Benzer Yazılar

Kim Heechul hayatından bir gününü paylaştı

Kim Heechul hayatından bir gününü paylaştıKim Heechul hayatından bir gününü paylaştı

HABER: Kim Heechul 17 yaşında gibi, sadece oyun oynayıp ITZY izleyen OCD hayat tarzı

KAYNAK: Newsen via Nate

Hayatından bir gün: Çin dizileri izlemek, oyun oynarken yemek yemek, kız gruplarının performanslarını beklerken oyun oynamak

1. [+539, -16] Öf… Kim Heechul’un annesi onun evlenmesini istediğinden bahsediyor ama.. Heechul evde yemek yapmıyor ve sadece oyun oynarken yemek yiyor… Bunları düzeltmediği sürece evlenmek yerine yalnız yaşasa daha iyi!

2. [+430, -18] Boş gününü evde en iyi şekilde böyle geçirmez misin zaten? ㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+306, -51] Diğerleri tamam ama köpeğine üzüldüm, evde hiç gün ışığı görmüyor.. keşke Heechul köpeğiyle daha çok oynasa ㅠㅠ

4. [+38, -0] Eun Ji Won’a çok benziyor

5. [+37, -0] Suç işleyen ikiyüzlü ünlülere kıyasla oyun bağımlılığını tercih ederim

6. [+32, -0] Böyle yaşayan ama tek bir kuruş kazanmayan bir sürü adam var. Para kazanırken böyle yaşamayı seçiyorsa kimin umrunda?

7. [+31, -0] Böyle bir kişilik kendi başına yaşasa da ha iyi ㅋㅋ başka bir insanı bu hayat tarzına alıştırmak bir suç olur. Sıradan insanlardan çok farklı bir hayat tarzı var.

8. [+30, -3] Böyle bir hayat tarzı varken evlenirse sonu boşanmayla biter ㅡㅡ zaten oldukça rahat, ailesi onu evlenmeye zorlayıp bu karar ile başkalarını da etkilememeli

9. [+29, -1] Zengin adam, ne harika bir hayat…

10. [+23, -0] Zaten zengin ve kariyerinde sıkı çalışıyor.. niye boş olduğu günlerde istediğini yapmasına izin vermiyorsunuz?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+425] Zengin olsam günlerimi kitap okuyup film izleyerek geçirirdim

Kaynak: Netizenbuzz

19 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Bende kalsin

Çok kral yaşam işte, evinde sakin huzurlu ve sadece istekleri üzerine kimseye zarar vermeden yaşıyor hayatını . İşini de güzelce yapıyor da. Bir çok idolden daha hayırlı bir yaşam

Limpi

Şu an fakirim huzursuz şekilde evde yatıp duyuyorum zengin olsam huzurlu ve mutlu bir şekilde evde yatıp dururdum

BlueElf

Heenim böyle birisi onu yargılayanlar için söyleyim hayatta yaşadığınız şeyler bazen yaşam tarzınızı etkileyebilir tabiki ünlü olduğu içinde ama Heenim kaza geçirmeseydi eminim kendini eve kapatmak yerine bol bol gezerdi ama maalesef sağlığı uzun seyehatlere el verişli değil Heechul gibi yaşayan bir diğer idol ise Baekhyun oda boş zamanlarında kendini eve kapatıp oyun oynuyor malum saesang fanlarında bunlarda etkisi büyük şimdi çıkıpta nasıl bir yaşam tarzı demekte komik oluyor sizin eserleriniz.

Mevy

Ne kazası geçirdi???

BlueElf

Donghae’nin babasının cenazesinden dönerken trafik kazası geçirmişti bacağı kalça kemiği diz ve ayak bileği dahil 5 yerden kırıldı ve ameliyat ile 8 tane çubuk takıldı ayrıca kazada bayılmamak için dilini ısırdığı için dilinede dikiş atıldı sonra eskisi gibi dans edemedi hiç bir zaman ve kendini hep SuJu ve uyelere karşı borçlu hissetti ve bu sakatlığı onun uzun yolculuklar yapmasına engel oluyor ağrılarıda oluyormuş hala.

SURMEW-BTS

SUJU çok zor şeyler atlatmış bi grup… Heechul tüm işini çekimi bırakıp gitmişti cenazeye yanılmıyorsam… geçirdiği kaza baya kötüydü, çok şükür sağ çıktı, fiziksel olarak sorunları devam etsede buna şükür.

BlueElf

SuJu üyeleri birbirine hep bağlıdır ayrılan üye Hangeng bile Teuk olayında koşa koşa gelmiş bir uyedir onyuzde SuJu hep 13 kişi diyoruz. Heechul’un kazası dans etmesini engellediği için halen konser ve promosyonlara bazen katılamıyor ve Elfler onu anlayışla karşılıyor. Shindong Teuk Eunhyuk ve Kyu’nun geçirdiği kaza dahada korkunçtu Kyu’nun artık öldüğünü kabul etmeye başlamıştık 4 gün komada yattı şükür ki o gunleride beraber atlatabildik.

Ayla

Zengin olsam günlerimi kitap okuyup film izleyerek geçirirdim

Zengin olsaydım kesinlikle çok gezerdim . Önce bütün illerimizi sonra bütün dünyayı . Fakat şimdi oturmuş ileride kazanacağım 3 5 bin lira için saatlerce çalışıyorum .

selen

yalnız değilsinnn

Poor humanity

3-5 bin lira kazanma ihtimali için desek daha doğru olur sanırım, çünkü onun bile garantisi yok 🙁

SURMEW-BTS

Adamın zaten bi mesleği var çalışıyor ve sahip olduğu meslek ve başarılı olduğu için zengin ve boş zamanlarında elbette ne isterse yapabilir ve evde boşken de böyle aktiviteler de bulunabilir. Bu arada ben de zengin olsam dünyayı dolaşırdım, ben de ilk önce Türkiye de gezilmedik yer bırakmazdım. Ayrıca adam evlenince aynı şeyleri yapmaya devam edeceğini sanmıyorum, elbette zaman zaman gene evde oyun oynar falan ama insan eşi olunca onun istediği etkinlikleri de yapar.

Delixx

Ne yapmasını bekliyordunuz anlamadım¿

Drbel

Off aynen bende zengin olsam lüks müstakil bir ev alıp cam kenarında sallanan bir sandalyede oturup yağmur eşliğinde kitap okur, müzik dinlerdim. Hiçbir sey yapmadığım, gelecek, para hakkında endişelenmediğim bir hayat nasip olmaz ama keşke olabilse :(((

🍀:*

Habere tıklamadan önce tüm gününü oyunla geçirdiğini tahmin etmiştim. Reis şaşırtmadı 🙈

May

Bilgilendirme
Zengin olmasanız bile kitap okuyup film izleyebilirsiniz.

Ben

Süpersin 💕

Suna

Zengin olursam, sanat galerilerine, dans gösterilerine, partilere giderim sürekli. Her yere girişim 9382828 tl olduğu şu günlerde Heechul’un yaşadığı hayatı biz fakirler yaşıyoruz aslında 🙁 Paran var harca işte.

Sananeey

Evi tertemiz ve çok düzenli bu çocuğun Momo ile çıkması imkansız kafayı yer

Jean-Baptiste

Dünyayı gezmek varken evde oyun oynamazdım. Para bok nasılsa bir gün bir yere giderim diğer gün başka bir yere. Ne zaman boş olsam seyahat ederdim.

Yeni Yazılar