MC Mong, Baekhyun ve Kai’yi ajansına almaya çalıştığını itiraf etti

71

[ÖZEL] MC MONG “EXO KAI VE BAEKHYUN’U GETİRMEK İSTEDİM, BİR NUMARA OLMAK İSTEDİM”… EXO’YU İŞE ALMA GİRİŞİMİNİ İTİRAF ETTİ

MC Mong’un EXO Baekhyun ve Kai’yi ajansına alma niyetini açıkça ifade ettiği bildirildi.

SM Entertainment, MC Mong’un yönetim kurulu üyesi olduğu Big Planet Made Entertainment’a 1 Haziran’da bir onay talebi gönderdi. Bunun nedeni, Big Planet Made Entertainment’in EXO Chen, Baekhyun ve Xiumin’e yaklaşmaya ve onları sözleşme imzalamaya ikna etmeye çalışmakla suçlanmasıydı. EXO üyelerinin çoğu zaten yeni sözleşmeler imzalamış ve faaliyetlerine başlamış olduğundan, SM Entertainment çifte sözleşmelerle ilgili endişelerini dile getirdi.

Buna cevaben, 2 Haziran’da MC Mong’un yasal temsilcisi, “MC Mong, Baekhyun, Chen ve Xiumin ile ilgili devam eden anlaşmazlığa herhangi bir müdahalede bulunmadığını açıkça belirtmektedir. MC Mong Big Planet Made Entertainment’ın yönetim kurulu üyesi değildir, bu nedenle ilgili söylentiler açıkça gerçeklerden uzaktır.” demişti.

Sözlerine şöyle devam ettiler: “MC Mong’un Baekhyun ile müzik endüstrisinde kıdemli ve kıdemsiz olarak sadece kişisel bir arkadaşlığı var. Kişisel dostluklarını kullanarak sanatçıyı işe almak için herhangi bir eylemde bulunmadı. Sadece normal bir etkileşim olan bir toplantı sırasında şirket sorunlarıyla mücadele eden astına teselli sağlamıştır. Ayrıca, SM tarafından bahsedilen herhangi bir yasadışı faaliyet için teşvik söz konusu değildir ve kendisi de bunu yapabilecek konumda değildir.”

Ancak, açıklamasının aksine, MC Mong’un önemli bir süredir bazı EXO üyelerini ajansına almaya çalıştığı kaydedilen bir konuşma aracılığıyla doğrulandı. MC Mong, iddia ettiği gibi CBX’in SM ile olan anlaşmazlığına müdahale etmemiş olsa da, sözleşme sorunlarından bahsederek EXO üyelerini işe alma girişiminde bulunduğu açıktır.

Medya tarafından bildirilen kayıtlı konuşmaya göre, MC Mong “Kai ve Baekhyun’u gerçekten ajansıma geçirmek istiyorum” dedi.

MC Mong, Kai ve Baekhyun’u neden yanına almak istediğini açıkladı. Tek taraflı olarak EXO ve SM Entertainment arasındaki özel sözleşmenin adil olmadığını iddia etti. Ayrıca EXO’nun yurt içi ve yurt dışı konserleri sırasında makul olmayan ücretler aldığından bahsetti.

Kaydedilen konuşmanın sonunda MC Mong, “Kai ve Baekhyun’u gerçekten ajansıma getirmek istiyorum. O zaman bir numara olmaz mıyım?” dedi.

1. SM bir aziz

2. CBX olayını gördüğümde “diğer üyenin” kim olduğunu merak ediyordum, demek ki Kai’ymiş. Kai akıllıdır

3. Kai’ye güvenmiştim 🥲🥲🥲🥲 lütfen hemen askerden dönㅜㅠㅜ

4. Yani SM bir azizdi… Dışarıdan bir gücün CBX’e baskı yaptığını söylediklerinde insanlar onlara gülüyordu ve onlar sadece her şeyi gözden geçirdiler ve yine de üyelere promo vermeye devam ettiler. Bu bana Fifty’yi hatırlatıyor.

5. Kai’yi severim, umarım iyi bir askerlik geçirir ve sağlıklı döner.

6. Kai harika!! İmajı iyi ve beklendiği gibi iyi bir yönelimi var

7. Bir sanatçı için en çok para kazandıran şey albüm satışları değil, turnelerdir ve Baekhyun zaten solo bir turneye çıktı.

8. Asla bir numara olamayacak

9. Vay canına, alakasız olacak ama MC Mong artık çok yaşlı. Ben onu 30’larında sanıyordum ama 45 olmuş…… yah……

10. Baekhyun cidden sinir bozucu… Hayranlarını çok önemsiyormuş gibi davranıyor.


[PANN] MC MONG’UN INSTA HİKAYESİ GÜNCELLEMESİ

“Ben sadece kendimi tutuyordum… siz çocuklar, cidden… ^^”

1. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. Ama bu kimin hatası…? Bu konuda hiçbir şey bilmiyorum.
> Bu MC Mong ve CBX’in hatası

3. “Siz çocuklar” kim?

4. Neden böyle bu adam? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. “Siz çocuklar” belli ki gazetecilere sesleniyor.. az önce onu mahvettilerㅋㅋㅋㅋ siz bilmiyor muydunuz?

6. Hâlâ aynı sevimsizlikte.

7. “Siz çocuklar” kim?

8. Belli ki gazetecilerden bahsediyorㅎ

9. Dişlerini sökerken kendini tutuyor muydu?

10. ^^;

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikNetizenler, bir hayranın NCT Dream’in Kore’de BTS’ten iyi sonuçlar aldığı iddiasına cevap verdi
Sonraki İçerikM Countdown, yaklaşan bölümü etkileyen “anormal oylar” hakkında bir duyuru yayınladı
71 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments