Benzer Yazılar

Madam Jung, Yang Hyun Suk’un ondan hayat kadını ayarlamasını istediğini itiraf etti

Madam Jung, Yang Hyun Suk'un ondan hayat kadını ayarlamasını istediğini itiraf etti

HABER: Jung Madam, “YG Yang Hyun Suk hayat kadını sağlamamı istedi, Jho Low ile hiçbir zaman iletişimde değildim”

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+652, -10] Vay be, bu kadının ifade vereceğini hiç düşünmemiştim. YG buna nasıl cevap verecek?

2. [+633, -7] Madam Jung, Yang Hyun Suk ile olan tüm bağlarını kesmiş gibi duruyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+529, -7] Gerçek sonunda açığa çıkacak mı…

4. [+40, -0] ㅋㅋㅋㅋ Hyun Suk-ah, satıldın ㅋㅋㅋㅋ Bence bu kadın sensiz hayatına gayet rahat devam edecek

5. [+21, -1] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Yang Hyun Suk yine sorguya çağırılmazsa ve masum olduğu açıklanırsa ülkemiz bitmiştir

6. [+21, -0] Kendi ülkesinde bir sürü müşterisi olan bir kadın niye yabancı birine hizmet versin ki? YG her türlü pis şeyi yaparak işlerini bayağı büyütmüş

7. [+8, -0] Devam, daha çok ifşa edin

8. [+11, -0] Bu adamın bir kız evladı olduğu gerçeği…

9. [+9, -0] Yang Hyun Suk’u kelepçeli görebileceğiz galiba. Böyle bir CEO’ları varken sanatçıların da böyle olmasına şaşmamalı.

10. [+9, -1] Yang Hyun Suk, şimdi ne yapacaksın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+120] Artık bu skandallarla ilgili hiçbir şey beni şaşırtamaz. Cinayet falan da ortaya çıkarsa hiç şaşırmam. En beteri de bu pislik heriflerin büyük ihtimalle cezaevine girmeyecek olması. İğrenç.

 

Kaynak: Netizenbuzz

29 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
suns

şimdi madam jung pezevenk mi? şapkalı ondan kadın ayarlamasını istediğine göre. her ikisi de suç işlemiş olmuyor mu? kadının bir sürü müşterisi var diyorlar ve normal buluyorlar ülkece normal değiller

KINGBANG

Siz iyisi mi ülkenin fişini çekin ve çıkın .

Geçen bir haberde okudum bir çocuk tecavüzcüsü çocuğun bağırsaklarını dışarıya çıkarana kadar tecavüz etmiş ve buna rağmen 12 yıl yatıp çıkmış . Evet bizim adaletimiz de kötü fakat o olay biz de olsaydı o kişi elini ayağını sallayarak çıkamazdı ceza evinden . Oradaki herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında . YG bu kadar pislikse diğerleri kesin biliyordu mesela en yakın arkadaşları , diğer şirket ceoları bilmemesi imkansız . Seungrinin yakın arkadaşları . Bilen kişi sayısı kesinlikle YG içi ile sınırlı değil .

saklıkalan

ya zaten uzakdoğu ülkelerinde yatırımcılara, iş yaptıklara kişilere onların tabiriyle kadın ikram etmek(kesinlikle iğrenç bir tabir) normal ve yapılması gereken bir şeymiş. kore dizilerini izleyenlerden az çok bu durumun dizilerde de olduğunu görürler. seungri olaylarından sonra sokak röportajında da ne kadar normal karşıladıklarından belli. o yüzden ben de şirketlerin kıyıdan köşeden böyle şeylerle alakalı olduğunu düşünüyorum. sonuçta ne paralar dönüyor sektörde o kadar paranın döndüğü bir yerde hele de eğlence sektörünün temiz olduğunu düşünmek saflık.

SURMEW-BTS

Adamın sadece 12 sene almasına ayrı şaşırdım, 12 sene boyunca içerideki diğer mahkum ve gardiyanların bu adamı sağ bırakmasına ayrı şaşırdım… Yuh……lanet olsun…..

KINGBANG

Sadece üstün körü yazdım daha kötüydü . Ve şuan rahat bir şekilde dolaşıyor Allah’tan akıl edip yüzünü ifşalamışlardı millet dikkatli olsun diye .

SURMEW-BTS

Allah korusun o tecavüze uğrayan çocuk benim yakınım olsaydı gider parçalardım onu.. Kore halkı adamı inşallah gördüğü yerde linç eder. kimse humanizm ,insan hakları vs düşünmesin böyle bi canavarı herkes kendi çocuğuına o işkenceleri yapsa öldürmekten beter ederdi…

Büşra

Okuyunca aklıma geldi de bu konu hakkında bir film yapmıştı Koreliler 2013 yılında. Filmin adı; So-won(Umut) Birebir bu olayı anlatıyordu ve inanılmaz etkileyiciydi. Ailenin yaşadığı acıları, çocuğun psikolojisi, çevrenin bakış açısını çok iyi yansıtmışlardı.
Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=9PsBBsX6TC0

Drbel

Yanlız bu madam jungun etkinliğine cnblue topluca katılmıştı, hyun bin de havaalanında madam jungun çok lüks marka kıyafetlerini giymişti, yani eğlence sektörüne yayılmış, kolları uzun biri ve büyük ihtimalle birçok kişiyi ünlü etmiştir. Hatta jang jae yeonun ölümünde bile parmağının olduğu söylentileri vardı, olayın üzerini kapattırmış. Hiç tahmin etmeyeceğimiz, açıklanmamış çoğu ünlü zaten bu olayların içindedir, çokta güvenmemek lazım hiçbirine.

SURMEW-BTS

adam hayat kadını kullanmış, fuhuş yapmış..peki bunun cezası ne? adam hapse girecek mi? yo hayır……:S

xoo

Bunların çevirdiği oyunları bir sinemaya uyarlasalar rekor kırılır. Zengin bir eğlence şirketi, insan ticareti, uyuşturucu gibi illegal işler ve bozuk bir hukuk sistemi. Üstelik olaylar gerçekte yaşanmış.

deliyimben

Madam Jung bunu itiraf ettiğine göre kendini sağlama aldı demektir yani iş birliği yapıp itiraf ettiği için yargılanmayacağı falan söylendi belli yoksa itiraf etmezdi. Bu pisliğin içinde masum görünen ama asla olmayan daha kaç tane ünlü isim var ve masum olan kaç tane insan harcandı,ünlü isimlerde var mı aralarında merak ediyorum. Umarım suçu olan herkes fazla fazla cezasını çeker.

Yılgın

yabancı yoruma katılıyorum beni de şu saatten sonra hiç bir şey şaşırtmaz ben şu ana kadar açıklanandan çok daha fazlası olduğunu düşünüyorum keşke hepsi açıklansa hayranlık sadece müzikle sınırlı kalmalı idollere hayranlığından tek hayali koreye gitmek olan gözünde bu insanları ilahlaştıran herkese üzlüyorum korede hayat şartları zor olduğundan büyük çoğunluğu orada sürünüyor şu an bu şekilde koreye gidip başarılı olan tek kişi İrem Çıray onun bile ilk gittiğinde yaşadığı yeri anlatmasına şok oldum ne desen bizim ülkemiz cennet sayılır korenin yanında eskiden tatil amaçlı bir gider gezerim yemeklerini falan denerim havasındaydım şu an o bile korkutuyor sadece kore ile de… Read more »

kuki

yang hyun suk bittin olm sen

Dalgomi🐶

Gerçekten soruyorum şaşırdık mı ? Elbette hayır daha ne pislikler vardır allah bilir giriş gelişme faslını geçeli çok oldu artık sonuca bağlayında cezasını çeksin şu iğrenç insan
İnsanda dememek lazım ama en kötü sıfatı bile kullanmak istemiyorum

SURMEW-BTS

Dünya da her ülke suç işlemesine rağmen tutuklamayan, serbest kalan hatta mağdur ettikleri kişilerin suçlu bulunduğu çok durum var. Pek çok ülkede o ülkenin ileri gelenlerinden olup büyük şirketlerin olanlar. Zenginler. Polise ve devlet kurumlarına rüşvet verenler ya da maalesef polis içinde suç işleyiğ serbest kalan, devletin her kademesinde bulunup suç işleyip serbest kalan kişi çok maalesef, uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yapıp, insan ticareti yapıp, fuhuş yapıp serbest kalanlar say say bitmez gerekli yerlere rüşvet veriyorlarsa, tanıdıkları varsa istedikleri suçu işleyip serbest kalırlar, cinayet işlerler intihar süsü verip serbest kalırlar, ihalelere yolsuzluk karıştırırlar, ellerinde ki gücü kötüye kullanırlar vs….. O… Read more »

Ajaa

Haydi bakalim acilis basladi bundan sonraki olay idollere sicrar

Jean-Baptiste

Kore’nin adaleti bizimkinden de beter. Tam olarak kokuşmuş bir ülke

GirlsLikeSunset

Hapse girmeyecek oluşu sinirlerimi bozuyor

bSakura

YG bugün herkesin içinde suç işlese bile adalet onu suçlu bulmayacak raddede. Böyle itiraflar kanıtlar falan boş yani.

Am I Wrong?

Şu madam Jung u aşırı merak ediyorum shhshdhdbd bir ara bir haberde foto vardı ama cidden o mu ki?

Am I Wrong?

Bu arada aşağıda madam jung neden tutuklanmiyor diyen falan gördüm. Gördüğüm bir haberde kadının çinli olduğu söyleniyordu. Tüm uzakdoğu ülkeleri kadının elinin altında resmen, bütün uyuşturucu işlerinin arkasında o var .

suns

çinli olması önemli değil eğer kore’de suç işlerse ceza alması gerekir.

Am I Wrong?

Öyle ama Kore sınırları icinde bulunmadığı sürece tutuklayamazlar 😞 olduğunda da yüksek mevkideler görmezden geliyorlarmis şu zamana kadar demekki

suns

madam jung kore’deydi ifade vermeye bile gitti ama belli yüksek bağlantıları var

The Netizen

Lütfen daha çok destekleyin, YG ye daha çok para kazandırın ki kadınları daha iyi satsın, daha çok destekleyinki TOP yine kendine ve çevresine uyuşturucu alsın. Satıcı o kızdı sadece kullanıcıydı yalanını siz yersiniz sadece. Ve evet daha çok kazandırın ki Seungri nin ne yaptığını bildiği halde onu engellemedikleri için, barlarında ilaç atılıp tecavüz edilenleri daha kötü hissettirin. Kadınlar kendilerini evde kötü hissederken onlar yine TVye çıksın. Çok para kazansın. Kötü insan değilseniz de empatiden yoksunsunuz. Bu adamlara neden hala şirketindekilere ve Bigbang’a mağdurmuş gibi davranıyorsunuz.!!!

kpop

taciz ve tecavüze uğrayan o mağdur kadınları maalesef önemsemiyorlar…:( çok acı.

Saklıkalan

Top Seungri olaylarınınkesin biliyordur da diyemem bilmiyor da. Ama o kızla uyuşturucu satmadığı bence kesin. Kızla Kasım 2016 da tanışıyorlar 2017 uyuşturucu skandalı patlıyor. Kızla uzun süre tanışma günü bir durum yok

SURMEW-BTS

insanların tek yapması gereken YG Şirketine para kazandırmamak, bu şirkete verilen her para taciz, tecavüz, fuhuş, uyuşturucu, rüşvet, vergi kaçakçılığı ve Allah bilir nelere gidiyor, günümüz internet çağında sevdikleri şarkıcıların şarkıları korsan olarak indirebilirler, başka kanallardan videolarını izleyebilirler ve gene sevgilerini belirtmek istiyorlarsa belirtebilirler ama sadece sevdikleri sanatçıyı destekleme amaçlı onlara para kazandırmadan yanalar çünkü masum sanatçıların ne suçu var ama maalesef paranın büyük kısmı yang hyuk suk, kardeşi , seungri ve park han byul un kocasına ve yasa dışı işledikleri iğrenç suçlara gidiyor, sırf yg deler diye o şirkette ki tüm çalışanlar ve sanatçılar işlenen suçlar hakkında da suçlanamaz… Read more »

Yeta

Yabanci yorumun gerçekliliği…

Yeni Yazılar