Le Sserafim Kazuha, Kendinden 6 Yaş Büyük Bir İdolle Ciddi Bir İlişki İçinde

41

 

Weekly Bunshun’un yaptığı bir röportaj sayesinde, Japonya’da da çok popüler olan Koreli kız grubu LE SSERAFIM’den Kazuha’nın (20) 186 cm boyunda ve kendisinden 6 yaş büyük yakışıklı bir idolle ciddi bir ilişki içinde olduğunu öğrendik. Haber ekibi 17 Mart’ta iki kişiyi ildeki lüks bir bulgogi restoranında özel bir odada randevulaşırken yakaladı.

◇◇◇

[…]

Ginza’daki üst düzey bir yakiniku restoranında uzun boylu bir adam…

Dünyayı dolaşan Le Sserafim, 16 ve 17 Mart tarihlerinde Japonya’ya gelerek çevrimdışı bir etkinlik düzenledi. Haber ekibi, 17’sinde akşam saat 8:30’da belirleyici ana tanıklık etti. Kazuha, diğer üyelerin kaldığı otelden ayrıldıktan sonra bir taksiye binerek Ginza’daki üst düzey bir yakiniku restoranına gitti.

“Burası Nishi-Azabu ve Ebisu’da da şubeleri olan, sığır eti çorbasıyla ünlü üst düzey bir yakiniku restoranı. Özel odalarımız da var, bu nedenle pek çok ünlü tapınağı ziyaret etmek için geliyor.” (Restoran yetkilisi)

Mağazaya girdikten iki saat sonra, Kazuha’nın olduğu kar yolunun karşısındaki dar bir sokakta bir binek aracı durur. Aynı anda yakiniku restoranından uzun boylu, siyah saçlı bir adam çıkar ve Kyorokyoro (?) ve çevresine bakarken daha yüksek(?) bir yere çıkar. Üç dakika sonra Kazuha da dükkândan çıktı ve adamın çoktan varmış olduğu “yukarıya” (?) girdi.

Kazuha’nın ofisine sorduğumuzda, iki kişi arasındaki ilişkiyi reddetti, ancak barbekü randevusuyla ilgili olarak, “Arkadaş olarak yemek yediğimiz doğru” diyerek iki kişinin o gün “gizli bir ilişki” yaşadığını kabul etti.

Dahası, Hire gemisindeki iki kişi daha sonra şaşırtıcı bir eylemde bulundu. Kazuha’nın ilişkisi hakkında 3 Nisan Çarşamba günü saat 12:00’de yayınlanan “Weekly Bunshun Electronic Edition” ve 4 Nisan Perşembe günü yayınlanan “Weekly Bunshun “da, haber fotoğraflarının yanı sıra ayrıntılı bilgiler de yer alıyor. İki insanın flört başlangıcı, ‘kabul edilemez bir ilişkiye’ evrilme nedeni, bu yıl başlayan ‘aşk kokusunun’ gerçekliği ve bulgogi randevusunun sonucu nedir?

 

1. Hul, bu resimler de neyin nesi?

2. Yani yarın adamın kim olduğunu açıklarlar.

3. Hayır ama o da bir idolken neden adamı mozaikliyorlar?
> Bu yarın için bir teaser

4. Bu da ne? Fotoğraflarda sadece Kazuha var.

5. Bu adam Japon mu?

6. Hayır ama neden yarın adamı ifşa ediyorlar?

7. Yine mi LE SSERAFIM?

8. Lanet olsun

9. Bunlar deli mi? Eğer bu gerçekse, çok şok edici olacak.

10. Kazuha’nın günlük modası benim tarzım..

 

K: pannchoa

Önceki İçerikHayranların İdollerine Neden Kendi Hayatlarının Zorluklarını Anlattığını Anlamıyorum
Sonraki İçerikK’nın Fotoğrafı Yayınlandı
Subscribe
Bildir
guest
41 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments