Kim Jiwoong’un küfür ettiğini iddia eden hayran, kendini savunan bir açıklama yayınladı

19

ZEROBASEONE Kim Jiwoong bir hayranla online görüşmesinde küfür mü etti? + Ajansı yalanladı

“Merhaba,
Ek olarak yazıyorum çünkü birçok kişi asılsız spekülasyonlara dayanarak karakterime saldırdı.

Hayran görüşmesine ilişkin paylaşımımın ardından, ajansın neden izinsiz evlere giren sasaeng’lere ve yanlış söylentiler yayan kişilere karşı yasal işlem başlatmakla ilgili resmi bir açıklama yayınlamaya karar verdiğini anlamıyorum… (Ç/N: Hayran görüşmesi hakkında açıklama yapmadan önce ajans sasaenglerle ilgili bir açıklama yayınlamıştı) Ben izinsiz giren bir sasaeng değilim, söylentiler yayan bir bir kişi de değilim… Açıklama çıkar çıkmaz, insanlar aniden bana saldırmaya başladılar, bu yüzden bir sasaeng olduğum için küfür edilmeyi hak ettiğimi söylediler ki bu kesinlikle doğru değil.

İnsanlar benim kötü bir sasaeng olduğumu, çirkin olduğumu ya da bir gay dizisinden bahsettiğim için idolün bana küfrettiğini söylüyorlar. Bunlar kesinlikle doğru değil. Ben sadece Kim Jiwoong’u gerçekten seven bir hayranıyım.

Yanlış duymuş olabileceğimi düşünerek kaydı tekrar tekrar izledim. Sonra onu rahatsız edip etmediğimi ya da kırıcı bir şey söyleyip söylemediğimi kontrol etmek için birkaç kez daha izledim. Ama neden böyle bir şey yaptığını anlayamadım ve kalbim kırıldı.

Ayrıca bu sabah personelin ve üyenin ifadelerine dayanarak iddiayı reddeden resmi açıklamayı da okudum. Bu hayran görüşmesi etkinliği bir hafta önce yapıldı ve elimde video kanıtı olmasına rağmen nasıl olur da onların hatırladıklarına dayanarak resmi bir açıklama yaparsınız?

Şirketin benim gibi bir bireyi dedikodu yayıcı olarak ima etmesi ve her şeyin benim hatam olduğunu söylemesi beni üzdü. Lütfen hakkımda sasaeng olduğum, bir eşcinsel dizisinden bahsettiğim ya da çirkin göründüğüm gibi söylentiler yaymayı bırakın.

Uzun açıklamayı okuduğunuz için teşekkür ederim.”

1. ㅠㅠㅠㅠ bu kız için haksızlık  

2. Yanlış bir şey duymadığından emin olmak için birçok kez kaydı tekrar dinlemiş olması çok üzücü

3. Ah üzücü… o görüntülü görüşme için harcadığı parayı geri ödeyin

4. Küfürü o kadar net duyabiliyordunuz ki… Bu çok adaletsiz.

5. Kız için üzülüyorum… Yanlış bir şey bile yapmadı. Cidden neden böyleler?

6. Kız, yanlış duymadığından emin olmak için kaydı birkaç kez tekrar dinlemiş.. Kalbim onun için acıyor. Bu şirket delirmiş, onunla çoktan iletişime geçmiş olmalılar.

7. Para harcayıp küfür yediğinizi hayal edin.. hayrana fighting

8. Hayran için üzüldüm..

9. Kim Jiwoong, özür dile

10. Wow kalbim acıyor

 

Pannchoa

Önceki İçerikNetizenler, asla hayranlarından nefret ettiklerini düşünmedikleri erkek idolleri saydı
Sonraki İçerikTwice’ın Meksika Stadyum Konserinden Görüntüler
Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments