Lee Kwangsoo 11 yıl sonra ‘Running Man’ şovundan ayrılıyor

39
3871

0002488014 001 20210427095903454

HABER: Lee Kwangsoo 11 yıl sonra ‘Running Man’den ayrılıyor… son çekimi önümüzdeki ay

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+1,288] Lee Kwangsoo’nun olmadığı bir ‘Running Man’ izlemenin neresi zevkli olur ki…

2. [+961] Şovda yer aldığı 11 yıl boyunca, şov için kazandığı en iyi ödül mükemmeliyet ödülüydü, bence bu çok mantıksız. Yoo Jae Suk ile en iyi çift ödülünü bile kazanmadı. Şovdan ayrılsa bile ben en iyi çift ödülü ve daesang aldıktan sonra ayrılmasını istiyorum. Bu şekilde ayrılmasına izin veremem… ㅠㅠㅠ

3. [+497] Jae Suk kime takılacak şimdi…

4. [+385] Eh?? İzlemeye ne gerek var o zaman?

5. [+247] Aigoo… ‘Running Man’ de sonuna doğru gidiyor… ㅠㅠ

6. [+212] Asıl üye o ama, o yokken izlemenin neresi eğlenceli?

7. [+162] Ah.. ‘Running Man’ Kwangsoo hyung olmadan ‘Running Man’ değil…

8. [+208] O olmadan izleyemem… ah

9. [+103] ‘Running Man’ şovunun ‘Infinity Challenge’ gibi çok uzun süreli olacağını sanmıyorum. Umarım sağlığı düzeldikten sonra geri dönebilir.

10. [+101] Ben onun için izliyorum ama ㅠㅜ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+111] Running Man’i birkaç yıldır Lee Kwangsoo taşıyordu.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikBig Bang sosyal medyadaki profil fotoğrafına Seungri’nin de olduğu bir fotoğraf koydu
Sonraki İçerikApril Lee Hyunjoo, eski çalışanı olduğunu iddia edip hakkında dedikodu yayan kişiye dava açacak
guest
39 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Bbk

Gary ayrıldığında programın tadı kalmamıştı. Son birkac yıldır da Keangsoo ve Jaesok’un etkilesimleri kurtarıyordu programı. Aslında Runing Man eski rm değil. Oyunlar bile daha sıkıcı. Hep dans etme üzerine. Eskiden kadın idoller ile jongkook güreşirdi jsjksks. Bence sektörün idolleri çok korumaya alması da bunu etkiledi. Neyse o günler geri gelmeyecek gibi en güzeli eski bölümleri tekrar tekrar izlemek.

Zzzz

Hem o hemde üyeler yaşlandı artık. Ji hyo geçen bölümlerde belini sıkı sıkı sarmıştı, jong kook sportmen birisi ama onunda omurgasında sorun var. Ben artık bu insanların güreşipte bir yerlerini incitmesini istemem.

Bbk

Kimse yaralanmalarını istmez zaten yorumumda da bunu kast etmedim. Eski Rm havası artık yok ve konu güreş değil o sadece bir örnek. Katılan idoller eski idoller gibi kendilerinden ödün vermiyorlar, oyunlar katılan idollerin imajına göre seciliyor. Bazı gruplarda eğlence çokken bazılarında sadece sohbet havasında geciyor. Tabi yaşlanmaları da başka bir etken.

Last edited 1 ay önce by Bbk
Zzzz

Bende artık yaşlandıklarını belirttim ve örnek verdim. Nasıl ki hâlâ eski şarkıları özlÜyorsak ve yeni nesil şarkıları beğenmiyorsak 10 yıllık programın da eski tadını vermesini bekleyemeyiz. Sürekli aynı eleştiri yapılıyor. PDninde etkeni büyük, artık oyun bulamadıkları için 1 saate yakın açılış yaptıklarını bilirim.

sirene

ayy valla eskiden çok daha iyiydi birkaç yıldır hiç tadı yok,idol olimpiyatları running man versiyonu favorimdi,şimdi bölümün yarısını bile zor izliyorum

Bbk

Kesinlikle öyle önceden stres atardık izlerken simdi ise sadece ekrana bakıyoruz.

Ikonik

RunningMan Lee kwang soo’suz olmaz ama, üzdü bu haber

Jane

Busted kadrosunda da vardı. Çok eğlenmiştim izlerken. Running Man programından ayrılmasına şaşırdım. Neyse sağlık olsun.

ahjumma deme bozuluyorum

Running Man’i Kwangsoo olmadan düşünemiyorum. 😢

Bennn

Keşke gitmese ben Lee Kwangsoo’nun yaptığı şakalara gülüyorum.

Last edited 1 ay önce by Bennn
Aeri

Lee Kwang Soo , running man için olmazsa olmazlardan biriydi. Bence eksikliği çok hissedilir.

iyieksilemeler

yaşlandığımı hissettim:(

Zzzz

Bugün beni kahreden haber. Kaç yıldır izliyorken hiç beklemiyordum bu haberi 😢 Gary’nin ayrılığında ne yaşandığını görmüştük, hiç hazır değilim kwang soo’nun gittiği bölümü izlemeye. 😭 İnşallah bir an önce iyileşirsin 💜💜💜

SM'in Çiçek Bahçesindeki Bekçi

Şu sektörde en sevdiğim program Running Man’di. Bütün bölümlerini tekrar izlesem bile asla sıkılmadan aynı esprilere, olaylara gülerim. Bu yüzden hep sonsuza kadar devam edeceğini düşünüyordum ama her güzel şeyin sonunun olduğunu unutmuşum. Umarım en kısa zamanda iyileşir ve tekrar gelir çünkü Asya Prensi olan ihanetler ikonu Zürafasız bir Running Man asla olmaz, düşünemiyorum.

whoisthis

geçen gün eski jenerasyon idollerinin olduğu bölümlerini izleyip eski tad kalmadı demiştim içimden şimdi o zamanlara ait en güzel şeyler siliniyor..

Yummyeon

Running Man Kore’nin berbat mizahını kurtaran programdı. Şimdi Kwangsoo da giderse bir Jaesook kalıyor. O da yavaştan çekilir gibi hissediyorum. Neymiş her güzel şeyin bir sonu varmış…

Bir Army

Geçen yıl yaşadığı araba kazasından dolayı bırakıyormuş , üzdü valla bu durum . Uzun zamandır izlemiyorum ama çok eğlenceli bir isim Kwangsoo. Running Man de o olmadan iyi olmayacak.

Got lalesi

Baybay running man ya cok eglenceli birisiydi ayrilmasaydi keske

JKW

Umarim iyileşince döner be, of seviyordum programı

blinkı

Jennie ile kwangsoo etkileşimi tekrar göremeyeceğim için üzüldüm şovda da komik birisiydi

Deneme123

Rm’in eski tadı kalmamıştı zaten jihyo son zamanlarda yok gibi, oyunlar eskisi gibi değil ve haliyle üyeler yaşlanmaya başladı 11 yıldır bu programı yapıyorlar. Çok üzücü😭😭

Aycik

Cidden onsuz RunningMan olmaz… tadı tuzu olan belli başlı şeyler vardı ve hepsi tek tek gidiyor üzücü 🙁

Cansu

Running man eski tadı vermiyordu daha sonra busted çıktı ve gerçekten gülmekten ağladığım varyete bir şovu oldu. Running man devam ediceğine keşke Busted devam etseydi

ilvos

Neden gidiyor ki? 🙁

Deneme123

Sağlık sorunları yüzünden😭

ilvos

Yaa bilmiyordum :'(

Aaa

Araba kazası yapmıştı bir iki yıl önce ayağı alçıda kaldı uzun süre. Herhalde artık fazla acıyor bacağı. 😔😔

ilvos

Çok üzüldüm :'( umarım çabucak iyileşir.

Beyzu

Hayal kırıklığı… O olmadan tadı tuzu olmaz. Busted programında bile bir süre yoktu hiç izleyesim gelmemişti.

Esra

Gary gittikten sonra gelen üyeleri bile kabul etmedim ben. Benim için RM 7012 her zaman. Şimdi Kwangsoo da gidiyor. Umarım yerine yeni birisi gelmez. Gerçekten onunda yerinde birini görmeyi istemem . Yeni üyeler geldiğinde uzun süre ara verdim izlemedim. Şimdi yine yeni birisi gelirse izlemek zorken gerçekten daha da zor olacak. Gerçekten ya bitsin program yada RM 2 deyip farklı üyelerle devam etsin. Her gün birini ayrılmasını izlemek zor oluyor.

ıwashere

Running man bile eskisi gibi değil. Zaman geçti onun da tadı tuzu kalmadı. Döneminin efsane programlarından biriydi. Tekrar tekrar izlerim eski bölümlerini. Döneminin en zirve ünlüleri katılırdı.

Mirajane

KARA uyelerinin çektiği bir dizi vardı. Nicole ile kwangsoo nun başrol olduğu bir kaç bölüm vardı. Orda oyunculuğu cok iyiydi komikti 💜🥺

Bu adam eğlenceli ve komik biri bence programdan ayrılmasına üzüldüm

Salçalı Ekmek

Bu adamı çok seviyordum çok tatlı biri onun ayrıldığını duymak üzücü.

BRAIN

Adamı dong yi(sarayın incisi) djzisinden tanıyanlar emoji atın

Somniadess

Ama ben buna çok üzüldüm 🙁

likanda

ben ha hayı daha komik buluyorm açıkçası

canan

Herkes eskisi gibi değil demiş ancak en son yönetmen değişikliğinden sonra program gerçekten ivme yakaladı yeniden eski günlerine doğru yükselmeye başlamıştı(tabiki ilk zamanlardaki en efsane halinde değil özellikle ilk 4-5 sene en efsane zamanlarıdır programın) Gary’nin ayrılması ile Lee Kwang Soo’nun ayrılması farklı etki edecektir Running Man’in her üyesi çok değerli ancak Lee Kwang Soo bütün üyeleri çok etkiliyor her üyeyle ayrı ayrı etkileşimi var zaten programın %20’si Jae Suk’un Kwang Soo’ya takılmalarıyla geçiyor zamanında Gary programdan ayrıldığında diğer üyelere çok bir etkisi olmamıştı bu durumun çünkü Garynin programda görevi Monday Couple’dı Gary’nin ayrılması sadece Ji Hyo’nun rolünü etkiledi ki… Read more »

mabel

geçmiş olsun zürafa. sensiz RM in tadı olmaz. Yjs tavsiyem Kai yi programa al. o da en az zürafa kadar şapşik ve komik….

milföy hamuru

valla bana running man ve onun gibi kore varyete şovları hiç ilgi çekici ve komik gibi gelmiyor kendi idollerim için izlerim bu adamı da bilmiyorum ama kötü olmuş ayrılması