Kwon Mina, sevgilisi olan bir erkekle çıktığı için özür diledi

55
2682

0003932022 003 202107042051021480003932022 002 20210704205102117

Evet, bana küfür edenlerin gözünden olayı dinledim, bu durumdan olabildiğince çabuk bahsetmek istiyorum. Bununla ilgili bir video yayınlamayı planlıyordum ama kendi yüzümü görmekten nefret ettiğim için sadece bu gönderiyi yazacağım.

Öncelikle bunun gönderiyle alakası yok, ama çizimin teslimatı ve kız arkadaşına gelince, bunu soran bendim. Ondan sonra Yoo (ismi zaten internette arama kelmeleri arasında bu yüzden kimliğini saklamaya gerek yok) ilişkilerinin zaten kötü olduğunu, sürekli kavga ettiklerini ve kişiliklerinin uyuşmadığını ama yine de sevgili olduklarını söyledi.

Önce benimle ilgilenen Yoo’ydu, ben de aramızda sohbet çok kolay aktığı için onunla ilgilenmeye başladım, hayat deneyimlerimiz birbiirine çok benziyordu. Ama ‘şu anda sevgilin var, bunu yapmamalısın’ dedim ona, o da bana ‘ilişkimizi bitirme sürecindeyiz’ dedi. İlişkilerinin çoktan bittiğine güvenerek bana “Hislerimiz karşılıklı olduğuna göre çıkalım mı?” diye sordu. O zaman zaten ilişkileri bittiği için bu benim için doğru olmasa da, bunu aldatma olarak görmedim.

Şu anda bile, bu insanları hayran olarak görmek yerine onları unni/oppa/kardeş olarak görüyorum, hayranlarla yakınlaştığım ve arkadaş olduğum çok oldu, ilişkilerimi bu şekilde geliştiriyorum.

Her neyse, o noktada zaten birbirlerine olan aşklarını kaybetmişlerdi ve çoktan ilişkileri bitmişti, neden herkes bu kadar öfkeli? Bunu aldatma olarak kabul etmediğim için mi? Belki bunun şaşırtıcı olduğunu düşünüyorsunuz, ama ben böyle düşündüm, bu yüzden o yazıyı soğuk bir tonla yayınladım. Ama mağdur da benimle kibarca konuşmadı, daha çok dırdır ediyordu.

Bir süre önce eski kız arkadaşı Nate PANN’da Katalk konuşmalarını yayınladı, Yoo ile dürüst bir şekilde oturup konuştum ve her şeyi ondan dinledim, ama her şey yalanmış. Bu yüzden kız arkadaşın bakış açısını şimdi anlıyorum. Ben de Yoo’nun onu aldattığına hemfikirim. Ona yaşattığımız acı için kız arkadaşından ve tanıdığından özür dilerim. Ve o gönderiyi yazma cesareti için ona teşekkür ederim, sayesinde gerçeği öğrenebildim, burada Yoo’nun suçlu olmadığını söylemek yalan olur. Ama sadece saldırganın tarafını dinleyip bunu gerçek olarak kabul etmem ve bizim suçumuz olmadığını iddia etmem yanlıştı, bunu kabul ediyorum ve her şeyin üzerine kafa yoruyorum.

Babadan gelen mesaj da ‘rspu’ gibi keilmeler içermiyordu, babanın bana direkt olarak söylediği bir şey değildi, orada burada duyduğum şeyleri yazıyordum, babanın bana ölüm tehditleri yazdığını söyleme nedenim babanın ‘siz’ yazmasıydı, ‘çiş yapıyormuş gibi öleceksiniz’ ya da ‘ölene kadar en korkutucu ölümü tatmak zorundasınız’ derken benden de bahsediyor sandım, ama o çiş yapmaktan ya da onlarca kişinin tecavüzüne uğramaktan falan bahsetmedi… Bu yüzden o zaman, babanın sınırı aştığını düşünmüştüm ve çok korkmuştum, ama şimdi gerçeği öğrenince değerli kızının erkek arkadaşı tarafından birkaç gün tanıdığı bir kızla aldatıldığını öğrendiğini fark ettim, kimin ebeveynleri bunu hoş karşılar ki.. Bunu anlayabiliyorum ve bundan bahsettiğim için bile özür dilerim.

Babanın ‘gangster’ (?) olması hakkında, mağdurla konuşuyordum ve bu doğal olarak çıktı, ama bunun hakkında alenen konuşmamama rağmen daha önce yayınlanan resim hakkında konuşacağım(?) ki yanlış anlaşılma olmasın. Bunu doğrudan mağdurun kendisinden duydum, kendisi bana açıkça babasının çetelerle ilgisi olmadığını söyledi. Mesajlarımda babasının mesajlarının içeriğinden korktuğumu söylüyordum ve Yoo’dan eski kız arkadaşının babasının çetelerle bağlantısı olabileceğini duymuştum, bunun için özür dilerim.

Yoo ve eski kız arkadaşıyla ilgili bu durumda saldırgan kişi benim, ama aptalca davrandım ve durumu değerlendirmekte geciktim. Tabi ki hatalarımı kabul ediyorum ve burada mağdur olan eski sevgiliye başımı eğiyorum. Ona üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Ve Yoo ile olan ilişkim artık kesinlikle koptu. Bugünden itibaren beni destekleyen hiçbir mesaja cevap vermeyeceğim… Ayrıca benimle iletişime geçen tüm hayranlarla bağlarımı koparacağım. Fazla özgür ruhlu davrandığım gerçeğini kabulleniyorum, özür dilerim.. Bu kadar çok insana yaşattığım hayal kırıklığı için çok üzgünüm..

Shin Jimin’i bu konuda anmakla ilgili olarak, ben de size soruyorum, neden onun hakkında konuşmamı istiyorsunuz… Açıklamanın kendisi karmakarışıktı (ç/n: AOA hayran kulübünün Mina’dan zorbalığı açıklamasını talep eden açıklaması).. Jimin’in bu durumla hiçbir ilgisi yok, ondan bahsetmek de istemiyorum. Bu yüzden lütfen beni karalama yoluyla bir saldırgana dönüştürmeyin. Shin Jimin durumunda en büyük mağdur benim..

Mağdurun başına bela açtığım için bir kez daha özür dilerim.. Daha fazla mağdur olmaması için hareketlerim ve sözlerime dikkat edip sorumluluk alacağım bir hayat yaşayacağım. Tutarsız ve yazım hatalarıyla dolu yazılar yazma alışkanlığımı düzeltmek istiyorum. Üzgünüm ama hala öğrenecek çok şeyi olan bir insanım. Utanıyorum ama anlamanızı istiyorum.. Kurnaz davrandığım doğru ve bunu kabul ediyorum.. Çok üzgünüm..

1. Neden gangster ve çiş şeyinden yine bahsetti ki….. bu gönderi karmakarışık

2. Niye bu gönderide tecavüz ve gangsterden bahsediyor? Çok gereksizdi. Gerçekten hiç kendini kontrol edemiyor. Mağdur ve ailesine daha çok yük olacak şekilde özür yazıyor. Bu kelimeleri bilerek seçiyor olmalı;;

3. Buna özür diyor..

4. Okuyamıyorum, arada bir enter’a basabilir mi?

5. Bir kez bile enter’a basmadan her şeyi birlikte yazdığı için okumak imkansız

6. Eski kız arkadaşın babasının gangster olduğu dedikodusunu kendisi uydurdu, buna özür mü diyor? İğrenç ve hala ona acıyalım diye uğraşıyor

7. Ona ilgi göstermeyelim

8. Kurnaz davrandığım doğru falan dese bile gönderide hep bahaneler var. ‘Gangster, tecavüz, çiş’ gibi kelimelerle mağduru daha da rahatsız etmeye çalışıyor.. ister istemez kafamı sallıyorum.. Bu arada, geçmiş ifadelerini yeniden değerlendirmemizin kendisi için sakıncalı olacağını iddia ediyor. Cidden her zaman sinsice niyetlerle konuşuyor, ne kadar bencil bir insan. O kadar bencil ki, bahse girerim dünyanın en zavallı insanı olduğunu düşünüyordur ᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ

9. Son gönderisinde “eski paçavra”, “rspu”, “gangster” falan yazmıştı… bu gönderi çiş hakkında konuşuyor… Bu gönderi bir açıklama mı yoksa bir özür mü bilemem, hayal dünyasında yaşıyor orası kesin

10. Shin Jimin olayında kesinlikle mağdur olduğunu iddia ediyor ᄏᄏ Sanırım sürekli sözlerinden döndüğü için artık korkuyor. Ama gerçek şu ki Shin Jimin’in ona gerçekte ne yaptığını hala bilmiyoruz. Başsağlığı mesajının yalan olduğu ortaya çıktı ve diğer sefer 3 şan dersini atladığı için azarlandı.

11. Sadece mağdurdan bahsederek özrünü yazabilirdi… Ama burada Shin Jimin’den bahsediyor ve Jimin’in ona bir özür borçlu olduğunu iddia ediyor. Bu özür hiç özür gibi değil? Sadece halka fikrini söylemeye çalışıyor?

12. Artık hastaneye gidebilir mi

13. İlk cümlesinden bile bu gönderiyi yazarken kötü bir ruh halinde olduğu belliᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ

14. İğrenç

15. Gönderilerinde Shin Jimin’den bahsetmesi yasaklanmalı


HABER: Kwon Mina aldatan erkek arkadaş skandalı için özür diledi… AOA zorbalık dedikodularına karşılık verdi “Bu hiç adil değil”

KAYNAK: Seoul Economy via Naver

1. [+157, -8] Artık sadece ilgi rspusu gibi görünen emekli bir idolden başka bir şey değil

2. [+77, -2] Bence onu aldatan erkekle yaşayan kız arkadaş için olay hiç adil değil..

3. [+70, -1] Yeter artık. AOA yok oldu, sen onları mahvettin. Buna başarılı bir intikam demez misin? O yüzden artık bırak ve kendi hayatına odaklan. Geçmişe takılı kalma. Üzülüyorum onun için.

4. [+43, -2] Choa gruptan pişmanlık duymadan ayrıldı, kim bilir ne kadar üzülüyordu merak ediyorum

5. [+41, -2] Jimin ya da Mina’nın aklı başında insanlar olduklarını düşünmüyorum

6. [+12, -2] Bu yüzden insanlar tarafsız kalmalı… Mina’nın davranış şekline bakarsak, tüm bunlarda masum bir kurban gibi görünmüyor…

7. [+10, -0] Aldattığı için erkek arkadaş daha da beter ama Mina da kız arkadaşı olduğunu bile bile onu çaldığı için onun kadar kötü

8. [+11, -3] İlgi rspusu

9. [+6, -0] Özür dilediğini kanıtlamak için eski kız arkadaşa gönderdiği DM’i gösterdi, ama ünlü olmayan kız arkadaşın kimliğini ifşa ettiğinin farkında değil.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+150] Sanırım ajansıyla olan sözleşmesini feshetti çünkü Mina’nın sosyal medya kullanmasını engellemeye çalışıyorlardı. Mina’nın sosyal medya hesabını kapatmışlardı, ardından birkaç gün sonra Mina geri geldi ve ajansı onunla yollarını ayırdıklarını açıkladı. Mina aklen dengesiz ve kimseyi dinlemiyor. Skandalları çıkmaya devam edecek.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikSoyeon solo faaliyetleri için gururla hanbok giydi
Sonraki İçerik[THEQOO] Son zamanlarda çok iyi tepkiler alan erkek idol
guest
55 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hayrunnisa

Jimin’in tamamen masum olduğunu düşünmüyorum. Ama Mina’da artık masum gelmiyor gözüme. Sanırım olay etkiye tepki dediğimiz şey. Bazı şeyler karşılıklı olarak yapılmış. Sadece Jimin masumu oynayamadı. Mina bu konu da Jimin’i geçmiş

Mirai

Katılıyorum.Bence de karşılıklıydı Jimin daha dişli oldugu için Mina’ı sindirdi.Mina en başta polis soruşturmasını neden reddetti anlamıyorum eğer haklıysa şimdi kimse aksini iddia edemezdi.Insanlar artık Jimin’in zorbalıktan değilde yurtta sex olayından dolayı gruptan atıldığına inaniyor

Last edited 30 gün önce by Mirai
lalala

mina’nın polis soruşturmasını kaldıracak psikolojisi, maddi durumu ve somut kanıtı yok. bu yüzden kabul etmedi. jimin iftira davası açsa keşke, herkes mina niye dava açmıyor diyiyor ama gel gelelim jimin neden iftiraya uğradıysa dava açmıyor? :d

Mirai

Jimin niye dava açmadı bilmiyorum olayın altından belki başka şeyler çıkar Jimin şirketten ayrılmadı(hissesi var) sadece gruptan ayrıldı diye biliyorum.Zaten AoA eskisi gibi değildi ben parama bakarım demiş olabilir sex mevzusundan dolayı FNC susturmuşta olabilir.Ne diyim umarım mina tedavi görür bizde neler olmuş öğreniriz.Çünkü Mina’nın söylediği ve yaptığı bazı şeyler çok çelişkili beni düşündürüyor.Zaten bu saatten sonra hiçbiri sektöre tutunamaz

Last edited 30 gün önce by Mirai
lalala

off jimin güzellemesi yapmayın allah aşkına

aceofyoona

jimin sende baya yara yapmış anladığım kadarıyla. kendi idollerini savunmakla bu kadar vakit harcamıyosundur.

lalala

asko jimin zorbasını savunan biri için fazla özgüvenli geldin bana. kendini savunmayan birini savunmak için yalan uyduran bir kitleye aitsin, boş yapma uzaklaş ✊

Hayrunnisa

Güzelleme yapmadım ki. İkisi de suçluymuş. Mina olayları tek taraflı anlattı sadece. Mağduru oynayıp kendini olayın dışına attı. Jimin’in yaptığının kesinlikle savunulur tarafı yok. Bunun da bilincindeyim

Got lalesi

Mina zaten hayati boyunca cok fazla kotu ve problemli sey yapmis minaya zorbaliga ugradigi icin uzuluyorum onun disinda uzulecek yani yok keske zorbaliga ugramasaydi ama herkes yaptigi yanlislarin karsiligini da alir boyle bir sey var

LuMie

Mina böyle giderse haklıyken haksız duruma düşecek, ki bu son olaylarla öyle olmaya başladı bile. Lütfen artık sus ve hayatını sessizce yaşa. Seni desteklemek artık zor oluyor…😭

Woojoo

Seni savunmak isteyen cok kisi var ama yaptiklarinla durumu zorlastiriyorsun ve jimin fanlarinin agzina laf veriyosun

ssamet

Site haberleri artık çok sıkıcı olmaya başladı

ssamet

İkile şurdan Allah icin.

ZXCVB

kraldan çok kralcı

Oasis

Off çok sıkıldım bu kızdan

lalala

okuma o zaman?

Oasis

Benim yorumumdan sanane okuma o zaman

Magnolia

Bu kız bence çok fena. Zamanla işler tersine dönecek bunun icin izleyip görelim.

Kim

[+41, -2] Jimin ya da Mina’nın aklı başında insanlar olduklarını düşünmüyorum

Bence de…

karina

bu kızı ve saçma açıklamalarını görmekten o kadar sıkıldım ki biri telefonu elinden alsın artık saçmalamaktan başka bir şey yapmıyor gitsin tedavisine odaklansın

...

Hemfikir olduğumuz konu Jimin zorba erkek arkadaş ise yalancı fakat Mina ise ciddi anlamda tedavi olması gereken biri insanlar ona bir yere kadar anlayış gösterebilir böyle davrandığı sürece çünkü yaptığı her hareket söylediği her söz sonrası ben mağdurum diyor haliyle insanlar artık tamam mağdur edilmişsin zorbalık görmüşsün bu konuda arkandayız derken neden seni taciz eden adamı affettin neden hemşireyi suçladın neden bu konuda da kız arkadaş ve babasını 3 günlük ilişkini aklamak için kötü gösterdin diye sorguluyor inanmak ve desteklemek istemiyor. Umarım tedavi olur.

Last edited 30 gün önce by ...
ilvos

Mina artık sosyal medyadan uzak durup sadece kendine ve iyileşmeye odaklanmalı bence..
Bu arada bu olayların üzerine Jimin’e haksızlık edildiğini düşünenler artmış, olayları birbirine karıştırmayın.

*****

Hiç yoktan haksız duruma düşecek akli dengesi yerinde değil yaptığı şeylerin doğuracağı sonuçları düşünmüyor biri şu kızın elinden telefonu alsın güzellikle veya zorla tedavisi olmasını sağlasın

ahjumma deme bozuluyorum

Kişiliği mi böyleydi yoksa yaşadıkları mı onu bu noktaya getirdi bilmiyorum. Ama kesinlikle psikolojik destek almalı ve sosyal medyadan kendini soyutlamalı. O konuştukça insanlar yavaş yavaş ondan desteğini çekiyor ve onun aleyhinde yorumlar yazıyor. Böyle giderse olaylar hiç istemediğimiz bir yöne gidebilir. Gözünü kararttığı bir gün her şey onun için tamamen bitebilir. Güvenilir bir aile üyesi yada bir arkadaş ona yardım etmeli. Sadece bu gönderi için yazmıyorum. Sürecin başından beri psikolojik bir dengesizlik yaşadığı belli. Neler yaşandıysa bunlarla başa çıkma şekli yanlış. Aslında başa çıkamadığı da belli. Umarım bu olay sonunda hiç biri dönülmez bir hasar almaz.

Allora

Sinir oldum. Bu son olaylar yüzünden Aoa ve jimin koreliler gözünde melek oldu. Halbuki mina gündeme bu olaylarla gelmese bunlar olmayacaktı. Umarım aoa netizenlerden yüz bulup sektöre dönmez özellikle jimin.

lalala

jimin ortaya çıkmak için mina’ya oynuyor zaten. hiçbir şey yapmadım bile ama aklandım diyecek utanmadan. para, güç jimin de. ortadan değil arkadan oynuyor.

aceofyoona

mina kendi ağzıyla diğer üyelerin ona zorbalık yapmadığını, bunu gazetecilerin uydurduğunu söyledi. artık diğer aoa üyelerine çamur atmayı bırakın! bal gibi de dönecekler sektöre. bekleyin görün.
bu da mina’nın yazdığı yorum https://twitter.com/chasanghyukie/status/1411701185384521729?s=21

aceofyoona

aynen bu çocuğu da jimin tuttu PARASI VE GÜCÜYLE. git minayı ayart da ben de aklaniyim dedi. allahım.. mina ne yapıyorsa kendine yapıyor kendi kuyusunu kazıyor. jimin’in umrunda bile değil emin olabilirsin🥲

lalala

çocukla alakası yok yorumumun? beynini bıraktığın zaten belli… mina’ya zorbalık iftirasını atıp insanların düşüncelerini postlarla yöneten bir kitlede pek tabii jimin ve ailesinin parası da var :d

aceofyoona

burda hiçkimse mina’nın zorbalıkla suçlanması olayını konuşmuyor fark ettin mi? herkes ona bu çocukla çıkması olayı yüzünden tepki gösteriyor. sen de bu posta gelip “güç ve para jimin’de o yaptırıyor bunları” diyorsun. peki 🤣

lalala

ay ciglik. kız yukarıda sektöre dönmesinden bahsetmiş, ona verdiğim bir cevap bilmem farkında mısın? önceki postta da jiminin algı yönetmesi diye konuşuldu zaten. 😔

Bbk

‘Her neyse, o noktada zaten birbirlerine olan aşklarını kaybetmişlerdi ve çoktan ilişkileri bitmişti, neden herkes bu kadar öfkeli?’ Şu laftan nefret ediyorum zaten sevmiyorlarmış, zaten ayrılacaklarmış, zaten ilişkileri bitmek üzereymiş…. gerizekalı mısınız bu aldatan erkek veya kızın arkasına saklandığı mide bulandırıcı bahanelerden başka bir şey değil. Isterse birbirlerinden nefret etsinler bir ilişki bitene kadar o erkekle ya da kadınla ÇIKAMAZSIN. Bana sürekli ayrılıcaz dedi bu yüzden çıktım ksjdkek abi salak misınız ya cidden kendinize saygınız olsun bari. Ayrıca bu tecavüz ve gangster yalanlarınının ne olduğunu bilmiyorum ama kendisinin uydurduğunu söylemiş yukarda. Mina seni Jimin olayında çok destekledim ama artık bir… Read more »

Deniz

Yazdığı yazı cidden çok karmaşıkdı bazı yerler çok gereksizdi hadi ben battım sizde batın der gibiydi psikolojik sorunlar yaşıyor olabilir çok fazla şey geldi başına haklıyken haksız duruma düşücek

Notoday

Artık kendim koreye gidip bilgisayarı telefonu ne varsa elinden alıp internetini de kesmek istiyorum
bu konuda açıklama yaptı tamam ama bazı yerleri sakız gibi uzattığı için ne nerdee belli değil haliyle insanlar da anlayamıyor sadece zorbalık değil farklı konularda da travmaları var belli. Kızın kafası karmakarışık umarım daha fazla ne kendine ne de çevresine zarar vermeden düzelir çok üzülüyorum

Aycik

Ben hala bu olayla zorba jimin olayını nasıl bağladılar ona şaşırıyorum… burada hatası var ama buradaki olay yüzünden jimin suçsuz demek aptallığın kaçıncı seviyesi acaba merak ediyorum. Suçsuz olmasa özür dilemezdi başta veya o tepkileri vermezdi. Neyse bunun dışında bu kızın cidden acilen tedavi görmesi lazım. Ailesi ne yapıyor anlamıyorum…

Mugglex

Dün yazmıştım olayın erkekten kaynaklandığı belli. Bu seferki yazısı daha düzgün ama insanlar gittikçe hakkında kötü düşüncekler kesin bir kabıt sunmadığı sürece.

aswium,minhoamaskzüyesiolan

[+150] Sanırım ajansıyla olan sözleşmesini feshetti çünkü Mina’nın sosyal medya kullanmasını engellemeye çalışıyorlardı. Mina’nın sosyal medya hesabını kapatmışlardı, ardından birkaç gün sonra Mina geri geldi ve ajansı onunla yollarını ayırdıklarını açıkladı. Mina aklen dengesiz ve kimseyi dinlemiyor. Skandalları çıkmaya devam edecek.
Haklıyken haksız duruma bile düştü yaptıklarıyla tamam sevgilisi olan erkeği bilemeyebilirdi ama bu olayı öyle bir hale getirdiler ki mina suçlu gözüktü aslında kendisi de masum değil bu belli ama topa tutulacak kadar suçlu da değil

SUNMI

Durumu çok fazla takip etmediğim için anlamadım ama ben bu kızın doğruları söylediğine inanıyorum. Neden insanlar böyle tepki vermiş, birileri beni aydınlatabilir mi?

lalala

mina da kandırılmış bir yerde ama sevgilisi olan biriyle çıktı diye böyle yorumlar

Hayrunnisa

Kız ilk başta söylediğinde herkes onu destekledi. Ama Mina bunula yetinmeyip üyeler hakkında kötü ithamlar da bulundu. Kızın cinsel hayatından bahsetti, internetten kanlı fotoğraf bulup kendiymiş gibi paylaştı, okulda zorbalık yaptığına dair iddalar ortaya atıldı neredeyse yaşadığı bütün kötü olaylar da Jimin’i öne sürüyor ve sevgilisi olan biriyle sevgili oldu. Bütün bunlar da acaba Mina tamamen masum değil mi diye düşündürdü

ůber

Bu gidişle Mina’nın sonu intihar olacak gibi üzgünüm ama destek almalı. Ailesi etrafında olmalı. Psikolojik durumu yerinde değil ve yakinen bilirim ki tamamen kontrol altına alınması gerekiyor. Bir anda çöküş yaşarsa kendi sonunu getirebilir. Gonderisinin karmakarışık olması da psikolojisiyle alakalı. Üzülüyorum onun için

aespa antilerine beyin vakfi

Yabancı yoruma katılıyorum

Got lalesi

Artik sadece sussun zaten surekli ifsa ediliyor bir sekilde telefonu da elinden alin hastaneye yatirin sadece kendini degil baskalarini da etkiliyor ve bu cok kotu

Got lalesi

Ayrica her seye jimini de eklemesi de ayri hasta kafa yapisi iliskiyle jiminin ne alakasi var zorbaliga ugradigin icin mi boyle bir sey yasadin neyse bu aldatma olayinda hala minayi cok suclu gormuyorum

cansu

artık ikisininde aynı şeyin farklı rengi olduğunu düşünmeye başladım

lalala

jimin olayını neden mi katıyor? bu olaya jimini siz katıp yalan söylüyor dediğiniz için sonuna iki olayı karıştırmayın yazmasından doğal ne var? hara’ya yazdıkları yorumları şimdi de mina’ya yazıyorlar. gerçekten korkutucu… ayrıca babası böyle şeyler dediği için neden korktuğunu ve neden böyle karşılık verdiğini açıklamış kız. bundan bahsetmesin demek saçmalık çünkü neden öyle davrandığını açıklıyor. ayrıca kızdan bu konu hakkında konuşmak ve paylaşmak için izin almış. yani ifşalamadı kızı :/ ve mina duygusal olarak stabil değil diye jimin masum değil. kızı o hale getiren kişi jimin zaten. çok üzülüyorum artık. şimdi halktan da inanılmaz tepki alıyor. umarım başa çıkabilir… bir… Read more »

nox skywalker

Artık söylediği hiçbir şeye inanmıyorum. Ne hali varsa görsün. Bir zamanlar ona üzülmüştüm zorbalığa uğradığını sandığım için, artık AOA üyelerine üzülüyorum. Onca yıl bu kıza nasıl katlanmışlar. O kadar dengesiz ki etrafına zarar veriyor sadece. Adam gibi tedavi olması lazım.

aceofyoona

sürekli “bu olayla aoa’in jimin olayının ne alakası var?” diyenler ciddi mi? biz ilk günden beri mina’nın sayısız tutarsız lafını ve yalanını yakaladık. bu olay sayesinde başka insanlar da gördü nasıl bir dengesiz ve yalancı olduğunu. bu yüzden de insanlar jimin olayı da uydurma olabilir mi? diye düşünmeye başladı haklı olarak. iki şeyi düzeltmek istiyorum, “jimin zorba olduğunu kabul etti özür diledi gitti” diyenler. evet jimin özür yazısı paylaştı. ama yazıda zorbalığı kabul etmedi. “bir lider olarak grubun iyiliği için hareket ettim ve fark etmeden istemeden mina’yı üzdüysem ve duygularını fark edemediysem bunun için özür dilerim” dedi. bir de “jimin… Read more »

aceofyoona

son olarak, mina dün kendi instagramında bir yorumda “diğer üyelerin bana zorbalık yaptığını söylemedim bunu gazeteciler uydurdu” yazdı. bu da kanıtı. lütfen artık kalan 4 üyeyi zorbalıkla suçlamayı bırakın. mina kendi ağzıyla söyledi onların suçsuz olduğunu!
https://twitter.com/chasanghyukie/status/1411701185384521729?s=21

lalala

off allah askina sus ya. adından da kaldır yoona’yı. mina zaten hiçbir zaman diğer üyeler beni zorbaladı demedi. aksine hyejeongu övdü, yuna ve chanmiden bahsetmedi, seol bilse bile arkadaştı dedi. bu nasıl çelişme? çelişki dediğiniz şeyler komediden ibaret. jiminin süper masumsa iftira davası açar aklar kendini. kaldı ki shin jimin bir gönderiyle 10 yılını heba ettirecek kadar saf salak biri değil. jimin ile arası iyi olsa gruptan ayrıldıktan sonra ilişkisini kestiği tek üye olmazdı.

aceofyoona

hahaha. sen kimsin? adımı seçerken danışacağım biri misin? sanmam. olayları bilmediğin, takip etmediğin ne belli. mina gayet de açık açık söyledi üyelerin de “yandaş” olduğunu. ben 10 yıldır bu grubu takip ediyorum. bu olay çıktığından beri de tek bir gelişmeyi bile kaçırmadan, bazılarının aksine, takip ediyorum. boy boy kanıt da atarım her söylediğiyle ilgili. sürekli her yorumunda kçından bişey uyduruyosun zaten burdakiler olaya hakim değil diye, inanıyorlar işte. ama ben yemem kanıtınla konuş ya da sus.

lalala

ben de aoa’i çok uzun süredir takip eden eski bir jimim biasedım:D yorumlarımda tek bir yalan yok. olayı da asla atlamadan takip ettim. sizin gibi noktasından virgülünden çelişki çıkaracağım diye kalan son beyin hücrelerini de yakan salak bir kitleye kıyasen ben olayları daima tarafsız, yorumsuz okudum. mina üyelere yandaş derken sessiz kaldıklarından bahsediyordu açık bir şekilde ve evet, sessiz kaldılar? ama hiçbir zaman jimin gibi onu zorbaladıklarından bahsetmedi. bu algı yönetme çabanızla ancak yaş ortalaması 11 12 wattpad kullanıcılarını ikna edersiniz. kıza fake fotoğraf iftirası atan, yazmadığı mesajları yazmış gibi gösteren kişilerin ettiği hiçbir kelime inandırıcı olamaz benim için. ilerle… Read more »

aceofyoona

öyle mi? aynı fandomdaydık demek ki twitterda falan karşılaştık mı hiç? biz küçük bi fandomuz mutlaka görmüşümdür senin gibi ultra jimin biased -eski- birisini.

aceofyoona

buyur bu da benim kanıtım. kız kendisi söyledi, üyeler jimin’in yandaşıydı seyirci kaldılar diye. instagramda canlı yayın açtığında yine bunlardan bahsetti. özellikle seolhyun ve chanmi’ye yüklendi canlı yayında. hadi diyelim mina böyle bişey demedi, hatta senin diyişinle diğer üyeleri “övdü”peki herkes diğer aoa üyelerini linçlerken çıkıp sayfa sayfa yazsaydı o zaman onlar iyiler diye. ama yapmadı? demek ki istediği şey buydu, üyelerin nefret alması. şimdi bunu da savun lütfen 🙂 https://twitter.com/balloon_wanted/status/1291195723564773376?s=21

lalala

aynı dilden konuştuğumuza eminim ama sen beni anlamıyorsun. sana dediğim şey ve senin bana dediğin şey aynı… ”mina üyelere yandaş derken sessiz kaldıklarından bahsediyordu açık bir şekilde ve evet, sessiz kaldılar?” ”kız kendisi söyledi, üyeler jimin’in yandaşıydı seyirci kaldılar diye.” ahhdasfhsgf ve hyejeong’un hem yurttan çıkarken hem de evine gittikleri gün onu savunduğunu açıkça yazdı. olayları epeey takip etmişsin, bunları da görmüşsündür. chanmi reis muhtemelen kendi de zorbalık görüp parayı alıp sesini kestiği için ondan da bahsetti. ayrıca kendisi zorbalık görürken susan kişiler için çıkıp bir şey yazması gerekmiyor. btw ben hiçbir zaman elvis olmadım. jimin’i ve şarkılarını çok sevdiğim… Read more »