Benzer Yazılar

JYP, Twice Mina’ya anksiyete bozukluğu teşhisi konduğunu açıkladı

JYP, Twice Mina'ya anksiyete bozukluğu teşhisi konduğunu açıkladı

HABER: JYP temsilcileri, “Twice Mina’ya anksiyete bozukluğu teşhisi kondu, hazır olduğuna karar verince etkinliklere katılacak, anlayışlı olmanızı umuyoruz”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+432, -51] Anksiyete korkutucu bir şey, bilmiyorsanız konuşmayın

2. [+407, -212] Sadece Japonya’da promosyon yapacak gibi duruyor

3. [+207, -33] Dinlen ve iyileş~

4. [+39, -6] Zengin ailelerin kızlarının nazik ama kalplerinin zayıf olduğu söylenir, bir sebebi var. Umarım yakında iyileşir. Twice’ın üç Japon üyesi de çok güzel ve nazik kızlar, nefret yorumu yapmayın. Onlara saldırmak milliyetçilik değil.

5. [+28, -8] Kız hasta, siz kimsiniz de sırf Japon diye hastayken ona nefret yorumu yazıyorsunuz? Anti-Koreli sağcılardan ne farkınız var?

6. [+28, -12] Ben ünlü olmaya uygun bir kişiliği olduğunu düşünmemiştim. İçine kapanık ve fazla konuşmuyor.

7. [+27, -4] Lütfen nefret yorumu yapmayın

8. [+15, -3] Mina yanlış bir şey mi yaptı? Hasta olmasına rağmen bir sürü nefret yorumu alıyor.. antiler sırf Japon olduğu için mi ona nefret yorumu yapıyor? Yoksa popüler bir ünlü diye mi? Anlamıyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+207] Ben normal bir insanım ve anksiyetem bazen beni felç ediyor. Tüm ulusun en popüler kız gruplarından birinin üyesiyken, herkes onu izlerken anksiyetesini hayal edebiliyor musunuz?

 

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aswium

kişiliği gayet de idol olmaya uyuyor tek sessiz idol o mu ? çok huzur verici bir aurası var ona bakarken bile sakinlişeyorum o derece umarım iyileşir ve geri döner Mina nn sağlığı her şeyden önemli bence

Hoşt ulan

Minayı sevmeyebilirsiniz, yeteneksiz bulabilirsiniz ama sağlığına laf edemezsiniz bu durumda minanın hastalığına rol diyenler merak ediyorum aile terbiyesi aldımı?

Bende kalsin

Eleştirilecek bir yanı yok bu olayın . Nefret kusmak için yer arıyor millet … İyileşmesini diliyorum .

deatheater

Umarım en iyi şekilde sağlığına kavuşur. Önemli olan tek şey bu. Sağlıklı olmamışsın, paran pulun olmuş, ulusun kız grubunun üyesi olmuşsun kaç yazar? Değil Mina, tüm idoller için sağlıklarının her zaman iyi olmasını diliyorum. 🙏💕

🍀:*

Anksiyete öyle bir bela ki cidden karabasan gibi çöküyor insanın üzerine hele de olup olmadık yerlerde. Yaklaşık 8 yıldır anksiyete ile mücadele eden biriyim. Hafifliyor, onla baş edebilmek için yeni yöntemler geliştiriyorsunuz ve bazen bu savaşı kazandığınız hissine kapılıyorsunuz ama asla tam olarak iyileşmeyen bir yara gibi hep sizinle beraber.

Umarım Mina ailesinin, sevenlerinin desteği ile birlikte bu zorlu süreçten daha güçlü bir kadın olarak çıkar. Hakkında en iyisini dilerim.

aRMyley

Minayı çok fazla özledim. Umarım kendine güzeeelce bakar ve sağlıklı bir şekilde yine bizlerle bir araya gelir. ❤

selen

umarım iyileşir ve grupla olmaya devam eder.psikolojik hastalıklar gerçektsn çok kötü . düşman basina bile vermesin Allah 🙏

GirlsLikeSunset

Anksiyetenin ne olduğunu bilmeyenler TWICE üyesi olduğu için kız sanki adam öldürmüş kıza nefret kusuyor. Lütfen şöyle bir durumda Mina’dan ve diğer TWICE üyelerinden uzak durun

SomniaDess

Her zamanki antilerin Twice postuna gelmesini bekliyorum.

INSPIRIT

Küçük bir arkadaş grubuyla okuldayken bile anksiyetem sınırlarını zorluyor, bir de tüm ülkenin seni tanıdığını ve her hareketini takip ettiğini düşünürsen… Anksiyeteyi çoğu kişi duygu durumu olarak kullandığı için (ki bunun yanlış olduğunu düşünmüyorum) hastalık olarak ne kadar ciddi olabileceğini kimse anlamıyor. Umarım bunu atlatmayı başarabilir, başarabiliriz.

Liyya

Bende anksiyete hastasıyım hala tedavim devam ediyor dünyanızı cehenneme çevirecek bir şey gerçekten Mina adına çok üzüldüm bütün gözler üzerindeyken çok ama çok kötü hissediyordur umarım çabucak toparlanıriz…

SURMEW-BTS

Rabbim sağlık şifa versin inşallah, psikiyatrik bozukluklarla baş etmek cidden çok zor. Anksiyete özellikle insanı sosyal hayattan uzak tutabiliyor, insanın kaygı korku duyması, panik atak yaşaması çok zor bi durum. Hele bi de Mina gibi binlerce kişinin önünde performans sergilediğiniz bir mesleğiniz varsa bu daha da zor inşallah sorununun üstesinden gelebilir. 💜

Lucia

Ulan rol yapan bir idoller varken Mina nefreti hak etmiyor hastalığı gerçekten çok berbat birşey pisliğinizde boğulun

Suna

Kimse normal bakamıyor çünkü Kore’de idol dünyasında o kadar çok kişinin anksiyete bozukluğu çıkıp gruptan ayrılma, tembel hareketler vs yaptığını görüyorlar ki artık bu hastalığı inandırıcı bulmuyorlar. Ben de inanamıyorum artık. Gerçekten rahatsızsa büyük geçmiş olsun dilerim ama.

Aswium

kız kötü bir şey dememiş ki çoğu Koreli inanmamış bunu dile getirmilş

Bangtwice

Suna allah aşkına twice haberinden git bidaha gelme

SUNMİ

Bu kadar göz önündeyken iyileşmesi çok zor sağlığı düzelecekse her şeyi bırakıp gitmeli

idontgiveafuck

bana gruptan ayrılacak gibi geliyor çok yüksek ihtimalle

Yeni Yazılar