssjnsswjsw biri zaten atıldı gitti jsnsjsjsjwjsdj bence de dünya standartlarina çok uygun tiplerdir gercek hayatınızda böyle insanlar olsa korkudan ölürsünüz şimdi de biz çok özgürüz bizim görüşümüz çok yüksek skwkwkwk tamam inandık devam edin keso desteklemeye GD gelsin de biraz yüzü varsa özür dilesin seungri o kadar bok yiyecek ve kimse bilmeyecek hadi abi hadi jsjssjjsjssjdjsjsjd

VipSone

Çocuğum Türkiye uyuşturucu kullanımı orta okula düşmüş bi ülke sen ne korkusundan bahsediyorsun? Üniversitede insanlar sigaradan çok ot içmeye başladı nerede okuyorsun sen imam hatip falam mi kdjsksjs korkudan ölecekmisim kes bi ya bisey konuşuyosak arkası doludur boş yapma

Gizem

Bigbang e bu tarz bir yorumda bulunmanı saygısızca buluyorum. Vip olarak nasıl army e saygı duyuyorsam aynısını beklerdim. Bigbang kpop tarihinde bir çok ilke imza atmış bir grup. T.O.P bu tarz saçma yorumlar yüzünden kaç kez intihar edip ölümden döndü . Oysa kötü söz soylemek bize ne kadar kolay geliyor .dimi ?

Beyza

Bu tarz insanlarla ayni fandomda oldugum icin utaniyorum bigbang gibi bi grubada laf atmakta sacmalik zaten takmayin boylelerini biz oyle yapiyoruz

Minseo

Paragrafta bir yer dikkatimi çekti benim erkek arkadaşlarımla yaptıklarımı görseler ağlarlardı demişsin yani bu kadar sürtüksen bari burada belli etme ㅋㅋㅋㅋ

Beyza

Bende bi armyim ama bigbang kotulemen gercekten yanlis bisey bazi insanlar hata yapabilir buyuk veya kucuk ama baskasi yuzunden butuk gruba igrenc demen yanlis

Kpop

Jungkook ilk çıkış yaptıklarında IU yu seviyorum , ideal tipim vs dedi, yıllar içinde insanın ideal tipi değişebilir. Ayrıca çocuğun vlive yayınları, youtube vlogları , twitter paylaşımları vs görürseniz, matrak, kafadar bi çocuk olduğu görülür, hem her insanın kalbini yanacağı tipta kişi farklı olur ve ideal tipide zamanla değişir ve tip sadece dış görünüş değildir, karakter , huy , ilgi alanları, sevdikleri şey benzerse, dış görnüşü IU gibi dğeilse gene de sveip aşık olabilir, IU olayına çok takılmamak lazım. Üstelik maşallah Jungkook un piercingleri hergün artıyor :d neyse çocuk mutlu olsunda gerii önemli değil.

Stunnnnn

JK’un hiphop ve bad boy havalarını bilmiyor ve bu kızla arkadaş olmasına şaşırıyorsaniz Jungkook’u hiç tanımamışsınız demektir….. ben hiç bir zaman masum tipler seveceğini düşünmedim daha doğrusu JK zaten çok kafa bi çocuk…ayrıca dış görünüşe bakmaz sizler gibi!

gezegentozu

Aynen billie eilish in en büyük fanboyu ama masum tatlı imajları seviyordur kesin djdnsh

BANGWSN

Parmaklarındaki dövmeler üyeler değil mi ya, ARMY, ters yazılan A V anlamında, RM, JM Jimin, J Jin ve J-Hope, Y ise Yoongi diye düşünülmüştü. Her neyse bizi ilgilendirmeyeceğini düşünüyorum hala. Genç bir adam kimle takılırsa takılır. Ki yakın arkadaşlar da birbirine sarılır, günaydın, mağaradan çıkmaya ne dersiniz? Umarım Jungkook mutludur, bizi o kısmı alakadar eder.

aRMyley

O iğrenç grupla grubumun adını aynı cümle içinde kullanmayın.

Poor humanity

Bütün pislikleri ortaya çıkmadan önce onlar için de çiçekli böcekli hayaller kuruluyordu o yüzden gruplarınızdan bu kadar emin konuşmanız da çok saçma. Bence her ihtimali göz önünde bulundurun da sonra bir şey çıkınca çöküntü yaşamayın.

Delixx

Dispatch nerede ya¿¿ xjbac

tata

dispatch sağlam kanıt olmadan haber yapmaz hem sen koreli armylere bak cctv’ye kadar ulaşmışlar dispatch de kimmiş dkdb

Billgesue

Benim en yakın arkadaşım da erkek ve ikimizi sürekli sevgili sanıyorlar. Ama bu kesinlikle doğru değil. Beraber kol kola bile geziyoruz ama bu birbirimizden hoşlandığımız veya hoşlancağımız anlamına gelmiyor. Bize gelip “sevgili misiniz?” diye sorduklarında onlarla dalga geçip gülüyoruz çünkü bir erkek ve bir kızın arkadaş olması insanlara saçma bir şekilde anlamsız geliyor. Lütfen bu shamingi yapmayı kesin lütfen.

SURMEW-BTS

olgun yorum yapanlara tepki, saçma salak yorum yapanlara tepki…e ne yapalım ya….. şirkette , kızda ilişkiyi reddetti, sadece arkadaş oldukları belirtildi, ama sevgili oldukları açıklansaydı ve ciddiyiz deselerdi, ciddi olmasalar bile ben destekler mutlu olurdum. öyle kıskançlıkta beslemiyorum. tek endişem Jungkook un da , kızında üzülecek olmaları,, Kızı sasaengler rahat bırakmıyordur yazık cidden ve Jungkook ta kötü tepkileri görmüştür ve morali bozulmuştur. Hayatlarını insanlar tepki gösterecek diye baskı altında ve gizlice, korkuyla yaşamalarını istemem hiç. ayrıca dövme ve piercing suç değil ve dövme ve piercingli kişiler kötü insanlar değiller. paranın ve imanın kimde olacağı belli olmaz. ve BTS in eğlenceli,… Read more »

Suna

Evet sevgili olmadıkları konusu hiç inandırıcı değildi. Sevgili ya da flört oldukları bariz ortada. Ama elbette taraflar red edecek. Böyle bir durumda kimse onaylamazdı zaten. Biri dünyanın en popüler grubunun en popüler üyesi. Öteki ise halktan biri. Ne grup sağ çıkar ne de kız. Ama yok arkadaşlar yok insanlar kankalarıyla böyle takılırlar gibi yorumlar komik geliyor. Kore gibi bir ülkede erkeklerin kadınlarla fotoğraf çekinirken bile ellerini deymemeye dikkat ettikleri bir ülkede aşırı ünlü biri bir kıza halkın içinde arkadan sarılacak. Mantıklı gelen varsa beynini terk etsin. Kankası olsaydı birbirlerine karşı dikkatli olurlardı riske atmazlardı. Kısacası bence boşuna itiraz etmesin kimse… Read more »

ClarryRiddle

Yalnız kadın evli??

KINGEXO

Kadın evli değil ama galiba zaten bir erkek arkadaşı varmış

Minharim

CCTV görüntülerindeki arkadan sarılan kişi jk değil ona dövmeyi yapan adam olduğu söyleniyor. Adamın tarzı,saçı,tipi jk’e benziyor. Twitterda bir sürü kanıt foto var biraz araştırınca karşına çıkıyor. Bir süre sonra anlaşılacaktır zaten

tata

ooo buralar yanlış bilgi dolmuş bir durun 1.si kız evli değil profilindeki gelinlikli fotoğraf başkasının düğünü 2.si sevgilisi olup olmadığı belli değil sadece dövmeci arkadaşına sormuşlar o var tarzı konuşmuş ss’i görmüştüm. 3.sü o dövmeci ekibin tamamıyla arkadaş Jungkook daha önce fanlar JK dövme yaptırdı mı diye msj atmışlardı o zaman Jungkook bizim arkadaşımız demişlerdi 4.sü CCTV’deki Jungkook hem Bighit kabul etti hem de bahsedilen diğer kişinin sol kolu komple dövme nasıl görmezsiniz 5.si Jungkook Busan’da ailesiyleymiş buraya yakın olan o adaya başka arkadaşlarını ziyarete gitmiş dövmeci ekip de ordaymış birlikte yemek yiyip karaoke’ye gitmişler 6.sı kız sevgilim değil arkadaşız… Read more »

Bzg

Halk o kadar dikkatli degil aslında arkadaşlarıyla gayet samimiler. Evet ünlüler zor durumda kalmamak için dikkat ediyor ama normal arkadaşlık ilişkileri çok daha rahat sokak şakalarında veya belgesel tarzı şeylerde gayet gözlemleyebilirsin. Sarilma omuzlarına kol atma falan gayet yaygın yani. Ayrıca jk stilistlerle çalışanlarla falan da samimi gayet. Bu arada army degilim sadece objektif yorumlamaya çalışıyorum arkadaşlar.

Suna

Kuzum benim değişim programından bir çok Koreli ve Çinli arkadaşım var. Koredeki sokağı bilmem ama benim arkadaşlarım gayette çok dikkatliler. Hatta bir çok fotoğraf çekilişimizde kolunu omzuma koyunca elini hava da falan tutuyor. Diyorum rahat ol o da diyor ki alışkın değilim. Benim arkadaşlarım başka Koreden herhalde

Bzg

Benim arkadaşım yok sadece bazen denk gelip saka veya belgesel falan izliyordum. Ya da reaction videosu falan çok rahat geldi tavırları bana. Ama senin çevren öyleyse bilemem tabi. Sadece izlediğim şeyler dizi ve kpoptan çok farklı geldiği için dikkatimi çekmişti. Btob apink falan da öyle birbirlerine vuruyorlar boyunlarını kıstırıyorlar arkadan omzuna elini atıyorlar falan hatırlıyorum bu olayları hep.

Suna

Elbette Amerikan vari bir ülke. Davranışlar şehirden, yaştan vs değişiyordur. Lakin hala o salt gelenekçi kesimin kuralları geçerli gördüğüm kadarıyla. BTOB Apink veya başka bir çok grup elbette çok rahatlardır sonuçta hepsi ünlü. Ama halk içinden biriyle halka açık bir mekanda bu kadar rahat takılmaları gibi büyük bir riski ancak birbirini seven insanlar alır. Hiç bir ünlü kankasıyla sarmaş dolaş halk içinde dolaşmaz. Bilir yanlış anlaşılacağını. En basitinden Türkiyeden bir örnek vereyim Hande Ataizi geçenlerde sokakta kol kola dolaştığı bir erkekle sevgili olduklarını red etmişti. Yakın arkadaşız demişti. Tv8’in magazin programında da aynı konu tartışıldı. Yakın arkadaş olsalardı görüntülenmekten yanlış… Read more »

Bzg

Dedigin gibi olabilir ben de army degilim ve benim bakış açım da bu şekilde. Yani bilmiyoruz iç yüzünü sonuçta. Ama jk benim gozlemime ve backstage deki izledigim videolara gore mesafeli degil genel olarak arkadas iliskilerinde de. Bana manita izlenimi vermedi bu olay. Ama olabilir de yani kesin diyemem. Kızin unlu olmamasi iyi oldu bence yoksa kesin kariyeri feci etkilenmisti. Bts uyeleri nasıl sevgili yapacak ve nasıl halka açıklayacaklar aşırı merak ediyorum vallahi..

Suna

Bence ünlü olmaması daha kötü. Bir koruma bir arkasında şirket vs yok. Ve gerçekten bazı fanlar çok korkutucu olabiliyor. Umarım sağ salim çıkar bu işten

Bzg

Kızın ifşa olduğunu unuturak yazdim şu an düşününce kesinlikle haklısın.

tata

Lütfen youtube’a Jungkook ve staff yazın kadınlara karşı samimiyetini görürsünüz bence arkadaş olduktan sonra kadın erkek ayrımı yapmıyor üyelere nasıl davranıyorsa onlara da öyle davranıyor asıl etkileniyorsa nasıl davranıyor onu da IU’yu gördüğünde yaptıklarına bakın😁

Nişu

Arkadaşım sen baya kdrama ile bozmuşsun kafayı bunların burda duyarına bakma benim dolu koreli arkadaşım var hepsi gayet kız arkadaşlarıyla her boku yiyolar kucaklarında fotoğraflar atıyorlar birlikte gezip eğlenip dövüşüyorlar iş sadece samimiyete bakıyor aman jk arkadan sarıldı aman sevgililer javajabakah abi aşırı saçma

Bende kalsin

Mesele bunlari yapmalari değil. Gayet normal ve evet Jimin’in olayın üstü resmen örtüldü başka gruptaj biri olsa yerden yere vururlardi ama bu eleştiriler de saçma .. Bence olay imaj ile alakalı, kendilerine söylenen gibi davranıp kamera önünde farklı davranıyorlar. Ne olsa zaten bu durumdan oluyor. Tek bts değil çoğu idol icin geçerli. Fanlar onları bu şekilde değerlendirip gerçek hallerini görünce tepki veriyorlar ( bu da gereksiz fanatizm etkileri). Sevgilileri olmaları, bara gitmeleri normal. Sadece fanlarım ayağına yatmasın idoller yeterli

Hata

Jimin in olayı dediğin bar olayıysa onda sinirlenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkçası

ClarryRiddle

Olur mu arkadaşlarıyla içki içip oyun oynamaları ne kadar kötü (!!!)

Bende kalsin

Cümleye okursan bu eleştiriler de saçma demişim. Anlatmak istediğim o olayın üstünün örtüldüğü, başka idol olsa canını okumuşlardi. Yapılan olayda yanlış bir sey yok örtülmese gelecek tepkilerin gereksiz olduğunu söylerdim

KINGEXO

Bu yorum kpop sektörünün tamamı için geçerli ve kesinlikle katılıyorum. Hiçbir idol bize yansıtılan gibi değil bu yüzden böyle haberler gördüğümüzde ister istemez şaşırıyoruz

Mevy

Ya isterseniz bir de taşlayın ikisini de…. allah hiçbir kpop idolünü sevgili yaptı diye ya da kız arkadaşı var diye bu netizenlerin diline düşürmesin. Bigbang olayları ile bu bir mi yuh ya yuh alt tarafı arkadaşı ne yapmış ? Bu sektör çok korkutucu

Nue

Açıkçası BTS fanı değilim ama genel konuşacağım zaten. Hangi idol olursa olsun, o da bir insan ve bir kalbi var. Elbette hoşlanabilir, birine ilgi duyabilir, sevebilir… Onun sevdiği kız tipini ulus sevmiyor diye “Ah o zaman artık hoşlanmam” diyecek değil ya, kalp bu. Artık şu sevgili olayına katillermiş, hırsızlarmış vs vs gibi niye yorum yapılıyor? Her grup için geçerli bu. Artık en azından insanların kalplerine kilit vurmayı bıraksa ya şu insanlar… Birinin sevme hakkını elinden almak da yeterşnce korkunç.

Kkaebsong

Arap ülkeleri bile yavas yavas çağdaşlaşıyor kadınlara hak veriliyor kore ne kadar ileri bir ülkede olsa bunlar geri kafalılıktan kurtulamaz a*k sırf dövmeli diye de yargılamassınız ama dnfmmfmf

Drbel

Bence imajla alakalı. Jungkook benim gözümde de iu gibi şirin bir kızla çıkacağını düşündüğüm bir erkek bu yüzden bu habere şaşırmadım değil ama zaten çıkmıyorlarmış. Uzun zamandır arkadaşlarsa o şekilde sarılmaları da çok normal ki burada bile birbirine kanka diyen kişileri görüyoruz arkadaşlar. Boş bi haberde bu kadar tantana çıktıysa birisi sevgilisini açıklasa sarsılır herhalde ülke. Ama ben bir tanesinin taeyang gibi sevgilisini önce kendisinin açıklayacağını düşünüyorum.

tata

Taeyang kendi açıklamadı dispatch yakaladı onları evlenirken söyledi bir tek

Gizem

Adam önce klibinde oynattı sonra kadına şarkı yazdı. İyi misin ?

May

*dövme yaptırırım*
Hobb aa noluyor ya
*bir bakmışım fuhuş ekibi kurmuşum*
Hep böyle olur bilmiyor musunuz?

Am I Wrong?

Dövmeci olunca neden katil muamelesi yapıyor bu Koreliler….

Am I Wrong?

Kızın özür dilemek zorunda kalmasına çok üzüldüm. Ne yanlış yaptı ki ?

Skyylight

Kızın dövmeci veya dövmesi olup olmadığı pek önemli değil.Coğu tanıdıklarımda da var fakat kızı joon kook’a yakıştıramadım.Açıkcası İU gibi biriyle sevgili olmasını isterdim.Kızdaki tip itici hoşuma gitmedi ki ben o tarz insanlara karşı değilim.Ama onun tercihi yine de saygı duymalıyız.

Am I Wrong?

İşte zevk meselesi sonuçta. Ben de dün gece kızın insta formların bakınca kıza bayilmiştim. Sen sevmemişsin. Şöyle biriyle çıksın böylesi olmasın demek bize düşmez. İdeal tip olarak iu dedi ama öyle birine aşık olacak diye bir kural yok

Am I Wrong?

Çocuk bunu diyeli asır olmuş resmen. Kişisel zevkler değişir doğal bu. İlla tatlı birinden hoşlanmak zorunda değil. Benimki gibi düşünen birini buldum mutluyum dfghjkjhgfg ben de kızı çok beğenmiştim

Gerçekler sizi mutlu edendir

Söylemeden geçemeyeceğim bir dönem bende sizin gibiydim. Eskiden fanatik gibiydim. Bilmediğiniz hayatlar. Kpop sektörü kadınları objeleştiren bir sektör bu yüzden açık konuşacağım nefsine hakim olamayan için gerçekten çok zor bir sektör özellikle erkekler bakımından. Yani seungri olayları falan. Çünkü sektör buna sürüklüyor sizi maalesef. Bayan sanatçıların çoğu mutlu değil o kısa etek ve şortlar içinde. Erkek sanatçılar da tanımadığı insanlarla el tutuşmaktan çok büyük bir zevk almıyor. Yani sonu bu işin ya sektörden ayrılarak ya da işte uyuşturucu veya kadın pazarlayarak. Yanlış anlamayın hepsi bunu yapıyor demiyorum. Ama yapmayanlar da psikolojik destek alıyor. Kpop pazarlama üzerine kuruludur. Benim zamanımda kim… Read more »

tata

Kız sevgili değiliz yakın arkadaşız dedi hatta fanlara üzüldüyseniz özür dilerim dedi Bighit Jungkook’a sordu o da arkadaşlarıyla tesadüfen adada karşılaşıp hep birlikte gezdiklerini söyledi Fanlar kızın telefonunu hackledi 2 tane sıradan fotoğraflardan başka bir şey bulamadı
K.Netizen: Kesin sevgililer
K.Netizen: Bunların sonu da Bigbang olacak
K.Netizen: Jungkook b.k yoluna gitti.
K.Netizen: …
Army: ???
Bu işin sonu yok durmazlar artık ellerine koz geçti hasta varlıklar

Matmazel

Yaa gerçekten tam olarak böyle oldu😂😂😂😂

SURMEW-BTS

vay be kızın telefonunu hacklemişler , korkulur bu idolleri kendi sevgilileri sana oppacı varlıklardan.

tata

sorma ya dün akşam tam bir kaostu o fotoğrafları da görmüştüm hatta biri paylaşmıştı sevgili olduklarını düşünmüyorum açıkçası yoksa o telefondan ne fotoğraflar yağardı

SURMEW-BTS

aklıma iphone icloud hesapları hacklenen amerikalılar geldi…. gerçekten sevgili olsalardı Allah bilir neler çıkardı…

Twice

Telefonunu bile mi hackleşmişler? Bu kötü bir şey bence. Sonuçta herkesin özel hayatı. Zaten bu netolar yine saçmaladı iyice.

tata

Bir marketin cctv görüntülerini bulmuş fanlar telefon hacklemek ne ? Siz sanıyor musunuz ki tatilde her adımları takip edilmedi özellikle maknaeline’ın tabi onların fanları daha hastalıklı. Bu fotoğraflar hep tatil görüntüleri işte durup durup patlatırlar artık.

İğrençlik

Bigbang gibi üyeleri iğrenç suçlara bulaşmış kişilerle nasıl bi tutarlar, Se***ungriiii Peze***vengiii kumar, rüşvet, vergi, kaçakçılığı, fuhuş, taciz gibi iğrenç suçlara bulaştı. Jungkook sırf piercingli ve dövmeli bi kızla sevgili olduğu iddia edildi diye ne bu ithamlar, kaldı ki kız eminim iyi biridir, kendisi dövme yapan bir sanatçı, dövme de piercingte aşağıdaki arkadaşların yazdığı gibi güzel bi sanat, Müslümanlar için bu günah elbette, ama sokakta milyonlarca dövmeli pircingli kişi var, insanların kötü karakterle yargılamak suç, yanlış ve hakka girmektir, Jimin e gelirsek avrupaya gezmeye gitti, her 24 yaşındaki birey gibi bi bara gitti ve insanlarla konuştu sosyalleşti, görüntülerini izledim alt… Read more »

Beyza

Seungri mesaj olayina karisti evet ama diger hic bir suclama kanitlanamadi cunku yalanlar netizenlerin abartmasi ve bazilrida buyuttu hic bir polis sorusturmasinda bunlar dogrulanamadi sonradanda parasiyla kapatti dediler dogru bu kocaman sucu kapatti ama bi mesaj olayini kapatamadi lutfen duzgunce arastirmadan ve dusunmeden yorum yapmayin

Ciaga

Aynen parasıyla kapatmış olsaydı mesaj olayını da kapatırdı.

Olga

Hahahaha.

Yılgın

Sevgilisi olabilir ben bu idollerin üzerindeki bu baskıyı hiç anlamıyorum hem burada bana baya bariz geldi öylesine flörtleşmiş de olabilir Bighit neden çocukların ilişki yaşamaya hakları yokmuş gibi hemen yalanlıyor onu hiç anlamıyorum zaten ama bende şaşırmadım desem yalan olur Iu tarzı kızlardan hoşlandığını söylemişti yavrum bende daha farklı kızlardan hoşlandığını düşünüyordum ama yinede kimden hoşlanacağına kendisi karar verir kötü birşey de yapmadılar hem Jimin hem JK bazı fanlar çok korkunç gizli kamera görüntülerine bile nasıl erişiyorusunuz bu nasıl manyaklık

Bir Army

YOK ARTIK

Minharim

Twitterdan gördüm kadına arkadan sarılan kişi jungkook değil ama kadınla içki içtiği fotoğraftaki jungkook. Diğer adam jungkooka dövmeyi yapan kişiymiş.ve saç rengi,şekli,giyim tarzı jungkooka benziyor.ayrıca CCTV görüntüsü olduğu için görüntü net değil. Jungkook olma ihtimali de var,eğer öyleyse kadınla çıkıyordur ne var bunda. İlla herkes tek tip olacak tek tip insanlardan mı hoşlanacak? Ayrıca 3 kişi dışarıdalar bu date olmuyor bence?? Ben de kabul ediyorum verdiği imajdan farklı bir hayat tarzı varmış demek ki. Jiminin videosu da editli run BTS videoları gibi değildi,gerçek hayat bu idolün beklentilerinin dışında davranabilir. Demek ki onun hayat görüşü bu,azıcık pembe rüyalarınızdan uyanıp gerçekleri görün,kimse… Read more »

ExoVelvet

Sevgili oolsalardı dispatch açıklardı. Kaçırmaz böyle şeyleri snchekkdl

Bzg

Aşırı saçma tepkiler cidden. Bu çocuklar 40 a kadar evlenemez bence. Yazık ya vallahi bu kadar emeğe karşılık keşke bu kadar çürük olmasaydı fandomda. Herkesten bahsetmiyorum tabi ki ama fandom çok kalabalık olduğu için çürük yüzdesi de yüksek haliyle. Ağırlıklı kız grubu stanlerim ve cidden en korktuğum şey sevdiğim idollerden birinin bts üyesiyle çıkması. Baya korkunç olacağını düşünüyordum artık emin oldum.

