Lee Seung Gi hayranları aktörün Lee Da In ile ilişkisine karşı çıkıyor

41
2718

2021053005432717119 1622321007 0015895570

HABER: Lee Seung Gi hayranları Lee Da In ve tartışmalı ailesiyle ilişkisine karşı çıkan kamyon protestosu başlattı

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Nate

1. [+3,991, -156] Bu haber de silinecek mi acaba. Lee Seung Gi, uyan, bunu okuyor musun? ㅠㅠ

2. [+3,416, -195] Lee Seung Gi bunu hak edecek ne yaptı ㅠ hemen o kadından ayrılması gerek

3. [+3,018, -104] Ne yazık

4. [+610, -4] Bir arkadaşımın annesi ve babası Kyeon Miri’ye güvenip her şeylerini ona yatırdılar, sonra her şeyi kaybettiler. Lee Yoobi ve Lee Da In’in Instagram’a “annemiz çok havalı” yazıp lüks eşyalarını, büyük evlerini gösterdiğini görmek canımı acıtıyor. Onlar yüzünden her şeyini kaybeden ve artık çocuklarına bile bakamayan aileleri düşünün. Bu insanlar diğerlerini dolandırarak kazandıkları parayla lüks hayatlar yaşamayı hak etmiyorlar.

5. [+595, -22] İnsanların tencere yuvarlanıp kapağını bulur demelerinin bir nedeni var. Lee Seung Gi’nin televizyondaki imajının gerçek olduğuna ve Lee Da In’in ailesinin yaptıklarını bilmediğine inanacak kadar saf olamazsınız.

6. [+540, -8] Yoona ile sevgiliyken hayranlar bu kadar karşı çıkmıyordu…

7. [+520, -3] Bu içeriden bilgi ticareti skandalı nedeniyle intihar edenler var. Hiçbirinin televizyona çıkmasına izin verilmemeli.

8. [+460, -8] Hayranlar abartmıyorlar.. Lee Seung Gi’nin iyiliği için böyle davranıyorlar.

9. [+420, -5] Yoona ile sevgiliyken bunların hiçbiri yaşanmadı. Bu hayranların böyle yapmasının sebebi oppalarının kimseyle çıkmasını istememeleri değil. Lee Seung Gi’nin iyiliği için böyle yapıyorlar.

10. [+353, -24] Lee Seung Gi’nin onunla ilişki yaşamadan önce bunları bilmediğinden şüpheliyim.

11. [+324, -12] Huyu suyu bir demek ki ㅋㅋㅋ Lee Seung Gi’nin imajına güvenemezsiniz ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

12. [+317, -6] Lee Seung Gi’nin bunu bilmediğini mi düşünüyorsunuz? Muhtemelen şu anda tüm bunlar için ağlayan Lee Da In’i teselli ediyordur. Şu anda balayındalar, sizce bunlarla ilgilenirler mi? Hatta bunun tek yaptığı aşklarını daha çok alevlendirmektir.

13. [+292, -8] Lee Seung Gi bu ailenin kara parasını seviyor muhtemelen… televizyondaki imajı ne kadar temiz olursa olsun tencere yuvarlanıp kapağını bulur.

14. [+210, -14] Adamı rahat bırakın. Şu anda Lee Da In’e deli gibi aşık olduğu belli, asla durmayacak. Er ya da geç kendine gelecek.

15. [+203, -9] Lee Seung Gi’nin hepimizin bildiği bir şeyin farkında olmadığından şüpheliyim.. bu sadece bir tencere yuvarlanıp kapağını bulur vakası. Lütfen televizyonda izlediğiniz ünlülerin imajlarına güvenmeyin. Lee Seung Gi bu kadını seçti ve muhtemelen bu hayranları kendisinden aşağıda görüyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+232] Lee Seung Gi 32 yaşında.. bu kamyonu görüp “ah ayrılayım bari” diyeceğini mi sanıyorsunuz

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikKey, Taemin’i askere göndermeden önce onun için yemek yapıyor
Sonraki İçerikBir aktris, kötü davranışlarını ifşa eden birini dövdürmekle suçlanıyor
guest
41 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Whothefuckiam

Lee Seung Gi: Hayranlarım sevgilimden ayrılmamı istiyor hemen ayrılmam lazım

Burioos

Böyle okuyunca komik oluyor gülüyorum ama ben Seung Gi’nin yerinde olsam ayrılırdım büyük ihtimalle.Binlerce kişi ailenin kötü olduğunu söylüyorsa etkilenirim yani.Çok çabuk manipüle ediliyorum lanet olsun.

betül

Biliyordur haberleri bence. Kadın’ın annesi ”Saraydaki Mücevher” gibi popüler bir dizide oynamış, birsürü başka dizide de oynamış.Bu olaylar Kore’de biliniyordur.

Çinça

Saraydaki mücevher.. Allahım bu diziyi herhalde 10 kere falan izlemişimdir TRT bi ara gündüz kuşağına sadece bu diziyi koyuyordu okuldan gelip çantamı attığımla kanalı nasıl açtığımı bilemiyordum skkxkskxkslls keşke o günlere dönsem. :/

Nayeon_jennie

Umarım hayatında hiç sosyopat birisi karşına çıkmaz ❤️

Whothefuckiam

Çabuk manipüle olanlar🤝sosyopatlar =hayatının içine sı.mak

Nayeon_jennie

Birzat kendim yaşadım. Umarım kimse yaşamaz

Whothefuckiam

Geçmiş olsun

ilvos

Gerçekten bu hayranları anlayacağım aklıma gelmezdi, kızın ailesi dolandırıcıymış. Ben olsam ben de sevdiğim birinin bu ailenin kızıyla birlikte olmasını istemezdim. Ama düşününce de Seunggi zaten bunları biliyordur :/

betül

10. [+353, -24] Lee Seung Gi’nin onunla ilişki yaşamadan önce bunları bilmediğinden şüpheliyim.

Adam kaç yaşına gelmiş ,o olaylardan da haberi vardır. Sanki 5 yaşındaymış gibi onun adına düşünmeyi bırakın.

LSG imaj olarak iyi bilinen biriydi bu haberden sonra o imajını kaybedecek gibi duruyor.

yeahwhatever

Yahu burada sorun “oppağmm sevgili yabmışşş hani benimlen evlenecektii” değil.Burada sorun kızın ailesi. adlarına açılmış davalar var, intihar edenler var.ve kadın açık açık umursamıyor.kızları da “annemiz çok havalı” diye annelerini övüp duruyorsa bu bir sorundur. lee seung gi’nin imajının yara almaması imkansız, insanlar bu kızla çıkıyorsa milleti umursamıyor / o da o kafada sanırım diye konuşmaya başladılar bile. 17 yıl deli gibi çalışıp böyle gündeme gelmek çok üzücü.

ahjumma deme bozuluyorum

Başlığa bakınca hayranlar saçmalamış dedim. Adam 34 yaşında, ne zaman bir ilişki yaşamalı ki zaten dedim. Ama haberin içeriğini okuyunca şok oldum. Kızın annesini Saraydaki Mücevher dizisinden biliyordum zaten. Ama dolandırıcılık işine şaşırdım. Acaba tam olarak nasıl bir şeye bulaşıp insanları parasından etmişler merek ettim. İnsanlar ailesinin hataları yüzünden yargılanamazlar ama anneleri yanlış bir şey yapmışken hala annelerine açık bir şekilde destek olmaları insanları tabiki öfkelendirir. Lee Seung Gi,’nin hayranlarını anlıyorum ama eminim sizin bildiğinizi o da biliyordur. Ya sorun etmiyor yada bunu sorun etmeyecek kadar aşık.

Kiminhayranıbu

Kızın ailesinin ne olduğu belli ve bunu bile bile ailesiyle övünüyorsa yakındır çocuğu dolandırmaları 17 yıllık şirketinden ayrıldı gelir kötü olaylar

prins

kızın olayını anlamadım ben biri aydınlatsın beni

babydriver

kızın ailesi dolandırıcıymış galiba ben böyle anladım

betül

Kızın ailesi dolandırıcıymış annesi ve üvey babası hatta bu olay Kore’de çok konuşulmuş.Dolandırıcılık sonucunda intihar eden insanlar olmuş maalesef.Kız da çok popüler bir oyuncu değil,birkaç dizide yan rolde oynamış ve bir mini dizide de başrol oynamış.Büyük paralar kazanacak kadar popüler değil yani.Geçen gün bir haber vardı kızın eviyle alakalı ve evi çok iyi.Yani ”Ailesi yardımıyla bu evi aldı,evde o intihar eden insanların alın teri ve kanı var diyorlar.”

LSG’nin de imajı çok iyi olduğu için insanlar şaşırdı ve sinirlendi.

Kızın evine bakmak istersen
http://netizenbuzz.blogspot.com/2021/05/lee-da-ins-luxurious-home-in-hannamdong.html

uykucu

Lee Seung Gi 32 yaşında.. bu kamyonu görüp “ah ayrılayım bari” diyeceğini mi sanıyorsunuz

Hayranlar: Evet
Jfkdkdsmdkdkdlsls

Last edited 12 gün önce by uykucu
ikonik

ya ama gerçi bayağı oldu ben kızın annesini Saraydaki Mücevherden tanıyorum orda kötü kadındı ama sonra netten baktığımda kadını çok sevdiklerini filan okumuştum gerçi bunun üzerinden en az 10 yıl geçmistir .. şuan kadın hakkında böyle şeyler duymak şaşırttı beni

muffin

kendi aranızda halledin umurumda değilsiniz

Eyenur

Daha geçen hafta imitation’da böyle bi sahne vardı…

teletabi

Adamı tanımıyorum ama şu son haberlere kadar iyi bir imaja sahipmiş anladığım kadarıyla. Bence de adam bu kızın ailesinin neler yaptığından haberdardır ama buna rağmen o kızla bir ilişki içerisinde olmak istiyorsa kim ne yapabilir? Hem kızı ailesinin günahıyla yargılamak istemiyorum ama kızın ailesine karşı nasıl bir tepkisi oldu onu da bilmediğim için kızı aklayıp paklayamam da. Belki ailesinin yaptığı şeylerden çok uzak, sıradan tatlı bir kızdır ve bu adam da onu bu yüzden sevmiş olabilir. Kimsenin gerçek yüzünü bilemeyeceğimiz için ilişkilerine maydanoz olmak istemem. Kim ne halt ediyorsa etsin, herkesin kendi kararını verecek beyni vardır, yani öyle umuyorum. Umarım… Read more »

Last edited 12 gün önce by teletabi
Hmhm🌪

Bırakında ilişkisi hakkında neyin doğru neyin yalnış olduğuna kendisi karar versin.

aswium,minhoamaskzüyesiolan

sizene abi asıl sırf birileri ayrıl dedi diye ayrılan kişinin kafa yapısından şüphelenirim ben bu mal mı diye

Hamne

Koreliler işlerine gelen ilişkiyi destekliyor işine gelmeyeni protesto ediyor. Bir kaç ilişki daha var tarafları sıkıntılı problematik olan ama herkes popüler olduğu için görmezden geliyor. Biz bile normal olarak bir ilişkiye başladığımızda her şeyi gözden geçiriyoruz. Ünlülerin iki kat dikkat etmesi gerekiyor, eğer o kişiyi halka duyurduysa bu zaten her şeyi kabul ettiği anlamına gelir.

Jhye

Böyle bir aile oldukları herkes tarafından biliniyor. Seunggi de biliyordu. Ayrıca iki sevgili birbirine en yakın kişi, birbirleriyle o kadar “yakın” zaman geçiren iki insan bütün bunların üstesinden gelip hala birlikte olmak istiyorsa böyle aptalca şeyler yapmaya gerek yok. Ben de sevdiğim ünlünün böyle bir aileye damat gitmesini istemezdim ama adam seviyorsa -ki düğün olayı konuşuluyordu- kimseye laf düşmez.

ıwashere

Lee Seung Gi: tmm.

Fanların hayran oldukları kişinin hayatına kendilerine dair söz hakkı tanımaları ve insanların hayatlarını yönlendirmeye çalışmaları…

Got Lalesi

Aynen kamyon gorunce ayrilcak cunku de mi malsiniz ya

speechless

Ne kadar boş insanlarsınız, size ne? Daha geçen gün yıllardır takip ettiğim B.A.P grubundan Zelo’nun sevgilisiyle olan fotoğraflarını görünce ben onlardan daha çok mutlu oldum ilişkilerini gizlemeden özgürce yaşadıkları için. Çoğu Baby’nin de desteklediğini gördüm hatta. Taş gibi hatun da bence pü pü pü nazar değmesin. Aciz olmayın bu kadar yani, başkalarının hayatlarını kendi hayatı gibi benimsemek de nedir? Boşa zaman.

Büyük Bir Dinleyici

Konudan biraz uzak bende çok sevinmiştim ama daha 24 saat dolmadan Zelo ve sevgilisinin çoktan ayrıldığı ortaya çıktı, kız ifşa etmiş Zelo’da açıklama filan yaptı yollarımızı ayırdık filan diye

Last edited 12 gün önce by Büyük Bir Dinleyici
speechless

A-aa! Ben o açıklamayı gördükten sonra da fotoğraflarının gelmeye devam etmesiyle yalan haber olduğunu düşündüm açıkçası, birkaç kişi daha aynı şekilde yalan olduğunu söyledi. Öyleyse üzülürüm tabii ama kendileri bilirler yine de

Levi Ackerman

Biz Babyler böyle şeylere çok takılmıyoruz😎

speechless

Siz Babyler cansınız zaten, can! Baby değilim ama çok seviyorum sizi~

Aaa

Ben sevdiğim ünlülerin güzel ilişkileri olmasını destekliyorum. Ama burda durum biraz farklı kızın annesinin manipilasyonu yüzünden insanlar paralarını kaybedip intihar etmiş. Lee seungi nin ulusun erkek kardeşi/oğlu imajı var. Ve bu kadının kızı ile birlikte. Hadi deseniz kızın ailesinin bu işi ile ilgisi yok. Ama öylede değil. Kız annesini hala övüp onun üzerinden geçiniyor. Hayranları ilk defa haksız bulmadım. He kamyon olayı biraz saçma o ayrı.

speechless

Anlıyorum ancak adam bunları bilerek sevgili oldu muhtemelen, aklını fikrini yitirmediyse. Bu da onun tercihi ve aralarında nasıl bir ilişki var bilemeyiz. Sevmezsin, desteklemezsin bu ilişkiyi istemezsin hatta sevdiğin idolü paylaşamama duygusunu da anlarım. Ama cidden senin de dediğin gibi kamyon mamyon nedir ya akslajlfaskdj

iev

Siz anası mısınız babası mısınız adamın? Size ne ilişkisinden ya?

mariposa

istediğiniz kadar uğraşın bu insanlar ayrılmaz boşu boşuna uğraşıyorlar adam dalga geçerek viskisini içiyodur

Ree.a

ya bu ne…

Vivi

Bu kız ne yapmış ki anlamadım ben

Mirajane

Ne sacma? Kamyon göndermek ne demek

Sheda

Bu lee da ın nin ailesinin dolandırıcı olduğu gerçek mi hiçbir bilgim yok ta kesin bilgi mi körü körüne bir şeye inanmak istemiyorum bu alemde her türlü laf çıkıyo çünkü gerçekten bilmek istiyorum kesin bilgi mi kanıtlanmış birşey mi?

SeulgiWendy

Oppalarinin iyiliğini istiyorlarmis hiç gülesim yoktu kaç yaşında adam kendisi için kimin iyi olup olmadığını bilmeyecek 5-6 kendini bilmez gelip kamyon yollayacak adamda yaa hemen ayrılmalıyız nasıl bilemedim diyecek 😂 ayrıca bu işlerle uğraşan boş insanlar küçük bir topluluk onuda belirteyim tutup hayranlarının hepsi karsiymis gibi düşünmeyin ilişkisini onaylayan bir çok hayranı var adamın bu topluluk keşke paralarını daha iyi bir şeye harcacasalar ama sanırım bu tür şeyler çok pahalı değil Kore’de bir kültür haline gelmiş. Birde Twogether programını izlemiştim Seung Gi’nin Jasper Lui ile oradada ülke ülke geziyorlardi Kore’de çocuklarını gezdiren evli bir çift vardı adam demişti ki eşim… Read more »

Last edited 12 gün önce by SeulgiWendy