Krystal bir ay sonra Instagram hesabını güncelledi

11
6006

690309 400076 740 org

HABER: f(x) Krystal bir ay sonra sosyal medya güncellemesi yaptı.. hayranlar “İyi misin?” diye sordu

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+772, -18] Gençliğini birlikte geçirdiği bir üyeydi, eminim en kötüsünü o yaşıyordur. Jonghyun’dan Sulli’ye, Krystal ikisinin de cenazesinde üç gün geçirdi. Umarım güç bulur. Antiler cezalarını çeksinler.

2. [+528, -15] Soojung-ah, antilere dava aç ㅠ

3. [+448, -11] Güç bul

4. [+35, -1] Kardeşi gibi yakın birini kaybetti, kim niye sosyal medyada olmasını bekler bilmiyorum.. Yaşıt olarak tartışmaları da olmuştur ama birlikte çok fazla hatıraları var…

5. [+32, -2] Krystal çok zor zaman geçiriyor olmalı. Onu çok seven bir oppası vefat etti, grup arkadaşı vefat etti.. Kalbinin bir parçası çok ağrıyordur..

6. [+28, -1] Sulli ile çok yakındı ve cenazesinde üç gün geçirdi. Sosyal medyada gönderi atmış ya da atmamış kimi umrunda? Böyle şeyleri düşünenlerin aklından zoru vardır.

7. [+27, -3] Soojung sadık biri, gerçek arkadaş budur

8. [+16, -2] Fotoğrafta yalnız ve üzgün görünüyor.. umarım güç bulur ve hayatı daha kuvvetli yaşar, Sulli bunu isterdi..

9. [+15, -0] Krystal tamamen normal. Bir arkadaşı ölmüşken kim sosyal medyada takılacak durumda olur? Krystal’i bunun için eleştirenler, anne babanız vefat ettiğinde sosyal medyada gönderi mi atacaksınız?

10. [+9, -2] Lütfen ona nefret yorumları yapmayın. Yaşadıklarının şokunu atlatması yıllar alacak. Şanslıysa birkaç yıl, değilse daha uzun. O kişiyle gittiğin yerlere tekrar gitmek bile daha zor. Umarım insanlar ona göz kulak oluyordur..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+102] “9. [+15, -0] Krystal tamamen normal. Bir arkadaşı ölmüşken kim sosyal medyada takılacak durumda olur? Krystal’i bunun için eleştirenler, anne babanız vefat ettiğinde sosyal medyada gönderi mi atacaksınız?”

Sosyal medya aracılığıyla yas tutmak yanlış bir şey değil. Babam birkaç ay önce vefat ettiğinde sosyal medyayı hüznümü göstermek için kullandım çünkü aileme güç olmak istedim. Yas tutmanın doğru ya da yanlış bir yöntemi yoktur.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikJungkook küçük bir araba kazası yaptı, Big Hit her şeyin hallolduğunu açıkladı
Sonraki İçerikLee Hi 7. yıldönümünü kutladı
11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Bende kalsin

Gerçekten çok güçlü bir kadın… Krystal’ın kendini sektöre uzun zamandır kapatmıştı zaten. Sadece işini en iyisiyle yapıp geri kalanla pek ilgilenmiyor. Medyada olmak gibi derdi yok. Bugün paylaşımları biz fanları için elbette güzel oldu, bir aydir haber alamıyorduk kendisinden… fighting Soojung

BlueElf

Bu sosyal medya hakkında Victoria bir yazı paylaşmıştı “ne zamandan beri insanların değer yargıları sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla ölçülür oldu diye” yani insanlar gülümseyip fotoğraf yüklediklerinde mutlu olduklarını yada ağlayarak foto attıklarında üzgün oldukları kanısına nerden varılabiliyor kendini -miş gibi gösteren bir çok insan var bunlardan biride Sulliydi Sulli’nin fotoğraflarına bakarsanız hep gülümsüyor hayranlarına kendini hep mutlu gösteriyordu kim derdi ki o kız intihar edecek? Krystal’in içinde neler yaşadığını kimse bilmiyor o yüzden kıza nefret yorumları yapıp yargılamaktan vazgeçin artık Sulli ile çok yakınlardı ve neler paylaştıklarını onlardan daha iyi bilecek değilsiniz..

Sullistan

En azından Sulli’in anısına, bir daha Krystal’e laf söylemeyin. Bitmiş durumdalar zaten…

Nokta

Sosyal medyayı bu kadar önemsemeyin.. kız içinde tüm acısını yaşıyordur zaten. Hepimiz öyle değil miyiz zaten. Dışarıda mutlu ama içinde hüzünler olan

BANGTANGWSN

“Bazı kelimeler kendine saklanır.” demişti Victoria. Düşündükçe kalbimi çok acıtan ve her düşündüğümde başka şeyler anlayarak doğruluğuna hayret ettiğim kısacık bir cümle. Bazen çekilen acıyı, kelimeler nitelemeye yetmez. Hiçbir şey söylememek, daha yüksek bir çığlık, daha kahredici bir yastır. Bazı kelimeler, kendine saklanır.

Esma Morkoç

Yabancı yorumda normalde Koreli netizenlerden bekleneni yapmış, ortalığı kızıştırmış

Kdlfşsşdş

O olayı anlamamış bence boş yapıyor

Twice

9. [+15, -0] Krystal tamamen normal. Bir arkadaşı ölmüşken kim sosyal medyada takılacak durumda olur? Krystal’i bunun için eleştirenler, anne babanız vefat ettiğinde sosyal medyada gönderi mi atacaksınız?

Atmayınca aktif değil diye linç yiyor? Ne yapsın kız? Hem belki de bu üzücü zamanda hayranlarından destek görmek istedi. Durumunu anlayamazsın sen.

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Güçlü ol karım❤️Bugünleri atlatacığna eminim…Çok güzelsin

Jisooo

Gercekten en yakin arkadasini kaybetmek korkunc bir sey olmali ben en yakin arkadasimla bi kac gun kus kalsam bi yanim hep yarim gibi geliyor. Umarim guc bulur ve bu zor zamanlari cabucak atlatir. https://youtu.be/KUse9KfsA8o

Jejeje

Güzel