SUNMİ

Sevgili/Arkadaş umrumda değil dövmesi var diye ne bu muamele?

Loura

Of sıktınız ya bu olayla beraber çürük armyler fandomdan ayrılsın da bizde rahat bir nefes alalım.Ayrıca lizkook shippercılara da çok güzel oldu.

Stardust

Her yerde bb’nin kızlarına mention yapacak bir şey buluyorsunuzya helal valla asıl armylere çok güzel oldu bu Liliye laf sokub duruyordunuz saldırıyordunuz kurtuldu kız.Yorumumu yalnış anlama Jk’la derdim yok ve de kız acayib cool bir çok idolden güzel arkadaş ya da sevgili kendisinin bileceği iş.Diğer sanatçılara musalat olmayı bırakın artık bütün armye değil lafım

Loura

Bp dinlerim ve severim.Sözüm shippercılara her fırsatta ikisini yakıştırıyorlardı. Hatta army olup lizkook destekliyorum diyenleri de çok gördüm. Yorumumun bp ile alakası yok .

tata

1. [+1,803, -172] Sadece arkadaş ama ona arkadan sarılıyor ㅎ Jungkook’un çok rahat bir tarzı var galiba~

Hayır Jungkook kadınlara erkek gibi davranıyor tek sıkıntısı o bence dkdk

gezegentozu

Sadece hayal kırıklığına uğramış hayranların yorumlarına gülmekten öldüm cidden djsnsh Piercingli, dövemeli, toplumun muhafazakar kafasından sıyrılmış birinin masum iyi kalpli olma şansı yok gibi davranıyorlar çünkü. JK’in kadın ünlülerden uzak durduğunu biliyoruz neden? Çünkü yanında nefes aldığı herkesi shipliyorsunuz da ondan
Kız arkadaşıyla takılırken çekinmesine de gerek kalmıyor doğal olarak. 22 yaşında tam sevgili yapmanın tadına varacağı yaş. Yeterince para kazandınız bence ağlak hayranları avutmak yerine çıkın randevunuza, gidin gece eğlencenize jdnsh Kalan iki üç aklı başında insan yeter bu fandoma.

Muziksever

Artık Koreliler beynime iyice oturdu.Dış görünüşe takık,insanları hep yargılayan.Idolleri sanki onlara bağlı yaşamalıymış gibi gören insanlar.
Bizde kpop ve idol gibi oluşumlar olmadığı için bu yapılan yorumları asla anlayamıyoruz.Hatta bizde yenge kültürü ve sevgisi daha yaygın.Uyuşturucu gibi zararlı maddeyi bile zaman geçtikçe unutuyoruz.
Kpop sektörü Kore için çok büyük bir başarı ama Koreli gençleri için de büyük bir zarar bence.
Yazik BTS grubunun üyelerine hayatlarının en güzel yıllarını hep saklanarak,sadece hayranlarına bakarak,birine aşık olmadan geçirtmek istiyorlar herhalde.Kıza da ayrı üzüldüm,taşlamasalar bari.

harlone

Jk’nin ideal tipini genelde sarışın yeeun tarzı düşünmüştüm .
-taekuk kalbim acıdı-

tata

ideal tipi siyah uzun saçlı beyaz tenli bir kız hep öyle tarif edip çizer nedense

Şura

Sevgilisiyle sevgilisi bize ne. Zaten artık bir arada olmaları imkansız.

laura

doğrusu bu beni üzüyor

Itzymilky

Olursa desteklerim sonucta bu adamlar oyuncak değil kendi hayatları var

hena

allahım çok zevk alıyorum sonunda netizenlerin btse sırtını dönmesinden

Kooki

Merak etme 10 gün sonra da herhangi bir başarı haberimizde Bangtana yalakalık yaparken göreceksin bunları

bcn

hayatındaki zevk sadece bu mu yani??? acıyorum sana git hayat edin de kendinle ilgili şeyler hakkında da zevk al:(

bcn

umarım sorunlarını atlatirsin:)

SURMEW-BTS

Rabbim yar ve yardımcın olsun inşalalh. herşeyin bir yeri ve zamanı ve her olayın bir sebebi vardır, her hayırda bi şer, her şerde bi hayır vardır. herşey Allahtan. dilediğin bi şey olmuyorsa ya zamanı gelmemiştir, ya da olmaması gerekiyordur ve senin ve herkes için daha hayırlıdır. hayatta farkında olsakta olmasakta ya biz bazılarının ya da bazıları bizim hayatımızın içinde etkilidir, yani eninde sonunda hepimiz birbirimizin hayatına etki ediyoruz, domino taşları gibi. inşallah herşey senin için en hayırlısı neyse o şekilde gelişir ve mutluluğu ve huzuru bulursun inşallah. hayata farklı açıdan bakmaya ve farklı şeyler denemeye çalış belki çıkış yolunu görürsün.… Read more »

Bir Army

Derdin neyse Allah yardımcın olsun eksileyecek bir şey yok.Umarım ne istiyorsan hayırlısı ile olur inşallah.Güzellikler göresin iyi geceler.

SURMEW-BTS

rica ederim. kendinizi daha da hissetmenize çok sevindim. bu da beni ayrı memnun etti. en çaresiz ve mutsuz hissettiğiniz anlarda Allaha sığının ve dua edin , acı çektiğiniz zaman çekinmeyin ağlayın, bağırın, sonra dua edin, yazın, düşüncelerinizi yazmakta rahatlatır ve doğaya bakmakta insanı iyileştirir, gökyüzünde , ağaçlara, denize vs bakın. inşallah acınız, sorunlarınız neyse çözülür ve ALLAHU Teala size çıkış yolları sunar. ben de takıntılı bir insanım, bazı obsesif özelliklerim var, sürekli bişeyi düşünmek, kafayı ona takmak, unutmamak, bazı şeylerden rahatsız olmak ya da bazı insanlar ve davranışlarında rahatsız olmak ya da sevdiklerim konusunda bazı şeylerde çok korkak ve endişeli… Read more »

Mevy

Umarım sorunlarını en yakın zamanda atlatırsın. Lütfen kendini boşluğa düşürme ve umut etmekten vazgeçme ☺️

Liyya

Hehehe bts i hiç sevmedigim için zevkle yorumları okuyorum 😆😆

bcn

lia ismini mi değiştirin

Baby

Eğer Jungkook ise arkadan bir arkadaşınız size sarılmaz kol kola girebilirsiniz sarılabilirsiniz en fazla yanaktan öpebilirsiniz ama arkadaşla dudakdan öpüşmek normal değilse bu da değil yok arkadaş vs diye savunanlar komik duruma düşüyor Jimin olayında da söyledim sarhoş olmamaliydı dikkatli olmak zorunda bir idol olarak yoksa iftiraya maruz kalabilir ayrıca fanlarına çıkan vlive reklamlarında dahi sevgilisi ile konuşuyormuş gibi davranan ya da sektör tarafından böyle empoze ettirilen idoller haliyle tepki görucek hormonlari yükselmiş ergenlere malzeme oluyorlar yakında tüm çekiklerin poposunu yalicak kıvamda olan ergenler dolu Türkiyede neden daha geçen bu grubun fanlarının bir Youtuber tarafından rezil bir anketleri yayınlandı adam… Read more »

İğrençlik

nerde çokluk orada bokluk ben 2006 vs yıllarında kpopla tanıştım ve her fandomunda kötü davranışlarını gördüm, eski fandomlarda Korede idolüne adet kanıyla yazılmış mektup gönderen mi dersin, iç çamaşrılarını çalan mı dersin, erkek kılıığına girip tuvalete gireni mi dersin, evlendi ya da sevgili yaptığı diye fandomdan çıkanı, oppa oppa diye öleni, gece evine gireni, yatağına girip foto çekeni vs. sadece ARMY de yok, her fandomda böyle çürük var maalsef, KAI sevgili yaptığında Türk bi EXOL ”biz onu çok severken onun KRYSTAL le sevgili olması haksızlık yazmıştı ” yorumda, SUJU, TVXQ , HOT, GOD sevgili yaptıklarında da ya da sırf dedikoduda… Read more »

Baby

Fandomlardan biri dedim anlayabilirsiniz bence bunu tek demedim

İğrençlik

pardon.

Yeni Yazılar