Benzer Yazılar

Kim Seon Ho’nun dedikoduları Shin Min Ah’ı da etkiledi, röportajları iptal edildi

0003143557 001 20211019130501073

HABER: Kim Seon Ho’nun dedikoduları Shin Min Ah’ı da etkiledi, röportajları iptal edildi

KAYNAK: The Joongang via Naver

1. [+2,952, -45] Herkesin ayağına dolanıyor~ Shin Min Ah, seni destekliyoruz

2. [+2,121, -21] Her şeyi yapmıştı ve sadece paraları cebe atmak kalmıştı… ve hepsi 10 saniyede kayboldu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ hayat nedir ki…

3. [+1,847, -55] Gizlice sevgilisi olması ve onunla yatması özel hayatının bir parçası, bizi ilgilendiren bu değil, ama kadını hamile bırakıp, kürtaj yaptırsın diye evlilik sözüyle yalan söylemek ve sonra hayatından kaybolmak? Ünlü olması önemli değil, bu insan olarak yapılmaması gereken bir şey. Sektörden atılmayı hak ediyor. Eğer kadınla evlenmeden onu terk edeceksen, hamile bırakmasaydın. Kendi tatmini için korunmamakta ısrarlıymış, bunun sorumluluğunu almalıydı. Kürtaj yaptırırsa onunla evleneceğine dair kadına nasıl yalan söylersin? Sonra ortadan kaybolmaya nasıl cüret edersin? Bunların hepsi doğruysa, sen insan değilsin. Kaybolmayı hak ediyorsun.

4. [+1,062, -45] Dominos ve 11th Street ile olan reklamları kaldırıldı, demek ki ajansıyla görüşüyorlar… reklam sektörünün onunla bağlarını kesişine bakarsak dedikodular doğru. ‘Hometown Cha Cha Cha’ hayranları diziden sonra bu kadar büyük ihanete uğradıkları için bayağı üzgündür.

5. [+569, -21] Kim Seon Ho Shin Min Ah’a büyük bir özür borçlu

HABER: Seyirciler Kim Seon Ho’nun varyete şovlarından ayrılmasını talep ediyor.. bir sonraki dizisi de ‘eleştiri altında’

KAYNAK: SBS via Naver

1. [+866, -44] Ünlüler için imaj her şeydir. Kariyeri bitti. Ajansı bu kadar zamandır nasıl hala ‘gerçeği kontrol ediyor’ olabilir?

2. [+422, -41] DinDin her bölümde söylüyor… skandala karışmayın, böyle devam edelim diye~~~ onu dinle!

3. [+341, -20] Yazık oldu. Kadınla evlenseydi bile popülaritesini koruyabileceği bir yüzü var.

4. [+267, -33] Bu kadının yaptığı, bir erkeğin bir kadının özel videosunu yayınlamasından nasıl farklı? Rol arkadaşının arkasından konuştuğunu, çekimler sırasında ne kadar hassas olduğunu vb. iddia ederek adamın kirli çamaşırlarını ortaya döktü.

5. [+136, -15] Bence insanlar o bir suçluymuş gibi aşırı tepki veriyor.. kadın hamile kaldığında 4 aylık sevgililermiş, ne yapsaydı? Hemen evlense miydi? 4 ay ya da 4 yıl sevgili olun, bebeği istemiyorsa kadından kürtaj yaptırmasını istemeye hakkı yok mu..?

HABER: ‘Aktör K’yi ifşa eden ‘A’ kim? “Kimliği açıklanırsa büyük olay olur”

KAYNAK: Naver

1. [+1,142, -118] Seon Ho-ya, git ondan af dile!! Ve eski kız arkadaş-nim~ anlaşma parasını kabul et ve hayata yeni bir başlangıç yap! İkinizin de önünde çok parlak bir gelecek olduğu için bunu dostane bir şekilde halledelim~ Başkalarını incitmek gelecek nesillerinize sadece kötü şans getirir!!

2. [+769, -52] Elveda… Kim Seon Ho ağzını açmalı, bu ortadan kaybolunca çözülecek bir şey değil

3. [+598, -27] Zavallı ‘1N2D’ team. Şu anda hava çok soğuk ama muhtemelen çekilen videoları çöpe atıp her şeyi yeniden çekmek için fazladan mesai yapıyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ prodüktör şu anda ağlamak istiyordur. Bir şaman tutup laneti kaldırma ritüeli yapsınlar.

4. [+542, -47] Görünüşe göre ajansı ne yapacağını bilmiyor. Eski sevgilisi tarafından saldırıya uğruyorlar ama Seon Ho, imajı üzerindeki etkisinden dolayı eski sevgilisinin kim olduğunu açıklamak istemiyor… Bir şeyler bulana kadar başka bir açıklama yapmayacaklar. Reklamları zaten kaldırılıyor, bu yüzden Seon Ho’nun işi bitti diyebiliriz.

5. [+254, -33] Belli ki kadın bir fahişe, bu yüzden insanlar kadının kimliğinin Kim Seon Ho’nun imajını olumsuz etkileyeceğini iddia ediyor? Kadın hakkında şüpheli bulduğum şey, geri ödeme yapması için Kim Seon Ho’ya hastane belgelerini göndermiş olması, sanki erkeklerden para koparma tecrübesine sahipmiş gibi görünüyor ve kürtaj için sadece 2 milyon won aldığı için sinirlenip onu ifşa etmeye karar verdi. Bu yüzden ajansının bir şeyler söylemek için daha hızlı olması gerekirdi. Şimdi herkes fahişenin söylediklerine inanıyor ve Kim Seon Ho’nun imajı çöpe atılıyor. Bu kadar kötüye gitmesine izin vermeden önce en başından gerçeği itiraf etmeliydi.

 

K: Netizenbuzz

34 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yorummer

niye salak salak evlenme sözü veriyorsun ki kürtaj yaptırması için kariyerime odaklanmak istiyorum çocuk istemiyorum 4 aylık ilişki bu sonuçta bilmem ne desene. kadın eğer iddia edildiği gibi para avcısıysa daha fazlasını iste geç adamda para mı yoktu.. olum salak lan bunlar

hikaru

5. [+136, -15] Bence insanlar o bir suçluymuş gibi aşırı tepki veriyor.. kadın hamile kaldığında 4 aylık sevgililermiş, ne yapsaydı? Hemen evlense miydi? 4 ay ya da 4 yıl sevgili olun, bebeği istemiyorsa kadından kürtaj yaptırmasını istemeye hakkı yok mu..? – şu yorum bence korkunç, kürtaj işlemi basit bir şey değil, doğum kontrol yöntemi sayılmaz, birini hamile bırakmak istemiyorsan kondom kullanacaksın, korunma işi kadına bırakılmamalı, doğum kontrol hapları da var ama zararlı, bir erkek sırf kendi zevki için kondom kullanmıyorsa kadını hamile bırakma sorumluluğuna katlanacak, burada yaşı küçükler olabilir diye açıkça yazmıyorum ama ilişki sırasında üreme hücrelerini dışarı şey edebilir,… Read more »

bilemiyorum altan

Kurtajdan sonrasininda sancili bi surec oldugunu biliyodum ama dogum kontrol haplari zararli mi? Adet duzeni icin de verilmiyo muydu

moonchild

Bence keyfi kullanımdan bahsetmiş. Düzenli lişkinde sürekli sürekli kullanmak zararlı olabilir.

sad but i've ice coffee

Adet düzeni için kullanılıyor, hatta cildiye için de veriliyor sivilce için sonuçta hormonlarla alakalı ama düzenli kullanıldığında ileride çocuk sahibi olamamana sebep olabiliyor. Ayrıca hormonsal dengeni de değiştiriyor birçok yan etkisi var aslında. Her ilacın bir yan etkisi var ama öyle düşün hangi ilacı uzun süre kullanırsan bir yan etki görürsün.

queen villanelle 👑

Verilebiliyor ama uzun süreli kullanımda karaciğer adenomuna (iyi huylu karaciğer tümörü) sebep olabiliyor. O yüzden uzun süreli değil de belli sürelerde kullanılıyor diye biliyorum.

hikaru

şöyle ki aşağıda ki arkadaşlarda yazmış doktor kontrolünde alınmalı, ama uzun süreli kullanımı zararlı, bazen adet düzensizliğinde kan değerleirnize hormonlara bakarak doktorlar yazıyor ama sırf erkek tarafı prezervatif takmayacak diye hamile kalmamak için alınması ve uzun süreli almak zararlı, bir arkadaşım adet görmediği için doktor bu tarz ilaç yazmıştı ama adet gördükten sonra bıraktı. dediğim gibi jinekolog, kadın doğum uzmanı falan kontrolünde hormonlarınıza, kan değerlerinize bakılarak kontrollü şekilde, illa ki alman gerekiyor kullanılır.

hikaru

kısaca doktor hastayı mauyene eder , gerekli görürse yazar, ihtiyaç kalmayınca keser, uzun süre kullanılmaz.

wendy<3

ilaç eğitimlerinden gına gelmiş kusacak eğitimlerini alan biri olarak, kontrol hapları zararlı de ğil dir n o k t a eskilerimizin dayattığı yok kısır kalırsın uzun kullanma yok adet döngün bozulur adet olmazsın demelerini unutun artık lütfen. Kontrol hapı yumurtalık kistlerini ve dolayısıyla regl düzenini tedavi eden önemli bir ilaç tabii kistin ameliyatlık boyutta değilse, ki ameliyatla alınacak boyutta olanları bile iyi huyluysa küçülten bir ilaçtır e tabii sonuçta bu bir ilaç yararı dokunacağı kişiye yararı dokunur zararı değil uzun zamanlı kullanımda zararı olur her ilaç gibi evet ki zaten hiçbir doktor sana bunu bilerek kullanmaya devam et demez kontrol… Read more »

sadece gerçekler

Doğum kontrol hapları zararlı değildir lütfen yanlış bilgi yaymayalım. Tabii ki her ilacın yan etkisi olduğu gibi dkhnin de var ancak çoğu ilaca göre en hafif yan etkililerden biri. Sadece korunmak için değil hormon düzenlemek, pkos gibi hastalıklar için de kullanılır. Lütfen zararlı deyip önyargıye neden olmayın. Jinekoloğunuza danışarak kullanabilir ya da kullanmayabilirsiniz.

boom

Aynen öyle olsa doktor bana 6 ay vermezdi herhalde kullandım ama bir fayda etmedi bu arada

sadece gerçekler

Her ilaç herkeste aynı etkiyi vermez çünkü.

Last edited 3 ay önce by Sadece gerçekler
sadece gerçekler

Yani çok ağır yan etki de yaşayabilirdiniz ya da hiç yan etki görmeyip çok iyi gelebilirdi. Benim karşı çıktığım önyargı ve “zararlı” diye yaftalanması.

cherry

Bence dediğin gibi korkunç değil biz kadınlar genelde duygusal yaklaşıyoruz ama anne baba olmak hop deyince adapte olunacak görevler değil insan hazır olmayabilir ya da çocuk dünyaya gelse bile mutlu bi ailenin içinde büyümeyecek bu yüzden bence mantıklı düşünmek gerek o çocuğa sağlıklı bi hayat verebilecek misin veremiycek misin

nana

twitter da hala adami savunan buyuk bir kesim var, neyse ki kore odakli bir oyuncu .d

nana

5. yorum korkunc, kadin fahise degil hastane masraflarinin ne kadar tuttugunu atiyor ve adam sinirlenip kadina saydiriyor

haneull

Adamı gram savunmuyorum ve şok oldum resmen ama ben korede ki bu “bazı” kadınların da mantığını anlamıyorum karşısındakinin rızası da olmadan ünlü birinden çocuk yaparım mantığı nedir bir yorum okumuştum herkesi Chen Bobby falan sanıyorlar diye o kadar doğru kiii biri kondom kullanmaz öbürü doğum kontrol hapı ya ilişki sonrası hapları bile var. Burada adama tutup onun suçu sadece kondom takmamis demek bana saçma geliyor adamın sonraki davranışları iğrenç ama çocuk yapmak iki kisilik bir meziyet sonuçta.Bilmeyen mi var bunu. Koreli ünlülerin sadece haberleri çıkanları bir kenara onların arkadaslari da dahil sektörün yarısından çoğu çöp kimse kendi sevdiğini istisna gösteremeyecek… Read more »

Last edited 3 ay önce by haneull
neva

Min Ah rahat birakin nolur ya kadin yillardir sektorde bir kotu olayini duymadim dedikodusu bile hele woobin hastaligi zamani destegi yadsinamaz herkes yapmazdi bunu of bu adam yuzunden min ah etkilenmesin pls kurunun yaninda yas yanmasin 💆🏻‍♀️

queen villanelle 👑

Bu sektörü uzun bir süredir takip ediyorum, efendi eli yüzü düzgün imajlı bir sürü kişi patladı şu ana kadar o yüzden bu haber de beni aşırı şaşırtmadı. Olay kişisel bir şey olsa da seon ho’ nun yaptığı bayağı kötü bir şey. Bi kere takındığı imaja yüzde yüz ters. Korede ünlülük imaj satmaktan ibaret o yüzden büyük bir düşüş yaşaması kaçınılmaz olacak tabii ki. Ayrıca kadını suçlayan yorumlar gerçek mi? 4 ay çıkmışlar evlilik nasıl söz konusu olabilir diyorlar ama başka kaynaklardan okuduğuma göre 1 kere beraber olmuşlar ve onda da beyefendi korunmamış 🤦‍♀️ Tamam kadın da korunabilirdi ama zaten hamile… Read more »

Last edited 3 ay önce by Queen Villanelle
jeykeeey

5. [+136, -15] Bence insanlar o bir suçluymuş gibi aşırı tepki veriyor.. kadın hamile kaldığında 4 aylık sevgililermiş, ne yapsaydı? Hemen evlense miydi? 4 ay ya da 4 yıl sevgili olun, bebeği istemiyorsa kadından kürtaj yaptırmasını istemeye hakkı yok mu

Bebek istemiyorsa korunacaktı evlenme sözü de vermiş

Last edited 3 ay önce by Jeykeeey
jeykeeey

Bebeği aldırmış mı doğurmuş mu

kyuzizi

Ünlüsün, yakışıklısın, hayranların ve paran var. AMA gel görki inanılmaz derecede sorumsuz ve bencil.

benim adim cafer boyum 1.50

bi gun uzak kaldim neler olmus ayol

kingexo ama fandomsuz

Bu zamana kadar anne olamayacağını bilen bir kadın bir şekilde hamile kalıyor ve partneri sırf kariyeri için o kadının elinden annelik duygusunu alıyor. Eğer bu iddialar doğruysa o adımın kişiliği gerçekten berbat eminim farklı bir yolu vardır tamam kürtaj anormal bir şey değil ama anne doğurmak isterken bu sorumluluğu alırken kürtaja zorlamak ne ya

Last edited 3 ay önce by KINGEXO ama fandomsuz
myteez

Abi Shin Min Ah ne alaka, adamın alnında şerefsiz yazmıyor ki, o nereden bilsin? Çok üzülüyorum ya, kadın kaç sene sonra ekrana döndü, olana bak. Ona da patladı kabak resmen.

mihi

homecha harika diziydi, her anını keyif alarak izlemiştim. haftalarca dizisini zevkle takip edip öve öve bitiremediğim insanın böyle bir haberi çıkması… maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor gerçekten. 👏🏽

Last edited 3 ay önce by mihi
kali

kadına fahişe bile dediniz yuh be, bir insanı “evleneceğiz” vaadiyle kürtaja zorlamak ne demek?

the playboy

yazıyı yazan A kim acaba?

pasaklınuna

Yalnız olacak ya işte tamda doğum kontrolünü bıraktığı sırada korunmadan ilişki yaşıyorlar… küçücük bir can daha hayata gelemeden gitti..

cherry

İlk defa karinaninkeditacina hak veriyorum tek taraflı bi şey değil iki taraf da dengesiz

cansu

Kadın kaç yaşında acaba 4 aylık tanıdığın biriyle hiç korunmadan birlikte olmak gerçekten çok saçma. Ünlü diye mi reddetmemiş anlamıyorum. Birisi ısrar ediyorsa ve senin rızan yoksa bu tecavüzden farksız olur bence ama kadın yazdığı yazıda korunmadan yapmayı kabul etmiş o zaman sonuçlarına da katlanmak zorundasın ablacım

Last edited 3 ay önce by Cansu
kingexo ama fandomsuz

Bu ne saçmalık insanlar tanışıp birlikte olabilir illa birlikte olmak için belirli bir ay mı geçmesi gerekiyor evet korunmaları gerekirdi ama bunda söz hakkı 3. Şahıslara düşmez. Sen olayları çok tersten okumuşsun yorumun çok canice nasıl düşünmeden böylesine yorum yapabiliyorsunuz aklım almıyor

hayalet kişilik

İlla birlikte olmak için belirli bir ay geçmesi mi gerekiyor derken birde korunmasız anaa ben 4 ayda kendime bile öyle güvenmem. Sonra olan çocuklara oluyor ya da böyle durumlar kadını yıpratıyor işte ne bilim değişik herkesin hakkında hayırlısı

cansu

Yorumum çok canice mi? Kadına kürtaj yapmalı ya da yapmamalı diye bir şey söylemedim. Eğer kadın çocuğu istemiyorsa kürtaj yapabilir istiyorsa da doğurabilir. Kadının kimliği de açıklandı 37 yaşında olgun bir kadın. İstese bakabilirdi de. Sadece kim seonho çocuğu aldır dediği için aldırdığını hiç zannetmiyorum. Daha farklı şeylerde vardır. Kim seonho zaten özür dilemiş kadında artık uzatmak istemediğini söylemiş. Demek ki anlaşmışlar. Bu olayı patlatanın aslında şirket olduğunu söyleyenlerde var tekrar kontrat yapmak için. Umarım doğru değildir çünkü 2 tarafta belli bir zarar gördü.

Last edited 3 ay önce by Cansu

Yeni Yazılar