Lisa’nın sözleşme yenilememe söylentileriyle YG’nin hisseleri düşüş yaşadı

115

HABER: YG hisseleri düşüyor… “Lisa’yı şirkette tutmak için G-Dragon’dan vazgeçmediler mi?”

KAYNAK: Herald Economy via Naver

1. [+837, -40] O sadece Black Pink ile birlikteyken “Lisa”… Black Pink olmadan Lalisa mı? Kolayca unutulur.

2. [+329, -134] Şahsen idoller ya da şarkıcılar hiç ilgimi çekmemiştir, ama Lisa’yı hiç öyle çok özel, eşsiz falan bulmadım. Yabancı üye üzerine bu kadar düşünmeyi kesin, istiyorsa bırakın gitsin. Belki de ülkesindeki gösterişe alışmıştır ve artık parasını aldığı için zor işlerle uğraşmak istemiyordur. Ayrılıp gittiğinde, tek yapabileceği şeyin Tayland’da ünlü biri olarak çalışmak olduğunu anlamasını sağlayın. Kore’de tek başına iş bulamaz. Black Pink’ten atılmaktan endişelenmesi gerekmez mi? Sanırım Black Pink’in neden dünya çapında bu kadar popüler olduğunu hala anlamadığım için benim fikrim tartışmalı. Benim bakış açıma göre kesin olan bir şey var ki o da Lisa’nın Black Pink’in sahnelerinde benim için öne çıkmadığı.

3. [+179, -12] Kalmak istemeyen bir üyeyi tutmaya çalışmak için para harcama zahmetine girmeyin. Bu tür çocuklar tüm paralarını burada kazanıp memleketlerine harcamak için gönderirken neden onu Kore’de tutasınız ki? Gitmek istiyorsa bırakın gitsin. YG bir sonraki kız grubunu çıkardığında bu üyelerin hepsi çok yakında unutulacak zaten.

4. [+109, -49] Black Pink zaten kariyerinin son demlerinde. Üç yıl sonra hiçbirini TV’de görmeyeceğiz.

5. [+24, -0] Tüm bunların cevabı, Jessica’nın başına gelenler gibi gerçek hayatta yaşanmış vakalarda yatıyor. Ayrılan üyelerin hepsi hayatlarını mahvediyor. Bu arada, kalan SNSD üyeleri efsane olarak hatırlanarak emekliliklerinin tadını çıkarıyorlar.

6. [+22, -0] Lisa’nın ayrılması fikri niye insanları bu kadar öfkelendiriyor anlamıyorum. Sözleşmesini tamamladı, kendine düşeni yaptı ve isterse ayrılmaya hakkı var, hatta daha ayrılacağını söylemedi, sadece görüşme sürecindeler.. “Onu tutmayın”, “tutmak için ona para harcamayın” gibi laflar da ne ㅋㅋㅋㅋ YG belli ki kendileri için en iyi olanı yapacak ve belli ki Lisa’nın onlara yeterince para kazandırdığını hesaplamışlar ki onu ellerinde tutmak istiyorlar.

7. [+19, -4] Bence buradaki yorumların birçoğunun pek bilgisi yok… Hiçbiriniz yabancıların duygularını anlamıyor gibisiniz. Sadece Kore haberlerini okumaya çok alışmışsınızㅋㅋ Lisa ayrılsa bile kariyeri başarılı olacak. Kalmasını isteyen bizim tarafımız.

8. [+14, -0] Sanırım sonu Jessica gibi olacak. Ama eminim Tayland’daki popülaritesini her zaman arkasına alacaktır.

9. [+12, -1] Yabancı üyeler hep böyle yapıyor

10. [+9, -0] Kaç idolün burada şöhret ve servet kazandığını, sonra kendi ülkelerine solo olarak dönüp başarısız olduğunu gördük? Lisa-ya, sadece sözleşmeye tamam de ve Black Pink ile başarına devam et.

11. [+5, -0] Gerçekçi olalım şimdi, Lisa yurtdışında en popüler üye… ve grubun en iyi dansçısı. Ama Lisa için sorun, popülaritesinin Black Pink ismine dayanması. Bu ismi geride bıraktığında, onun için uzun vadeli bir kariyer göremiyorum. Gerçi idollerin amacı da bu, değil mi? Gençken kısa süreli şöhret. Her halükarda, bunu sürdürebilmesi için Black Pink’te kalması gerekiyor

12. [+4, -0] Bence ayrıldıktan sonra ne yapacağını görmek ilginç olurdu. Black Pink olduğu gibi devam edebilir. Lisa’nın etkisinin ne kadar yayıldığını görmek istiyorum… ya da şöhreti gerçekten Black Pink’in alanı içinde miydi? O yüzden bırakın gitsin ve görelim

13. [+4, -0] Eğer ayrılırlarsa hem Black Pink hem de Lisa için her şey biter. Gerçekten Lisa’nın Black Pink olmadan dünya yıldızı olabileceğini düşünüyor musun? En çok takipçiye sahip olabilir ama bu Black Pink’in sinerjisi dahilinde… Bence en iyi seçenek sözleşmeyi yenilemek ama daha bağımsız bir kariyer sağlayacak şartlarla.

 

K:Netizenbuzz

Önceki İçerikEski WINNER üyesi Nam Taehyun, uyuşturucu kullandıktan sonra borca battığını anlattı
Sonraki İçerikİdollerin yazdığı en kötü şarkı sözleri
115 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments