Benzer Yazılar

Lai Kuan Lin, Cube ile kontratını iptal etmek için başvuruda bulundu

Lai Kuan Lin, Cube ile kontratını iptal etmek için başvuruda bulunduLai Kuan Lin, Cube ile kontratını iptal etmek için başvuruda bulundu

HABER: [ÖZEL] Wanna One Lai Kuan Lin şirketiyle kontratını iptal etmek için başvuruda bulundu

KAYNAK: SpoTV News via Naver

1. [+1,409, -222] Şirketi onu arka plana atıyormuş gibi geliyordu. Havaalanında menajeri yoktu, tek başınaydı mesela. Henüz sebebini bilmiyoruz, bekleyip görelim.

2. [+845, -101] Cube berbat bir şirket olmasıyla tanınıyor ㅋ Son konserden sonra gözleri şişti ama sonraki gün Cube onu yurtdışında bir programa göndermişti~ ㅋㅋㅜ

3. [+727, -270] Neler olduğunu bilmiyorum ama sana güveniyorum, Kuan Lin

4. [+505, -80] Cube ona berbat davrandığı için muhtemelen

5. [+421, -78] Şimdilik sessiz kalın çünkü ikili kontratı falan olabilir, ya da farklı kontrat sorunları

6. [+172, -26] İnsanların gerçeği bilmeden onu ihanetle suçlamasından nefret ediyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kaçıyor olsa bile Wanna One dağıldıktan sonra Cube’un ona ne kadar kötü davrandığını herkes biliyor ㅋㅋㅋ Bunu bilmeyenlerin onu eleştirmeye hakkı yok ㅋㅋㅋㅋㅋ Cube’a yeterince para kazandırdı, Cube karşılığında ona yardım etmedi ㅋㅋㅋ Şikayet edenler, siz hayran mıydınız ki? ㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+151, -9] Sektör o kadar pis ki hep böyle şeyler yaşanıyor..

8. [+128, -6] Resmi fancafe’ye bakarsanız yönetilmiyor bile. Her gün +18 reklamlar var ama adminlerin umrunda değil. Konserden çıkar çıkmaz, yarım gün dinlenemeden yurtdışına gitmeye zorlamışlardı onu, düşününce küfrediyorum;;;;;;;; ve tabi ki Cube onun hakkında çıkan dedikodular hakkında da hiçbir şey yapmadı ㅋㅋ

Lai Kuan Lin, Cube ile kontratını iptal etmek için başvuruda bulundu

KAYNAK: Nate

1. [+955, -57] Stajyerken çıkış yaptıkları sürece her türlü zorluğa göğüs germek istiyorlarmış gibi davranıyorlar.. Ama başarısız olurlarsa yatırım zararlarını göğüsleyecek taraf şirket.. başarılı olunca da adil olmayan kontrat diyerek şirketlerini dava ediyorlar. Ne yapılması gerekiyor?

2. [+948, -57] Bugünlerde herkes fena hain

3. [+823, -39] Çinliymiş.. Cube sorunluysa eğer niye Cube’un sanatçıları bu kadar sorunlu bir şirkette kalmaya devam ediyor?? Aptal oldukları için mi? Bu yüzden ülkemizde çıkış yapan Japon ve Çinlilerden nefret ediyorum

4. [+65, -10] İşte şovlarda bu yüzden Çinli stajyerlere oy vermiyorum, ihanet etme konusunda çok iyiler. Kore’de çıkış yaptıktan sonra Çin’de top star gibi karşılanıyorlar, bu yüzden ihanet edip kaçıyorlar. Kore’de çıkış yapan Çinli idollerin hepsi kaçtı. Oy vermeyin onlara.

5. [+59, -20] Sırtından bıçaklamak işte ㅡㅡ

6. [+38, -4] Böyle olacağını biliyordum. Korelilerin idol yetiştirme taktiklerini çalıp, popüler oldukları anda Çin’e kaçıyorlar ㅋ daha az çalışıp daha çok para kazanıyorlar. Uyumadan dans etmek zorunda kalmalarından iyidir. Kendi ülkeleri olmadığı için bize karşı sorumlu da hissetmiyorlar.

