Lee Minwoo hayran buluşmasında yanlış bir şey yapmadığını söyledi

11

HABER: [ÖZEL] Lee Minwoo hayran buluşmasında duygularını açıkladı, “Alnımın akıyla durabilmek için elimden geleni yapacağım”

KAYNAK: SpoTV News via Naver

1. [+1,478, -34] Haberlere göre kadının yanaklarını tutup zorla öpmüş, sonra bir bölgesine dokunmuş.. o bölgenin tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz çünkü söylenmemiş ama zorla öpmesi bile sorunlu olduğunu gösteriyor.

2. [+1,377, -88] Shinhwa’nın suç geçmişi: Jun Jin alkollü araba kullandı, Shin Hyesung: kumar, alkollü araba kullanmak, Andy: kumar, Lee Minwoo: cinsel taciz, ehliyetsiz araba kullanma… başka var mı?

3. [+955, -23] Gizli kamerada yakalandığı için soruşturmalara yeniden çağırılmışken masum gibi davranması iğrenç……..

4. [+822, -35] Sapık p*ç, yaşına uygun davran

5. [+373, -22] “Alnımın akıyla”……. bu skandaldan sonra şerefi falan kalmadığının farkınad değil mi?

6. [+183, -6] Hayran buluşması yapmasına şaşırdım ㅡㅡ

7. [+123, -1] En büyük sorun bu adam gibilerde. Hata yaptıysa tek yapması gereken özür dilemekti. Ama bunun yerine kadınları yalancı gibi gösterdi, ta ki gizli kamera onu yakalayana kadar. Hala gerçeklerin farkında değil ve alnımın akı diyor.. ne kadar utanmaz

8. [+120, -4] Vay be… böyle bir suç işleyip hiç düşünme sürecine gitmeden nasıl hayran buluşmasına gidersin? Hayranları delirmiş mi?

KAYNAK: Nate

1. [+940, -55] Jung Jun Young’ın yaşadıklarını gördükten sonra nasıl böyle azgınca yaşamaya devam edebilirsin.. Shinhwa üyelerinin birkaçı sık sık kulüplere gidiyor, kulüplerden kadın bulmalarıyla ünlüler.. Zaman değişiyor artık, daha dikkatli olmaları gerek.

2. [+906, -60] Ünlü olmak için utanmaz olmak şart demek ki

3. [+678, -45] ㅋㅋ Sadece kendini umursuyor

4. [+33, -11] Hayranı kaldı mı?

5. [+30, -5] Sadece yakalandığı için öfkeli, hiç suçluluk hissetmiyor

6. [+29, -3] Çok pozitif bir imajı vardı, yazık oldu. Ünlüler kabuktan başka bir şey değilmiş

7. [+26, -2] Polis gizli kamerayı görmüş, Minwoo gerçekten kadınları taciz etmiş ㅋㅋㅋ kadını zorla öpmesini de ‘ona yakın hissediyordum’ diye haklı çıkarması aklından neler geçtiğini merak etmeme sebep oldu

8. [+19, -2] Kadınlara para ödeyip olayın üzerini kapattı, ta ki polis gizli kamera görüntülerine bakıp taciz olduğunu doğrulayana kadar ㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+195] Eric Mun’ın skandalı olmayan bir Aziz olduğunu düşünenler için bunu buraya bırakıyorum lol

(V App’te şöyle söylemiş: Benden daha önemli, zeki ya da daha iyi gibi davranan kadınlardan nefret ediyorum. Ayrıca erkeksi, zorlu davranan kadınlardan, yemek yapmayı bilmemesiyle böbürlenen kadınlardan nefret ediyorum, sanki ‘sadece ramen ve yumurta yapmayı biliyorum’ demek böbürlenecek bir şeymiş gibi. Bir erkek olarak en azından spaghetti, kimchi fried rice ya da yahni yapacak kadar uzun yaşadım ben. Kadınların ne olursa olsun kadınsı olmaları gerek.)

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikNCT Jaemin ekstrem yeme alışkanlıklarından bahsetti
Sonraki İçerikHan Seohee, BI’ın soruşturması için kıyafetlerinin şimdiden hazır olduğunu söyledi
11 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments