Jungkook'un gece kulübüne gittiği dedikodusunu yayan netizen yalan söylediğini itiraf etti

HABER: Itaewon’da idol gördüğünü söyleyen kişi “Yalan söyledim”

KAYNAK: Money Today via Nate

1. [+313, -12] Peki başlattığın yangını nasıl söndüreceksin?

2. [+242, -8] Sırf ilgi çekmek için birini batırmaya çalışmış, ne kadar kötü biri

3. [+229 -15] Ama antiler asla böyle haberleri okumaz ㅎㅎㅎㅎㅎ çünkü onlar için gerçeğin ne olduğu önemli değil

4. [+30, -0] Zaten en başından beri kanıt yoktu, Big Hit bu yüzden kontrol edemiyoruz dedi. Dedikodunun doğru olduğunu varsayanlar artık ağızlarından çıkana dikkat etsin.

5. [+30, -0] Dün yüzlerce anti vardı, nereye gittiler? Kaçtılar mı?

6. [+26, -0] Fotoğraf ya da video kanıtı olmadan birinin uydurduğu bir şeye inanan aptallar olmasına inanamıyorum

7. [+24, -4] Dava edileceği için özür diliyor muhtemelen ama çok geç

8. [+21, -0] Onun gibiler dava edilmeli…

9. [+18, -0] İlgi isteyen ne çok kişi var

10. [+17, -0] Gerçek mi değil mi kontrol etmeden bir antinin gönderisini haber yapan gazeteciler asıl sorun. Bugünlerde gazeteciler mesleklerinin gerekliliklerini unutmuşlar.

11. [+15, -2] Big Hit yorum yapmaya değer bir haber olmadığı için yorum yapmadı. Youtube kanalına da Jungkook videosu yüklediler, antilere defol demek için!!

12. [+11, -0] Dün yüzlerce anti vardı, neredeler şimdi? ㅋㅋㅋㅋㅋ Dedikodu yaymanın bu kadar kolay olması beni sinirlendiriyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+212] “10. [+17, -0] Gerçek mi değil mi kontrol etmeden bir antinin gönderisini haber yapan gazeteciler asıl sorun. Bugünlerde gazeteciler mesleklerinin gerekliliklerini unutmuşlar.”

 

Kaynak: Netizenbuzz

87 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Artemisiaa

Herhangi bir iddia olduğunda, nefretlerini saçacakları haber geldiğinde sürü gibi doluşuyorlar ama gerçekler ortaya çıktığında kayboluyorlar. Magazin haberciliğinde nasıl olur bu işler pek emin değilim ama normalde sadece bir iki dedikodu üzerine haber yapılmaz. Gerçekliği araştırılır. Gazetecide de hata var.

ACİEL

bir değil iki değil ünlü olmak isteyen psikopatlar bts’i kullanıyor sonra yüzsüz yüzsüz özür dileyip çekiliyorlar olan çocukların imajına oluyor.

Artemisiaa

Gerçekten yüzsüzler yahu. Armylerin gözünde imajlarının bozulduğunu düşünmüyorum da sadece nefret etmek isteyenlere ve sorunlu netizenlere daha fazla fırsat çıkıyor saldırmak için. Yani birini sevmezsinde iftira atıp milleti bunlara inandırmak nedir yani

KINGEXO

Bunu zaten anlamadınız mı? Bu olay geçen hafta çıktı sonra bunu ortaya atan kişi yalan söylediğini açıkladı.
Itaewon gibi bir yere gidiyorsunuz üstüne korede herkes sizi tanıyor ama fotoğrafınızı çekmiyor? Ne kadar mantıklı sizce azıcık beyninizi kullansaydınız uydurma haber olduğunu anlardınız. Neredeyse her hafta twitter da birisi çıkıp bts üyesi şöyle yapmış bts üyesinin sevgilisini gördüm diye yalan haber atıyor 2 3 aptal buna inanıp olayı büyütüyor.
Kanıtlarla gelin lütfen.

KINGEXO

Geçenki gönderi de jeongguka sayıp sövenler nerede acaba 🤭🙃

mono

Bu yorumu öpmek istedim 😂

yağmur

o kadar çok haklısın ki aklı olan zaten mantık yürütürdü. birde bir önceki haber de tam olayı bilmeden jungkook suçlamışlardı saydırmışlardı lütfen bir haber de resmi bir açıklama yoksa inanmayın

BiradetMonbebe

10. [+17, -0] Gerçek mi değil mi kontrol etmeden bir antinin gönderisini haber yapan gazeteciler asıl sorun. Bugünlerde gazeteciler mesleklerinin gerekliliklerini unutmuşlar.

Bir Army

Burası da diğer yabancı sitelerde görüyorum . Herkes diyorlar, miş ağzıyla konuşuyor . Ortada fotoğraf video yok . Üstelik yanında ünlü bir idol var denilipte o idolü ya da idollerin de ismi hiç zikredilmedi burada ki asıl olay Jungkook’un kariyerine zarar vermek bunun için her şeyi yapıyorlar. Çocuğu p.zevenklerle gerçekten kötü şeyler yapmış olan insanlar ile bir tutuyorlar ya da öyle anılması için uğraşıyorlar. Gerçekten artık bighitte yavaş değil hızlıca adım atsın korkuyorum ya bir şey yapacak canına diye . Üstüne üstüne geliyorlar çocuğun .

Ssul

of o kadar haklısın ki. Geçen haberde bunu açıklamaya çalışanları sende dahil eksiye tutmuşlardı.

Bir Army

Burada kaostan nefretten beslenen bir kitle var ne yazık ki

Hope

Ben açıklama yapılmamasını çok normal bulmuştum.Çünkü böyle her önüne gelene açıklama yaparsanız elinde klavye olan herkes kendisini nimetten sanar.Herkes şirket açıklama falan yazsın dedi.Pardon da koca şirket daha elinde resim,video olmadan laf atan herkese cevap mı verecek?Daha kanıt olmadan millet uzun uzun laflar yazdı.Bu da herkese ders olsun.Ayrıca ortada davalık bir durum yok çünkü zaten bomboş antiler hariç ortada resim video olmadan kimse bu olaya inanmadı ve kız kendi el yazısıyla 1 sayfa özür yazmış.Özür yazdın çok özür diledin ama dava edeceğiz demezler.Kız ve antiler kendi kendine uğraşdı.Böyle aptal insanlar hiç yokmuş gibi davranmalısınız.Yoksa her boş haber yapan dedikoducu kendini… Read more »

HarloneCd

Yorumun anlını öpmeye geldim

ImYeon

Ciddi ciddi böyle boş işlerle uğraşanlar olması beni çok şaşırtıyor. Ben sevmediğim insanların haberine tıklamıyorum bee
İftira atıyor, sonra el yazısıyla özür diliyor. Hayatsız mısın kardeşim

Sooji

BTS hayranı değilim. Ama bu durum beni bile rahatsız etti. Bu netizenler neden nefret ediyor? Nefret etmek ve kıskançlık sağlığa çok zarar. Birilerinden nefret edip kıskanmak yerine kendi hayatınıza bakın. Etrafınızdakilere sevgi verin. Yoksa bu kıskançlık sizin cevrenizde de olacaktır ve etrafınızda kim varsa kaybedeceksiniz.

HarloneCd

Önceki makalede herkes açıklama beklemiş yorum yapanlar bile.. Eminim hiç biri jk’yi sevmiyordur çünkü bir fan idolünden beklemediği şeyi açıklamasını da istemez.
Ayrıca BigHit’in ne zaman yalan haberi kaale aldığını gördünüz? Yalan haber çıktıktan 1 gün sonra yalanı söyleyen kişi yalan söylediğini itiraf ediyor. Umursanmanak daha onur kırıcıdır 😉

SGJK

Ben açıklama talep ettim ama bu benim sevmediğim anlamina gelmiyor yanlış genelliyorsun..aciklama istedik çünkü dedikodu ne kadar uzun sürerse o kadar dallanip budaklanır dedikodunun önünü kesmek icin istedik..yanlış itham ediyorsun fanları

HarloneCd

Benim demek istediğimi yanlış anlıyorsun ama keyfin bilir :))

SGJK

Ne yazdıysan ona göre anlayıp yorum yaptım.. Farklı bir şey kast ettiysen söyle de bileyim

JKW

İftira resmen bighit dava açmalı..

Yuh artık

Şimdi bighit para verip susturdu olacak. İsteyen istediğine inansın ama gerçek sadece bir tane…
Koskoca jk ve yanında yine bir idol var ama bir tane bile foto yok.

BTS fanı türkiye

Bu dedikoduların sürekli jungkook hakkında çıkması benim bile çok canımı sıkıp üzülmemi sağlarken jungkook’un nasıl hissettiğini düşünemiyorum bile. Ondan ne istiyorsunuz? Kin tutan bir antinin yorumuyla haber yapılıp ortalığın karışması da ayrı mesele. Artık rahat bırakın antiler.

Bunny

Boyle andavallar yuzunden olan cocugun psikolojisine oluyo. Gunlerdir üyelerin aramalarini temizliyoruz. Antilerimiz o kadar hayatsiz ki her gun bangtanla ugrasiyor. Gercekten yeter

Loura

Yazık ya jungkook ‘a üzülüyorum. Tek yaptığı şey dövme yaptırmak ama insanlar olmayan olay için bile onu hedef gösterdiler. Antiler gerçekten bir akbaba gibiler şimdi defolun

Lover

6.yoruma aşırı katılıyorum.Fotoğraf,video olmadan sazan gibi inanan insanlar olması çok komik.Bu çocuk yine uzaklaşırsa çok üzüleceğim.Zehir zıkkım ettiler hayatının em güzel yıllarını.

Queengi

Zaten yalan haber olduğu o kadar belliydi ki. Kanıt falan yoktu ama insanlar hemen inandı. Aptallar…

Hgs

Yaptırım yaptırım yaptırım…iftira atmak ne kolay cidden ..neden jk i hedef almış peki ?

Hgs

Şimdi bighit ona bir vuracak, görecek iftira atmanın bedelini..biz de boşuna endişelendik bighit açıklama yapsın büyümesin dedik bir de…ne yalancılar var ya

Aycik

O kadar laf ettiler… Şimdi neredesiniz netizenler??? Herkes iftira olduğunu, yalan söylediğini itiraf ettiğini söyledik ama yine inanmadılar. Yüklenmek için fırsat kokluyorlardı resmen. Umarım bighit kötü yorumları ve iftira atanları şikayet eder.

Nokta

çamur at izi kalsınnn olmuş bu

아수만

Geçen haberdeki random kullanıcılar ortada yok. Hayırdır bu da mı gol değil? 😏

Sıkıldım

Bu habere de diğer habere geldiği gibi bir sürü yorum istiyorum ama hepsi gerçeği görmüş birinin beyniyle yazılsın.

mono

Kaçtılar 🙂

Btsarmy

Netizenler Bts ile uğraşmayı bırakın derim 🙂

la cha ta

3. [+229 -15] Ama antiler asla böyle haberleri okumaz ㅎㅎㅎㅎㅎ çünkü onlar için gerçeğin ne olduğu önemli değil

GOLDENJK

neden böyle bir şey yaparsın ki ya?! eline ne geçiyor? dedikleri gibi insanlar söylentiyi doğru kabul edip geçiyor, çoğu yalan olup olmamasını önemsemiyor bile. olan oğluşuma oldu, ortada hiçbir sebep yokken üzdünüz, sinirlendirdiniz belki de.

Mona

Oh be şükür

xoo

Düşündüğüm tek birşey var, böyle yapmasının amacı neydi??

Aycik

Gayet açık değil mi?? Karalama kampanyası. Daha önce hakkında haber çıktığı için üzerine gideceklerini biliyordu. Ve istediği de oldu. Herkes bilmeden çocuğu suçladı.

haechanınköpeğiyim

ağlayın şimdi

Hey

Bu insanlar kaostan besleniyorlar ve gerçek ortaya çıkınca hemen kaçıyorlar çok acınası 🤭

ACİEL

İlk duyduğumda yine ünlü olmak isteyen birisi bts’in adını kullanıyor demiştim öyle de çıktı. Bighit dava edip süründürmezse kendine şirketim demesin.

rsdhd

Dün Jungkooka saldıranlar nerdeler? jdabfhjasfgvhlasbflaçkbgfçkafbgfklu

Shim Cheong

Resmen jungkook’a iftira atmış gerçekten bu yaptıklarını kabullenemiyorum .umarım
bunları yapanlar başka haber yapamazlar.zaten onların yapacağı haber bu kadar olur gerçek ARMY’ler buna inanmadı .haberi yaydıktan sonrada korkak gibi kaçtılar .ben
İnanıyorum ki Bighit gerekeni yapacak ve onları dava edecek.Ne olursa olsun biz BTS’e güveniyoruz ve onlara inanıyoruz.

ad astra

Umarım herkes başlıkta yazan NETİZEN’i okuyabilir 🙁 iftira ve yalan haberler ile mücadele ederken lütfen diğer fandomları da peşimizde sürüklemeyelim.

mono

Biz söylemiştik yalan olduğunu 💁🏻‍♀️

yağmur

Yaa siz Jungkook dan ne istiyorsunuz neden bu kadar üstüne gidiyorsunuz hayır yani anlamıyorum sevmeseniz bile saygı duymak zorundasınız sevmediğiniz insanlarla neden ilgilenme gereği duyuyorsunuz yalan yanlış iftiralar atmayın artık bts üyeleri de insan onlar herşeyi duyup görüyor onların kalbini kırmaya hakkınız yok umarım bighit bunları görüyordur cidden çok fazla oldular

:D?

Jungkook sırf dövme yaptırdı ve 7 senelik kariyerinde bir tane ‘skandal’ çıktı diye neredeyse ayda bir bu şekilde haberlerin içine atılıyor ve zan altında bırakılıyor. Asla hata yapmaz demiyorum tabii ki ama emin olun tüm üyeler hayranlarına karşı çok sorumlu hissediyorlar. Bu tarz hatalardan bilerek kaçtıklarını düşünüyorum ki pat diye bir a idolü b idolü skandalının içine dahil ediyorlar. Antiler şimdi nerede peki? İftira atıp ortadan kaybolmak gerçekleri duymaktan daha kolay değil mi.

la cha ta

Yeter artık cidden Jungkook un bir sevgili olayı çıktı diye çocuğu batırmaya çalışmanızdan bıktım.Kendi idollerinizle ilgilenin.

Ayazz

BTS ile alakam yok ama bazı kötü yorumlar rahatsız etti beni. Eğer iyi bir grupsanız güncel çok büyük bir fandomunuz olabilir. Ama hem iyi karakterli hem iyi bir grupsanız sadık ve büyük bir fandomunuz olur. Bu insanları korkutur. Kıskandırır. Çünkü hayal ettikleri noktada bir Cumhuriyet kurulmuş olur. Kendi idollerine odaklanamama nedenleri: Amaçladıkları, hayalini kurdukları şeyin onlardan uzaklaşması. Nefret yorumları da iftiralar da olması çok normal. Birçok haberin asılsız çıkması da bu yüzden normal. Kim yukarıdaysa ona çalışıyorlar. Hadi eyv…

Ayshe

helal olsun be

Ayca

Kim bilir ne kadar üzüldü bakın army değilim ama potansiyel army olduğum söylenebilir çünkü bir army kadar iyi biliyorum onları jk à kanım ısınmasads yani onu sevmesemde bu durumun onda ne kadar hayal kırıklığı yarattığını tahmin bile edemiyorum.Bir insana kanınız ısınmıyor veya sevmiyor olabilirsiniz (anti olmak nedir ya)ama medeni olun sportmen olun herseyden önce insan olun bu çirkin karalamalar mide bulandiriyor hiç kimse böyle bir şeyi hak etmez biraz empati duygunuz olsun

Buse

Bir kere JK yaparsa bile size ne karışmaya hakkınız yok şirketleri varken size boş boş konuşmak düşmez kendinizi bilinde konuşun terbiyesizlik yapmayı kesin ANTİLER!

A Turkish ARMY

Tam bir saçmalık önce iftira atıyor sonra yalanlıyor hem Jk gerçekten böyle bir şey yapmış olsa bile bu bizi hiç alakadar etmez isterse barda yaşasın bize ne demek düşer?hiç bir şey demek düşmez.

Bıkkın usanmış bitmiş yeter yeter

Arkadaşlar anlamayanlar olmuş da geçen haberde sorun bir kulübe gidilmesi değildi, sorun KORONA varken kulübe gidilmesiydi. Bir de açıklama bekleyenlere laf atmışsınız, insanların yetkili bir ağızdan bu olayın gerçeklik payı olup olmadığını duymak istemesi ve bu olayı sorgulaması çok normal.

👏👏

Bıkkın usanmış bitmiş yeter yeter

Eksileyenler AVM’ye koşanlar herhalde

Ekin

Daha dün “sadece 1 kişi gormemiş bir sürü kişi görmüş” tarzında yorum yapanlar vardi. Bu durum cidden sacma

Hilal

Bighit bu kişiye ve böyle yalan söylentiler çıkaran kişilere dava açması gerekiyor biran önce. Böyle kişiler yüzünden üyelerimize baskı hakaret vb şeyler görüyorlar. Sonuçta onlar ne kadar ünlü olsalar da insanlar duyguları var sürekli jungkook’a laf ediliyor. Jungkook benim biasım aynı zaman da ve bu tür davranışları alttan almaya çalışıyor ama aynı zamanda da üzülüyor bunu bize belli etmese bile biz bunu anlayabiliriz . Böyle saçma şeyleri çıkaran kişiler yüzünden psikolojilerini zedeliyor , bunları yapmaya hakları yok onlar da insan ve istediği yere gidebilirler istediğini yer içerler bundan bize ne herşeye karışmasalar olamayacak yani.

Bendis'in kırık kalbi

Jungkook bara giderse de size ne. Bu sizi ilgilendirmez. Zaten şirkette de içki içiyorlardı. Sonuçta kendilerine içiyorlar. Ha bara gitmiş , ha şirkette yurtlarında hyunglarıyla beraber veya tek başına içmiş sizi alakadar etmiyor! Tabi ki içmemeleri kendileri için daha iyi olur ama onlarında akılları var ! Dünyada özgürlük var . SİZ PRİMCİLER ARTIK ŞU TAKİPÇİ BULMAK ÜNLÜ OLMAK İÇİN BOŞUNA UĞRAŞMAYIN. ANTİLERDE BU HABERİN YALAN OLDUĞUNU DUYUP *KENDİLERİNE KUDURSUNLAR* Benle konuşmak isteyenler için MovieStarPanet (MSP Hesabım ): devilsuga

Bts_Army001

Şu antilerden gerçekten nefret ediyorum. İğrenç insanlarsınız antiler.

Army

Zaten (gizli kaynaklardan yayinlanan) videodaki kişinin jungkookla alakası yoktu ona benzetilmeye çalışan bir koreliydi.

JKW

Haber doğru çıktı arkadaşlar ..üzücü ama maalesef şimdi nefret alacak üzülüyorum

Dark Psychopath

Sizde az değildiniz lan

Şevval

Bir bara gitmiş olsa bile bu dunya nin sonu değil neden bu kadar abarttiklarini anlamıyorum. Bu yaptıkları çok saçma. Doğruluğu kesin olmayan haberler için idolleri suçlayıp iftira atmaları aptalca .

Minseo

Gitse bile bu hiç kimseyi alakadar etmez onunda kendi hayatı var

koniçiva

Mino’nun haberininde yalan olduğu ortaya çıktı ama yg idolü olduğu için haber değeri yok ve karalanmak zorunda sanırım. Sizler gerçekten ikiyüzlüsünüz.

Am I Wrong?

mino’nunkinin arkadaşlar arasında olan bir eğlence olduğu ortaya çıktı. Fotoyu çekip yayan demekki Mino’nun tanıdığı biri oluyor bu durumda, bu da onun için çok daha üzücü.
Burada sistem nasıl işliyor bilmiyorum ama korezin Mino’nun haberinin yapalı çook oldu. Burada da gelir düzeltme haberi yakında. İnsanlara ikiyüzlü deme hakkını vermez bu sana.