Lee Seung Gi, Kayınpederinin Mahkumiyetine Rağmen Ailesini Korumak İçin Mücadele Ediyor

10

Makale: Lee Seung Gi, kayınpederinin hisse senedi manipülasyonundan suçlu bulunmasıyla ilgili konuştu: “Bu evliliğimizden önce oldu… ailemle uğraşmayın”

Kaynak: Instagram üzerinden Insight

[+1,710] Seung Gi-ya, istediğin kişiyi sevmekte özgürsün ama karının ailesi mahkeme tarafından suçlu bulundu. Neden onlarla olan birlikteliğinin onları suçlarından akladığını düşünüyorsun?

[+862] Neden tek önemli olanın kendi ailen olduğunu düşünüyorsun? Özellikle de aileniz pek çok başka ailenin yok olmasından sorumluyken?

[+357] Unutma ki o mağdurların da önemsedikleri bir aileleri var.

[+167] ㅋㅋㅋㅋ Mağdurların korumak istedikleri kendi aileleri olduğunu düşünmüyor mu??… Sadece sessiz kalmalıydı.

[+177] Artık senin ailen olsalar ne olur? Lee Seung Gi’nin ailesinin bir üyesi olmak onları suçlarından arındırır mı? Bu adamın nesi var böyle?

[+823] Kimse senin ailenle uğraşmıyor, kimse onları umursamıyor…

[+410] Onların mağdurları da korunmayı hak eden ailelerin üyeleri.

[+56] İmajını bu şekilde zedelemeyi gönüllü olarak seçtiğinde ne diyebiliriz ki

[+162] Diğer pek çok aile, söz konusu aile yüzünden harap içinde yaşarken sen kendi ailenle ilgileneceksen lütfen sessizce yap.

[+146] Lee Seung Gi-ssi… Sen aileni korumakla meşgulken, ailenin eylemleri yüzünden pek çok başka aile tamamen ezildi ve mahvoldu… Artık senin de bir çocuğun var, bu dünyadaki her ailenin ne kadar değerli olduğunu bilmelisin..

[+352] Keşke çenesini kapasaydı.

Kaynak: Nate

[+356, -4] Seung Gi-ssi, evlendiğine çok sevindim. Gençlerimize böylesine güzel bir hayat dersi verebiliyor olman ne kadar güzel? Genç neslimize bir evliliğin hayatınız üzerinde ne kadar büyük bir etkisi olabileceğini göster. Onlara sonuna kadar göster ^^ Tam ortadayken pes etme, şimdi~

[+251, -2] Sadece kendi ailesini önemsiyor, mağdurların aileleri için zerre kadar vicdan azabı duymuyor

[+164, -2] Lee Yoobi’nin babası/Lee Seung Gi’nin FIL’i 2011 yılında hisse senedi manipülasyonu nedeniyle 3 yıl hapis yatmıştı. Bu onun ikinci mahkumiyeti… hmm…

[+113, -1] Evet, TV’lerimizden uzak durursan ailenle uğraşmayız!!

[+28, -0] Seung Gi-ya, senin FIL’in düzinelerce insanın intiharına sebep oldu. Böyle bir aileye damat gittiğinde tepkinin kaçınılmaz olacağını bilmeliydin.

[+24, -0] Hayır, senin ailenle uğraşmaya izin var.

[+24, -0] Bu noktada, artık imajını zedeleyecek ne kaldı? Konser görüntülerine baktım ve neredeyse hiç dolu koltuk yok. Sanırım hayranları onu çoktan terk etti.

[+18, -0] Ne dönüşüm ama, ülkenin küçük kardeşinden çılgın bir p*çe dönüşmek

[+18, -0] Yani tüm bunlar “evliliğinden önce” olduğu için her şeyin yok olduğunu mu sanıyorsun? Hiç yaşanmamış gibi mi? O halde, önceki ajansınla yaşadığın skandal da hiç yaşanmadı diyelim. Her şey adil, değil mi?

K: netizenbuzz

Önceki İçerikSM’de mi Yoksa HYBE’de mi Çıkış Yapmak Daha İyi?
Sonraki İçerikBB Girls, Youjoung’un Ayrılma Kararına Saygı Duyduklarını Söylüyor
Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments