Benzer Yazılar

Luna müzikali ‘Mamma Mia’nın basın gösterimindeydi

Luna müzikali 'Mamma Mia'nın basın gösterimindeydi

HABER: f(x) Luna, şimdi olgun bir müzikal oyuncusu

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+347, -30] Bir şey tuhaf görünüyor

2. [+322, -43] Estetikten ve kilo verdikten sonra yüzü çok yapay durmaya başladı ㅠ önceden çok daha güzeldi..

3. [+303, -51] Bence Sulli gibi nefretle bile olsa bir şekilde ilgi çekmek istiyordu ama Sulli’nin güzelliği ondan yok ve estetikleri de başarısız oldu bu yüzden ne yaparsa yapsın tuhaf görünüyor ㅋㅋㅋㅋ

4. [+31, -9] Ünlü olmaya uygun bir yüzü yok açıkçası

5. [+24, -7] Sadece tek bir resimde bile çok abartılı görünüyor

6. [+20, -6] Üniversitede tiyatro ve oyunculuk bölümü okumuş insanların fırsatlarını çaldığı için onu alkışlamalı mıyız? Yetenekli diye? Niye en başından müzikal oyuncusu olmadı, niye idol olarak başladı? Bu rol için elemelere katılmış binlerce tiyatro okulu öğrencisi vardı muhtemelen ama Luna aldı, onlar ne hissediyordur bir hayal edin?

7. [+15, -0] Luna’nın üç tane müzikalini izledim ve hala çok eksiği var. İdol olarak vokalleri inanılmaz olsa da diğer müzikal oyuncularının yanında eksikleri ortaya çıkıyor. Rebecca rolünde onu neredeyse hiç duyamadım, Gone with the Wind’de onu izlediğimde tekrar bilet alıp Seohyun’unkine gitmek istedim. Luna’nın daha çok çalışması lazım

8. [+13, -7] Son zamanlarda deli gibi Sulli’yi kopyalamaya çalışıyor ama asla olmayacak

9. [+10, -3] Eşsiz görünüyor ㅡㅡ;

10. [+8, -4] Kırklı yaşlarında gibi resmen

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+66] Tüm yılların en kötü çıkmış fotoğrafı olabilir

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Puppyeol

Yani müzikal yeteneği hakkında yaptıkları yorumlara bi şey diyemem çünkü izlemedim ama resmen çektikleri arasındaki en kötü fotoğrafı seçmeye çalışmışlar, normalde gayette güzel bir kız Luna..

SURMEW-BTS

kızın başka güzel fotoğrafları varken bu kötü olmuş ama kızın sesi güzel, dansı iyi, müzikali izlemediğim için bişey diyemem ama bir sürü çok güzel kız ve yakışıklı erkek idolleri onların dış görünüşleri ve vücutlarını seviyorsunuz diye dizi, film ve müzikallerde destekliyorsunuz hem de kötü oynamalarına rağmen ama bu kıza nefret yağdırıyorsunuz , kız her zaman sıkı çalıştı çalışıyor, yeteneğide var ama siz fiziksel özellikleri açısından hep yargılayıp aşağıladınız, keşke hakkettiği değeri verseniz.

SeulgiWendy

Luna bir ses sanatçısı ve ses sanatçılarının muzikallere seçilmesi kadar normal birşey yok ne kadar duyarlıymışsınız siz ya şimdide başımıza muzikal komitesi kesildiler izlemedim nasıl bir performansı vardı bilemem ama kötü olsa bile zamanla kendini geliştirecektir en azından sesiyle ilgili birşeyler yapıyor olması çok güzel birşey taktir edeceğinize kızı gommeye çalışmışsınız ama Sulli ne alaka ne zaman Sulli’yi taklit etmiş kızları artık rahat bırakın ve her f(x) kızının altına Sulli’yi anmayın kızlar gayet güzel hayatlarına devam ediyorlar daha geçenlerde Luna’nın solo konserine Kry ve Amber katıldı kızlar çok mutlu gorunuyorlardı ben uzun yıllar sonra ilk kez onları bu kadar huzurlu… Read more »

Öl de ölelim Jessica reis

Şu fotoğrafı kullanmanıza sebep olacak kadar nefret kazanacak ne yaptı bu kız? On numara sesi var. Çatlayın da patlayın. İsmini anmak istemediğim çoğu idolün aksine yüzü ile değil sesi ve dansı ile o sahnede. O sahne herkesten daha çok onun hakkı.

xoo

Off bu netizenlerin Luna’yı görünce Sulli’yi, Fei’yi ve Jia’yı görünce Suzy’i, Jimin’i ya da Mina’yı görünce Seolhyun’u kopyalıyor demelerinden gına geldi. Dış görünüşe tapıyorsunuz tamam ama diğerlerinin kişiliklerini veya sanatını küçümsemeye hakkınız yok.

Bende kalsin

Şu kızın sesine baksanız sadece çeneniz kapanacak

estuko

luna normalde çok güzel ama uzun zamandır gördüğüm en kötü idol fotoğrafı ahahahahhahahahshwhdkwnsk niye herkes normal karşılamış?!

Esma Morkoç

Özellikle berbat bir resim seçmişler sırf nefret kusulsun diye

Yyyb

Ya hem Sulli’den nefret ediyorsunuz hem Sulli’yi kopyalamaya çalışıyor ama asla olamayacak diyorsunuz??? Sizce de biraz sorunlarınız yok mu?

la cha ta

Gidip en saçma fotoyu koymuş gazeteci

*-*

Hindistan oyuncusu gibi geldi bana

ExoVelvet

Luna niye bu kadar nefret ediyor anlamıyorum. Sulli’yi bile destekleyenler varken nasıl bu kız nefret alıyor (b? Grubunu kötü şekilde bırakmadı, her acidan yetenekli , insanlara yardım ediyor ve kişiliği de düzgün.Ilgi istiyor olabilir zaten sektör bu.

lol

öndeki adam baya yakışıklıymış sakalın yakıştığı asyalı ilk defa görüyorum

Yeni Yazılar