Benzer Yazılar

Monsta X Jooheon anksiyete sebebiyle ara verecek

Monsta X Jooheon anksiyete sebebiyle ara verecek

“Merhaba. Biz Starship Entertainment.

Bu MONSTA X üyesi Joohoney’nin sağlık durumu ile ilgili bir açıklama.

Joohoney yakın zamanda anksiyete semptomları gösterdi ve doğru tanının konulabilmesi için birçok profesyonel hastanede çok detaylı bir şekilde kontrol edildi ve tedavi gördü. Muayeneler anksiyete semptomlarından dolayı, yeterli dinlenme ve durağanlığın tamamiyle iyileşebilmesi için çok önemli olduğunu gösterdi.

Joohoney ve MONSTA X üyeleriyle zorlu bir konuşmanın ardından, devamlı tedavi ve durağanlıkla Joohoney’nin sağlığını geri yerine getirmeye odaklanma kararını aldık.

Sanatçının sağlık durumunu geliştirmek için ilerideki aktiviteleri askıya alıyor ve hayranların anlayışlı olmasını rica ediyoruz. İyileşmesi için ihtiyacı olan tüm desteği ona verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz.

Joohoney’nin geri dönüşü hastalığındaki iyiye yönelik gelişmelere ve profesyonel fikirlerle beraber Joohoney ve MONSTA X üyelerine de danışılarak kararlaştırılacaktır.

Sizi endişelendirdiğimiz için bizden hiçbir zaman sevgisini esirgemeyen MONSTA X hayranlarından tüm içenliğimizle özür diliyoruz. MONSTA X üyelerinin sağlığını korumak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

HABER: Monsta X Jooheon’a anksiyete semptomları tanısı kondu… “Ara verecek”

KAYNAK: Naver

1. [+155, -8] Ünlüler psikolojik olarak zor zamanlar geçiriyor gibi gözüküyor. Fikirlerini bile paylaşamıyorlar. Her şeyden önemlisi, umarım biraz dinlenebilirsin, biraz durağan bir hayat yaşayıp geri dönersin!

2. [+66, -2] Anksiyete neredeyse bir panik bozukluk. Umarım iyi bir tedavi görürsün. Hayranların her zaman yanındalar.

3. [+46, -5] Hastalanma.

4. [+32, -0] Başka bir grubun hayranıyım, ama MONSTA X üyeleri ve hayranları, hadi güç bulalım~ Gelecekte sadece iyi şeyler olacak.

5. [+36, -5] Jooheon-ah, iyi bir tedavi gör ve grup üyelerinle beraber bize geri dön… Gücü bulalım ve sonucunda Jooheon’umuz geri dönecek.

6. [+11, -1] Ünlülerin zihninde çok fazla yara var gibi gözüküyor

 

Kaynak: Knetizen

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hata

Artık ünlülerin hastalıklarını dile getirip dinlenebilmesi çok hoş bence

Cansu

Eskiden belki neler vardı da biz bilmiyorduk. Keşke intihar eden idollere de böyle davranılsaydı.

Nokta

İnsanların hayatlarının içine ediyorsunuz sayın neticenle… gelip de burada duyar kasmayınnn

speechless

Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Jooheon’ın rapini, sahnedeki havasını ve kişiliğini çok seviyorum.

Htcnr

Artık şirketler idollerin hastalıklarını ciddiye alıp ara vermelerine izin veriyor .Bu güzel bir sey .

:D?

Anksiyete çok korkunç bir hastalık. Bir ara yolda karşıdan karşıya geçerken bana araba çarpacak diye düşünüp kaldırımda donup kalıyordum. Jooheon’u düşünemiyorum bile. Buna rağmen sahneye çıkıp binlerce kişi önünde performans sergilemek… Düşüncesi bile bana panik yaptırıyor. Kısa zaman içinde güç bulur umarım.

Yerimiese

Onu hep çok güçlü olarak görüyordum ama hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş. Umarım çabucak iyileşirsin honey 💛🐝

İğrençlik

Çok büyük sıkıntılar yaşadılar, inşallah dinlenip iyileşebilir.

Shine7

Joohoney iyice dinlen monbebeler seni bekliyor olacak

Nana

Jooheonie umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun fighting 💪

Sizle mi ugrasacagiz bir de

Jooheon ve grup zor zamanlar geçiriyor netizenler saldırıyor grup desen tam değil ve sürekli çalıştırıyorlar monbebe deseniz vurmayın öldüm ben diye dolaşıyor… Jooheonla aynı zamanda anksiyetem oluştu. Evet mx’i bu kadar takıyorum. Her an her şeyden endişe duyuyorum kendi hayatımda da fanlık hayatımda da hayatım zor yönde ilerliyor… MX benim için zorlandığımda kaçabileceğim bir kapıydı şimdi onlarda zor zar ayakta… Eli kanlı netizenler linçlememişler şaşırdım. Beklerdim onlardan. Neyse umarım monbebe ve monsta x artık bu kışı geride bırakır… Balıma bolca dinlenmesini diliyorum.

la cha ta

O kadar çok idol anksiyete oldu ki artık haberimiz olmuyor

Yeni Yazılar