Minji’nin Fiziği Cidden İnanılmaz

36

 

Bence Minji sporabir şans verirse bunda başarılı olur
Atletik doğmuş gibi görünüyor

Yüzü ve vücudu tamamen farklı görünüyor

 

Yüzü oyunculuğa yakışır, umarım bir gün onu aksiyon filminde görebiliriz

 

[+111][-36]

 

1. [+83, -2]
Hayır ama cidden, yakın zamanda egzersiz yapmaya başladım ve onun kaslarına karşı ne kadar soğukkanlı olup onu kıskandığımı fark ettim. Gerçekten egzersiz yapmayı deneyin bu cidden dalga geçilecek bir şey değil.

2. [+58, -9]
Vay, o çok havalı. O, aşırı derecede zayıf olmasına rağmen sağlıklı olduklarında ısrar eden insanlardan farklı. Kasları sayesinde gerçekten sağlıklı görünüyor ve ona hayranlık duyuyorum. Antiler bu yüzden onunla dalga mı geçiyor…? Yüzü güzel ve masum ve bu vücuda sahip olduğu için çok şanslı. Ona neden eziyet ediyorlar?

3. [+56, 0]
Ne zaman olduğundan emin değilim ama ben gençken -şimdi 20li yaşlarımdayım- onunki gibi vücutları gerçekten çok sağlıklı ve güzel buluyordum… Keşke kas yapbilseydimㅜㅜ Ne kadar egzersiz yapmış.

4. [+41, -3]
Minji güzel ve sağlıklı görünüyor. Sen, bu fotoğrafları ondan nefret etmek için seçtin ama ben onu güzel buluyorum?

5. [+24, -7]
160 boyunda olsaydı bu vücut tipiyle lanetleneceği doğru ama Kore’de bu vücutla 170 boyunda olmanın ne kadar havalı olduğunu biliyor musun? Vücudu ideal standarda olmasa bile yüzü buna mükemmel bir şekilde uyuyor peki o zaman buradaki sorun ne? Böyle bir yüze sahip, sağlıklı, uzun boylu bu yüzden zaten şanslı sayılıyor. Dürüst olmak gerekirse, uzun ve ince kemiklere sahip kaç kız plastik cerrahi olmadan güzel? Kemik yapısı sayesinde onunki gibi bir yüze sahip olabiliyor…

K: pannchoa
Ç: netizenturkey

Önceki İçerikTaylor Swift’in Yeni Albümü Tartışma Yarattı
Sonraki İçerik2013 Yılında Sendrom Haline Gelen Kız Grubu
Subscribe
Bildir
guest
36 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments