Benzer Yazılar

Kang Dong Won ve Lee Sung Kyung YG ile kontratlarını yenilediler

Kang Dong Won ve Lee Sung Kyung YG ile kontratlarını yenilediler

HABER: [ÖZEL] Kang Dong Won YG Entertainment ile olan kontratını yeniliyor

KAYNAK: SpoTV News via Nate

1. [+1,492, -167] Dedikleri gibi, it ulur birbirini bulur. cık cık

2. [+1,359, -91] Dong Won-ah, neden!?

3. [+756, -27] Hepiniz Joo Jin Mo’un Katalk konuşmalarını gördünüz, değil mi??? Endüstrinin gerçek yüzü bu. Herkes bir imajdan ibaret, çoğunluğu pislik. YG’ye, Jung Jun Young’ın arkadaş grubuna ve Seungri’ye bakarak endüstrinin gerçek yüzünü görebilirsiniz

4. [+98, -11] Sağ görüşlü birisi ve YG, ne mükemmel

5. [+90, -6] YG tüm oyuncuları hakkında bir şeyler mi tutuyor elinde? Neden hepsi teker teker yeniliyorlar ki?ㅋㅋㅋ

6. [+86, -4] Ne yapıyor? Bir sağcının torunu olduğu için aldığı nefretin ona yeterli olduğunu düşünmüyor mu?

7. [+65, -3] Kontratını tamamlamak için şirkette kalmanı anlıyorum ama bu şirketle alakalı onca şeyi bilmene rağmen yenilemek? Bunu bilip de yenileyen herkesi görmemezlikten geleceğim.

8. [+57, -7] Bir sağcının torunu olarak ondan beklendiği gibi… mükemmel. Lütfen soyunuzu bu şekilde devam ettirin.

9. [+46, -5] Bu aktörlerin hepsi YG tarafından bir şeylerle yakalanmış olmalılar.

10. [+45, -2] İmaj bir oyuncu için çok önemli, YG’nin altında adlarının olmasının halkın hislerini negatif etkileyeceğini bilmeliler.

Kang Dong Won ve Lee Sung Kyung YG ile kontratlarını yenilediler

KAYNAK: Naver

1. [+7,295, -691] YG ile kontratını yenileyen tüm bu oyuncuları görmek…

2. [+2,279, -288] Kang Dong Won, Cha Seung Won, Nam Joo Hyuk, Kim Hee Ae… YG çoğu oyunculuk şirketinden daha iyi isimlere sahip

3. [+1,237, -229] Belki de YG ona iyi davranıyordur ㅋㅋ

4. [+1,047, -251] Vay be… Koreli erkekler… ve sadakatleri

5. [+1,213, -735] Ona iyi davrandıkları için yenilemiş olmalı, fighting~

6. [+381, -44] Ona iyi davransalar bile iş arkadaşlarının karakterini umursamıyor mu? Sözde CEO’su CEO olarak görevini yerine getirmedi. Onlarla tekrar yenilemek için ne gibi bir sebebi olabilir, hiçbir fikrim yok.

7. [+839, -704] Herkes YG’deki insanların ayrılmalarını istiyor ama herkes böyle yeniliyorsa bir şeyleri kaçırıyor olmalıyız. Onlara iyi koşullar veriliyor demek ki.

8. [+223, -90] YG ona iyi davranıyor, özellikle de onu kullanan önceki şirketlerine kıyasla…

9. [+160, -55] Kontrat yenilediklerine göre iyi bir muamele görüyor olmalılar

10. [+220, -120] Kendi işinize bakın, bu aktörler kendileri için en iyi olduğunu düşündükleri kararları veriyorlar. Hayatları için sorumluluk almayacaksanız onlara dırdır etmeyin.

Kang Dong Won ve Lee Sung Kyung YG ile kontratlarını yenilediler

HABER: [ÖZEL] Lee Sung Kyung YG’ye olan sadakatini korudu.. kontratını yeniledi

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+1,318, -70] Tencere yuvarlanıp birbirini bulur. Joo Jin Mo ve Jang Dong Gun’un konuşmalarını gördünüz mü? Bahse varım YG’dekilerin bu ikisinden daha büyük şeyleri vardır.

2. [+1,240, -84] Kesinlikle şüphe uyandıran biri … YG’ye katıldığından beri hak etmediği rolleri üstlendi, sadece yan rollerde iyi halbuki. Oyunculuğu iyi değil, yüzü de oyunculuğa uymuyor ama başrollerde oynuyor… şüpheli

3. [+1,063, -52] Böyle pis bir şirketle kalmak sadakati göstermez, onlardan farklı olmadığınız anlamına gelir

4. [+84, -5] Tabi ki YG ile kalır. Başka hangi şirket onun gibi yeteneksiz birine sürekli başrol ayarlayabilir?

5. [+54, -4] Nasıl başrol olduğunu hala anlamıyorum

6. [+47, -2] Başka bir yer onu almaz ki..

7. [+43, -7] Oyuncuların yenilemeyeceğini düşünmüştüm ama yeniliyorlar.. ㅋㅋㅋ

8. [+42, -6] YG ile kalması lazım, özellikle de her türlü skandalı susturdukları için

9. [+38, -1] Başka bir yere giderse kariyeri flop olur, o yüzden kalmak zorunda

10. [+31, -0] Güzel değil, oyunculuğu kötü, kaba biri (Lee Yerim’e ne yaptığını görünce anlarsınız)… Nasıl başrol alıyor diye merak ediyordum, meğer YG’deymiş ㅋㅋㅋ ne kadar ezik

Kang Dong Won ve Lee Sung Kyung YG ile kontratlarını yenilediler

KAYNAK: Naver

1. [+4,022, -394] Tabii ki yenilemek zorunda, oyunculuk yapamadığı halde ona başrolleri ayarlayan bir şirketi var..

2. [+2,909, -197] “Sadakat” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Gerçekten sadık olduğu için kalıyorsa hiç para almasın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ komedi ㅋㅋㅋㅋ

3. [+1,494, -51] YG “sadakat” ile ilgili bir sürü haber çıkarmaya başladı

4. [+1,568, -223] Bir şey olmalı, değil mi? Neden herhangi bir normal insan bu şirketle kontrat yenilemek ister? Ben mevcut kontratımı iptal ettirmek isterdim. Bir suçluya olan sadakatinizi koruyorsanız eğer bu iki anlama gelebilir: suç ortağısınız veya şirket sizin hakkınızda tehlikeli olabilecek bir şeyler biliyor.

5. [+554, -196] Kontrat yenileyen çok kişi var, YG onlara iyi davranıyor herhalde

6. [+319, -8] Haber ne demek istiyor, YG’den ayrılanlar sadık değil mi?

7. [+247, -15] Halkın YG’nin yaptığı her şeyi unuttuğunu mu sanıyorlaR?

8. [+238, -10] Haberi detaylı okursanız, bu oyuncular Burning Sun skandalı çıkmadan önce kontratlarını yenilemişler ama YG hepsini bir anda yayınladı, sanki şimdi yenilemişler gibi, şirketin imajını düzeltebilmek için

9. [+223, -11] Dün Cha Seung Won, bugün Kang Dong Won… YG’nin niyeti belli…

10. [+162, -46] Onlardan bir farkı olmadığını söylemiş oldu. O zaman onlarla aynı şekilde muamele görmeyi hak ediyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+80] Herkes YG sanatçılarına ‘YG’den kaç’ diyor, halbuki bu sanatçılar muhtemelen şirkette olmanın avantajlarını ve şirketin çevresinin geniş olmasını seviyor. Niye bu sanatçıların da bunun bir parçası olduğunu, ya da halk öğrenmeden çok önce YG hakkındaki şeyleri bildiklerini hiç düşünmüyorlar?

 

Kaynak: Netizenbuzz

22 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
The Netizen

3. [+1,063, -52] Böyle pis bir şirketle kalmak sadakati göstermez, onlardan farklı olmadığınız anlamına gelir.

👏👏👏👏👏

db db

Çok sevdiğin iki oyuncu da yg’ye geçer geçmez dizilerde başrolü kaptılar. Her ne kadar içeride kötü şeyler dönse de, bu şirkette olmak kariyerleri için harika. Hayırlısı olsun.

db db

Aynı şey idoller için de geçerli.

Hye Su

Lee Sung Kyung’un oyunculuğuna kötü diyenleri anlamıyorum. Cheese In The Trap, Weightlifting Fairy, Doctors, About Time. Bu dört dizide birbirinden tamamen farklı karakterleri canlandırdı ve hepsinin de üstesinden gayet iyi geldi bence.
Bir de güzel değil demiş biri :D? Herhalde kendisi Sung Kyung’tan daha güzel ki böyle demiş lol.

Apikodora

“[+31, -0] Güzel değil, oyunculuğu kötü, kaba biri (Lee Yerim’e ne yaptığını görünce anlarsınız)… Nasıl başrol alıyor diye merak ediyordum, meğer YG’deymiş ㅋㅋㅋ ne kadar ezik”
Bilen var mı konuyu???

Mel

ilk olarak yabancı bir siteden geçen sene kontrat yenilediklerini okumuştum, bs olaylarından önce sanırım. ikincisi sanki tüm kore margot robie de lee sung kyung’a laf ediyo hadsizler. tövbe estağfirullah gördüğüm en çirkin millet olabilirsiniz hem dış güzellik hem iç güzellik babında

Suna

Oyuncular için hayat kolay. Halk oyunculara kin tutmuyor. Yakın zamanda popüler bir dizide oynayınca herkes unutur aman çok güzel aman çok yakışıklı oyunculuğu çok iyi diye başlarlar yine

ox

her ne kadar sicili bozuk bir şirket olsa da hala isim gücü var. yg adı altında ne yaparsanız yapın yanınıza kar kalır o yüzden kimse ayrılmak istemez. zaten bence çözüm şirketi boşaltmak değil derin bir soruşturma ile suçluları temizleyip yönetimin el değiştirmesini sağlamak, ancak bu şekilde daha iyi bir noktaya gelebilir ki bu da çok zor çünkü hisseler hala ailenin elinde. kapanması gibi bir durum da söz konusu olamaz, mantıklı da değil çok büyük yatırımlar ve yatırımcılar var, son olaylardan anladığımız kadarıyla arkalarında siyasi bir güce de sahip. bizden de buna en acı örnek ensar vakfı.

clytie

oyuncuların imajları idollere kıyasla çok daha farklı işliyor korede. skandalın onların işlerini etkileyeceğini sanmıyorum, büyük ihtimalle unutulup gidecek onların orada olduğu… idoller her zaman halkın daha çok önünde oluyor, bundan diyorum. ancak asıl değinmek istediğim yabancı yorum. şirket bünyesinde çalışan herkesin ama herkesin olayları bildiğini düşünüyor olmak bana çok paranoid geliyor. birileri aa biz fuhuş yapıyoruz ya gelin katılın mı diyecek? yg altında çıkan çok fazla negatif olaydan kaynaklı olarak insanlar herkesi suçlamaya gidiyor anlıyorum ama bu skandalın diğerlerinden çok daha farklı olduğunu düşünüyorum. bu yüzden diğer grupları vs adlarının dahi geçmediği olaylarda anmak bana acımasızca geliyor. yani bakacak olursak… Read more »

Sera

Katılmıyorum tamamıyla olayları bilmeseler dahi bişeylerin farkındalar ama isteselerde istemeselerde ellerinden bişey gelmiyor dünyanın tüm eğlence sektörü pis ve ne tür işler çevirdiklerini bilmeden giriyorlar ve yıllar içinde istemedikleri halde bu sektörü tanıyorlar bu koreye ait değil bizim eğlence sektörümüzde de var bu

clytie

Peki bu, o insanlara suçlu etiketini yapıştırmak için yeterli bir şey mi? Bir kanıt mıdır? Kötü kokuların geldiğini elbette fark edeni vardır ancak içeriğini bildiklerinden insanlar nasıl bu kadar emin oluyor da onları suçlu ilan ediyor?
ortada diğerlerinin adı geçmiyorken geçmiş gibi davranmak bana acımasızca geliyor.

Luvyourself

Madem hiç birşeyden haberdar değillerdi şuan herşeyden haberdarlar. Şirketin tüm pisliklerinden.. o zaman diğer yg sanatçıları gibi şirketi terketmeleri gerekemez miydi?? O pislik adama para kazandırmaya devam ettiklerinde daha mı ünlü olacaklarını düşünüyolar? Zaten oyunculuklarıyla dile gelen insanlar hepsi.. böyle bir şirkete hala sadakat göstermeye çalışıyorlarsa sıkıntı var işte.

clytie

İdollerden bahsediyorum? Her WINNER, BLACKPINK ve iKON haberinde onlar fuhuş yapmış gibi bahseden yorumların mantık dışılığına değiniyorum? Şu ana kadar gördüğümüz üzere kontratı biten gidiyor, Lee Hi ve CL gibi. Oyuncular ile yakından bir ilgim yok, kdrama da izlemem. Diğer yorumlardaki arkadaşlar geçen yıl yenilediklerinden falan bahsediyor ama benim oyuncularla ilgili bir bilgim yok.

Luvyourself

İdoller konusunda şuan öyle bişey düşünmeye gerek yok maalesef kontrat süresi denen şey var çünkü. Ama hala kontrat yenileyen oyuncular için konuşuluyor şuan bu haberde.. Onu baz alarak söyledim.

Deniz

Haberde 1 sene önce yeniledikleri yazıyor , neden şu an haber yapıldı onu ben de anlamadım

Bay

V LIVE Yg entin NAVER yg entin. Yg nin kolu çok uzun. SM ent hepsinden uzun. Bu iki şirkete gram bir şey olmaz. O yüzden YG ente geliyorlar.

seulrene

İnsanların kontratları bittiğinde ve yenilemediklerinde aldıkları yorum genelde bu oluyor: “Kaçışını kutlarım~” Neden kalmak istersin ki? Çevre ve imkanlar için?

mono

Yabancı hayran yorumu o kadar haklı ki~ şirkette ki herkes orada ne olup bittiğini biliyor böyle olunca da kaç kendini kurtar demek kulağa saçma geliyor

Luvyourself

Bu iğrenç şirketin bu saatten sonra imaj oluşturcağını düşünenler bu imajın sadece kötü manada olacağını unutuyolar sanırım.. Ayrıca Kore’de oyuncular oyunculuklarıyla tanınıyor. Bu haberleri görene kadar çoğumuz hangi oyuncunun hangi şirkette olduğunu bilmiyoduk ve önem vermiyoduk.. Böyle iğrenç bir şirkette kalarak yalnızca imajlarını mahvettiler. O adamın çevresinde olup da nasıl bir insan olmadığını bilmemek de imkansız ayrıca.

angel

Ben de başka bir sitede geçen yıl yenilediklerini okudum ama çok küçük bir detay olunca şimdi yenilemişler gibi duruyor.

la cha ta

Neden lan neden?

Bakalım

Nereye gitsem aynı bari bana daha çok kar getirecek bir yerde kalayım demişlerdir. Bu insanlar bu sektörün içinden insanlar sadakat falan değil, önemli olan para ve çalışma şartları doğal olarak, bütün sektörde aynı olduğu için kendi çıkarlarına en iyi uyacak şekilde hareket etmişlerdir. Son bir yılda kore eğlence sektörünün gerçek yüzünü gördük en son çıkan oyuncu skandalından da düşüncelerimi benim açımdan doğru olduğunu gösterdi. Bu sektörde olan herkes herkesin ne yaptığını çok iyi biliyor ama işlerine nasıl gelirlerse öyle davranıyorlar. Yani al birini vur ötekini misali. İnsanlarda sadece işlerine geldiklerine tepki koyup işlerine geldiklerine koymuyorlar. O kadar güzel medya oyunlarıyla… Read more »

Yeni Yazılar