Benzer Yazılar

Kang Daniel, nefret yorumlarından ötürü zorlandığını açıkladı

Kang Daniel, nefret yorumlarından ötürü zorlandığını açıkladı

HABER: “Lütfen beni kurtarın” Kang Daniel nefret yorumlarından ötürü acısını paylaştı

KAYNAK: Sports Kyunghyang via Nate

1. [+1,252, -296] Desteklemiyorsanız niye gelip nefret yorumu yazıyorsunuz? Ondan nefret ediyorsanız kendi kendinize edin, bir şeyler yazmayın~

2. [+1,162, -273] Aigoo, çok zorlanıyor olmalı… güç bul

3. [+1,048, -299] Ne hata yaptı? ㅡㅡ Gerçekten antiler kesin şunu

4. [+206, -33] Üç yıldır nefret yorumlarıyla savaşıyor ve bu yıl en kötüsüydü. Antiler bir araya gelip 11 farklı forumda dedikdou yaydılar, aynı anda.

5. [+126, -27] Kang Daniel-ssi, lütfen nefret yorumlarını okuma ㅜ seni destekleyen hayran sayısı daha fazla. Güçlü ol~~!!

6. [+123, -22] Lütfen nefret yorumu yazmayın…

7. [+110, -17] Okuma yorumları… kalbini güçlendir

8. [+109, -24] Seni seven kişi sayısı çok daha fazla, endişelenme, Daniel~!!

9. [+100, -18] Kang Daniel, güç bul, seni destekliyorum

10. [+95, -14] Daniel, güç bul

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+206] Dün fancafe’ye yazdıkları gerçekten panik yaratacak şeylerdi. Çevirisini okurken korkuyorum. Artık bunu kaldıramıyorum, çok yoruldum, ne yaparsam yapayım benimle dalga geçiliyor, müziğime çöp muamelesi yapılıyor, böyle olduğum için özür dilerim, lütfen beni kurtarın diyor…. bunu yazarken bile titriyorum. Lütfen insanlara nazik davranın, bu çocuk çok zorluklar yaşadı, önceki şirketinde bir sürü dedikoduyla uğraştı, OT10 hayranlarıyla uğraştı (şaka gibisiniz gerçekten, Daniel hala tüm W1 üyeleriyle arkadaş), her seferinde sevgili skandalından bahsedildi, şarkısıyla dalga geçildi, ödül kazandığı için nefret yorumu aldı (MMA ve The Show, bunları Daniel kontrol etmiyor) Kendi şirketini yönetebilmek, aktif olarak idol kariyerine devam edebilmek, 2 yıllık deneyimiyle her şeyi idare edebilmek için için günde 2-3 saat anca uyuyor. Gördüğüm en tatlı ve samimi idollerden biri, niye bunlarla uğraşmak zorunda kalıyor bilmiyorum /: Antiler, yazacak iyi bir şeyiniz yoksa ilgi göstermeyi bırakın. Bu çocuk neşe dolu biri, asla hasta ya da yorgun olduğunu söylemiyor çünkü sahnede olmayı çok seviyor. Ama bunlar oldu ve şimdi çok korkuyoruz. Umarım dinleniyordur, ya da Busan’a dönmüştür ve çevresinde sevdikleri vardır.

Kaynak: Netizenbuzz

 

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

İlk şarkısı çıkınca bırak Daniel’ı burada şarkısını beğenenlere , bizim için yazdı diyenlere bile hakaret edildi . Artık yalnızca idollere değil onları sevenlere bile hakaret ediliyor . Bu nefretin kaynağı ne ?

JenLisJisRos

Çok haklısın ya herkes birbirini birşeylere inandırmaya çalışıyor herkes biz en iyisiz kafasında ve karşısındakini küçük görüyor nedense ondan sonrada güzel birşey yazsak bile biz suçlu oluyoruz yorum yapıp geçmeye bile hakkımız yok illaki birileri birşey diyor ve biz de mecbur savunmaya başlıyoruz. Ama kavgayı çıkaran da surdurende fandomlar en basiti bts ve exo iyi anlaşıyorlar ama birde fanlara bak çoğu idol birbirini sevip desteklerken bu nefret niye hala anlamış değilim.

KINGEXO

Suç işlemedi ama suç işleyen malûm kişilerden daha çok nefret alıyor.
Güç bul daniel! Sevgilinle, ailenle, hayranlarınla ilgilen nefret yorumları yapan âcizleri sktir et onlar sadece kıskançlıktan kuduruyor.

