Benzer Yazılar

Min, K Tigers E&C ile anlaşma imzaladı

Min, K Tigers E&C ile anlaşma imzaladı

HABER: [ÖZEL] miss A Min JYP’den ayrıldı, K Tigers E&C ile yeni kontrat

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+575, -32] JYP en başta Min’i çok destekledi, ama hiçbir şey yapmayan Suzy çok ilgi çekmeye başladı, bunun üzerine JYP Suzy’yi destekledi. Bazılarını ne kadar desteklerseniz destekleyin olmuyor işte.. Lovelyz’e, Nine Muses’a bakın.. o kadar şirket desteğine rağmen hala popüler değiller.

2. [+455, -10] Artık geçmişten konuşmaya ne gerek var, başlarsak sonu gelmez ㅋㅋㅋㅋ Hepsine ayrı ayrı başarı diliyorum… miss A kısa sürdü ama inanılmaz bir gruptu..

3. [+292, -47] Fırsatı varken komedyen olarak kariyerini değiştirmeli

4. [+49, -3] JYP Min’i çok yetenekli diye tanıtıp durdu, ta ki insanlar onun bir yıllık stajyerlik yapan Suzy’den bile daha yeteneksiz olduğunu fark edene dek ㅋㅋㅋ Amerika’da 5-7 yıl ne yaptı hiç bilmiyorum~ Suzy kazandığı parayı üyelerle eşit bölüşüyordu ama üyeler onu deli gibi kıskanıyordu hatırladınız mı? ㅋㅋㅋㅋ Bu yeni şirket onu alarak neyi düşünüyor ki? Yeteneksiz, karakteri kötü ve tipini zaten görüyorsunuz~ ona verebilecekleri bir iş var mı?

5. [+36, -0] Onu Everland’de erkek arkadaşıyla birlikte gördüm, gerçekten ortalama altı bir görüntüsü vardı. Tanınmaktan çekindiği çok belli oluyordu ama endişelenmesine hiç gerek yok.

6. [+27, -1] Onu isteyen bir şirket mi varmış?

7. [+24, -0] Park Jin Young’ın Amerika hastalığının başlangıcı Min’di ㅋㅋㅋ

8. [+17, -0] Onu isteyen bir şirket varmış demek ki ㅋ Suzy olmadan sadece bir nugu ㅋ yetenek ya da cazibe sıfır ㅠ

9. [+15, -8] Dürüst olalım, miss A’in çıkış şarkısı en iyi kız grubu şarkısıydı!

10. [+13, -0] Ama kilo verebilecek mi??????

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+133] “Onu Everland’de erkek arkadaşıyla birlikte gördüm, gerçekten ortalama altı bir görüntüsü vardı. Tanınmaktan çekindiği çok belli oluyordu ama endişelenmesine hiç gerek yok.”

ama SEN onu tanımışsın 🙃

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
nnnssi

10. [+13, -0] Ama kilo verebilecek mi??????

S*ktir ne diyor bu deli

Miss A

Korelilerin kudurmasını çok seviyorum. Kızda hem vokal hem rap hem dans var ayrıca visuali de gayet güzel. Kompleksli estetik güzeli Koreliler nasıl Min gibi estetiksiz doğal güzelliği eleştirebilir anlamıyorum. Min herşeyin en iyisini hak ediyor o çok yetenekli ve herşeyi yapabilecek yetenekte. Kompleksli Koreliler’de kudurmaya devam etsinler ahahaha

Krystal benim karım ok?

+++

Sooji

Bu netizenler ne saçmalıyor. Min harika bir dansçı. JYP Suzy’i popüler olduğu için destekledi. Ayrıca üyeler arasında bence kıskançlıktan çok Suzy nin onlara daha çok kazandırmasını yediremediler bence kendilerine.

aRMyley

İlk grubumun en minnoş üyesi… Kendisini çok seviyorum. Umarım başarılı olursun Min 👑❤

Almina

Min gayette yetenekli bir kız sırf bi programda kötü şarkı söyledi diye hemen yeteneksız ilan ettiniz kızı iyi bir dansçı ve eğlence programlarında çok popülerdi çıkış yaptığında

Ece

Ahah yabancı hayran yorumu 😘

Yeni Yazılar