Jungkook'un tepkileri forumlarda yanlış yorumlandı

HABER: BTS Jungkook bir kadın idolün tipini beğenmediğini belli ettiği için eleştiri alıyor… netizenler “Bu beni kötü hissettirdi”

KAYNAK: Top Star News via Nate

Bir netizen şöyle bir gönderi attı, “Mamamoo performasını izlerken Jungkook birden dönüp elini suratında aşağı yukarı oynattı. Hem yüzleri hakkında bir değerlendirme yaptı hem de kusma hareketi yaptı.”

1. [+1,173, -140] Bu beni çıldırtıyor. Gerçekten de internet trolleri için atılmış bir gönderi hakkında haber mi yazıyorsun? Gazeteci, bunun doğru hareket olduğuna inanıyor musun? Sen bunun için mi gazeteci oldun?

2. [+1,093, -150] O hareket nasıl onların görüntüsünü aşağılıyormuş gibi gözüküyor olabilir? Skandalları gazeteciler başlatıyor ㅠㅠㅠ gerçekten Jungkook’un üzerine gitmek için fırsat olarak kullanıyorlar

3. [+952, -129] Gazeteciler skandal yaratıyor

4. [+131, -12] Eğer tüm videoyu izlerseniz, su içerken öksürdüğünü ve hyunguna söylediğini görürsünüz. Haber yazmadan önce videoyu izleyin bari.

5. [+116, -14] Su içerken öksürdü ve sonra yüzünün kızarıp kızarmadığını sordu. Üyeler güldü. Bunun neresi birinin yüzünü aşağılamaktır? Yeter artık.

6. [+108, -12] Bu çok zorlama.. BTS çok popüler olduğu için insanlar onlara saldıracak bir şey arıyor gibi

7. [+106, -14] Bu o kadar saçma ki beni güldürüyor ㅋㅋㅋㅋㅋ Düşüncesiz olsaydı bile bu kadar aşikar bir hareket yapmazdı ㅋㅋ

8. [+103, -6] Jungkook aptal değil. Tepkilerinin hayranlar tarafından videoya alındığını biliyor, niye böyle tepki versin? Sırf onu ezmek için hikayeler uydurmayın. Bu gönderiyi bir Jungkook antisi yazmıştır kesin.

9. [+101, -18] Bu çok mantıksız, bir sürü insan izliyorken böyle bir şey yapmazdı

10. [+77, -8] Otuzlu yaşlarında bir ajusshiyim. Jungkook böyle bir şey yapacak biri değil, yapsa da hyungları ona izin vermezdi. Sebepsiz yere ondan nefret etmeyin, bunu haber yapan gazeteciye kızın.

Jungkook'un tepkileri forumlarda yanlış yorumlandıJungkook'un tepkileri forumlarda yanlış yorumlandı

HABER: BTS Jungkook’un Han Ye Seul’un burun piercingie verdiği tepki ‘zıt görüşler aldı’

KAYNAK: Money Today via Nate

1. [+5,785, -480] Sadece burun piercingini gördünüz mü diye grup arkadaşlarına soruyor gibiydi, bunun neresi onunla dalga geçmek olabilir?

2. [+4,817, -431] Nasıl dalga geçiyor olabilir? Bence sadece yanındaki üyeye burun piercinginin onu şaşırttığını anlatıyordu.

3. [+4,496, -387] Skandalları hep gazeteciler başlatıyor

4. [+308, -33] Ben de Han Ye Seul’u görünce aynı şeyi yaptım, bu nasıl onunla dalga geçmek sayılır? Bunun skandal olarak görülmesine şaşırdım şu an

5. [+306, -35] Sadece çok şaşırmış gibi görünüyor ㅋㅋ

6. [+278, -27] İlk defa bir aktris bir ödül törenine burun piercingiyle geldi, o gece şaşıran tek kişi Jungkook değildi ㅋㅋㅋ bunun sorun edildiğine inanamıyorum

7. [+258, -34] Dalga geçiyor gibi durmuyor, sadece burun piercinginden bahsediyordu

8. [+178, -30] Videoyu görmedim de fotoğraflardan bile dalga geçmediği belli oluyor

9. [+138, -31] Jungkook’un şaşırması niye olay oldu? Onu burun piercingiyle görmemiştik daha önce

10. [+117, -7] Dürüst olalım, hepimiz şaşırmadık mı? ㅋㅋㅋ Bence sadece üyelerine şaşırdığını anlatıyordu

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+305] Bazı insanlar drama istiyor. Çok uğraşıyorlar ama hiçbir şey yok.

 

Kaynak: Netizenbuzz

37 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yorumlarım can sıkıcı

Mamamoo fanıyım, BTS’in tepki videosunu izledim dalga falan geçmiyordu. Ne biçim saçma saçma gündem meşguliyetleri bunlarakflslfks

Am I Wrong?

Mamamoo konusunda konuşmayacağım bile o kadar saçma. Piercingli kadın konusunda ise şaşırdı, Rm e döndü eliyle gösterdi onlar da şaşkındı zaten, sonra da kadını alkışladı. Belki de bende nasıl durur diye sormustur bilemeyiz. Birilerini zevkleri için aşağılayacak en son kişilerden biri Jk, kendisi de dövmeleri yüzünden aynı şeylere maruz kalmışken hem de. Kore gibi bu tarz şeylere tamamen kapalı bu ülkede böyle cesurca bir harekete şaşırmasından daha doğal ne olabilir?

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Bu haterların gerçekten hiç işi gücü yok nerden bir şey bulsam da çocukların üstüne gitsem diye kılı kırk yarıyorlar. Görüntülerde garip hiçbir şey yok. İstedikleri kadar çocukları karalamaya, düşürmeye çalışsınlar onlar yetenekleri ve muhteşem kişilikleriyle her zaman zirvede kalmaya devam edecekler.

tata

Birileri cadı avına çıkmış Jungkook’u hedef tahtasına koymuş aylardır bu çocuğun üzerine oynanıyor görmemek mümkün değil. Böyle fotoğraflarla, giflerle algı yaratılmaya çalışılıyor koyun videoları herkes izlesin ama öyle kesip biçmeden lütfen… Mamamoo reaction videosunu izleyen bilir en başından pür dikkat izledi sahnelerini ki şarkıyı ezberlemiş bile, Moonbyul’un solo kısmında su içti ve öksürmeye başladı o sıra arkasına dönüp J-Hope’a bir şey söyledi muhtemelen kendiyle ilgiliydi o da güldü çünkü, Han Ye Seul’ün piercing olayına gelince monitör Jungkook’un önündeydi J-Hope orda bir şey dedi, Jungkook da arkasını dönüp gösterdi hatta o sırada Taehyung da monitöre yaklaşıp “Vaovv” dedi. Han Ye Seul’ü… Read more »

Loura

BOŞ YAPMAYIN

Yılgın

Jungkook konu oldu mu çocuğa şaşırmakta yasak

134340

Twitter da bir antinin yazdıklarını paylaşmakla gazeteci olunabiliyorsa hepimiz yapalım o zaman. Gazeteciyi geçtim bunun amiri, müdürü falan da mı yok, kontrol etmeden yalan yanlış her şeyi yazabiliyorlar.

yeseulie

lmao yaptıgınız tek sey zirvedeki bir grubu asagı cekmeye calısmak… no offense ama ise yaramıyo ya:dd kore medyasının her zaman bts’e antipati duydugunu herkes biliyo yani zorlamaya gerek yok:D

wheepup

Yok yoook ne dalga geçmesi burda adam yaralama,gasp,cinayet her şey var(!):d

3 yıldır Moomoo’yum videoyu ilk paylaşıldığı zamanlar izlemiştim asla böyle bir şey düşünmedim🤦🏻‍♀️ Ne alaka ya sjwndjendjnwns

Exovelvet

Bir başka cadı avı daha.

Bir Army

Valla yeter bıktık . Artık bu cadı avını da geçti. İnternette bütün reaction videoları mevcut kaç defa izledim bir kere bile böyle şey aklıma gelmedi. Çocuğun üstüne organize olarak geliyorlar. Bütün bunları başlatan anti bir hesap oldu üç dört bin küsur takipçili işin ilginç kısmı bunları takip eden de aynı bu hesap gibi . On binden fazla rt almıştı bu yalan gönderiler fanlar bunların bot hesap ile satın alındığını söylüyor incelenince de öyle çıkıyor. Daniel fanları da aynı şeyi yaşadıklarını söyledi. (organize saldırıyı kast ediyorum. ) Ama gazeteci bir antinin başlattığı şeyi niye bu şekilde lanse ediyor, haber yapıyor (söylenenlere… Read more »

yeseulie

oksuremiyoruz… nefes alamıyoruz… gercekten ne istediginizi bilmiyorum ama istediginizi bts size vermeyecek hadi idollerinizi kimsenin olmadıgı zamanlarda listeye sokmaya calısın:dddd

Htcnr

Ne bos bir haber ya ? Tabi buna haber denirse

GirlsLikeSunset

Şu kore milleti kadar boş millet çok az gördüm

İğrençlik

Gazeteciler artık antilerin yarattığı dedikoduları ve yalan yanlış iftiraları haber yapıyorlar, ne kadar utanmazca, Kore medyası bir olmuş BTS i batırmak için ellerindne ne gelirse yapmaya çalışıyorlar, yalan yanlış haberler yapıyorlar, yazıkalr olsun… ülkelerinin gayri safi milli hasılasına en büyük katkısı olan, Güney Kore Turizmine ve ekonomisine büyük katkoları olan, ülkelerinin gururlandıran büyük başarılar elde edne bu gruba yaptıkları kötü davranış ve hain planlar inanılmaz resmen… yazıklar olsun.. sırf daha çok tıklanmak için BTS ile ilgili yalan yanlış kötü ne bulurlarsa haber diye yayınlıyorlar….

cns

Arkadaşlar sakiiin. Cb yaklaştı ya şimdi bazılarının bir yerleri tutuştu. 😂 Ağlayın, patlayın, kendinizi yiyin bitirin BANGTAN’IN SKANDALI OLMADIĞI İÇİN GİDİN KÖŞENİZDE KRİZ GEÇİRİN. Öyle keyif alıyorum ki siz böyle yaptıkça.

la cha ta

3. [+4,496, -387] Skandalları hep gazeteciler başlatıyor

4. [+308, -33] Ben de Han Ye Seul’u görünce aynı şeyi yaptım, bu nasıl onunla dalga geçmek sayılır? Bunun skandal olarak görülmesine şaşırdım şu an

Sinini

Ya Allah aşkına Jungkook’u kesinlikle bir gram tanımayan biri yazmış bunu çünkü jungkook hayatta böyle karakterde biri değil çok saygılı üstlerine karşı ve piercingi de bence beğendi jungkook sever öyle şeyleri 😹

Mermilius

Buldunuz masum çocuğu yürüyün üstüne elbet bi gün ettiğiniz iftiralar karşınıza gelecek sadece su içti ve piercingi gösterdi nefes aldığı için de suç bulsaydınız reziller. Tek üzüldüğüm onun böyle şeyleri kafaya takması o hassas bi çocuk uzak durun ondan artık.

INSPIRIT

Sadece BTS’i karalama kampanyası mı yoksa bazı şeyler öne çıkmasın diye gündem meşguliyeti mi çözemedim… İkisi de olabilir, her şekilde çok saçma.

Betüş

Gülüyorum sadece . Acaba sırada ne var?

Artemisiaa

Bunlar nasıl gazeteciler, bu nasıl bir haber. Bir şeyleri çarpıtıp, abartmaya ne bayılıyorlar. Açıklarını arıyorlar bulamazlarsa sallamasyon haberler yayıyorlar.

Buse

Jungkook – Hwasa olayındaki 5. netizene hak veriyorum.

Nokta

Yeter ama artık ya……………

jeyan

alakasız ama Han Ye Seul mükemmel görünüyor

IremK

Dalga gecti ya da gecmedi. Sulli yasiyor olsaydi ve bunu bts den jk yerine, sulli yapmis olsaydi, alacagi tepkiler de bu kadar olumlu olur muydu? Ben soyleyeyim hayir. Guzel zihniyet teprik ederim. Her turlu ilgi oruspusu olmak ve manupile etmekle suclanirdi insanlar ne yaparsa yapsin, karsindaki kişinin sana bakış açısı kadar varsin bu sektorde.

...

Çok komik. Bu hareketleri başka biri yapsaydı çokdan linç tayfa gelmişti. Ama BTS ne yaparsa yapsın hep onlar doğru. Açıkçası diğer üyelere yorum yapamam ama Jungkook tipinin aksine tam bir serseriymiş. Bu yüzden beklerim bu davranışları

bcn

bi de bayıl istiyorsan Feriha

Bir Army

Yaptığı bir hareket yok ama antiler varmış gibi lanse ediyor.Git videoları izle. Çocuğun serseri olacak bir davranışı da yok her zaman kibar davranışları ile övülen biri olmuştur.

Lululu

BTS’de acaba yavaş yavaş gerçek yüzünü gösteriyor mu?🤔

KINGEXO

Lululu siteden tahminen ne zaman defolup gidecek? 🤔

Lululu

Hiçbir zaman ahajdjshahjskd Çok alaka tebrikleeeer

KINGEXO

O zaman burada nefretinle boğulmaya devam et lululucuk çünkü seni pek bipleyen yok :((

Lululu

Bipleyen yok evet haklısın kingexocuk o yüzden yorum yazılıyo ahajdjshahaj Eğlendim tşk🥳

KINGEXO

Aşkoooo o kadar salakça düşünüyorsun ki seninle eğlenmek çok zevkli geliyor sjdjuwjsjs

Lululu

KINGEXOCUK: Diyecek bişe bulamadım dur salak falan diyem de kendimi bişe sanam
ahajsjhaahjsjd

Buse

Ya Allah aşkına bilmeden konuşma Jungkook MAMAMOO konseri esnasında su içerken boğazına kaçmış. Hwasa’nın tipiyle dalga geçmiyordu. 😒

Jungkook 💜
Hwasa 💝