Lee Minwoo, cinsel taciz haberlerini yalanladı

3

Dong-A Ilbo haberine Shinhwa Minwoo (Lee Min Woo) iki kadını cinsel taciz ettiği için polis tarafından kayda geçirildi. 29 Haziran’da Minwoo ünlü arkadaşlarıyla birlikte, Gangnam’da bir barda içki içiyormuş. Yan masalarında 20’li yaşlarında iki kadın oturuyormuş ve Minwoo bu kadınlarla önceden tanışıyormuş. İçki partisi bittikten sonra kadınlardan biri sabahın altısında karakola gidip şikayette bulunmuş. Polise şöyle söylemiş, “İçki partisine gittik ve ciddi bir şekilde cinsel tacize uğradık. Lee Minwoo yanaklarımı tutup zorla beni öptü ve vücudumda belirli yerleri elledi.”

Lee Minwoo tarafı açıklama yaptı ve cinsel taciz değil, yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. İki kadın da şikayetlerini geri çekecekmiş.

HABER: [ÖZEL]’ Shinhwa’ Lee Minwoo cinsel tacizden kayda geçirildi… mağdur kadının iddiası, “Barda beni zorla öptü”

KAYNAK: Donga Ilbo via Nate

1. [+2,338, -205] Hmm.. sadece bu ifadelere bakarak Lee Minwoo’yu cinsel tacizle suçlamak fazla acele davranmak olur. Daha fazla kanıt ya da ifade beklemeliyiz.

2. [+1,930, -146] Zorla iki kadını öptü öyle mi? Medya gerçekleri kontrol etmeden yalan yanlış haber yapmayı tercih ediyor, ben bekleyip izleyeceğim ㅋㅋㅋㅋ

3. [+146, -32] Shinhwa çok uzun süredir bu sektörde, böyle bir skandala karışırlar mı sizce? Bence bekleyip neler olacağını görelim..

4. [+129, -7] Bir barda olduysa %100 gizli kamera görüntüleri vardır, bir odada yaşandıysa eminim odadaki biri ifade verir.

5. [+123, -34] Niye şikayet etmek için gecenin bitmesini bekledi? Zorla öpüldükten sonra şikayet etmesi gerekmez miydi? Merak ettim sadece

6. [+79, -15] Birlikte barda takılmışlar, sonra ayrılmışlar ve kadın sabah 6’da evine gidiyorken polise uğrayıp şikayet etmiş.. Şikayet ederken ayık mıydı acaba? Böyle bir şey yaşandığına dair gizli kamera kayıtları var mı?

7. [+71, -17] Ne yani, iki kadını zorla öpmüş ve ikisi de öylece durmuş mu? ㅋㅋㅋ Anında şikayet etmelilerdi, bu kadar beklemeleri şüphe uyandırıyor

8. [+68, -21] İkisinin de telefonu vardı, niye direk polisi aramadılar? Niye onunla takılmaları bittikten sonra eve giderken şikayet ettiler?

HABER: [ÖZEL] Shinhwa Lee Minwoo temsilcileri, “Cinsel taciz değildi, yanlış anlaşılmadan ötürü yaşandı… hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm”

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+324, -44] Böyle bir yanlış anlaşılma yaşanması bile bu adamın içince nasıl davrandığını açık bir şekilde gösteriyor

2. [+294, -25] Bu olaydan önce tanışıyorlarmış ama o gece ayrıldıktan sonra polise şikayet etmişler.. Lee Minwoo gerçekten bir şey yapmış olmalı ve arkadaşı olan bu kadın da bunu istemedi

3. [+232, -20] Kadının yanaklarını tutup zorla öpmüş ve kadın sonra şikayet etmiş, şimdi yanlış anlaşılma mı diyorlar??

4. [+24, -2] Önceden hayranına yalvarmıştı hatırlıyor musunuz? ㅋㅋㅋㅋ Bir sürü nahoş şey yapıyor bu adam

5. [+21, -2] Lee Minwoo, açlık mı çekiyorsun?? ㅋㅋㅋ Yeter artık, evlen ve yola gel

6. [+16, -0] Ne kadar ödedin kadınlara?

7. [+15, -2] “Para ödeyip susturdum onları” demek değil mi bu?

8. [+15, -1] Yani cinsel taciz doğru?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+346] Millet, karşı kişiden onay almadan kimseyi öpmeyin. İzlediğiniz o Kore dizileri gerçek değil.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik[PANN] Olgun Gfriend “Fever” ile kasıp kavurmaya geldi
Sonraki İçerikSomi el yapımı LV çantasıyla sanatçı yanını sergiledi
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments