Lee Sun Kyun “Kandırıldım…”

21

Lee Sun Kyun’un (48) polis soruşturması sırasında, yıllardır tanıdığı bir genelevin kadın müdürü tarafından uyuşturucu olduğunu fark etmeden uyuşturucu alması için kandırıldığına dair ifade verdiği doğrulandı.

5 Kasım’da hukuki çevreden kişilere göre, Uyuşturucu Maddeler Kontrol Yasası uyarınca kenevir ve kristal metamfetamin kullanmakla suçlanan Lee, Incheon Ulusal Polis Teşkilatının Uyuşturucu Suçu Soruşturma Bölümü tarafından önceki öğleden sonra alınan ikinci soruşturması sırasında “Genelevin müdürü olan Bayan A (29 yaşında, kadın) tarafından kandırıldım.” şeklinde açıklama yaptı.

İddiaya göre, “Bayan A beni kandırdı ve bir şey verdi.” ve “Uyuşturucu olduğunu bilmiyordum.” dedi.

Lee’nin iddiası, fiili olarak uyuşturucu kullandığını kabul ederken herhangi bir kasıt olduğunu reddediyor.

Günün daha erken saatlerine 3 saat sorgulandıktan sonra Lee gazetecilere, “Çeşitli soruları içtenlikle cevapladım ve gerçeği söyledim.” dedi ancak ayrıntı vermedi.

(…)

Polis, Lee’nin “A tarafından kandırıldığı” yönündeki ifadesinin inandırıcılığını doğrulamayı planlıyor. Ayrıca Lee’nin ikinci soruşturma sırasında alınan diğer ifadelerine dayanarak takviye soruşturması yürütecekler ve yakında üçüncü bir ifade isteyecekler.

Şu anda Incheon Ulusal Polis Teşkilatı tarafından uyuşturucu kullanımı iddiasıyla soruşturulan Lee ve Kwon da dahil olmak üzere 10 kişi bulunuyor.

  1. ㅋㅋ O zaman bilmediğini söylememeliydi ㅋㅋ “İçki içtim ama sarhoş araç kullanacağımı bilmiyordum.” demekle aynı şey. Başından beri bilmediğini söylemeliydi.
  2. Yani bilmiyordu ama 300 milyon wonluk şantaja mı uğradı….?
  3. Yani gerçekten uyuşturucu kullanıyor. Ama Ocak ayında uyuşturucu kullanıp 10 ay boyunca kullanmadıysa (İlgili haber) muhtemelen Yoo Ah In’in yakalandığını görünce altına etmiştir.
  4. Bunu söyleyeceğini biliyordum. Kandırıldığını ve şantaja uğradığını söylemesini bekliyordum ㅋㅋㅋㅋㅋ Ve birkaç yıl içinde geri dönüş yaparㅡㅡ
  5. İğrenç.
  6. Evli bir adam olarak geneleve gittiği anda BİTMİŞTİ.
  7. İnsanların aptal olduğunu mu düşünüyor?
  8. O zaman neden geneleve gittin?
  9. Sadece yaptıklarının sorumluluğunu al ve yanlışını itiraf et. Ne yapmaya çalışıyorsun?
  10. Evet, inanmadım.

 

K: Pannchoa

Önceki İçerikJungkook’un New York Kombini
Sonraki İçerikBTS Jungkook İlk Kez Canlı Sahnede
Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments