Lee Soo Man yurtdışındaki iş görüşmelerine devam edecek

18
5176

f8933b3a c125 4672 b659 4b3ad2734365

HABER: “Yurtdışı iş gezisinde” SM Lee Soo Man 18’indeki hükümet denetlemesine yetişemeyeceğini belirtti

KAYNAK: Joongang Ilbo via Nate

1. [+2,003, -51] Sulli’nin cenazesine katılmayacak mı? O ailenden biri.. iş gezisinin ne anlamı var? Mutlu etkinliklere katılmazsan bir şey olmaz, ama üzücü etkinliklerde orada bulunmalısın. Çok yanlış bu.

2. [+1,905, -45] Denetimi boşverin, cenazede olmayacak mı?

3. [+1,739, -44] Yani kendi sanatçısının cenazesinde olmayacak?

4. [+136, -6] Kendine CEO diyebilir mi? Bu yanlış

5. [+131, -4] Denetleme için geri dönme tamam ama cenazede olmaması bana yanlış geldi

6. [+130, -3] Bu bizim için kendi şirketinden insanları hiç önemsemediğini görme fırsatı oldu

7. [+124, -2] Çocukları para için kullanmak dışında bir şeyi önemsemeyen bir başka pislik şirket olduğunu kanıtladı

7. [+116, -2] Sulli’nin prensesin olduğunu söylüyordun…

8. [+109, -3] Aaa, Sulli’nin cenazesine nasıl gitmez? Bu gerçek kişiliğini gösteriyor.. Sektörde bir kişi bile normal değil.

9. [+81, -13] Hadi ama, Sulli’ye bayılıyordu. Eminim vakti olunca ziyaret edecektir. Onun da iyi hissettiğini düşünmüyorum, rahat bırakın adamı.

10. [+70, -3] Açgözlü Soo Man’den beklendiği gibi ㅡㅡ

11. [+69, -0] Bu çok yanlış değil mi? 9 yaşındaki bir çocuğu şirketine aldı ve onu korumayı başaramadı.. en azından son yolculuğunda orada olmalıydı. Sektör çok pis bir yer olsa da Sulli SM’in parlamasına yardımcı oldu.. Artık SM’le ilgili hiçbir şeyle ilgilenmeyeceğim.

12. [+65, -0] Lee Soo Man küçüklüğünden beri Sulli’ye bayıldığını söylemişti, cenazesinde olmayacağını duymak beni şaşırttı.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+113] Şirketi gerçekten Sulli’ye karşı büyük bir ayıp etti. Bazı idoller çok nefret alsalar bile onları destekleyip yardımcı olan güçlü bir aileleri var, bu çok önemli. Sulli çocukken SM’e katıldı ve ailesinde sorunlar vardı, SM onu bu küçük yaşta şirketine aldıysa ona uygun bir çevre oluşturmak da şirketin sorumluluğuydu. Gerçekten aşağılık bir durum

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikTOP ve Ha Yeon Soo nefret yorumları hakkında konuştu
Sonraki İçerikKrystal, Instagram’da Sulli hakkında gönderi atmaması sebebiyle nefret aldı
18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Starlight

Sulli fx meselesi olurken insanlar SM neden bu kızı inatla şirkette tutuyor diyorlardı. Aldığı desteği abartıyorlardı. Hep tersine dönmüş yorumlar. Solo şarkı yayınladı, reklamlarda oynadı, modellik yaptı. Dışarıdan aile gibi gözüken bir şirket olabilir ama adı üstünde şirket. Kurumsal bir şey. Bi ton mekanizması olan bir yer. O kız şirkette bile durmuyordu, menajeri dışında şirketle bağlantısı olduğundan bile emin değilim. En son Tae, Wendy etkinlik için onun yanına gelmişti çocuk gibi sevinmişti kız. Bence tamamen şirketle alakası falan kalmamıştı kızın. Aile arasında cenaze olacak diyorlardı, umarım SM cenaze işlerinde yardımcı olur ve ailesini yalnız bırakmaz. Elbette suçlanacak çok durum var… Read more »

Hakan

Bunlar hep biz aileyiz laflarından oluyor yol yg family yok sm family big hit family jyp family bütün şirketlerin ağzında biz aileyiz var şimdi muhtemelen bu yazdığım şirketlerden birini sevenler gelip biz farkliyiz biz aileyiz diyecekler değilsiniz bırakın şirketleri grup arkadaşları bile göstermelik bir yakinlik içinde çünkü hayranların hoşuna gidiyor hepsi iş arkadaşı şirketler içinde o idoller birer allayıp pullayıp sattıkları bir üründen fazlası degil

Stardust

Şirketlerin gözü paradan başka bir şey görmüyor ki sömürdükleri çoçuklara dönüb baksınlar olsa olsa üvey olur bunlardan

Olga

Sözün bittiği yer………….

Yürü gittt

Yazık….

BANGWSN

Sulli’nin ailesi cenazeyi aile arasında yapacağını söylemişti, belki Soo Man’ın katılmasını istememişlerdir. Yani öyle olduğuna inanmak istiyorum ben. Diğer türlüsü çok acımasızca…

İğrençlik

9 yaşında SM girdi, en az 15 yıldır şirketin sanatçısı ama ceo cenazesine gelmiyor… ailesi boşanan ve Sulli ye sahip çıkamayan, çıkmayan bir aileydi, kızcağız SM şirketine emanetti… şirketin onla ilgilenememesi çok acı….nefret yorumlarını okuduğu programdan çıkmak istedi, çıkarmadılar, nefret yorumlarına dava açın dedi açmadılar, bari ceo gelip cenazesine katılsın…

Lia ama tapmayan

E sana da yuh artık. Kızın üzerinden iliğini kemiğini sömürdün hala iş peşindesin. Sektörün fabrika babasının diyordum hakikaten öylesin. Duygusuz, vurdumduymaz, acımasız ve para merkezli.

Suna

Sulli’nin çok ekmeğini yedi ama şimdi cenazesine katılmayacak kadar vefasız olduğunu görmek hayal kırıklığı…

Mel

Sm’i suçladığım için bana kızan bir arkadaş vardı nerde o? Şu adama bi bakın kızı şirkete aldığında bebekti be daha masum sabiydi 25 yaşında senin şirketinin lanet sorumsuzluğu yüzünden canına kıydı ama sen yine lanet paranın peşinden koşacaksın diye onun cenazesine bile katılmaya tenezzül etmiyosun öyle mi. Sıradaki kim olacak lsm? İnşallah şirketinden gencecik bir çocuk daha canına kıymaz, ha olursa da o kore o şirketi senin başına yıkmazsa onlara da yazıklar olsun

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

11. [+69, -0] Bu çok yanlış değil mi? 9 yaşındaki bir çocuğu şirketine aldı ve onu korumayı başaramadı.. en azından son yolculuğunda orada olmalıydı. Sektör çok pis bir yer olsa da Sulli SM’in parlamasına yardımcı oldu.. Artık SM’le ilgili hiçbir şeyle ilgilenmeyeceğim.

Almina

Ölünceye kadar kim SM yı suçluyodu herkes neden hala şirkette tutuyor Sulliyı Fx e bile dönüş yaptırmıyor ama Sulli ye destek veriyo diyordu.. SM Sulli nin tembellikle ilgili fx teki son zamanlarından itibaren başlayan nefret yorumlarına karşı sert bir tavır almadığı için kesinlikle suçlu ama şirketlerin zaten bu konuda hep yetersiz oldugunu düşünmüşümdür sadece SM nin değil.. yeni yasa çıkarmaya calıştıklarına göre bu konu da da bir açıklık söz konusu oldugu aşikar… Bunun dışında nefret yorumcularını da görmezden gelemezsiniz bu kişiler arasında iyi eğitimli insanlar bile oluyo sırf streslerini hırslarını çıkarmak için ünlüleri kullanıyorlar ve sektörün halkın bakıs açısı buna… Read more »

Lucia

Yok artık SM seninde sonun geliyor anlaşıldı. Ne para göz çıktı bu şirkette

BlueElf

Heralde Sulli oldukten sonra olumlu yorumlar aldığı ve onu artık desteklediklerini goruyorsa mutludur ama yinede yapılan yorumlara bakılırsa Sulli’yi anlamamışlar hiç bir zamanda anlamayacaklar o düşünce özgürlüğü için savaştı şirketi sadece yaptıkları şeyleri göstermek için bir aracıydı ama siz Sulli’yi anlamadınız Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar için Sm Sulli’ye müdahale etsin kullandırtmasın dediniz erkek arkadaş yaptı Sm buna nasıl izin veriyor dediniz şarkı çıkardı Sm buna niye şarkı çıkarıyor dedinizde dediniz susmadınız hiç blr zaman evet Sm Sulli’ye kurallar koymalıydı sosyal medya kullandırtmamalıydı telefon yasaklamalıydı sevgili yasağı olmalıydı yani sizin istediğiniz kukla olmalıydı ve şirketide buna çanak tutmalıydı Sulli öleceği güne… Read more »

furioso xâm lược

adamım sen idollerine aşırı düşkün değil miydin ne oldu şimdi cenazesine git bence en azından bir genç kız öldüğü için ve üzgünüm ama nefret almak istemiyorsan ya da belki de onu tabutta görmekten korkuyordyur adam umarım böyledir yani

Nur DURMUŞ

2009 yılından beri Fx ve Sulli’yi takip ediyordum ve şimdi onun vefat etmiş olması. Yakın bir arkadaşımı bir daha göremeyecekmişim gibi. Vefat ettiğine hala inanamıyorum. Bu genç yaşında.. Ben onu desteklediğimi fazla gösteremedim ama siz sevdiğiniz insanlara zor zamanlarında mutlu olucakları şeyleri söyleyin. Hayat gerçekten kısaymış. Bizim 1.70lik koca bebek Sullimiz bile gitti.

Gerçek KpopRuhu

Bu adamı paramla tokatlarım

Kpopsever

Bu kadarmış işte küçük bir kızı al sorumluluğunu alma YG nin tırnağı kadar destek verseydi şuan bunları konuşuyor olmazdık zaten