Benzer Yazılar

Kangin, Super Junior için gerekli bir üye mi?

Kangin, Super Junior için gerekli bir üye mi?

HABER: Kangin Super Junior için gerekli mi?

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,151, -18] Bu soruyu ben de sormak istiyorum!!

2. [+1,042, -18] Cezeavine atın!

3. [+874, -13] Super Junior’ı sevmem ama bence isimlerini riske atarak Kangin’i grupta tutmaya gerek yok..

4. [+45, -8] Komik olan şu bence, kimse onun gibi pisliklere rol vermeye devam eden prodüktörleri suçlamıyor. En kötüleri bu suçlu ünlülere iş vermeye devam eden senarist ve prodüktörler.

5. [+26, -0] Hayranlar defalarca gruptan atılmasını talep etti ama kimse dinlemedi. Bu adamı, Sungmin’i ve Choi Siwon’u atın!

6. [+26, -1] Sadece Super Junior’da değil Kore’de de gereksiz

7. [+23, -7] Hiç de gerekli değil. Grup onsuz gayet iyi durumda ve onu grupta tutmalarını gerektirecek hiçbir şey yok. Onu destekleyenler sadece yabancı hayranlar. Lütfen kontratını iptal edin artık.

8. [+22, -0] O da Seungri’nin Katalk grubundaydı

9. [+21, -0] Onu seçen prodüktör ne düşünüyor.. isminin önünde ‘Super Junior’ı görmek midemi bulandırıyor.. kendi isteğinle gruptan ayrıl artık

10. [+18, -5] Choi Siwon ve Kangin’i atmak daha iyi olur

11. [+13, -0] Kangin’in ailesi SM’in sahibi mi yoksa SM’e şantaj mı yapıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ niye ona tutunuyorlar? ㅋㅋㅋ

12. [+11, -1] Grubun Choi Siwon’a ihtiyacı var mı?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+226] Hayır..

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
xoo

5. [+26, -0] Hayranlar defalarca gruptan atılmasını talep etti ama kimse dinlemedi. Bu adamı, Sungmin’i ve Choi Siwon’u atın!

Allah’ım kafayı yemiş. Sungmin zaten grupta mı? Ne alıp veremediği var anlamadım gitti ya.

estuko

6. [+26, -1] Sadece Super Junior’da değil Kore’de de gereksiz

jaspdfmşlafmgdsşl

Hanagasagukoro

K-elf in dediği olmayacak artık üzgünüm

Ece

Kangin’e olan antipatiyi anlarım sonuçta alkollü araç kullandı ve bu onu potansiyel katil yapar ancak Sungmin evlendiği için bu derece boykot edilmesi saçmalıktan ibaret ayrıca köpeği onun gözetimi altında bile değilken birini ısırdığı için Siwon’a katil demeleri de yine çok saçma evet biri öldü ve bu hafife alınacak bir sey kesinlikle değil zaten Siwon ve ailesi tüm sorumluluğu alıp içtenlikle özürlerini dilediler ölen kişinin ailesi de onları affetti ancak ikinci hatta üçüncü kişi bile olmayan insanlar ona katil diyor sinir bozucu ve saçma

SeulgiWendy

Keşke Kangin’e gosterdiğiniz bu hassasiyeti çok daha ağır suç işleyenlerede gosterebilseydiniz Sungmine yapılan boykot zırvalıkları gibi Kangin vukuatli savunulacak bir tarafı yok ama ülkenizde tecavüzcüler fink atıyor 4 yıldır bu adam grubuyla değil zaten grubundan uzak kalarak cezasını zaten çekiyor ki gereken dersi kendi fandomu ELF veriyor zaten gerektiği zaman gerekeni yapacak bir fandoma sahipler.

Exovelvet

Suju üyeleri SM’de hisse sahibi diye biliyorum belki ondandır

jeyan

gerçekten mi?peki neden

ExoVelvet

Sm eski sanatçılarına hisse satıyor mu desem aldırtıyor mu desem bilmiyorum ama BoA olsun, Suju olsun şirkette söz sahibi kişiler nedeni belki eski sanatçılar olduğundandır katkıları fazladır vs diye

SeulgiWendy

Hayır SuJu üyelerinin kendi şirketleri var Label SJ Sm’e bağlı Sm SuJu uyelerine karışmıyor pek kendi kendi hallerindeler kendi şirketleri ile yapıyorlar herşeyi. Kangin meselesi ise SuJu üyeleri çok şeyler atlattılar belki karakter olarak anlaşamadıkları zamanlarda oldu ama hep bir birlerinin yanındalardı iyi gundede kötü gundede Çıkışlarında bile artık muamelesi gorduler Kangin bireysel olarak en çok para kazanan üye olduğunda kendi parasını uyelerle paylaşmış bir insan yaptığı hatalar oldu ama SuJu üyeleri aile gibiler kardeşin hata yaptığında onu atıyormusun hemen gruptan atma çıkma olmayacak kendileri istemediği surece ve aralarında Vefa var Hangeng’i bile ayrılmış kabul etmeyen bir fandom E.l.f orjinal… Read more »

ExoVelvet

Ben Suju üyelerinin kendi aralarındaki değeri ölçemem karışamam ama şu bir gerçek ikidir alkollü araç kazasına karışıyor yani örnek birey olduğu söylenemez

SeulgiWendy

Bende ondan bahsediyorum Kanginin hataları var yok değil oldukça vukuatli ve sorumsuz biri ama grupta kalıp gitmesine karar verecek kişiler netizenler değil kendi grup arkadaşlarıdır demek ki grup arkadaşları Kangin ve Sungminden vaz geçmiyorlar ki hala gruplarındalar Sungmin olayı zaten tamamen zırvalık.

Yeni Yazılar