Lee Soo Man, Super M ile dünya piyasasında başarıyı hedefliyor

40

HABER: Lee Soo Man, “Süper bir sinerji garanti ediyorum”… SM grubu ‘Super M’ dünya çapında çıkışına hazırlanıyor

KAYNAK: Ilgan Sports via Naver

1. [+1,487, -242] NCT flop olduğu için SM her şeyi deniyor ㅋㅋ

2. [+748, -140] SM hala 2000’li yıllarda olduğumuzu mu sanıyor? Yeni çıkan çaylaklar değiller.. yılların deneyimine sahip üyelerle ne yapmayı planlıyorlar? Çok kasıntı ve zorlama geliyor bu, bir şey göstermek için çok uğraşıyorlar gibi..

3. [+610, -121] Karmakarışık..

4. [+372, -109] Lider Baekhyunie’yi destekliyorum

5. [+186, -11] Lee Soo Man’in şirketteki grupları ayrı ayrı değerlendirmesi lazım ama şu ‘aile’ imajını yaratmaya çalıştığı için herkesi bir bütünün parçasıymış gibi görüyor ve işe yaramıyor. Hayranların bir gruba hayran olma sebebi o grubun eşsizliği, sırf SM’deler diye gruba hayranlık yapmıyorlar.

6. [+180, -46] Baekhyun-ah, Jongin-ah, sizi destekleyeceğim ❤️

7. [+135, -25] SM’de artık merakla beklenecek bir şey olmamasının sebeplerinden biri

8. [+109, -4] HOT-Sechs-GOD-RG karışımı gibi

9. [+105, -9] Zavallı çocuklar… Lee Soo Man’in emekli olması gerekiyor, artık global müzik dünyasını hiç okuyamıyor. Gruplar ayrı ayrı başarılı olması, hepsini bir gruba koyunca grubun başarılı olacağını göstermez. Bu yüzden grupları teker teker flop oluyor. SM NCT ile ne kazandı? Altında delik olan bir tencereye su döktüler sadece. En başında çok fazla medya oyunu yaptılar, ne içindi? Şimdi ne haldeler? Hala kendilerine bir yer edinemediler ve şirketten sunbaeleriyle şarkı yapıyorlar. Tamamen yeni bir çaylak grup çıkarmalılar ya da ellerindeki gruplar askere gitmeden onlara albüm vermeliler. İşte bu yüzden SM yeni hayran kazanamıyor.

10. [+112, -19] Jongin ve Baekhyunie’yi destekliyorum, fighting!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+118] SuperM kesinlikle aptalca bir fikir, grubun yarısı önümüzdeki yıllarda askere gitmek zorunda, bunu sadece “NCT’yi hızlı bir şekilde popüler etme” teşebbüsü olarak görmemek zor. Bence bu grubu oluşturmak yerine NCT’nin Amerika’da önceki şekilde devam etmesine izin vermelilerdi, performans sergilesinler, küçük konserler versinler, küçük olmasına rağmen sürekli büyüyen bir fandom oluştursunlar. Evet uzun sürerdi, belki de başarısız olurdu ama başarılı olursa bu SuperM grubundan daha istikrarlı olurdu en azından. Amerika’da çıkışını aceleye getiren her grup başarısız oldu. BTS Amerika’da bir gecede başarılı olmadı, çok küçük başladılar, diğer gruplar Kore’de ilgi görüyorken BTS Amerika’da küçük şovlara çıktı ama turlayarak her yere gitti, bu şekilde sadık bir Army fandomu oluşturdular. Piyasa yeni bir gruba hazır olduğunda da BTS yerini aldı, ama popülariteleri tamamen doğal bir şekilde yükselmişti, her şey organikti.
Kaynak: Netizenbuzz
Önceki İçerik‘Produce 48’ şirketleri için de soruşturma başlatılıyor
Sonraki İçerikGirlfriend Umji, yeni olgun tarzıyla poz verdi
40 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments