Benzer Yazılar

Lisa ve Jennie kışkırtıcı bir poz verdi

Lisa ve Jennie kışkırtıcı bir poz verdi

HABER: “Güzel kızın yanında güzel kız” Black Pink x Jennie, rakipsiz cazibe

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+751, -90] YG kız grupları artık gözüme sadece.. pis geliyor.. Hükümet bu sefer fuhuş skandalını umursamayacak galiba.

2. [+744, -69] Gopchang Prensesi Jennie gopchangını yemek için arabayı park edilmesi yasak bir yere bile park etti

3. [+630, -50] YG hala kapatılmadı yani

4. [+44, -6] Filipinli bir kız grubuna benziyorlar gerçekten ya

5. [+35, -7] İki Taylandlı üyesi olan grup

6. [+34, -5] Pad thai’nin yanındaki Tom yum

7. [+27, -7] Pislik bir şirketin şarkıcıları umrumda değil

8. [+24, -5] Gopchang setiniz hazır! Lütfen arabadan inin ^^ Onun için arabadan restorana kırmızı halı koymanız gerekiyor sanki ㅋㅋㅋ

9. [+20, -4] Aşırı Güney Doğu Asyalı görünüyorlar

10. [+18, -2] Güney Doğu Asyalı ikili, asıl güzel olan üyeler Jisoo ve Rose

11. [+17, -7] İkisinde de hiç popo yok

12. [+11, -5] Seksi değiller, niye seksi gibi görünmeye çalışıyorlar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+57] Koreliler yine yabancı düşmanlıklarını gösteriyorlar, ne kadar şaşırtıcı… 😮

Kaynak: Netizenbuzz

170 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Dael

Korelilerin güney doğu asyalı düşmanlıkları asla anlamayacağım. Her zaman güney doğu asyalılar çirkin ve koyu tenli diye onları aşağılıyorlar ama dünya güzelleri de hep Filipinlerden ya da Tayvan dan falan çıkıyor. Koreden çıkanı görmedim. Nedir bu aşağılık kompleksleri?

Olga

Alkis. Bravo.

feniks

Sadece bir bilgilendirme Tayvan güney doğu asya ülkesi değil, doğu asya ülkesi :))

Dael

Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

estuko

ama Tayvan ve Filipinler çok ayrı ülkeler… Tayland demek istedin sanırım

Dael

Aslında evet, ama sonuçta Tayvan yazdığıma göre hatama katlanacağım

Sunshine

Yorumunun içinde bp adı geçseydi kesin eksi yerdin

Ayla

Kesinlikle , küçümsedikleri insanlar genel olarak onlardan bin kat güzel . Hani bir laf vardır ”Allah bilir kulunu sırtına verir çulunu .” diye .Bunlar bir de güzel bir ırk olsaydılar ne olurdu bu çirkinlikle bu kadar kibirliler

Aswium

Taylandılar esmer ama fizikleri çok güzel mesela ama çekici değiller sıradan yüzleri var nadiren çekicileri çıkıyor

Suna

Bir kadın kendini nasıl mutlu ve güzel hissediyorsa öyle davranmalı. Erkek idoller seksi hareketler yapınca salyaları akanlar kızlar seksi davranınca demediklerini bırakmıyorlar. Kendilerini seksi göstermek istemişler ve yapmışlar. Bu kadar iğrenç yorumlara gerek yok. Bir de hemcins olacaksınız. Yazık

Bluewh

Yorumlar Türkiyenin özeti.Koreden betersiniz.Benim de sevmediğim idoller oluyor ama hiçbir zaman yüzlerini yada vücutlarını eleştirmiyorum,kötü yorum yapmıyorum.Burda kızların vücutlarıyla alakalı kötü yorum yazan insanlara normal hayatta samimi olmadığı bir insan hiç kıvrımın yok dese ya da vücudun çok kötü dese ortalığı ayağa kaldırılar ama Jennie ve Lisa ünlü olduğu için eleştirme hakkına sahip olduklarını düşünüyolar.Üzgünüm ama kimsenin vücuduna eleştirme hakkına sahip değilsiniz.Bu kızlar model falan da değil şarkıcı.Bu sitede herkes ama herkes kadın idollerle uğraşıyor özellikle Blackpinkle.Hiçbir zaman bir erkek idolün vücudu kötü olduğu için eleştirildiğini duymadım hem kore de hem türkiyede.Sadece kadınlar bunu diğer kadın idollere yapıyor çok üzücü… Read more »

deatheater

İlk çıktıkları zamanda BP’den beklentilerim müthiş yüksekti. Boynuz kulağı geçer misali şirketlerindeki gruplarından çok daha yüksek seviyeye kendi alın terlerinin başarılarıyla geleceklerini düşündüm, yanıldığımı görmek beni üzüyor. Sahnede kötü kız havaları, konuşurken yapmacık aegyolar ve sevimli olunduğu sanılan hareketler, instagramda fenomen ayakları. Sıktılar, kasıntılar, sisli bir havadan farkları yok. Net olarak göstermiyorlar hiçbir şeylerini. Önceden çok sevdiğim Lisa’ya nötrüm şimdi. Jennie, Rosé’a da. Jisoo aralarında BENİM İÇİN en iyisi. “Kıskanan oppacı” yorumları gelmeden söyliyim, sizin dört kızınızın yaşam standartları ve güzellikleri benim umurumda değil. Gerçekten birini kıskanacak olsaydım Kylie Jenner’ın yaşam standartlarını, Gigi Hadid’in güzelliğini ve başarılarını kıskanırdım. Ama kıskanmıyorum.… Read more »

señorita

Kıskanmadığın insanlar için bu kadar uzun bir yazı yazdığından dolayı teşekkür ederim, kıskanmayan arkadaş snwnwmmemwkdksmdkdk

deatheater

Fikirlerimi belirtirken istersem tek cümle kurar istersem paragraflarımı dökerim, bu sizi ilgilendirmiyor.

VipSone.

Sadece merak ettiğim için soruyorum Lisayi asla kasinti bir sekilde görmedim. Çok zorlansa bile her zaman sahnede gülümsedi, nazik oldu. Hak etmediği ırkçı davranışlardan sonra bile. Lisaya hangi davranışından sonra nötr oldun?

deatheater

Square Up’tan sonra Lisa’dan soğumaya başladım. Irkçılığı değil Lisa hiç kimse hak etmez ve ırkçılığa maruz kaldığında güler yüzünü göstermeye devam ettiğini biliyorum. Bilmiyorum, belki de ben çok farklı bir BP beklediğim için hayal kırıklığı yaşıyorumdur şu an.

Muziksever

@deatheater
Ah bir blink olarak biz de yeni şarkılar istiyoruz ama olmuyor ki?Kac defa anlatmaya çalıştım ama olmuyor sanirim.3 yılda sadece 2 mini albüm çıkardılar.Sarki olmadığı zaman da tabiki insanlara sadece fenomenlik yapıyormuş gibi duruyordur.Twice,Red velvet,BTS her yıl 1den fazla geri dönebiliyorlar ama Blackpink’e 2 yılda 1 geri dönüş verildi.Son zamanlar YGden ötürü müzik kanallarına veya showlara da çıkamıyorlar.
Lisa’yı ve Rose’u diğerlerınden ayırıyorum kendimce.Ayni yaşlardayım onlarla ama 10lu yaşlarımda dilini bile bilmedigim,hic tanımadığım bir ülkeye ailemsiz veya arkadaşsız gidebilir miydim kalabilir miydim bilemiyorum.Bir de grupla çıkış yapmama olasılığında varken.
Insanları Blackpink’i sevdirmeye zorlayamam tabiki.Sevmek kadar sevmemek de sizin karariniz.

deatheater

Hayır bana anlatmaya çalışmadınız zira ilk kez bir BP haberine bu kadar geniş çaplı yorum yapıyorum. Ne kadar albüm çıkardıklarını ve şirkette olan bitenleri biliyorum. Yeni şarkı gelmiyor oluşu hareketlerine yön vermez. Diğer gruplar sürekli geri dönüş yaptıkları için mi samimiler bu kadar? Ne saçma. Benim bahsettiğim şey sizin benim anlattıklarımdan anladığınız şeyle çok farklı. Fenomen gibi davranıyorlar, kabul edin etmeyin bu sizin tercihiniz. Kasıntılar. Attıkları fotoğraflar samimiyetten çok uzak bana göre. Estetik olmaları için kendilerini yırtıyorlar. Sadece Lisa ve Rosé değil bir sürü yurtdışından gelip de Kore’de eğitim gören idol olmaya çalışan insanlar var. Bunu arkasına sığınacak bir bahane… Read more »

Muziksever

@deatheater
Yazdıklarımı çok sert yazmışım gibi okudunuz sanırım çünkü yazdığıma nazaran sert bir geri dönüş aldim sizden.Ben başka idollerden farkli demedim veya bahane üretmedim kendi açımdan Lisa ve Rose’u nasıl gördüğümü yazdım.Son zamanlarda instagram fotograflarından dolayı haberleri görüyorsunuz burda bunun nededini yazdım bir bakıma.Onları kasıntı bulmaniz sizin bakış açınız ben buna bir şey diyemem.Fakat fenomen gibi davrandıklarını da ben kabul edemiyorum sadece sizin görüşünüz bu yönde diye idolden çok fenomen gibi olduklarını göstermez.

deatheater

Hayır ben normal okudum lâkin genellikle bu tarzda konuşurum size özgü bir durum değil. Konuşma stilim sert. Neyi nasıl yazdığınızı gayet iyi anladım ama tekrar açıkladığınız için teşekkür ederim. Son zamanlardaki instagram fotoğrafları değil instaya giriş yaptıkları andan beri fotoğrafları bu şekilde zaten (kişisel hesaplarından söz ediyorum bp house ya da grup instagramından değil) Onları kasıntı bulan tek insan da ben değilim zaten, olsa da farketmez herkesin baktığı çerçeveden bakmak zorunda değilim pek tabii. Fenomen gibi davrandıkları elbette fenomen olduklarını göstermiyor ama kızları sırf estetik fotoğrafları için takip eden ve müzikleriyle ilgilenmeyen birçok insan var, blog yazılarına yorumlara ve twitterda… Read more »

Muziksever

@deatheater
Kızları sadece fotoğrafları için takip edeni bilmiyorum hiç duymadım.Toz kondurmamak değil amacim bir blink olarak sevdiğim grubu sizlerden daha iyi tanıyorum,biliyorum.Örneğin vyanyınlarında kızların bizlerin yeni sarki isteklerine cevaplarini biliyorum.Bizlere cok istedigimizi yakın zamanda yeni seylerle dönmek istediklerini soyluyorlar.

Tekrar yazayım sevmek sevmemek sizin tercihiniz.Hic tanımadiğiniz ve dışardan bakıldığında yanlış anlaşılan şeylerin gerçeklerini yazmak istedim.Toz kondurmamak değil.

deatheater

Tanıyıp tanımadığımı anlamanız gerekirdi yorumumun taa en başından. Belli ki kaçırmışsınız. Zahmet olmazsa stanlediğiniz grubu zaten başkalarından daha iyi tanıyın ki bir farkınız olsun. Ancak tanırken de objektif olmaya dikkat edin. Hatalarıyla, ortaya koydukları şeyle bir insanı sevip destekleyecek olmanız sizin fanlık seviyenizi düşürmez ya da yükseltmez (kişi hatanın yanlışın sınırını aşmadıysa tabii). Benim burada konusunu ettiğim şey sizin evirip çevirip önüme sunduğunuz şarkı, yeni albüm muhabbetlerinden kat be kat uzak şeyler. Madem sevip sevmemek bana kalmış konuyu da daha fazla uzatmaya gerek yok, değil mi? Bırakın fikrim de zikrim de bana kalsın o halde.

Muziksever

@deatheater
Tamam

Lucia

İçimi dökmüşsün resmen çok haklısın

deliyimben

Seksi yada güzel olmak zorunda değiller ve istedikleri gibi poz verebilirler kime ne? Sevmiyorsanız ilgilenmezsiniz,bakmazsınız bu kadar basit bunun neyini anlamıyorsunuz? Cidden artık sabrım taşıyor yorumları okudukça ve iyi yorumlara verilen eksileri gördükçe. Ben bu dünyada kadınlara yapılan gerek internet zorbalığını gerek günümüzde şahit olduğumuz/duyduğumuz şiddeti uygulayan,bir insanın hayatına son veren yada vermesine sebep olan her kimse bire bir aynı şeylerin başlarına gelmesini canı gönülden diliyorum.

deliyimben

Siz eksilemeye devam edin netizenbuzzda tıpkı önceden yaptığı gibi hakaret/küfür hatta çok daha fazlasını içeren yorumları yayınlamaya devam etsin tam birbirinize göresiniz. Karma sizi bulacak :*

Ayla

. [+20, -4] Aşırı Güney Doğu Asyalı görünüyorlar

Size kötü bir haberim var . Taylandlı diye küçümsediğiniz kız global anlamda en ünlü kadın kpop idolü 🙂

GirlsLikeSunset

Onlara koyan da bu sanırım🤔

Ayla

Sen git ülkene en çok ırkçılık yapılan ülkede idol ol onunla da yetinme o sektördeki hiçbir kadın idolün olmadığı kadar globalda popüler ol . Lisa ile aynı yaştayız fakat sırf bu başarısından dolayı ona o kadar saygı duyuyorum ki . Gerçekten herkesin harcı değil Kore gibi bir ülkede yabancı olarak hepsinden daha tanınır olmak

aRMyley

Ruh gibi beyazlatılmalarındansa böyle daha güzel gözüküyorlar. Koreliler cidden kafayı yemiş.

ExoVelvet

Ne kadar çok yorum olmuş şimdi okuyunca şaşırdım. Buradaki çoğu sözü koreliler bir kız grubuna söylese ateş püskürürsünüz ama kızların yüzünden fiziğine her şeyi kötülemişsiniz. Zayıflarmış kötüymüş. Yahu geçen CL haberinde en çok beğenilen yorum zayıf ve kilolu olmak değilde önemli olan sağlıklı olmak değil miydi? Ne değişti? Ki ben bunları BP ile uzaktan yakından alakam olmadığı halde diyorum. Bu yorumları başka birilerine yazilsa ne tepki verirdiniz? Insanlari kalıptan kalıba sokmuşsunuz NETIZENLERI ELESTIRSIGINIZ HALDE. Elestirevileceginiz başka şeyler vardır ama DIŞ GÖRÜNÜŞ bunlardan biri değil. Ayıp biraz insaflı olun

Jean-Baptiste

11. [+17, -7] İkisinde de hiç popo yok

12. [+11, -5] Seksi değiller, niye seksi gibi görünmeye çalışıyorlar

Yalan yok ne zaman Lisa swalla fancam görsem aynısını düşünüyorum. Chopstick gibiler ama kendilerini çok seksi veya kadınsı görüyorlar

Yugwa

Anonim hesapların arkasına sığınıp antilik yapan sizler kadın sıfatınıza giremeyeceğinize göre… En iyisi blackpink, evet ahhhahahahahajkskdkdkm

Effie

Kadınsı olmanın şartları nedir? Başvuru yapıcam ona göre belki erkeğimdir

Jean-Baptiste

Kadın-Erkek cinsiyetten bahseden yok. Feminenlik ve Maskülenlikten bahsediyorum. Bu ikisi küçük kız çocuğu gibiler ama kadınsı değiller. Gerizekalıya anlatır gibi anlattım. Umarım anlayabilirsin @blinkı

VipSone.

Jennie nin vücudu kore standartlarında bildiğin kadınsı kabul edilecek bi vücut kör müsünüz kızın ınstasina gir bi bak. Genel bakarsak korede maskülen vücutta erkekte feminen kadın da çok az o yüzden ülke geneline bakarsın bak bende sana gerizekaliya anlatır gibi anlattım. Hayran olduğun grubu öyle çok merak ettim ki çünkü blackpink vücut olarak en güzel fiziğe sahip grup bunun öyle bir arkadasindayim ki 🙂

Jean-Baptiste

Jennie ile Hwasa’yı karıştırmış olabilir misin? Çünkü Jennie baya ilkokul çocuğu vücuduna sahip. Hayran olduğum grupla BP’nin fiziklerinin ne alakası var

star

Kudur anti

star

Ay çen hileli fotoğrafda mı biliyorsun?

aRMyley

Ben de cidden anlamıyorum o fancamleri ağızlarının suyu aka aka izleyenleri. İlk versiyonu yine bir şekilde göze güzel geliyordu ama gittikçe zayıfladı Lisa. Grupta güzel vücuda sahip bir üye varsa o da Jisoo bence.

Effie

Jennie gayet sağlıklı bir vücuda sahip? Vücudu orantılı kilosu normal? Bir kadına şişko diye yarım dünya demwk ne kadar ayıpsa zayıf birine çopstik demek de ayıptır bilmem anlatabildim mi malum gerizekalıya anlatır gibi anlattım

Zönk

Eskiden türk yorumları netizen yorumlarına göre daha aklı başında gelirdi. Ama şimdi hepiniz cinsiyetci kıskanç netizenler olmuşsunuz. Bunlar koreli. Büyük göğüs popo gibi genetikleri yok. Uzak doğu standartlarına göre gayet seksiler.

:D?

Siz ne biçim insanlarsınız anlamıyorum. Birinin şişmanlığıyla dalga geçmekle zayıflığıyla dalga geçmek arasında fark yok biliyorsunuz dimi? Sadece bir fotoğraftan bile ne biçim düşünceler çıkarıp hakaret ediyorsunuz. Bir idolü sevmiyorsanız gerçekten ya bakmadan geçin ya da bakıyorsanız da en azından nefret yorumu yazmayın. Sizinki eleştiri değil resmen antilik. Aranızda karşı cins var mı bilmiyorum ama çoğunuz hemcins olduğunuz insanların özellikle vücutlarıyla ve ‘kadınsı olmamalarıyla’ dalga geçebiliyorsanız size diyecek başka söz kalmadı. Ben bundan bu kızları ölümüne kıskandığınızı anlarım, boşuna hayır diyerek ötmeyin. Size kötü bir haberim var. Aşırı belli ederek daha aciz oluyorsunuz. 😀

Hata

Ya yorumlar o kadar iğrenç ki, tamam ben de bp sevmiyorum ama bu ne ya? Cidden neyin kavgasını yapıyorsunuz? Yok jennie çok zayıf dana jihyo bilmem ne. İki tarafta birbirinden saygısız herkes başka insanlara b*k atma derdinde. Kızlar sadece fotoğraf çekilmiş evet bence de kışkırtıcı değil ama bunu bu kadar büyük bir olay haline getirmeye gerek var ki? Zaten sektörde kaç tane kışkırtıcı kadın var, %90ı çubuk gibi. Bir yorum yazmadan önce ‘Bu yorum benim idolüme yazılsa nasıl hissederdim’ diye bir düşünün lütfen. Boşuna fanwar çıkarıyorsunuz, şu sitede ne zaman bp ya da twice haberi gelse altında hep bir fanwar… Read more »

Sunshine

Yg adi, köpek diyorlar, kore’de manyak bir fuhuş olayı gün yüzüne çıkmış.. Medyaları iki kadının fotoğrafına kışkırtıcı başlığını yazmış, insanlara farklı düşündürtmeyi hedefliyorlar. Hele türkler… Seungri olayında buradaki çoğu kişi masum kadınlardan bahsetti, olayın kötülüğüne değindi şimdi jennie ve lisa için ucuz diyorlar, ırkçılık yapıyorlar. Bir de daha dün emine bulut’un vahşice öldürülmesine tanık olduk…. Bu algısal çarpıklığı vicdanınızı götünüze koyarak yok sayabilirsiniz sanırım. Sizlerle aynı ülkede yaşadığım için yaratandan kendime sabır diliyorum.

Molü

Korelilerin ırkçılığını artık konuşmak dahi istemiyorum klasik kore işte.. Başlıkta çok saçma olmuş bunların ağızlarında bir kışkırtıcıdır gidiyo kızlar fotoğrafta kışkırtıcı değiller… blackpinkte seksi üye yok bana göre hoş bir genç kız grubu

Ayla

artık bizdekiler de knetizenleri aratmıyor ki . Netizenlerin yorumları bizimkilerin yanında sönük bile kalmış

Molü

Herkes istediği yorumu yapmakta özgür🤷🏻‍♀

Effie

Herkes istediği yorumları yapabilr kimseye hakaret etmeden ırkcılık yapmadan. Senin özgürlüğün başkasının özgürlüğünü engellediği anda biter

Molü

?? Hh0jybrdhıkfrag

Effie

????

Didem.x1

Burasi harbiden blackpink antileriyle dolmuş. Yanlış anlamayin ben blink değilim 🙂

GirlsLikeSunset

Jennie’nin üstündeki çok ucuz görünüyor. Kızların harbiden hiçbir kıvrımı yok

Hyde

Kıvrımı yok öyle mi ? İyi o zaman insanlar unnin jihyo’nun kalın vücuduna laf edince sinirlenme o zaman destekli sütyen olmasa ne yapardı bilmiyorum ona kaldımı jihyo’nun da totosu ütü basılmış gibi

Hilâl

Jihyo ile ne alakası var ne kadar iğrençsin sen.Kudurma ne kıvrımları var ne bir şeyleri

Hyde

Hayır adil olsun o zaman iki post önce jeongyeon jihyo haberinde ağlamış jihyonun vücuduna laf ettiler diye aynısını başkasına yapıyor sizsiniz iğrenç işin ucu jihyoya dokununca ağlıyorsunuz blackpinkin vücuduna laf ediyorsunuz 40 kilo kızlarda neyin kıvrımını bekliyorsunuz herkes jihyo gibi dana değil yani fjfnck

SUNMİ

Dana mı? Jihyo kadar thicc idol gördün mü sen bütün idollerin fiziğine taş çıkarır

Hyde

Neresi thicc ya fnfkkfkf thicc görmemişiniz kızın omuzları çok büyük kemikleri kalın olduğu için totosu ise dümdüz neyin kıvrımı djdjdnf kilolu görünüyor tamamen sixteenden beri 50 kere dediler kilo ver diye verse de zayıf durmuyor giydiği hiçbir şey yakışmıyor idollerin fiziğine taş çıkartır demişsin de abartmayın ya Joy Yura Sana Jeongyeon varken Jihyo’mu fjkrkfkf daha dün kızın ismini bilmiyordunuz kang daniel ile çıkmaya başlayınca hepiniz of queen unnim yha diye vır vır öttünüz bakın işinize

Lucia

Jihyo senin desteklediğin iki kızdan daha samimi yapmacık değil vücudumu göstereyim havasında değil kudur

Jisoooo

İnsanların dış görünüşüne göre hakeret edenler iğrençsiniz. Dana falan ne cidden ya😤 Kadınlar olarak birbirimizi sadece dış görünüşüne bakarak yargılamak yerine destek olmalıyız. Daha dün ülkemizde vahşi bir cinayet işlendi. LÜTFEN ARTIK BÖYLE ŞEYLERLE UĞRAŞMAK YERİNE KADININ DEĞERİNİN ANLAŞILMASI İÇİN MÜCADELE EDELİM!!!✌✌✌✌

Açelya

Once veya Blink değilim. Beğendiğim şarkılarını dinler beğendiğim performanslarını izlerim. Ama şöyle ki zayifliktansa Jihyonun vücudunu tercih ederim.

mel

höhh bu ne hadsizlik ya bi kendinize gelin

Deniz

Afedersin d birine dana demek ne haddine

Kvhym

jihyo’nun göğüsleri zaten büyük ayrıca kıvrımları var

GirlsLikeSunset

Jihyo mu dana? Kızın beli incecik,göğüsleri dolgun,kalçaları var,bacakları ince,gayet sağlıklı bir vücudu var. E tabii kızı vuracak bir şey bulamayınca vücuduna lâf ediyorsunuz. Acınası insanlarsınız

Wth

Hiçbir kadın ucuz lafını haketmez. Senin standardına uymuyor diye ucuz falan olmuyor. Bırakın şöyle lafları cidden, 2019’dayız…

señorita

Jihyo için takındığınız bu muazzam duyardaki kadınların içinde umarım ki jennie ve lisa da vardır. İki yüzlü değilsinizdir UMARIM

Eksıvan

Üstündeki ucuz görünüyor demiş kendisi ucuz görünüyor dememiş. Bence de öyle üstündeki çok kalitesiz duruyor.

GirlsLikeSunset

Kızlara ucuz demedim. Üstündekine ucuz dedim

Aswium

Lisann vardı ama zayıflık yok etmiş gibi

GirlsLikeSunset

Lisa’nın da çok yoktu ama en azından aha bu popo diyebileceğimiz bir şey vardı. 4D erada çok zayıfladı. Yanakları falan gitti kızın

Bluewh

Yorumlara gelen yanıtlar şaka gibi keksdkdkdjsjs Kesinlikle Jihyo’ya laf atılmasını savunmuyorum ama nolucak bu çifte standartlarınız…Sırf bu yorum değil yukardaki yorumlardan da bahsediyorum çünkü nasıl olsa bütün kötü yorumları beğenenler aynı kişiler.Blackpink’e tonlarca hakaret ediyorsunuz.Vücudundan tut karakterine kadar her şeyi eleştiriyorsunuz.Başka biri idolünüzün vücüduna laf edince ne kadar iğrençsin diye karşılık veriyorsunuz pardon ama bu çok komik jdjsdjdksjsjsjs çok ikiyüzlüsünüz ya.Çok emin olduğum bir şey daha var burda bu kızlara kötü yorum yapan insanlar ve bu yorumları beğenenler sosyal medya hesaplarından kadın hakları savunuculuğu falan yapıyodur jdjdmddksks üzgünüm ama hepiniz siber zorbalarsınız ve zorbalığınızı blackpink üzerinde kullanıyorsunuz.Eleştiri yapmak istiyorsanız müziklerini… Read more »

kash

jennienin abartarak poz vermeleri…kızım bi sal ya 35 yaşındaki kendini seksi sanan ablalara benziyor

star

Konuşun Antiler.Siz çünkü sadece bunu yapabilirsiniz

ayschenaz

Yanlış bir şey dememiş. Yaşından çok büyük davranıyor.

star

Yanlış bir şey dememiş mi?Pardon ama nasıl davranacağını size soracak değil

dakkiero

her yorumda havlıyon

Hilâl

Konuş reis

wheepup

Neden dış görünüşleriyle alakalı bir sürü yorum var ki gidin ilk yorumdaki gibi sanatçılıklarını falan eleştirin. Sırf gömmek için yazılmış resmen sonra laf edilince bo bonom doşoncom diye zırlamayın. Benim de kıvrımım yok,ben de kadınsı değilim ve üniversiteli olmama rağmen hala ortaokul çocuğu gibi duruyorum.

Tori

hayatımda gördüğüm en itici iki insan, müzik yapmak dışında her haltı yapıyorlar, şirketleri de binbok zaten, instagram fenomeni gibiler, ilk çıkış yaptıkları yılı özledim ben, şimdi gelipte ananızın babanızın çocuğu gibi savunmaya geçmeyin, hayal edemediğimiz zengin hayatını yaşıyorlar, bu kızlara sanatçı veya müzisyen gözüyle bakamıyorum asla.

Hilâl

Haklısın

Lia

Oppacılar geldi hanım abdjfllf

Yugwa

O paraları sen yiyemedin diye burada kudurmana hayran kaldım dnqnelmdkwkdkldahahhajajhajahja böyle devam tıklanma sayımızı arttırın LETS GO BLACKPINK 💙💜💙💜

oh luhan

Çok haklısın

Aswium

cidden o kadar haklısın ki heleki Jennie süper bir hayat yaşıyor. sahnede en iyi Rose olmasına rağmen neden YG yeteri değeri vermiyor anlamıyorum Jisoo da çok samimi kore halkı onu çok seviyor

Aswium

sahne hakimiyeti tek dans mı Lisa dansta aşırı iyi YG umursamasa da bariz belli ama Rose detone oluyorsa tekniği yüzünden onun dışında sahneyi gayet güzel kontrol ediyor Rose düşmanı mısın nesin ya

nsr

Rose’ye doğal sesini kullandırmıyorlar. Sesini doğru kullansa detone falan olmayacak. Bu yanlış teknikle ilerde sesinden olabilir diyorlar. Şirketin zorlaması…

Lisa

Sus bence konuştukça batıyorsun

delulu

cb öncesi eski haberlere bakıyorum da…ahahhaha yazık lan nasıl kudurmuşlar *^* neyse kızlarım sektörü yıkmaya geliyor sen de kendine bir hayat edinmişsindir umarım :\

Guts

Alt tarafı fotoğraf çekilmişler niye bu kadar hakaret ettiniz anlamadım yani.Ayrıca kızlar geri dönüş yapalı çok olmadı ki konserlerini bitirdiler şimdi de dinleniyorlar yakın da yeniden dönüş yapacaklar.Her grup böyle yapıyor zaten Blackpink ara verince neden gözünüze battı bu kadar yılda 10 kere mi dönüş yapacaklardı.

Jess♡💎

K-netizenlerin ırkçılığı herşey ile ölümüne kapışır gerçekten… Açıkcası kızların fiziği yada herhangi bir dış görünüşü umrumda değil,ben Róse’yi o tatlı halleri için sevdim,Lili’yi o etrafa saçtığı mutluluğu için sevdim,Jisoo’yu güneşten bile parlak gülüşü için sevdim ve JenJen’i ise hem BlackPink’e hemde Blink’lere olan sevgisi için sevdim.BİR İDOL ŞİŞMAN,TAYLANDLI,JAPON YADA HERNEYSE OLABİLİR.SİZ ONU KALBİ İÇİN SEVİN,APTAL KORE GÜZELLİK STANDARTLARI İÇİN DEĞİL 💁💗

JENDEUK

Hem ustteki hem alttaki yorumlar berbat isine gelince kadin hakkı savunan tayfa yine aasirtmiyor

SeulgiWendy

Irkçılıklarından bıktık artık pisliklerin Sooyoung ve Jennie heralde hep GDA diye aşağılanacak nefretinizde boğulun kıskançlar. Lisada Jennie’de çok güzeller.

blinkue

Blackpinkin debut sahnelerine bakın. Ya da kore festivallerine bakın. Vücutları o kadar dolgun ve kıvrımlıydı ki… ilk çıktıklarında hayrete düşmüştüm. Özellikle Lisa… 18 küsür yaşındaydı ama o kaslı bacakları ince beli uzun boyu.. Hatırlarsınız belki o sene ard arda 3 şarkı falan geldi. Ardından kızlar tek tek zayıflamaya başladı. Mental olarak ve fiziksel olarak sahnede olsun günlük hayatta olsun durgunlaştılar. Bakın bunlar normal şeyler, ama gruplarda genelde bir biri öyle olur bir başka biri. Blackpink aynı dönemde durgunlaştı aynı dönemde toparlıyor. Özellikle lisa öyle bir kilo verdi ki. 4’ününde bu kadar ince kalması ne yalan söyleyim korkutuyor. Yg blackpink’i ortadan… Read more »

Yugwa

İkisi de mükemmeeeeeel insanlar, gidin oppalarınıza bakıp salya akıtın telefonlarınıza. Artık otsbirinizi mi çekersiniz ne yaparsınız bilmiyorum ama kendinizi parmaklarken hızınızı alamayıp kadın idollere sataşmayın hadiii yalaaah oppacı otsbirciler

Muziksever

Blink kardeşlerim lütfen burdan insanların yorumlarına Blackpinki savunacak şeyler yazıp kendinizi yormayın.Insanlar sevmiyorlarsa zorla sevdiremezsiniz,insanların düşüncelerini de burdan değiştiremeyiz.Evet bize göre haksızlık yapıyorlar kızlara,hakaretlere varan şeyler yazıyorlar ama yapacak bir şey yok. Birbirimize harekete varan yazılar yazmayalım asıl.Gerizekali,aptal,anlama kıtlığın yok bu lafları çok okudum maalesef burda ve instada.
Benim üzüldüğüm nokta biz kadınların yine hemcinslerimiz hakkında o… gibi giyinmiş,hiç kadınsı değil,çok zayif(cok kilolu yazınca incitici oluyor ama cok zayif yazinca olmuyor sanirim) sekilde eleştirmeniz.Bunu sevmediğiniz bir ünlü hakkında yazmanızda değilim demek ki beyninizde bu şekilde empoze ediliyor kadın vucüdu.

Muziksever

Aşkişkolarım yine çok güzel gözüküyor ♡♡♡

Lia

Ay ne zamandir BP nefret haberi yoktu gelmiş kıskançlar. Başka grupların vasatın altinda hallerini elestirince ruh hastasi ve anti oluyoruz ama aynı kişiler BPi bomboş sebeplerle eleştirebiliyor ve güzel yorum yapanları eksileyebiliyor. Çünkü buna kokuşmuş adalet anlayışı denir. Daha dün bir kadın cinayetine tanık olduk, kadınlara sadece erkeklerin değil kadınların da zorbalık yaptığını biliyoruz. Sizler zorbasiniz. Fiziksel olarak nefret etmek apayri sesi kötü demek apayrı. Ki zaten sesleri de iyi. Twice, RV, Bts müzik namına harika işler çıkarıyorlar da BP hiçbir şey yapmiyor sanki. En azindan BÜTÜN ÜYELERİ şarkı söyleyebiliyor. Bunu bilmek ve bu karizmalarini görmek sizi üzüyor sizleri de… Read more »

kash

kanki sen bts rv ve twice dışındakileri yoruma katmadan yorum yapamıyor musun jsjsjskskskskwksjd aptal mıdır nedir ya bi su kızın yaptığı yorumlara baksanıza hepsi bu şekil bi de BP şarkı söylüyor diyor aynen🤗 yg sevici çıktı bu da kız bi ara buse vardı yoksa sen misin o en son seungri oppam yapmaz yapmaz diyordu sonra yok oldu gitti jsjsjskskskskwksjd kilik değiştirip geri mi geldin deli buse

Lia

Bana aptal diyene bak?! Anlama özürlüsünüz her halinizden belli. Şurada dedektifcilik oynamaniz da ayri bir cringe. Ben hiçbir fandomda değilim sesi güzel olanları seviyorum. İster inan ister inanma. Mamamoonun da bütün üyeleri şarkı söylüyor dedim. Tabi beyin olmayinca zor oluyordur hayat sizler için. O über zekan ile takip ediyorsun ya beni Jk, Jihyo, Wendye bir şey demediğimi de biliyorsundur herhalde. İşinize gelmiyor sizin overrated idollerinizin eleştirilmesi çünkü. O isimler şu an gereksiz pohpohlanan, yeşillik olsun diye kinulmuş üyelere sahip olan, fandomları olmasa bir milim yetenekleriyle ilerleyemeyecek olan, overrated ötesi gruplar da ondan. Ben katmıyorum siz BP gömüp onları övüyorsunuz. Sizleri… Read more »

kash

kanki sen yeteneğe bakmaya devam et niye ağladın ki bu kadar😔😔 sadece buse kanki sen misin diye sordum😔😔 seni neden bu kadar geriyor bu idoller her haberin altina su sekilde yorum yapiyorsun snssjjsdjjddjj kafayi mi yedin yeteneğe bakiyorum kızım bengggg siz put gibi idollere tapıyorsunuz kizimmmmmm.

kash

aynen aynen çıldırıyoruz lia nasıl böyle yorum yapar diye asıl sen tırnaklarını yiyerek bu yorumları yapıyorsun bilmiyoruz sanki jdjssjskskssjssjjd

Lia

Agsndmlf zavallı

kash

üzüyorsun beni tamam ağlama

seulrene

5. [+35, -7] İki Taylandlı üyesi olan grup

Of artık komik olmaya başladı bu yorumlar soslflvövöv yeter ya kfkfkdoclcllvlv

Exovelvet

BP’den ya çok nefret ediliyor ya çok seviliyor ortası yok. Ama haberde dalgasina verilmiş pozlar bunlar abartmaya gerek yok. Sahnenin hakkini vermeleri beni tatmin eder gerçi Jennie çok vermiyor ama düzelir umarim

gezegentozu

BlackPink cidden güzel başlayıp batıran bir grup. Youtube da bir sürü BlackPink’in nasıl sorunlu bir grup olduğuyla ilgili saatlik videolar var. En nötr insan bile izleyip grupta bir şeylerin yolunda gitmediğini anlayabilir. Ben açıkçası üstleri kadın pazarlayıp, yasadışı kumar oynarken YG de kalıp önlerinde eğilmeye devam etmelerini çok rahatsız edici buluyorum. Şarkıcılar ama şirket onlara tüm şarkıyı ve dansı başkasından satın almadan şarkı çıkaramıyorlar onun yerine ünlü hastalığına yakalanmış gibi davranıyorlar. Her gün deli gibi çalışıp kendi müziğini yapan hala çok az tanınan gruplara üzülüyorum böylelerini görünce.

Leylak

bunun nesi kışkırtıcı ya iki sevimli kız görüyorum ben. ayrıca yg dallamasının suçunu niye bu kızlar ödüyor? kızların değil de bunlara sebep olan şerefsiz oppalarınızın haberlerine yorum yapın

Ahbe

Üff harbi delisiniz ya üstte de biri demiş 40 kilo kızlardan neyin kıvrımını bekliyorsunuz diye gerçekten de öyle yani kızlar ekranda iyi görünmek için çabalıyorlar zayıf kalmaya çalışıyorlar pozlarına laf etmişsiniz de sizin unnielerinizin de böyle pozlarını gördük allah aşkına aşın bunları artık

Ahbe

+aptal oncelardan eksi rekoru bekliyorum eksileyin hemen blackpinke gelen olumlu yorumları once kokmuş burası öğğ kusmaya gidiyorum

GirlsLikeSunset

Senin cidden TWICE ve ONCElarla bir alıp veremediğin var. Ki TWICE’a gelen olumlu yorumları delicesine eksileyen ve her defasında TWICE’ı gömmeye çalışan senin bunu demesi ayrı ironik

Once since birth

Neden her şeyi Once’lardan biliyorsun? Her Blackpink sevmeyen Once olmuyor ama anlayamıyorsun :’) İnsanlara küfür edip öğğ öğğ yaparken aynı şeyleri kendin yapman da komik.

Kpop elestiricisi

Bi şey diycem kiz

Kpop elestiricisi

Bi şey soyliyem mi

Lili

Lisa tamam da Jennie’nin profilinde 50 kg yazior

señorita

Yukarıda jenlisa’ya gelen onca hakaretten sonra takıldığın tek şey bu mu lan sjsjsklsşd

Drbel

Asyanın en güzelleri filipinlerden çıkıyor ama xhhdhdhbdbdh Jennie’nin üstündeki güzel de lisa’daki çok basit duruyor. Instagramda yine daha kıvrımlı, seksi olmayı başarıyorlar da videolarda falan incecikler küçük bir kız vücudu gibi.

Drbel

Arkadaşlar hakaret yorumlarını artırlayıp benim yorumumu eksilemeniz gerçekten dünyanın en mantıklı olayı.

Hilâl

Ben de ya

Exo emperor

Jennie bu konserde baya iyiydi

Hoşt ulan

Kızlarda sıkıntı yok fotoğraf güzel çekilmemiş

blinkue

Bu fotoğraf değil screanshot :”) garip çıkması normal. Bir boomerangtan ss alıyorsun sonuçta.

!!!

Birisi artık Jennie’ye seksi olmadığını söylesin. Bu nedir ya? Kasıla kasıla bir hal olmuş. Vücudu çocuk gibi. Seksi olmaya çalışınca komik duruyor. Olmuyorsa bu kadar zorlamanın alemi yok. Seksi değilsin işte. Kendin ol biraz.

Netizen

Aradığım yorum.

lol

vay be burda bile 170 yorum türkiye’de böyle ilgi çekiyorlarsa hatta sevmeyenler bile yorum yapma ihtiyacı hissediyorsa bu kızlar baya para ediyor

KINGEXO

Ilk çıkışlarını yaptıklarında daha çekici ve güzel geliyorlardı. Grupta şuan eskisi gibi çekici gelen tek üye jisoo.

Didem.x1

Ülke hukuku yg yi arastirmiyor tutmuş x1 i araştırıp duruyor sinir bozucu.

Yoloyoloyo

PWF era vs KTL era…

PWF era zamanı olan JenLiChaeng’i özledim…

Betüş

Pozları, tipleri,hangi şirkette oldukları beni hiç ilgilendirmiyor.hani buna göre yorum yapmıyorum .çünkü insanları dış görünüşüne gore yargılamak gerçekten doğru birşey değil .yalnızca şunu söylemek istiyorum . şarkıcı denilen kişiler yaptıkları müzikleri ile gündeme gelmezler mi ? Evet belki kpop genel olarak böyle dış görünüş meraklılarıyla dolu ama bu kızlar gerçekten şu anda bulundukları yerlerin sadece ve sadece tadını çıkarıyorlar.zaten şarkıları az , konserlerde oradan oraya koşup duruyorlar ve hâlâ böyle bir eleştiri yapıldığında kıskanıyosun bilmem ne oluyor .kusura bakma arkadaşım ünlüler halka mâl olmuş insanlar ve eleştirilir ,iyi veya kötü . böyle söyleyince de nefret etmişim demek olmuyor.

Thunderekmek

vayy be “eskiden sanatçılar vardı şimdi ise ünlüler” sözü sadece türkiye için değil tüm dünya için geçerliymiş .

SUNMİ

Peki ama güzel görünmüyorlar…

(Normalde daha güzeller)

Sıkıldım

Onu bunu bilmem bp de en yetenekli rose en güzel jisoo dur ayrıca en samimi olanlar da bunlar. Arkadaşlar bu kadar çok insana birisi itici geliyorsa bunda bir doğruluk payı var demektir. Bence bu kadar nefret alıyorsa insan dönüp bir kendisine de bakmalı yani. Lisa ya çok ırkçılık yapılıyor kız iyi dayanıyor ne diyeyim. Şu grubu parçalayacak bir kişi varsa o da jennie dır. Kızlar müzikle daha çok ilgilenmeliler diğer birkaç yorumda olduğu gibi cidden sanki mankenler hep moda şeyleri sanki instagram fenomeni gibi davranışları çok itiyor

Deniz

Buna tek takılan benim galiba da niye başlıkta sadece jennie nine adı var ya

señorita

Beğenmiyosan niye haberlerine tıklıyosun ki

ulan be

Kötü bir şey dememiş fikrini beyan etmiş. Bunu söylemekte de özgür hem. Gereksiz biascılık yapmayın.

señorita

Başlığa göre tıklıyorum mesela, konulan içerik fotoğrafı da etkili olabiliyor bazen. Ama bak burada sana ve diğerlerine büyük bir tavsiye vereyim beğenmediğim biri varsa haberde, hiç tıklamıyorum

Ssvvi

Sen böyle yapıyorsun diye biz de öyle yapalım kral. Hadi işineee

Lil

Bi saniye blackpink x Jennie mi wtf ÖSPDPWPFĞĞWFŞĞELFŞEPGŞEPFŞŞEĞFÇD

Aswium

yoo bence çok sexyler ama bu fotoğraf pek iyi değil özellikle jen çekici kız ama burda kötü çıkmış

Lia

Foto değil zaten 4-5 saniyelik bi video
Ekran görüntüsünü bilerek kötü almışlar belliki
Koreli gazeteciler seviyor böyle şeyleri😒

Aswium

fotoğraf sanmıştım yoksa güzeller ama burda kötü duruyor

Aswium

neyine eksi attınız ki burda kötü duruyor işte

Suna

Ayrıca siz istediğiniz kadar beğenmeyin, seksi değil falan deyin oppalarınız bu kızları tek eliyle izliyorlar. Ve bu kızlarda çatur çutur götürüyor oppalarınızı.

Molü

Bu ne şimdi korede tek güzel kızlar bu kızlar mı sanıyorsun arkadaşım bir de utanmadan tek elle izliyo demişsin çok rezilsiniz. Herkes herkesi seksi güzel bulmak zorunda değil. Ben kalçalı kıvrımlı ve hafif dolu kadınları seksi bulurum ve seksi derim sen de bu kızlar gibi düz seversin ve seksi bulursun neyin alınganlığı bu?

SoftHeartedDemon

Erkeklerin otuzbir malzemesi olmak gurur duyulacak bi şey değil rezil

Suna

Erkekler çok beğeniyor, çok seksi buluyorlar. Bunun neresi kötü anlayamadım? Erkekler üstsüz gezip kızlara +18 düşünceler düşündürünce rezil olmuyorlar ama kızlar oluyor. Güzel düşünce biçimiymiş. 1900’lü yıllara kadar gideri var.

Yeni Yazılar