M!Countdown, Oh My Girl’ün birinciliğini yanlışlıkla NU’EST’e verdi

2

HABER: NU’EST -> Oh My Girl… ‘M! Countdown’ birinciliği yanlış gruba verildi

KAYNAK: SpoTV News via Nate

1. [+318, -8] Sizi televizyoncu pislikler, bu hatanın sınırı aştığını düşünmüyor musunuz? Bu bir de Oh My Girl’ün çıkışından beri aldığı ilk birincilikmiş? NU’EST şu anda ne kadar utanıyordur. İşinizi düzgün yapın.

2. [+248, -10] Bu Oh My Girl’ün ilk galibiyeti ve böyle muamele görüyorlar ㅋㅋㅋ Sınıf başkanına oy vermek bile bu kadar karmaşık bir şey değil ㅋㅋㅋ Mnet iki gruptan da özür dilemeli

3. [+201, -8] İki grup için de utanç verici

4. [+18, -0] Hatırlıyorum da ‘Music Bank’ AOA’e birincilik verip, sonra hatasını düzeltip Twice’a vermişti. Prodüktörler kendilerine gelmeli. Puanları yanlış yazmayı anlarım ama yayınlamadan önce birilerine kontrol ettirin bari.

5. [+12, -8] İki grubu da müzik listelerinde görmedim.. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+10, -0] Oh My Girl ve NU’EST’i seviyorum, bu sadece haksızlık. NU’EST hayranları büyük hayal kırıklığına uğramıştır. Keşke müzik şovları böyle şeylere daha çok dikkat etse. NU’EST için en iyisini dilerim… ve Oh My Girl’ü tebrik ederim~

7. [+8, -6] Oh My Girl kim?

8. [+2, -1] Oh My Girl’ün yeni şarkısı çok iyi ㅋㅋ!!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+200] Nu’est’in encore sahnesine çıkmasına izin verdiniz, sosyal medyada galibiyetleri hakkında gönderi attınız, hata olduğu ortaya çıkınca sildiniz. Oh My Girl’ün ‘büyük’ bir müzik şovundaki ilk galibiyetiydi bu ama kızları utandırdınız. Mnet’in bu yaptığı hiç profesyonel değil, olan iki gruba oldu.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikHani ‘Music Bank’ provalarında hoş görünüyor
Sonraki İçerikSo Ji Sub, kendisinden 17 yaş küçük sunucu Jo Eun Jung ile sevgili olduğunu onayladı
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments