Mimi Keyfi Ne İsterse Onu Yapıyor Oysa Seçtiği Stil Çok Kötü

16


Hayranıyım ama ondan vazgeçtim. Onun sevdiği şeylerle hayranlarının istediği şeyler çok farklı.

Gönderiye gelen tepkiler:[+97][-19]

1. [+64, -1]
Göz ardı etmek zor..

2. [+52, -0]
O zamanki Mimi’yi bir daha asla göremeyeceğiz, Dun Dun Dance’de hala iyiydi ama kontratlarını yeniledikten sonra çok değişti. Real Love’ı tanıttıklarında, onun tarzı göze çarpan tek şeydi ve pek çok insan makyajının ve samimiyetinin nasıl değiştirilmesi gerektiğinden bahsediyordu. Dürüst olmak gerekirse, o kadar kıdemli ki, elbette bunu o da biliyor… Muhtemelen kararların %80-%90’ı onun zevkine göre alınıyor. Summer Comes’u yaptıklarında, hepsinin ferahlatıcı görünmesi gerekiyordu çünkü yaz mevsimiydi ve bronzlaşmaya giden tek kişi oydu. O her zaman diğer üyelerden sıyrılan tek kişi oldu, bu yüzden herkes onun sözleşmeyi yenilemek istemediğini düşündü bu yüzden bahse girerim üyeler onu yenilemeye ikna etmek zorunda kalanlar etrafındaki insanlardı. Yenileme makaleleri yayınlandığında, Jiho ve Mimi henüz açıklanmayan tek kişilerdi ve sonunda yenilemeye karar veren tek kişi Mimi oldu. Bir sonraki sözleşmelerinde Mimi’nin yenilememe ihtimali yüksek.

3. [+48, -0]
Cidden bu onun önceki hayatına benziyor…ㅋㅋㅋ Saçlarını örmeye devam etti ve Summer Comes sırasında hayranlar şikayet ettiği için zaman zaman saçlarını düzleştirdi… Bireysel tanıtımlarını yaparken kimse bir şey demez ama dürüst olalım ekip olarak tanıtım yaptıklarında kendini biraz durdurması lazım…

4. [+42, -0]
Eskiden güzellik salonlarına asılan resimlere benziyor

5. [+40, -2]
Bronzlaşmasına bir şey demiyorum ama neden böyle giyinmek istediğini cidden anlamıyorum. Cidden o modası geçmiş şarkıcılara bakıyormuş gibi hissediyorum.

6. [+14, -0]
Her neyse ne yaparsa yapsın zaten Oh My Girl’ün hayranları onu gerçekten umursamıyor.

K:pannchoa
Ç:netizenturkey

Önceki İçerikJung Ilwoo’nun Kim Bum ve Lee Minholu Instagram Hikayesi
Sonraki İçerikDoğal Güzel Olmak Çok Etkileyici Bir Şey
Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments