LE SSERAFIM yasal işlem duyurusu

18

SOURCE MUSIC:

“Şirketimiz, LE SSERAFIM ile ilgili kişisel saldırılar, cinsel taciz, asılsız bilgilerin yayılması, kötü niyetli eleştiriler ve iftira gibi kötü niyetli hareketlerin faillerine karşı düzenli olarak yasal işlem başlatmaktadır.

Son zamanlarda, her bir üyeye kişisel olarak saldıran ve kötü niyetten kaynaklanan paylaşımlarda bir artış olduğunu fark ettik. Bu paylaşımlar, anonimlikten yararlanarak çizgiyi açıkça aşmaktadır. Sonuç olarak, izleme çabalarımızı yoğunlaştırdık ve kanıt toplamayı hızlandırdık.

Aşağıdakilerin tamamının dava konusu olduğunu dikkatinize sunarız: sanatçıya yönelik karalama ve kişisel saldırı amaçlı paylaşımlar, cinsel taciz vakaları ve asılsız bilgilere dayalı iftira veya küfür kullanımı vakaları. Gerçek zamanlı izleme sistemlerimiz aracılığıyla sanatçıların kamuoyundaki itibarlarını hedef alan kötü niyetli paylaşımların organize bir şekilde yapıldığına dair kanıtları topluyoruz.

Bazı kötü niyetli saldırıların, reşit olmayan üyeler de dahil olmak üzere üyelerimizin kişilik haklarını ciddi şekilde ihlal ettiği gerçeğini göz önünde bulundurarak, sosyal medya platformları ve çevrimiçi topluluklar da dahil olmak üzere mevcut tüm kanallarda sanatçılarımızın haklarını ihlal eden kötü niyetli paylaşımları ele almak için sıkı önlemler alıyoruz.

Sevgili hayranlarımızı, çok yardımcı oldukları için her türlü istismar vakasını hukuk işleri hattımıza (protect@sourcemusic.com) bildirmeye devam etmeleri konusunda şiddetle teşvik ediyoruz.

LE SSERAFIM hayranlarının gösterdiği sevgi ve bağlılık için her zaman minnettarız.
Sanatçılarımızın haklarının tam olarak korunmasını sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.

1. Dava açmaya karar verenleri her zaman destekliyorum. Nefret yorumları bırakan insanlar, hiç mi korkunuz yok?

2. Fighting, keşke benim biasımın ajansı da bunu yapsaydı ㅠㅠ lütfen tüm nefret yorumlarını dava etmeye başlayın

3. Buradaki yorumlarda dava açtıkları için ayıplamak deliliktir ㅋㅋㅋㅋㅋ yine de söyleyecek nefret dolu bir şey düşünmüşler. Bu insanların aklı başında mı?

4. Kötü şarkıcı olduklarını söylemek nefret yorumu mudur?

5. Ama sağcı olduklarına dair iddialar açıkça yazılmış ve iyi organize edilmiş

6. Eunchae Japon Twitter’ında çok fena nefret alıyor, lütfen bu konuda bir şeyler yapın

7. Zamanlama mükemmel

8. Bu cidden çok ferahlatıcı… İnsanlar dava edilmekten korkmuyorlar mı?

9. Eunchae’ye karşı saçmalayan insanlarla ilgilenilmesi gerekiyor lütfen. Ben başka bir grubun hayranıyım ve bunu çok ağır buluyorum

10. Haydiii ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

K:Pannchoa

Önceki İçerikSong Joongki’nin Eşi Katy Louise Saunders Çok Güzel
Sonraki İçerikKim Woobin, Shin Minah’a kahve kamyonları gönderdi
Subscribe
Bildir
guest
18 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments