Benzer Yazılar

Lee Minwoo hakkındaki cinsel taciz şikayetleri geri çekilmiş olmasına rağmen soruşturmalara devam edilecek

Lee Minwoo hakkındaki cinsel taciz şikayetleri geri çekilmiş olmasına rağmen soruşturmalara devam edilecek

HABER: Şikayetlerin geri çekilmesine rağmen Shinhwa Lee Minwoo soruşturmaları devam edecek.. Polis, “Gizli kamera görüntülerini inceledik”

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Nate

1. [+3,490, -107] Lee Minwoo hakkındaki şikayetler geri alındıktan sonra bile polis soruşturmalarına devam ediyor, insanlar Burning Sun’ın doğru düzgün soruşturulması için kampanyalar düzenledi ama çıt çıkmıyor. Bu ne biçim bir ülke?

2. [+3,282, -87] Gangnam polis karakolu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ aptallar  Burning Sun’ı bu coşkuyla soruşturmalılar

3. [+1,852, -52] Aa hyung… yandın…

4. [+147, -14] Yang Hyun Suk ve Seungri için iyi bir durum. Bir sürü ünlü kendi skandallarıyla çıkıyor ortaya, onlarınki arada kaynıyor

5. [+141, -10] Üstteki yorumlar Lee Minwoo’ya haksızlık yapılmış gibi yazmışlar ama haksızlık falan yok ㅋㅋㅋ

6. [+125, -1] Böyle olacağını biliyordum ㅋㅋㅋ gizli kamera görüntülerinde kanıt var demek ki. Jun Jin’in “onun için dua edin” dediğini görünce yanlış bir şeyler olduğunu anlamıştım.

7. [+94, -2] Lee Minwoo popüler olduğu yirmili yaşlarında kalmış galiba, o dönemlerde kadınlar sessiz kalırdı. Kırklı yaşlarında artık ve yeni jenerasyon böyle durumlarda sessiz kalmıyor, sonunda yakalandı.

8. [+78, -19] En üstteki yorumlar çok saçma. Sırf Burning Sun doğru düzgün soruşturulmadı diye Lee Minwoo’nun skandalı da geçiştirilecek mi yani?

9. [+65, -1] Aigoo, bu yaşta ne kadar utanç verici

10. [+52, -5] İnsanların her skandalda Burning Sun’dan bahsetmesinden bıktım. Evet Burning Sun soruşturulmalı ama diğer skandallar da soruşturulmalı. Tam tersi, diğer skandallar Burning Sun yorumları altında kayboluyor.

11. [+39, -4] Seungri: ㅋㅋㅋㅋ Zavallıca

12. [+33, -5] Kırklı yaşlarında bir idol gibi davrandığınızı hayal edin ㅋㅋ utanç verici ㅋㅋ

13. [+31, -0] Erkek ünlüler ellerini uzattıkları anda kadınların onlara koşacağını zannediyor galiba. Aptallar………

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+255] Bu yıl gerçekten çok çılgın, her ay yeni pislikler ifşa oluyor, süpersin 2019🙏🙏

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Tabiki de Burning Sun dan bahsedecekler çünkü Burning Sun da saklanan, sümen altı edilen, bir sürü korkunç detay var. Elbette bütün skandallar konuşulmalı ortaya çıkmalı, Lee Min Woo da kamera kayıtlarında suçlu çıktıysa kadınlar şikayetlerini çekse bile cezası neyse çekmeli, mağdurlar şikayetlerini çekse bile devlet dava açar ve suçluya cezasını verir doğru olan bu. Ama Burning Sun dan da asla vazgeçmemeli polis orada da adil olmalı. Ama maalesef rüşvet yedikleri ve kanıtlar yok edildiği için maalesef adalet sağlanamıyor. Sağlanmıyor.

estuko

lee minho okudum ilk başta, yeni askerden geldi bu ne hız dedim hdhdsbns

Muziksever

Kore hukuk sistemini bilmiyorum ama Türkiyeden yola çıkarsak kamu davasi açılmış artık.Mağdurlar şikayetini çekse bile bir şey ifade etmiyor.Bu Burning Sun olayinin davasi tamamlandi mi bilmiyorum ama şu an tutuklama olmamasi olmayacak anlamina gelmiyor. Şu an haberlerde karşınıza cıkıyordur taciz etti,dövdü etti ama tutuklanmadı diye.Koruma tedbiri olarak tutuklama talep edilir gerektigi durum varsa tutuklanir.Tutuklama olmadan da dava devam edebilir.Tutuksuz yargılanması dava sonucunda ceza almaz demek değil. Diğer Netizen haberlerinin altında görüyorum biz Türklerin neden tutuklama olmadi,neden ceza verilmedi diye söylemlerini.Davanın içeriğini bile tam bilmiyoruz ki Kore’de neyin kanuna aykırı olup olmadiğını bile bilemeyiz. Biz bize çevrilen haberleri okuyoruz eminim Korede… Read more »

🍀:*

Hmmm ceza usul hukukuna vakıf birileri görüyorum 😋 yorumun doğru fakat fuhuş dediğimiz suç ister Kore hukuk sisteminde ister Türk hukuk sisteminde olsun insan haklarına aykırı olan ağır suçlar içerisinde. Koruma tedbirlerine başvurulmaması belki onların hukukunda normal karşılanabilir fakat bir şüpheliyi tutuklamadıysan şunu göze alıyorsun demektir; bu adamın deliller karartma olasılığı çok yüksek ki Türk hukukunda bile tutuklama kararı verilmesi için aranan sebeplerden bir de budur. Bu sebeple Türk netizenlerin de tutuklama beklemesi çok normaldi. 😌 Hukukun amaçlarından biri de normlar vasıtasıyla güvenliği sağlamak olmalıysa eğer fuhuş gibi insan haysiyetini ayaklar altına alan bir suçtan yargılanan adamın, elini kolunu sallayarak… Read more »

Muziksever

Bu Seungri meselesini inan anlamış değilim.Burning sun’dan sonra o kadar çok olay oldu ki kimin suçu kimde onu bile anlayamadım.Başka bir haber sitesinde okuduğum habere göre Seungri fuhuş meselesinde yokmus.O mesajlaşmalar içersinde yokmus ki bu bana daha mantikli geldi çünkü ayni suçu işlemis 2 kişiyi tutuklatırken Seungri’nin tutuklanmamasi her şeye aykırı olurdu(Onun parasi var laflarini saçma buluyorum) Farklı suclar ve kanunlar olabilirden kastım örneğin Türkiye’de zina 2005ten itibaren suç olmaktan çıkartılmışken Kore’de 2015 yılında suç olmaktan çıkartılmış(Bunu yeni öğrendim,Kore’de hala suç kabul ediliyor diye biliyordum).Kürtaj hakkı bizde varken onlarda yok gibi. Biz olayı çok iyi bilmiyoruz.Burning Sun olayı / YG… Read more »

🍀:*

Rica ederim ben de gayet makul yorumun için teşekkür ederim. Çok güzel ifade etmiş oldun. Evet dediğin gibi olaylardaki bağlantıyı çözemememiz, işlerin arap saçına dönmesi biraz da artık haberlerin bize üçüncü ağızdan geliyor olması. Bire bir haber aldığımız bir platform yok dolayısıyla bilgi kirlilikleri çok hele ki sosyal medyada. Son paragrafta yazdığın ortak çıkarıma imzamı atarım. K-pop sektörü her ne kadar müzikten çok bir ‘imaj’ pazarlama sektörü de olsa bizi mutlu eden müziği dinlemek gerçekten yeterli. 😌

Yeni Yazılar