Jungkook’un dövmeci arkadaşı sevgili olduklarını yalanladı

108

HABER: ‘Jungkook sevgili dedikoduları’ ünlü olmayan kadın, “Biz sevgili değiliz, çift dövmesi değil”

KAYNAK: Sports Today via Nate

1. [+1,803, -172] Sadece arkadaş ama ona arkadan sarılıyor ㅎ Jungkook’un çok rahat bir tarzı var galiba~

2. [+1,442, -58] Sıradan birinin Instagram hesabını nasıl buldular ya? Bugünlerde fandomlar manyak resmen;;

3. [+1,150, -464] Demek sevgili değiller. Jungkook’un bir kıza böyle sarıldığını görünce şaşırdım ama kızın erkeksi bir tarzı var ve açık görüşlü birine benziyor.

4. [+258, -14] Sevgililerdi ama bugünden itibaren sevgili olmaya izinleri yok gibi geliyor

5. [+253, -11] Şimdi büyük şirketler sanatçılarına niye bu kadar uzun süre tatil vermiyor öğrendik

6. [+236, -43] Jungkook’u şirin biri olarak gördüğüm için sevdiği kadın tarzına bakınca şaşırdım.. karanlık, gösterişli tipleri seviyor galiba..

7. [+212, -22] Jimin’in Paris’te parmakla vurma videosu ört bas edildi, Jungkook’un birlikte takıldığı insanlara bakarsanız halka gösterdiği imajından çok daha farklı biri aslında. Kazandığı paraları ve çevresinde onu kışkırtacak insanları düşünün. BTS’in ileride Big Bang gibi olmasından korkuyorum. Bir ay tatilden sonra böyle bir haber çıkıyorsa o yoldalar.

8. [+195, -32] Demek bu yüzden tatil yaparken bizi görürseniz görmemezlikten gelin dediler hayranlara.. kız arkadaşlarıyla gezebilmek içni. Hmm.. Jimin de yabancı bir ülkede bir kızla barda şakalaşırken yakalandı. Bu ikisi bir sonraki albüm için sıkı çalışan hyunglarına karşı üzgün hissetmiyor mu?

9. [+184, -13] Jungkook’un parmaklarındaki dövmeleri ve hippi saç tarzlarını fark etmiştim, tarzı tuhaflaşıyor.. niye? Lütfen kendine gel

10. [+178, -17] Hadi ama.. Armyler Jungkook’un nasıl biri olduğunu biliyor artık ㅋㅋㅋ bir kızın yanında gevşek davranacak biri değil, aslında içine kapanık biri. İnsanların ortasında bir kıza arkadan sarılıyorsa sevgililer demektir. Ayrıca parmaklarında Mijoo’nun MJ harfleri yazılı. Yakalanacağını bildiği için M harfini bir ev gibi göstermeye çalıştı, yakalanırsa bir bahanesi olsun diye

KAYNAK: Naver

1. [+1,678, -103] Bütün bu nefretin sebebini anlamıyorum. Hash Swan’e saygısızlık yapan Armyler özür dilemeli, ama Jungkook tatilinde eğlendiyse sorun yok bence. Biliyorum insanlar sevgilisini merak edecek ama bu BTS’i hiç etkilemeyecek, sonuçta suç falan işlemedi.

2. [+924, -136] Dürüst olalım şimdi, ilişki yaşamak yine de böyle bir grup için zararlı

3. [+688, -164] Çok üzülüyorum.. gizli kameradaki oymuş ㅠㅠ

4. [+460, -51] Hayranlar kabullenebilir mi lütfen, herhangi bir dövmeci demeyi kesin

5. [+297, -32] Sorun ilişki yaşaması değil, parmağındaki baş harf dövmesi değil mi?

6. [+160, -18] Bırakın sevgili yapsınlar. Ne kadar az zamanları var da dövmecide tanıştıkları biriyle ilişki yaşıyorlar bir düşünün! Bir de ilk skandalı maknae çıkardı.. Jungkook-ah, çocuksuluğun yüzünden hiç düşünmeden istediğin kişiyle çıkarsan eğer zirvede kalamazsın. Hyunglar onu biraz kısıtlamalı.

7. [+124, -12] Hayranlar ne istiyor? İdolleri hadım etmek mi? İlişki yaşamalarına sinirleniyorlar ama bu yaşta bir adamın bakir olmasını mı bekliyorlar? ㅋ

8. [+137, -27] 23 yaşında, ilişki yaşıyorsa ne olmuş.. 16 yaşından beri buna zaman bulabildiğinden şüpheliyim. Gerçekten yaşıtlarının yaşadığı mutlu anları yaşamadan ölesiye çalışmasını mı istiyorsunuz? Ben onu destekliyorum

9. [+113, -14] Piercingli ve dövmeli bir kadın sana havalı mı göründü? ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

10. [+90, -1] Jungkook hayranları o kadar ekstrem ki kız sevgiliyiz dese öldürülür

HABER: Jungkook’un yakın arkadaşı kadın dövmecinin kimliği açıklanmak üzere “Gerçek ismi, sosyal medya hesabı, röportajları bulundu”

KAYNAK: E-Today via Nate

1. [+825, -20] O kadar kişi varken BTS üyesi olmak zorunda mıydı.. şimdi her yerde ifşa edilecek çünkü grubun çok hayranı var

2. [+692, -34] Çok fazla hayran var… Bence bu saatten sonra arkadaş bile olamazlar..

3. [+659, -126] Jungkook uyuşturucu mu kullandı? Hayranlar niye çocuk saygısızlık yapmış gibi davranıyorlar? Niye bir restoranın gizli kamera görüntülerine yakalanmış bir suçlu gibi davranıyorsunuz ona?

4. [+121, -14] Hayranlar kızın sadece arkadaş ya da kız arkadaş olmasını umursamıyor, dövmeli insanlarla takılmasını umursayıp eleştiriyor. Tencere yuvarlanır kapağını bulur.

5. [+116, -11] Jungkook-ah… gerçekten böyle biri miydin? Birlikte takıldığı insanları görünce gözümdeki imajı mahvoldu.. ㅡㅡ

6. [+83, -18] Hyunglar sanat galerine gidiyor, balık tutuyorlar, bisiklet sürüyorlar, diğer erdemli aktiviteler yapıyorlar.. maknaeler ise.. genç kan işte..

7. [+77, -7] Dövmeli insanlara katlanamıyorum. Geçici dövme tamam ama vücuduna bunu yapmak hiç havalı değil!!

8. [+71, -2] “Arkadaş”, hangi arkadaş diğerine arkadan sarılır?

9. [+63, -8] Jungkook’un haysiyetli bir hayat yaşadığını düşündüğüm için onu seviyordum ama bu düşündüğümden çok farklı..

10. [+46, -3] Bir kadın idol bir erkeğe arkadan sarılsaydı ne kadar tepki alırdı hayal etsenize? JooE sırf bir erkekle kol kola gezdi diye ne kadar dalga konusu oldu hatırlıyorsunuz değil mi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+234] “BTS’in ileride Big Bang gibi olmasından korkuyorum. Bir ay tatilden sonra böyle bir haber çıkıyorsa o yoldalar.”

Bu kadar abartmak nedir ya? sfdsfds Evet.. Bugün arkadan sarılır.. Yarın uyuşturucu, f*hişe ayarlama ve tecavüz videosu paylaşma skandalı çıkar.. Hep böyle başlar…

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik‘Queendom’ şovu AOA’in yeniden keşfedilmesini sağladı
Sonraki İçerikDal Shabet Serri, eskiden uyuşturucu ve sponsor teklifleri aldığını açıkladı
108 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments