Marry My Husband, İzleyicilerinin Bağ Kurabileceği Şey

19

Sadece Song Hayoon ve Lee Yikyung ortaya çıktığında eğlenceli oluyor.
Baş karakterlerin aşk sahnesi ya banyoyu kullanma ya da telefonunuzu kontrol etme zamanı.

 

 

-Ana karakterin kötü adamlardan tatmin edici bir intikam alması eğlenceli, ancak yalnızca ana karakter ortaya çıktığında gerilim düşer ve sıkıcı hale gelir.

-Sıkılmaktansa aşırı uyarılmayı tercih ederim, dopamin devreye giriyorㅋㅋㅋ Lee Yikyung’un oyunculuğu iyi ama sinir bozucuㅋㅋ

-Anlatamıyorum… Aşk hikayesi iyi ve heyecan vericiㅇㅇ Yu Jihyeok’un karakteri orada olmasaydı, dağınık bir sabah dizisi gibi olurdu, muhtemelen izlemezdi.

-Ortalara kadar Lee Yikyung’un oyunculuğu o kadar ilgi çekiciydi ki izledim ama şimdi sadece Na Inwoo’yu bekliyorum ㅋㅋ O zamanlar Na Inwoo üçüncü taraf gibi hissettirdi, bu yüzden garip geldi, ama artık romantizm devreye girdiğine göre çok eğlenceli olacak, dünkü bölüm en iyisiydi.

-O kadar da kötü değil, sadece Song Hayoon’un oyunculuğu muhteşem. Ve Park Minyoung’u sevmesem de, tek başına duran karakterinin dönüşümünü doğru bir şekilde tasvir ediyor. Spoiler uyarısı! ama geçmiş ilişkilerinin farkına varma ve dönüşüm sürecinde ilerlerken, Cinderella gibi yardıma güvenmiyor, bunun yerine bağımsız bir şekilde ayakta durmaya ve kendi kararlarını vermeye çalışıyor.

-Romantizm sıkıcıㅇㅇ Heyecan verici değil, sadece sıkıcı. Lee Yikyung komik olduğu için izliyorum.

-İntikam kısmını seviyorum, romantizmi de seviyorum ama insanların neden bu kadar şikayet ettiğini anlamıyorum. Orijinalinden çok daha iyi uyarlanmış ve erkek başrol karakterini seviyorum. Na Inwoo çok iyi gidiyor, bu yüzden gerçekten keyif alıyorum. Muhtemelen kötü adamları izleyen birçok insan vardır ama benim gibi sadece romantizmi izleyen insanlar da var.

-Ugh hayır, sadece ana karakterler ortaya çıktığında eğlenceli oluyor.

-Eğer burada romantizm yoksa bu gerçekten kaotik bir makjang dramasıdır.

 

 

K: pannatic

Önceki İçerikZB1 Kim Jiwoong Hakkındaki Tartışmalar Büyüyor, “7 Yıla Kadar Hapis Cezası Alabilir”
Sonraki İçerikNewjeans Hyein, IU’nun Albümünde Göründü
Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments