Kim Go Eun, Kim Eun Sook'un beklenen yeni dizisinde Lee Min Ho ile birlikte rol alacak

HABER: Kim Go Eun, ‘Goblin’de birlikte çalıştığı senarist Kim Eun Sook’un yeni dizisinde rol alacak… Lee Min Ho ile çalışacak

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+1,449, -366] Bu kadını gerçekten sevmiyorum, bir kere daha Kim Tae Ri’yi kullanmalı

2. [+1,102, -254] ㅠㅠ ama kadın başrol…

3. [+808, -159] Ah… Anladım

4. [+115, -16] Kim Eun Sook niye Kim Go Eun’u bu kadar seviyor? Gong Yoo ve Lee Min Ho gibi erkek başrollere nasıl yaparsın bunu?

5. [+109, -23] Aralarındaki kimya bayağı kötü olacak ㅎ

6. [+108, -14] Hiç yakışmıyorlar

7. [+106, -15] Bir kereliğine başka kadın başroller görmek istiyorum……..

8. [+73, -15] Kim Go Eun çekici biri ama.. Lee Min Ho ile arasında bir çekim görmüyorum

9. [+65, -56] Ben Kim Go Eun’u merakla bekliyorum, bence yetersiz kalan kişi Lee Min Ho ㅠㅠ

10. [+63, -38] Hatırlıyor musunuz ‘Goblin’in kadın başrol sebebiyle flop olacağı söyleniyordu? ㅋㅋㅋ Ama Kim Go Eun’un oyunculuğu iyiydi ve çok reyting aldı. Bence bu diziye uymayan kişi Lee Min Ho. İkisi de oyunculuk yeteneği konusunda aynı gibiler, Kim Go Eun’a flop derken niye Lee Min Ho’yu destekliyorsunuz? Çünkü erkek oyuncuların ne kadar başarısız olurlarsa olsunlar onları destekleyen kadın hayranları var, bunu yapan kadın hayranlar da kadın oyuncuları yerden yere vuruyor.

11. [+60, -18] Ben ‘Goblin’de kadın başrolü eksik buluyordum… senarist onu çok seviyor olmalı. Neyse, merakla bekliyorum…

12. [+50, -18] Ah.. onun yüzünden ‘Goblin’i izlemedim, bunu da izlemeyeceğim galiba..

Kim Go Eun, Kim Eun Sook'un beklenen yeni dizisinde Lee Min Ho ile birlikte rol alacak Kim Go Eun, Kim Eun Sook'un beklenen yeni dizisinde Lee Min Ho ile birlikte rol alacak

KAYNAK: Naver

1. [+1,254, -391] Aaa… neden Kim Go Eun… kadın başrol kim olacak diye merakla bekliyordum ㅠ.ㅠ

2. [+1,000, -584] Aaa… çevresi mi güçlü? Fandomu mu inanılmaz? Oyunculuğu mu mükemmel? Biri açıklasın.. güzel bile değil..

3. [+583, -157] Kadın başrol de erkek başrol de bende ilgi uyandırmadı

4. [+598, -195] Kim Eun Sook’u bir gün Kim Jae Wook ile çalışırken görmek istiyorum

5. [+438, -158] Bu kadın başrol.. ㅠ Nutkum tutuldu..

6. [+215, -60] Ah… ne zaman ‘Goblin’ tekrarlarını görsem kadın başrol farklı biri olsa çok daha hit olurdu diye düşünüyorum.. yine mi…

7. [+181, -34] Bu kadını izleyemediğim için ‘Goblin’i bırakmıştım, şimdi yine mızmız sesine katlanmak zorundayım

8. [+122, -19] Bu kadında nasıl bir cazibe ya da potansiyel görüyorlar?..

9. [+124, -33] Yapabileceklerinin en iyisi bu muydu? Kim Eun Sook beni hayal kırıklığına uğrattı. ‘Goblin’de erkek başrol için katlanmıştım, yine mi?

10. [+96, -5] Lütfen aynı oyuncuları kullanmayı kesin… yeni birini görmeyi çok istiyordum

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+261] “Lütfen aynı oyuncuları kullanmayı kesin… yeni birini görmeyi çok istiyordum”

Cidden dizilerde hep aynı 6 oyuncuyu görmekten bıktım, yeni yüzler görme vakti

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Muziksever

Kim Go Eun’un oyunculuğunu Lee Min Ho’dan daha çok beğeniyorum.Netizenler sırf kendilerinin güzellik algısına uymadığı için kadını gömmüşler.Cheese in a trap ve goblin’de çok çok beğenmiştim.

SURMEW-BTS

Katılıyorum kız genel Güney Kore güzellik algısına uymadığı için beğenmiyorlar bende cheese in the trap ve goblin de beğenmiştim.

Zali

Netizenler neden sevmemiş anlamadım, ben çok mutlu oldum. Oyunculuğu çok iyi, görüntüsü de güzel. Ayrıca böyle bir senarist ona tekrar şans verdiğine göre demek ki saygılı biri de. Tebrikler Eun Sook!

DaRa

+261] “Lütfen aynı oyuncuları kullanmayı kesin… yeni birini görmeyi çok istiyordum”

Cidden dizilerde hep aynı 6 oyuncuyu görmekten bıktım, yeni yüzler görme vakti

Kesinlikle katılıyorum

estuko

açıkçası benim içim rahatladı, bazenleri böyle romantik komedi tarzı filmlerde oyunculuğu çok kötü ama fandomu büyük aktristleri hatta idolleri alıyorlar (suzy, joy gibi mesela) go eun’un oyunculuğu bence baya iyi, en azından izlerken göz kanatmıyor

SeulgiWendy

Sırf tek göz kapaklı diye kıza çirkin diyorlar ya kızın oyunculuğu 10 numara Coin Locker Girl Memories of the Sword filmlerini izleyin ne dedimi anlayacaksınız ve evet Lee Min Ho’dan daha farklı karakterler canlandırdı Lee Min Ho genelde tek duze karakterler oynuyor aralarında kimya nasıl olur izlemeden bilemem ama en azından Lee Min Ho’nun yanına tutup noona partner koymadıkları için çok mutluyum. Go Eun zaten dizi sektoru için yeni bir yüz daha ne kadar yenisini arıyorlar anlayamadım kendisi filmcidir dizilerde oynamaz pek dizi çıkınca ayıla bayıla izlersiniz:)

Hilal

Yorumlara bakıyorumda gerçekten şaşırıyorum. Lee Min Ho’nun oyunculuğu nasıl beğenilmiyor anlamıyorum. Adamın üstüne çoğu kişi gu joon pyo etiketini yapıştırmış durumda. Bof dışında bir şeyi yok diyen bir netizen vardı geçen sefer. City hunter faith tlotbs gibi dizilerde Harika iş çıkarmış bir aktör ve bu projelerin bof’un arkasında kalması çok kötü. Sadece bofu var demek lmh için büyük haksızlık. Ben kendisinin hayranı değilim ama çok iyi bir oyuncu olduğunu ve projelerini zevkle izlediğimi belirtmek istiyorum

Artemisiaa

Goblin dizisinde sevmiştim, çok sevimli gelmişti. Netizenler neden kötülemişse.

SURMEW-BTS

Bunu buradaki oyuncular için yazmıyorum, genel bir eleştiri yazacağım. Erkek oyuncular ne kadar kötü oynarlarsa oynasınlar eğer çok yakışıklı, çekici, uzun boylu, iyi bir fizikleri varsa bol bol bayan hayranları oluyor ve o hayranlar onları ne olursa olsun onları destekliyor, hele bir de romantik dizi ya da filmde oynarlarsa oradaki iyi sevgili/eş rolü sayesinde daha çok fanları oluyor ve yanında kş bayan oyuncuyu da asla ona layık bulmuyorlar, ve bayan oyunculara zarar veren de gene kendi hemcinsleri bunu da anlamıyorum. Ve ben genelde dizi olsun film olsun belli derecede kötü oyunculuğu kaldırabiliyorum, bi kişi kötü oynasabile izlememezlik yapmıyorum, elbette bi… Read more »

SURMEW-BTS

konuşmak için daha çok erken hatta 3-4 bölüm bile şans verilmeli bence çok başarılı bi proje olacak ve herkes çok sevecek, aralarındaki uyumda bence güzel olacak. zaman gösterecek iyi mi kötü olacak. IU nun Ajuşşi dizise çok nefret almıştı yayınlanmadan hatta ben bile yorumlardan ve dizi adından etkilenip olumsuz yaklaşmıştım ama millet diziyi izleyenler çok beğendiler ve bu tarz iyileştirici tarzda daha çok dizi yapılmalı demişlerdi bende boş zamanım olunca izleyeceğim , izleme listeme aldım ama hala fırsat bulamadım. o yüzden önceden kötü yorumlar yapmamalı , elbette olumsuz eleştiri yapılabilir ama kırıcı değil yapıcı tarzda yapılmalı.

denniss

Jae Joong u da görmek istiyorum yeter artık ya ne zaman bi dizide oynayacan ya hiç haberleri de çıkmıyor kimlere gideyim ne diyeyim uf 🥺

Bende kalsin

The legend of the blue sea’de partner uyumları çok iyiydi. O uyumu beklemiyorum kötü olucağıni söylemek için daha erken , seneryo her seyi değistirir.

Funda

Yav he he goblin başlamadan öncede böyle derdiniz sonra wooah moaah

Hola Hola

Bence de aralarında kimya uyuşmazlığı olacak. Tamam Goblin’de de vardı ama oynadığı karaktere kişilik olarak bakınca çok sırıtmıyordu. Min Ho oynayacaksa onun yaşlarında daha tecrübeli ya da daha albenili bir oyuncu bulabilirlerdi. Bir de üst üste oynamış olacak bende sevmiyorum böyle şeyleri tamam oynasın ama bari dört beş proje sonrasında yeniden oynasaydı.

hatca

çok sevindim her iki oyuncuyadabayılıyorummmm

Selin

Demek ki çok iyi birisi sette falan sıkıntı çıkarmamış ki insanlarla iletişimi iyi ki o seçilmiş ben bunu daha sevimli buldum. Ama Lee Min Ho’yla.. ıyy. LMH yaşlı değil mi Kim Go Eun için dicem de liseli kız rolünde 50 yaşında adamla dizi çevirdi şimdi çok sıkıntı çıkmaz herhalde. Ama hiç yakıştıramadım ya

KINGBANG

Lee Min Ho daha 31 veya 32 yaşında hani bilmiyorsanız söyleyeyim bir insanın yaşlı olabilmesi için gelişimin 8. evresinde olması gerekir bu da yaş olarak 60 yaş ve üstü . Gelip de burada yetişkinlik evresine yeni adım atmış birine yaşlı demen saçma .

hatca

kım go eun 28 yaşında lee mın ho 31 buna fazla diyorsan bence sende bir sıkıntı var