Benzer Yazılar

Maddox Yonsei Üniversitesi’nin kabul törenine katıldı

Maddox Yonsei Üniversitesi'nin kabul törenine katıldı

HABER: Maddox ‘Annesi Angelina Jolie olmadan Yonsei kabul törenine katıldı’

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+2,897, -19] Zirvedeki bir Hollywood starının oğlunun bizim ülkemizdeki bir üniversiteye gitmesinin çok ilgi çekmesini anlıyorum, ama fazla ilgi onun için iyi olmayacak bence ㅠ Eminim burada normal bir üniversite hayatı yaşamak istiyordur, umarım gazeteciler onu takip edip özel hayatını fazla ifşa etmez.

2. [+1,998, -31] Çok nazik görünüyor.. ilgimizi azaltalım da çocuk normal bir üniversite hayatı yaşayabilsinㅎㅎ

3. [+1,757, -12] Umarım Maddox Kore’ye güzelce alışır…

4. [+98, -1] Ah.. Keşke ona dikkat göstermeyi kesseniz. Eminim bir sarmaşık ligi üniversitesine gitseydi normal bir hayatı olurdu. Bir sürü ilgi rspusu olan Kore’ye niye geldi ki;;

5. [+80, -3] Verdiği izlenimden bile çok sevgiyle yetiştirildiği anlaşılıyor

6. [+65, -2] Şimdi çocuklar onunla arkadaş olmak için ellerinden geleni yaparlar

7. [+60, -0] ㅋㅋㅋ Jolie’nin oğluna neler yapıyorsun diye sormasına gerek kalmayacak, Kore haberlerine baksa her şeyi öğrenir

8. [+43, -0] Çok nazik görünüyor. Jolie gitmeden önce ona bir koruma ayarladı mı acaba?

9. [+43, -3] Giyinme tarzından ve gülümsemesinden alçakgönüllü bir şekilde yetiştirildiği görülüyor.. Jolie onu çok sevgiyle büyütmüş..

10. [+26, -0] Böyle melek gülümsemesine sahip olduğunu bilmiyordum

11. [+21, -0] Gülümsemesi çok nazik görünüyor. Eminim buraya yeni geldiği için bu kadar ilgi çekiyordur, ilginin yakında azalacağını umuyorum..

12. [+20, -0] Lütfen onu rahat bırakalım da rahat rahat üniversiteye gidebilsin. Küçüklüğünden beri normal bir okul hayatı yaşadığını düşünmüyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+450] LOL Maddox Jolie’nin oğlu olmasaydı “melek gülümsemesi” yorumları “çirkin gülümseme” diyor olurdu

 

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ayla

Yabancı yorumu okumadan önce ” Herhangi bir yabancı olsaydı ne olurdu ?” diye düşünüyordum , sağ olsun yabancı yorum sorumun cevabını vermiş .

Sanane

Yabancı yorum 100%100 haklı
A.J’nin oğlu olmasaydı çocuğun yüzü hakkında ne yorumlar yapılırdı acaba

DaRa

Dürüst olmak gerekirse ben olsaydım Sarmaşık birliği deki üniler varken tutupta Kore de okula gitmezdim o kadar ünü duyulmuş okulları bırakıp Kore deki siradan bi üniye neden gideyim yani keşke Amerika’ da okusamış

selen

harbiden ya ama çocuk doğulu belki kan çekiyor sgdgdgx

Nokta

Çocuk çekik olduğuna göre ırkı asya dan bir yerden. Muhtemelen Korelilerin çok sevdiği (!) Güneydoğu Asya ülkelerinin birindendir. Sıkıyorsa şimdi de ırkçılık yapsalar ya 😅

DaRa

Çocuk aslında Vietnamlı hatta bi ara ailesi angelina dan çocuğu geri istemişti

SURMEW-BTS

Yabancı yorum haklı ama yabancı yorum gibi düşünmek ve bunu belirtmekte bana yanlışmış gibi geliyor. Ayrıca internette sosyal medya da bu kadar dış görünüşle ilgili ön yargılı ve olumsuz yorumlar olsa da, günlük hayatta böyle bu kadar değillerdir yoksa kimse yaşayamaz..

The Netizen

Çocuğum yanlış ülke seçtin bence, evet eğitim kalitesi çok yüksek ama bir o kadarda takıntılı bir millet. Sürekli haber yapılacak, Koreli sevgilisi olursa kesinkes her yere yayılacak. Ulusun hllywood sevgilisi falan olabilir hatta. Bence başı çok ağrıyacak. Bu arada ergen olduğu için hala çocuk çirkin, ama çirkinliği yüzüne vurulmamış. çook şanslı çocuk, annesi Angelina babası Brad. Bu kadar kolay bir hayat nasıl olurdu acaba?

estuko

eğitim kalitesi yüksek falan değil:/ en iyi üniversiteleri Seoul National yanlış hatırlamıyorsam en iyi üniversite sıralamasında 40.ydı. ivy ligindeki üniversiteler ilk 10-15te herhangi birine girebilirdi

Alita

Hangi ulkeye giderse gitsin aynisi olurdu. Siz fanlarin gercekten biraz dusunmesi gerek bu konuda. Her zaman yok kore soyle yok kore boyle, eger bu sektor bizde olsaydi cok daha beteri olurdu biraz mantikli dusunun. Tum ulkeler iyi bir Kore kotu.

Suna

İşte Jolie ve Pitt’in çocuğu olmanın artısı. O kadar yorumda bir tane tip ile ilgili yorum yok. Kardeş bence geçmiş olsun. Amerikadan sonra bu manyakların arasına girmek her yiğidin harcı değil. Umarım iyi bir eğitim alırsın.

Bende kalsin

Yorumlar çok iyi yabancı yorum daha iyi … Keşke bu hassasiyeti hakeden herkese gösterseniz …

Miyallll

Ben gitsem bir “yabancı”olarak nasil yorumlar alırdım insanlardan acaba jxkxjdj

Delixx

Başka birinin çocuğu olsaydı , Ne kadar Ucuz görünüyor :S

Açelya

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+450] LOL Maddox Jolie’nin oğlu olmasaydı “melek gülümsemesi” yorumları “çirkin gülümseme” diyor olurdu

SUNMİ

Böyle de utanmazlar işte Koreliler

Soçi

Oh oh oh tam da yabancı yorumun aynısını düşünüyordum 😏

Sanane

Gercekten tatli birine benziyo

Yeni Yazılar