Benzer Yazılar

Kim Hyun Joong Jeju’da bir restoran şefinin hayatını kurtardı

Kim Hyun Joong Jeju'da bir restoran şefinin hayatını kurtardıKim Hyun Joong Jeju'da bir restoran şefinin hayatını kurtardıKim Hyun Joong Jeju'da bir restoran şefinin hayatını kurtardı

47 yaşındaki restoran şefi kasadayken birden titreyip yere düşmüş. Sesi duyan personeller ona koşmuş ama ne yapacaklarını bilemiyorlarmış. Personellerin şok olmuş sesini duyan Kim Hyun Joong gelmiş. Baygın şefi kontrol etmiş, kafasını kaldırıp hava yolunu açmış, gömleğinin düğmelerini açmış ve çevresindekilere ambulans çağırmalarını söylemiş. Ambulans gelene kadar şefin göğsüne masaj yapmış, personellerden buz istemiş. Baygın şefle konuşmaya devam etmiş. Şef 9 dakika sonra kadar uyanmış, kaskatı kesilmiş ama yavaş yavaş nefesi düzeliyormuş. Sonra ambulans gelmiş. Kim Hyun Joong da adamın ambulansa taşınmasına yardım etmiş

HABER: Aktör Kim Hyun Joong aniden bayılan bir Jeju restoran şefinin hayatını kurtardı

KAYNAK: Chosun Media via Naver

1. [+4,979, -433] Hyun Joong cadı avına kurban gitti ve sektörden sürüldü. Kadının söyledikleri tamamen yalandı. Bu kadar iyi bir şey yapmasını tebrik ederim. Umarım artık sadece başına pozitif şeyler gelir.

2. [+1,795, -64] İyi bir şey yapmış. Skandallarını biliyorum ama onun için en iyisini diliyorum.

3. [+1,018, -39] Çok cesur davranıp değerli bir hayatı kurtardı. Aferin.

4. [+709, -30] İyi bir iş yaptı, bu ona iyi şans olarak dönecek

5. [+482, -25] Aferin, bir hayat kurtarmak iyi bir şey. Fighting.

6. [+431, -3] Ben de aynısını yapabilirdim demek kolay, ama yapmak zor. Cesaretini kutlarım.

7. [+218, -2] Ne yapacağını bilmesine şaşırdım. Virüs sebebiyle insanlar dokunmaya korkardı muhtemelen, bir hayat kurtarabilmesi inanılmaz

8. [+171, -0] Geçmişine rağmen yaptığı iyi işi övelim.. hayatta kaç kişi başka birinin hayatını kurtardığını söyleyebilir?

9. [+110, -6] Geçmiş geçmiştir, hayırlı işi için tebrik ederim ^^

10. [+83, -5] Ah~ Ünlü olduğu için görmezden gelmesi çok kolay olurdu, eminim aslında olaya karışmak istememişti ama farklı olduğunu gösterdi. Yaşadığı zorluklara rağmen gelecekte ona şans dilerim

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+275] 1. [+4,979, -433] Hyun Joong cadı avına kurban gitti ve sektörden sürüldü. Kadının söyledikleri tamamen yalandı. Bu kadar iyi bir şey yapmasını tebrik ederim. Umarım artık sadece başına pozitif şeyler gelir.

Sjfhsdkjfhds hiç de bile cadı avı falan yoktu ortada.

 

Kaynak: Netizenbuzz

42 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kado

Ya herif sevgilisini dövüp kendi çocuğunun ondan olmadığını iddia edip dna da çıkınca arayıp sormayan bir adam. Cadı avıymış mış. Sadece bir iyilik yapınca tavrın değişmesi ne kadar ironik. Insanlar çok unutkan cidden.

Ahgase

Dövdüyse ne olmuş mu cadı avı olup olmadığını bilmem açıkçası takip ettiğim biri değil çok fazla ama dövdüyse ne olmuş diye birşey yok senin eşin sevgilin falan seni dövünce dövdüyse ne olmuş eşidir sevgilimsin döver dersin o zaman

Birferda

Ironi mi yapiyorsun yoksa gercekten mi boyle dusunuyorsun. Ona gore cevap verecem.

minlep

ironi yapıyor açıkça görüldüğü üzere.

Birferda

Twitter daki tayfayi gordukten sonra demis bile olabilir dedim 😄

minlep

oppam yanlışlıkla dövmüş çok sarhoşmuş ayılınca çok üzülmüş o dünyanın en iyi kalpli utangaç insanı .:D: yazarken bile iq um düştü.

Kadriyye

Hyun joong oppa saranghae ye çok güldüm. Akdnkak

Only

yalan söylediği ortaya çıktı sırf para için kadın çocuğunun üstünden oyun oynadı tek derdi para olan bir kadını savunmanız kadar saçma bir şey yok . Hatta adamın suçsuz olduğu ortaya çıkınca çocuk babasına verilmiş .
Not:lütfen bu kadar cahil olmayın ve üşenmeyin bir insana iftira atmadan önce on kere düşünün ve olayı iyice bir araştırın kulaktan duyma şeylerle masum insanlara iftira atmayın çünkü böyle şeylerin sonun da insanlar intihar ediyor.

Kadriyye

Velayet anasında nasıl babasına verilmiş acaba adam 2018 de açıklama bile yapmış çocuğunu göremediğine dair.
Not: lütfen insanlara cahil demeden önce kendi gözlerimizi açalım.
Dipnot: yazdıklarımda kaba bor söz kullanmadım. Sadece olanı söyledim. Diğer netizen yorumlarıyla karıştırmazsak sevinirim. Intihar hassas bir konu buna yöneltecek bir söylemde bulunmadım. Iyi günler

Only

Işte kendin söylüyorsun 2018 yılında biz şimdi 2020 yılındayız , zaten çocuk ilk doğduğu zaman çocuklar annesin de kalır . Şimdi çocuk 3 yaşında ve babasın da adam Aldı çocuğunu.
Kaba olduğunu söyleyen kimdi ben sadece bilip bilmeden konuşmayın dedim.
Yanlış anlama ama bu dünya da para için her türlü kötü şeyi yapan İnsanlar var bunu mu yapamayacak , sanki dayak yedi imajı vermek çok zor.

Kiraz ve ay

Mesajlar ortaya çıkmıştı yani kanıt var. Adam kendi çocuğunu bile istememiş üstüne kadına etmediğini de bırakmamıştı.

Only

Biraz önce olaya baktım kadın savcılığa adam için beni dövdü demiş hatta çocuk o yüzden düştü demiş ama kadın yalan söylemiş orta da kanıt falan yokmuş.Hatta ortada bebek falan da yokmuş , kadının savcılığa sunduğu mesajların hepsi yalanmış.Hatta çoğu kişi bebek adamdan olmaya bilir diyorlar yani kadın nasıl bir varlık yaratık anla artık.

Kadriyye

Adam özür diledi kadından neyse ben gerçekleri biliyorum ve tepkim belli senin düşüncen de sana çünkü sen kendini inadırmışsın bir kere hyun joong ben yaptım dese bile ona da kendince bir delil bulursun. Bu olayları için alıyor ve destekliyorsan bir sorun yok.

Only

Kim kimi isterse onu destekler ama size şunu söyleyeyim orası Türkiye değil Güney Kore yani demek istediğim bizim ülkemizde her zaman kadınlar haklı ama Güney Kore için aynı şey geçerli değil . Ve tekrar tekrar söylüyorum insanlar para için kendini bile satar ve o adam ünlü bir kaç programını seyrettin az çok adamı tanıdın ama kadın ünlü bile değil suratını bile görmemişsindir,
ama kadını babanın kızı gibi savunuyorsun .
Not:Adam döverken ordamıydın
ordaysan olayı ayrıntılı şekilde anlatta bizde bir aydınlanalım bari.

Lovr

Gerçekten merak ediyorum bu adam aklandı mi aklanmadi mi? Sanki kadının bir kaç konuda yalan söylediği ortaya çıkmıştı. Emin değilim bilen birisi anlatabilir mi? Bu arada yaptığı çok özel bir davranış. Kim olsa aynı şeyi yapardı diye bir durum yok muhtemelen çoğu kişi çekinirdi.

Krispi

Hukuken aklandı ama 2009-2014 arasında kpop/kdrama kültürüne en çok etkisi olan adamlardan birinin kazandığı para az değildir. Koredeki hakimlerin satın alınabildiğini sitedeki herkes görmüştür, doğru olmasa olayın sonunda özür dilemezdi diye düşünüyorum.

Akali

s*ungri de sözde ‘aklandı’ bu yaptığı iyi bir şey evet ama böyle bir geçmişi asla geçmişte bırakmamak lazım. parası olan hakimleri satın alıyor kendini aklandı gösteriyor çok gördük bu olayları bazı şerefsizler sağolsun. üstüne bunları düşünemeyen veya görmezden gelen idollerini sonuna kadar destekleyen mide bulandırıcı fanları var…

Last edited 2 yıl önce by um
Lovr

Evet haklısınız. Kore yargısını biliyoruz..

:D?

koreliler niye bir iyiliğe karşılık 360 derece dönüyor ki? iyi bir şey yapmış, insanlığı ölmemiş en azından evet. ama bu kadına ve çocuğuna yaptıklarını değiştirmiyor. ortada davalar var, hukuki süreçlerin hepsi tek tek haber yapıldı ve bu adam özür diledi. yani ortada kurban falan yok. ne kadar iki yüzlüsünüz ya kanım dondu.

zehra

180 dir o 360 olsa duramazsın

Last edited 2 yıl önce by zehra
NeNe

Yapılması gerekeni yapıp,ilk yardım bilmenin önemini göstermiş,gerçekten bravo.
Fakat siz netizencikler;
Canınız istesin, kötüyü iyi diye nasıl savunuyorsunuz hemen..
Masum olanı da işinize gelmeyince yerden yere vurursunuz.
Serdar Ortaç’ın binlerce dansöz var şarkısını koreceye çevirip ülkenizin dört bir yanında çalasım var allahın manyakları sizi…

Last edited 2 yıl önce by NeNe
JenBellaShakespare

Of tam o şarkıyı alıp kulaklarının içine içine dinleteceksin.

Last edited 2 yıl önce by JenBellaShakespare
Özlem

Puhahahahahah iyi güldürdün kardeşim

aswium

4. [+709, -30] İyi bir iş yaptı, bu ona iyi şans olarak dönecek
hem birinin hayatını kurtardı hem de imajının daha iyiye gitmesini sağladı bir taşla iki kuş

aswium

ve yanlış anlanayın onu sevmiyorum imajını birazcık iyi göstermesi onu iyi bir insan yapmaz

Lululali - exo ot12

Ne yaparsa yapsın onun ne mal olduğunu hepimiz biliyoruz.sevgilisini döven ,çocuğunu inkar eden biri o.ne cadı avı acaba ? Yaptığı ilk iyi şey olabilir.

belgisiz sıfat

Seungri’nin kafasından şu an 40 türlü senaryo geçiyordur. Nasıl olsa unutuyorlar…

Kiraz ve ay

İlk yorum niye öyle ki? Belki de çevrilmeyen haberler vardır biz sadece köyü kısımlarını biliyoruzdur .

Bussra

Ben insanları anlamıyorum iyi bir şey yapıldığında takdir edilir ama insanın geçmişiyle bu olayın bağlantısını kuramadım. Ayrıca yaşanan olayın iç yüzünü ve gerçekleri kesin olarak bilmeden kimseye yargısız infaz yapılmasını uygun bulmuyorum. Bu belki de onu piyasadan silmek için bir kumpastı bilemiyorum. Kesin gerçekler açığa çıkmadan bunu bilemeyiz. Sonuçta suçluysa zaten sektörde çok bir yere sahip değil o yüzden arkasından konuşulmasına gerek olduğunu düşünmüyorum.

Açım.

10 yıldır bu sektörle ilgileniyorum ve bunun sebebi Kim Hyun Joong’tu. Ama sevgilisine yaptıkları yenilir yutulur cinsten değildi, özbeöz oğlunu umursamadı bile, umarım kimse bunları görmezden gelip iyilik meleği ilan etmez onu

Litzz

Vay be, bu Koreliler yakinda “aklanan” Seungri icin de boyle yorumlar yapmaya baslarlar. Kanim dondu resmen yorumlari okurken.
Bu olayda yaptigi sey guzel bir sey elbette ama bu onun bir pislik oldugu gercegini degistirmiyor.

la cha ta

İyi bir şey yapmış ama durumu biliyoruz

I was here

Neden bana bu haber fake geldi?

Depresyondayim

Kankalar biriniz konuyu anlatır mısınız? hiçbir fikrim yok

Seni Hiç Alâkadar Etmez

EN BÜYÜK SKANDALI:
https://www.korezin.com/2015/07/31/bayan-choi-kim-hyun-joong-cephesinin-iddialarini-yalanladi-kim-hyun-joongu-kendisini-aldatirken-yakaladigi-icin-siddet-gordugunu-ve-kurtaja-zorlandigini-acikladi/

MAHKEME BÖYLE SONUÇLANDI: https://www.korezin.com/2017/01/18/mahkeme-tarafindan-kim-hyun-joongun-eski-sevgilisi-bayan-choinin-dusukle-sonuclanan-hamilelik-iddiasinin-yalan-oldugu-ortaya-cikarildi/

SON SKANDALI: https://www.korezin.com/2017/04/25/kim-hyun-joong-sarhos-surucu-vakasi-yuzunden-para-cezasina-carptirildi/

Last edited 2 yıl önce by Seni Hiç Alâkadar Etmez
Seni Hiç Alâkadar Etmez

Yani özetle Kim Hyunjoong, sevgilisi bayan Choi’yi aldatmış, bebeğini kabullenmemiş, kadını dövmüş ve kürtaja zorlamış. Bayan Choi bu olayı ilk ortaya çıkardığında hamileymiş, Kim Hyunjoong kadına dava açmış “hamile değil, beni hamileyim diyerek dolandırmaya çalışıyor” diye, çocuk doğunca da “kesinlikle benden değil” demiş, DNA testi yaptırmayı reddetmiş, velayeti üstlenmemiş, mahkeme zorla DNA testi yaptırınca çocuğun Kim Hyunjoong’dan olduğu ortaya çıkmış.

DISPATCH YAZIŞMALARI ORTAYA ÇIKARMIŞ:
https://www.korezin.com/2014/08/26/dispatch-kim-hyun-joong-skandali-hakkinda-ozel-mesaj-kayitlarini-yayinladi/

Funda

ya kusura bakmayın da onca pislik hareketinden sonra sektöre dönmek için bir PR çalışması yapılmış gibi geldi bana. etrafındakilere para verip “böyle davranın ben günü kurtaracağım” vs falan gibi hani… ne bileyim… her boku bekliyorum artık bu heriften :/

Özlem

Bak şimdi sektöre o kadar aşina değilim. Şu netizenlik, fan olaylarını pek bilmem. Ama şu hayranların ve hayran olmayanların kafasından ne geçiyor merak ediyorum. Kendi hayatınızı yaşayın. Bırakın milleti. Nedir bu ünlülerein hayatını bu kadar benimsemek sanki sizden biriymiş gibi. Onlar sizi tanımıyor bile. Sizin ne düşündüğünüz onların umrunda bile değil. Kendini hayatınızı yaşayın. millet size ne yaa adam ne yaptıysa yapmış, teee kaç yıl önce. Sittin sene geçmiş aradan. Ki bu adam Türk te değil yani. Hadi korelileri anlarım tepkilerinde bir nebze ama. Size noluyor. Boşverin Allah bilsin kim doğru kim yanlış kim satın alınmış.zaten hiç bir ülkenin hukuk… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Özlem
Boşver.

Ya anlamadığım bir şey var. kadın çıkıp diyor ki ben hamileyim çocuk senden. O da kabullenmiyor DNA testi istiyor. Bu normal bir şey değil mi? Hemen kabul mü etseydi? Ya kadın yalan söylüyorsa. Ki sonradan kadının paylaştığı bazı şeylerin yalan olduğu ortaya çıktı. Sevgilisini dövmüş diyenler var bu kısmı bilmiyordum. Evet burda yaptığı şey kabullenemez ama DNA testi istemesi normal. Kaçırdığım Bir şey mi var

isimsizarmy

DNA testini reddetmiş mahkeme zorlayınca yaptırmış cevaplar da çocuğun ondan olduğunu göstermiş amma sonrasında arayıp sormamış bile

selda kartal

Adam gibi Adam KİM HYUN JOONG seni çok seviyorum kim hyun joong

Aswium

İy midemi bulandırdın

Yeni Yazılar