7. [+36, -6] Çinliler inanılmaz.. buraya sadece bir suratla geliyorlar, temel hareketler hariç dans etmeyi de bilmiyorlar, yeterince popüler olunca hemen kaçıyorlar

8. [+35, -9] Çinli stajyerlerden uzak durun işte

Lai Kuan Lin, Cube ile kontratını iptal etmek için başvuruda bulundu

HABER: Cube temsilcileri, “Lai Kuan Lin, tek taraflı kontrat iptali talebi”

KAYNAK: News 24 via Naver

1. [+2,013, -88] Bu ne ya, o da mı Çin’e kaçmaya çalışıyor?

2. [+1,355, -70] Wanna One hayranları Cube’u suçluyor ama gerçekçi olun, çocuk Çinli. Muhtemelen Çinli bir şirket ayrılırsa ona daha çok para vereceğini söyledi.

3. [+591, -40] Hmm… Bence Kuan Lin’in Cube’un hiç faydasını görmediği doğru değil

4. [+306, -56] Kuan Lin seni pislik

5. [+165, -11] Kore’de ünlü olan Çinli idolleri Çin kapmaya çalışıyor, bu ilk defa yaşanmıyor. Çin onlara daha çok para veriyor muhtemelen bu yüzden gidiyorlar. Çinli stajyerleri almayı kesmemiz lazım.

6. [+163, -16] Hiçbir zaman vokal, dans ya da rap yeteneği yoktu. Wanna One’a Cube ve yüzü sayesinde girdi değil mi? Karakteri de çok iyi değildi.

7. [+144, -8] Cube’u suçlamayı kesin ㅋㅋ Çin’e kaçıyor işte

8. [+103, -4] Yabancıları idol gruplarına eklemeyi kesebilir miyiz?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+88] Sanki Cube’a güvenilebilir de.

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
.solo

6. [+163, -16] Hiçbir zaman vokal, dans ya da rap yeteneği yoktu. Wanna One’a Cube ve yüzü sayesinde girdi değil mi? Karakteri de çok iyi değildi. Karakteri ile ilgili yorum yapacak seviyede olduğunu sanmıyorum kimsenin. Çocuk 15 yasinda çıkış yaptı şu an 17 yaşında ve kuanlin in çalışma planını görmelisiniz çocuğu sürekli çine gönderen cube?? 1 boş günü bile yok okula bile göndermiyor çocuğu aptal şirket acayip sınır oluyorum bu şirkete umarım batar gidersin. O programda bir sürü iyi visual vardı kuanlin sadece yüzü sayesinde mi girdi sizce?? Şirketi de bir yg, sm falan değil ne katkısı olmuş olabilir. 17… Read more »

B.A.B.Y

Daha yorumları okumadan çoğunun Kuanlin’in ihanet etmesi ve Çinli olmasıyla alakalı olacağını tahmin etmiştim.

KINGBANG

Söz konusu Pledis ,Yg ve Cube ise hiç düşünmeden karşı tarafa inanırım

syssota

korelilerin gerçekten ırkçılık problemlerini atlatmaları lazım

Kübra

Hayır sanki oylama ile kendileri seçmediler de çocuğu Çinli diye suçluyorlar. Çinliydi madem niye seçtiniz arkadaş vermeseydiniz oy. 17 yaşında çocukları eşek gibi çalıştırmak güzel ama hata yapınca yanlış yola sapınca yada pes edince suçlu. Tek başına suçlu. Hep gömelim nasılsa biz değiliz bencilliği bu.

feniks

ayy yorumlar çok iğrenç

Hata

Evet 1 yıl önce sanatçısınıs ‘Güven sorunları’ nedeniyle atan şirket bu arkadaşlar

Zamane

Nate ve naver kullanıcıları iğrenç yaratıklar ırkçı pislikler🤬🤬🤬

SeulgiWendy

Sizin pis ırkçılığınıza çok bile dayanmış çocuk kendi Çinli değil Tayvanlı ve tüm yabancı uyruklu insanlara bu yorumları yapıyorlar ayıp ya bence arkana bakmadan kaç kurtul bu sektörden nasıl olsa ihanet etmiş olacağın bir grupta yok yani neye ihanet etmiş oluyor ki? Kimseyi yarı yolda bırakmadı.

Yeni Yazılar