Htcnr

Jihyo bugün MAMA kırmızı halıda iyi görünmüyordu.Hatta ödül icin sahneyr dahi çıkmadı. Kötü bir sey olmamıştır umarım

Exovelvet

Daniel’in albüm haberi olsun sevgili haberi olsun burada ne yorumlar aldığını çok iyi hatırlıyorum. Şimdi gelip burda iyiyi oynarlar. Ama sizde Daniel’in bıktığı nefret yorumlarından birisiniz. Tek farkınız dilinizin farklı olması. Şirketinden ayrı çekti antilerinden ayrı çekti. Bırakın artık işinize bakın

Hye Su

Yabancı yorum. 👏🏻👏🏻
Umarım sevdiği insanlar Daniel’i yalnız bırakmıyordur.

JenLisJisRos

Çok zor bir durum gerçekten emeğinin karşılığında bu kadar nefret almak attığın en ufak bir adımın bile olay olması umarım sadece onu sevenlerin nazik sözlerini görür ve çabucak iyileşir yazdığı şeyler beni hem korkuttu hemde çok üzdü.

mabel

Kıyamam, zorlandığını zaten farkındaydım ama karakteri bu duyma ,okuma desen de takar kafasına. Fanı değilim hatta şarkılarını da bilmem hem grup hem bireysel ama varyetelerden tanıyorum. Belli sevgi kelebeği muhabbet olsun gülelim kimse için kötü düşünmez iyi biri izlenimi verdi ama çok yalnış ülke de yalnış bir meslek seçmişsin çocuk. Bu millet kıskanç ,kara kalpli . Sadece Daniel e değil herkese böyleler o yüzden de intihar oranı çok yüksek. Dün genç biri daha hayatına son verdi aman dikkat diyorum. Jihyo nasıl endişelidir, kıyamam ona da yazık. Magazinciler pusu da bekliyordur bu yüzden rahat rahat destek te olamiyordur sevgilisine . Nefret… Read more »

Hye Su

Dün hayatını kaybeden çocuğun nasıl öldüğü belli değil.

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Son zamanlarda o kadar çok idol buna benzer cümleler kuruyor ki bu beni artık çok korkutuyor ve üzüyor umarım hiçkimse onların da bir insan olduğunu duyguları olduğunu unutmaz yaptıkları yorumlar gerçekten canice çünkü eğer birini sevmiyorsanız onun ne yaptığıyla ilgilenmeyin ve onlara nefret yorumu yazmak yerine sevdiğiniz kişilerle ilgilenin

No name

Bu çocuk stajyer zamanlarında binbir türlü zorluk çekti ki sırtını yaslayacagi güçlü bir şirketi de yoktu. Son umudu Produce 101’da bile ilk zamanlarda takımının sonuncusu oldu. Ve sıralaması kötüydü. Ama hiçbir zaman yılmadı kimseye kötü davranmadı. Her zaman güleryüzle karşıladı her durumu. Kendi yeteneği kendi gücüyle diplerden zirveye oturdu çocuk. Şovu izlemeyen hakkında bir sey bilmeyen özellikle ülkemizde birçok gerizekalı ona balon veya abartı gibi yakıştırmalar yaptılar peki sebebi neydi? Tabiki kendi idollerini popülarite ve marka olarak geçmesi. Çocuğa iftaralar atmaya devam ettiler cünkü bu şekilde o dibe doğru gidecek ve idolleri kaldığı yerden devam edecekti. Bakın arkadaşlar 3 günlük… Read more »

Cupid

Ya malak mısınız arkadaş, sevmiyorsan bakma. Nefret yorumu yapmak zorunda değilsin. Git köşeye otur ve nefretinin geçmesini bekle. Şöyle bir twit vardı “zayıf mısın kedi gibi miyavla şişman mısın bir yerlerinle dağları devir”. Nefret edene bir yerlerinle güleceksin. Çok sinirlendim şu an. Bu çocuğunda yaptığı işleri bilmem ama umarım başarısına başarı katar, zihinsel olarak da huzurlu olur. Gerçekten ve çok içten söylüyorum GÜÇ BUL.

İyi Ol Daniel 😔

Antileri şu an bile bunları yazdı diye dalga geçiyor onunla. Gerçekten asla pes etmiyorlar asla akıllanmıyorlar nereye kadar varacak bu durum bilmiyorum. Korkuyoruz…

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

4. [+206, -33] Üç yıldır nefret yorumlarıyla savaşıyor ve bu yıl en kötüsüydü. Antiler bir araya gelip 11 farklı forumda dedikdou yaydılar, aynı anda.
W1 den beri canıyım.Güzel yorumlar görmek mutlu etti…Güç bul,bil ki bir çok insan seni seviyor Ve destekliyor.Çok çalışıyor

Yeni Yazılar