Nam Taehyun endişelendirdiği için özür diledi

22

HABER: Nam Taehyun, uyuşturucu kullanımı + gözyaşları -> endişeye sebep oldu… özür diledi “Endişelendirdiğim için özür dilerim”

KAYNAK: Sports Chosun via Naver

1. [+3,645, -438] YG’dekilerin sorunu ne?

2. [+1,922, -427] İlgi manyağı, insanlar ona acısın diye duygu sömürüsü yapıyor

3. [+1,531, -52] Onda stabil olmayan bir şeyler var…

4. [+672, -14] Böyle bir durumdayken yayın yapması aslında yardım istediği anlamına gelmez mi? Gerçekten psikolojik olarak kötü duruyor, umarım ailesi ve şirketi yanındadır. Şu anda sakinleşmesi yeterli değil. Daha sonra daha kötüsü olabilir.

5. [+642, -72] Nefret yorumu yazmayın. Hasta olduğunu görmüyor musunuz? Televizyon pek izlemem, kim olduğunu bilmiyorum ama bence ara verip dinlenmesi gerek. Zor zamanlar geçiriyor gibi duruyor.

6. [+460, -9] Ara vermesi gerek… terapi gör, ilaç al, seni seven insanlarla vakit geçir. Şu anda ihtiyacı olan bu. Winner ya da Nam Taehyun fanı değilim ama en çok ihtiyacı olan şeyin tedavi olduğu bariz belli. Çok üzücü ya.

7. [+366, -13] Hiçbir idolün hayranı değilim ama umarım güç bulup hayatına devam edebilir. Şu anda dayanılmaz geliyor olabilir ama zamanla düzelecek, umarım buna inanır.

8. [+351, -10] Sadece birkaç ay boyunca ağır bir fiziksel iş yapması lazım, beynini uyandıracaktır. Yirmili yaşlarımın başında depresyona girdim, ailemin yanına dönüp birkaç ay boyunca telefonumu kapattım ve çiftlik işlerine yardım ettim. Bu uyanıp kendime gelmemi sağladı, niye stres yaptım ki diye sordum. Ailemin beni yetiştirmek için kan ter akıttığını, ne olursa olsun beni sevdiklerini gördüm. Şimdi otuzlu yaşlarımın sonundayım, bu deneyim sayesinde olgunlaştım, şu anda iyiyim.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+16] “Sadece birkaç ay boyunca ağır bir fiziksel iş yapması lazım, beynini uyandıracaktır. Yirmili yaşlarımın başında depresyona girdim, ailemin yanına dönüp birkaç ay boyunca telefonumu kapattım ve çiftlik işlerine yardım ettim. Bu uyanıp kendime gelmemi sağladı, niye stres yaptım ki diye sordum. Ailemin beni yetiştirmek için kan ter akıttığını, ne olursa olsun beni sevdiklerini gördüm. Şimdi otuzlu yaşlarımın sonundayım, bu deneyim sayesinde olgunlaştım, şu anda iyiyim.”

bana da aynısı oldu, 20’li yaşlarımın başındayım ve doktorum depresyon tanısı koydu. üniversiteyi bıraktım ve ailemin yanına, evime döndüm. yemek yapıyorum etrafı temizliyorum, yürüyüşe çıkıyorum, o kadar iyi geldi ki bana depresyonda olduğumu bile unuttum. bazen zorlanıyorum ama çoğu zaman iyi hissediyorum, telefonda daha az vakit geçirmeye başladım ve ailemle daha çok konuşuyorum. sosyal medya gerçekten kötü etkileyebiliyor, umarım taehyun ve bunu okuyan, aynı şeyleri yaşayan herkes bunu aşabilir👏🏻❤️

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikPsy, Rain ve Song Seung Hun fotoğraf çekildiler
Sonraki İçerik[PANN] Mina, Twice konserine katılarak sahnelere geri döndü
22 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments